Blog - listopad 2013
utorak, listopad 29, 2013
- U sedmom kolu lige pionira mlađi pioniri su slavili sa 1:0 protiv Mosora, dok su stariji poraženi sa 2:1.

U utakmici mlađih pionira OSK je dominirao cijele vrijeme, a pogodak odluke postigao je Petar Samardžić netom pred odlazak na odmor.

OSK: Vladova, Norac-Kevo, Marković, Vojković, Andr. Vuleta, M. Munivrana, F. Munivrana, A. Erceg, Ante Vuleta, Tomašević, Žižić-Gušo, Marinović, Samardžić, Milanović-Trapo, M. Erceg, Laco.

Kod starijih pionira strijelac je bio Šimun Grgat nakon jednog prekida.

OSK: Mačina, Norac-Kevo, Marinović, Jukić, Vuleta, Putnik, Bečko, Š. Grgat, L. Milanović-Trapo, M. Milanović-Trapo, Katić. Još su igrali: K. Grgat, Bodač, Vladova, Bitunjac, Tomašević i Marković.

nk-oskotok @ 21:49 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, listopad 27, 2013
- U susretu 8. kola 1. ŽNL između Postira Sardi - OSK na koncu je slavila domaća ekipa zahvaljujući dvostrukom strijelcu - Ivi Matuliću.

Poslovično odličan teren na Podježicama i lijepo vrijeme dali su preduvjete da vidimo dobru utakmicu dva kluba koja gaje prijateljske odnose.

OSK je utakmicu započeo malo opreznije, u formaciji 4-1-4-1. Nakon početnog ispitivanja snaga ritam se pomalo počeo dizati, a prvi prijete domaćini u 18. minuti preko Trivkovića. OSK u tom periodu sasvim dobro stoji na terenu kontrolirajući tijek utakmice, no u 24. minuti domaćini dolaze u vodstvo. Nakon brze akcije po desnoj strani pucao je Lukić, vratar Samardžić odbio taj udarac, a prvi do lopte stiže I. Matulić i sa 12-13 metara pogađa praznu mrežu.

U 28. minuti još jedan dalekometni pokušaj Trivkovića. Malo potom iz slobodnjaka puca Bašić-Šiško no lopta odlazi pokraj gola. U 35. prijeti Matulić no udarac nije bio pretjerano snažan.

Lijep i lukav pokušaj Grgata smo vidjeli u 38. kada je na 18m namjestio loptu na desnu nogu i potkopao ju, no završila je iznad gola.

Do kraja nije bilo prilika. U drugom dijelu OSK kreće u formaciji 4-2-3-1 i sve više je na polovici domaćina. 55. minuta donijela je situaciju koja je izazvala burne reakcije. U 16-ercu domaćih srušen je Stipe Banić-Škojo, no sudac je procijenio da se ne radi o kaznenom udarcu.

I dok su igračima OSK-a misli još bile na toj situaciji uslijedila je brza akcija domaćih, ubačaj sa desne strane i opet se Matulić našao na pravom mjestu i nema težak posao te postavlja, kasnije će se pokazati, konačan rezultat.

U 62. opet iz slobodnog udarca puca Bašić-Šiško. Prebacio je živi zid, no sigurni vratar Martinić loptu odbija. U 65. odlična akcija OSK-a i najveća prilika na utakmici. U nekoliko poteza Dukić i Banić-Škojo su donijeli loptu do Norac-Keve koji ne realizira situaciju 1 na 1, odnosno vratar čita taj pokušaj.

Nakon toga su domaćini sa nekoliko prekida uspjeli razbiti ritam OSK-a i igra je do kraja bila dosta rastrgana.

Čestitke domaćoj ekipi na pobjedi i hvala na gostoprimstvu!

Postira Sardi

2

Postira, ŠC Podježice, 27.10., 14:00, 8. kolo 1. ŽNL. Gledatelja:  100.

0

Suci:Josip Zec, Marino Majstrović, Luka Lešić. Delegat: Petar Gabrilo

NK Postira

Strijelci: 1:0 – I. Matulić (24.), 2:0 – I. Matulić (57.)

petak, listopad 25, 2013
- Ovaj tjedan nas očekuju tri utakmice, kadeti i juniori su slobodni.

utorak, listopad 22, 2013
- Mlađe kategorije OSK-a su zabilježila 4 poraza no i protivnici su ipak najbolje ekipa u ligama. Mlađi i stariji pioniri su poraženi od Hajduka sa 11:0 i 8:0, a kadeti i juniori od Adriatica sa 7:0 i 3:1. Pogodak za juniore OSK-a postigao je Ante Vukas.

Mlađi pioniri: Vladova, Milanović-Trapo, Marković, Vojković, Andr. Vuleta, M. Munivrana, F. Munivrana, A. Erceg, Ante Vuleta, Tomašević, Žižić-Gušo, Norac-Kevo, Laco, M. Erceg, Samardžić i Marinović.

Stariji pioniri: Mačina, Norac-Kevo, S. Jukić, M. Jukić, Vuleta, Putnik, Bečko, Grgat, L. Milanović-Trapo, Marinović, M. Milanović-Trapo. Još su igrali: Katić, Milanović, Tomašević, Elek.

Kadeti: Bilokapić, Žižić-Gušo, Bošnjak, M. Jukić, Erceg, Bitunjac, Delija, Vugdelija, T. Samardžić, M. Samardžić, Tadić. Još je igrao: S. Jukić.

Juniori: L. Bašić, Šušnjara, M. Laco, J. Laco, Čikara, Brčić-Šušak, I. Bašić, A. Vukas, N. Vukas, Vladova, Dukić.

nk-oskotok @ 10:57 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, listopad 19, 2013

Igrači OSK-a su mještanima Općine Otok na najljepši način čestitali dan Općine – pobjedom 3:0 protiv Uranije. Na koncu je to bila zaslužena pobjeda OSK-a iako je igra u prvom poluvremenu bila ispod svake razine. Drugo poluvrijeme je donijelo poboljšanje u igri, na terenu je postojala samo jedna ekipa i sva 3 boda su zasluženo ostala u Otoku. Nakon odrađenih kazni radi crvenih kartona u kadar su se vratili Zvonimir Norac-Kevo i Alen Runje. Upravo je Norac-Kevo popunio rupu nastalu ozljedom Z. Grgata te je i postigao prvi pogodak na susretu. Još su strijelci bili Bašić-Šiško i Dukić.

OSK je prvi put zaprijetio u 5. minuti preki Bašić-Šiške čiji je udarac iz slobodnog udarca kojeg je sam i izborio otišao pored gola. U 7. minuti je lijepo po desnoj strani prošao Banić-Škojo i ubacio, a Norac-Kevo u padu puca po sredini gola. U 14. minuti OSK je poveo. Sa lijeve strane ubacio je Gilić, glavom je pucao Banić-Škojo, a gostujući vratar loše reagira i lopta dolazi do Norac-Keve koji sa 12 metara pogađa mrežu.

Gosti su najbolju šansu imali u 25. minuti kada je brzonogi Topić probio lijevu stranu i došao u odličnu poziciju, no umjesto odigravanje povratne lopte izabrao je udarac iz teške pozicije i tako je ta situacija propala.

Ostatak prvog poluvremena protekao je u lošoj i rastrganoj igri bez prilika.

Već na otvaranju drugog poluvremena OSK je zaprijetio preko Šiške nakon brze akcije u nekoliko dodavanja. U 52. stopostotna prilika za OSK, točnije za Banić-Škoju. Dukić je pucao, a lopta se odbila kapetanu OSK-a koji umjesto prazan gol pogađa stativu. U 56. Bašić-Šiško je odlično pucao iz slobodnog udarca no sjajno je reagirao i vratar Uranije. No u 58. minuti bio je nemoćan – Dukić je dodao loptu Bašić-Šiški koji se lakoćom oslobodio jednog čuvara, namjestio loptu na lijevu nogu i plasirao loptu u suprotni kut sa 18 metara.

Četiri minute kasnije postavljen je konačan rezultat. Varvoda je pucao, a lopta se odbija od Dukića i mijenja smjer te vara gostujuću obranu i vratara. Do kraja je OSK dominirao, imao nekoliko kvalitetno izrađenih akcija no rezultat se nije mijenjao.

U sljedećem kolu OSK igra u gostima kod Postira.

3

Otok, ŠC Gola Brda, 19.10., 15:30, 7. kolo 1. ŽNL. Gledatelja:  200.

URANIA Baška Voda

0

Suci:Josip Borzić, Marino Majstrović, Ivan Eremut. Delegat: Vladimir Mikulić

Strijelci: 1:0 – Norac-Kevo (14.), 2:0 – Bašić-Šiško (58.), 3:0 – Dukić (62.)

petak, listopad 18, 2013
NK OSK Otok žiteljima Općine Otok želi sretan dan njihove općine kao i blagdan zaštitnika župe Otok, Sv. Luke.

Pozivamo vas da u subotu u 15:30h u što većem broju dođete podržati nogometaše OSK-a u susretu sa Uranijom.

nedjelja, listopad 13, 2013
- Mlađe kategorije OSK-a odigrale su utakmice 5. kola svojih natjecanja.

Mlađi pioniri su poraženi u gostima kod RNK Splita sa 4:0. Domaćini su bili bolji, ali ne koliko rezultat sugerira. Split je poveo na početku susreta, a ostala tri gola je postigao u periodu od 40. do 50. minute.

OSK: Vugdelija, Milanović-Trapo, Marković, Vojković, Andr. Vuleta, M. Munivrana, F. Munivrana. A. Erceg, Ante Vuleta, Tomašević, Žižić-Gušo, Vladova, Laco, Norac-Kevo, M. Erceg, Samardžić, Marinović.

Stariji pioniri i dalje traže prve bodove. Veliku priliku su propustili u Splitu gdje su imali vodstvo od 2:0 nakon 11 minuta igre, ali domaćini su preokrenuli rezultat.

OSK: Mačina, Norac-Kevo, S. Jukić, M. Jukić, Vuleta, Putnik, Bečko, F. Grgat, L. Milanović-Trapo, Š. Grgat, M. Milanović-Trapo.

Još su igrali: Katić, Milanović, K. Grgat, Elek.

Kadeti su remizirali protiv Omladinca 1:1. OSK je bio bolji protivnik, naročito u drugom dijelu no napadači OSK-a nisu uspjeli poslati loptu iza leđa gostujućeg vratara. Za OSK je strijelac bio Domagoj Samardžić u 8. minuti nakon kornera, a nakon kornera su izjednačili i gosti. Ponovno je ponajbolji u redovima OSK-a bio i najmlađi, Filip Grgat, koji, iako je još stariji pionir, igra odlično za kadete na poziciji stopera.

OSK: L. Bašić, D. Samardžić, Bošnjak, Čikara, Grgat, Delija, I. Bašić, M. Samardžić, T. Samardžić, Vladova, Tadić. Još su igrali: Vugdelija, Žižić-Gušo, Bitunjac, Erceg, Marković.

Juniori su sa visokih 5:1 nadvisili Omladinca zahvaljujući onima od kojih se to i očekuje.Ofenzivni trio Ante Banić-Škojo-Alen Samardžić-Neven Ivan Vukas je bio neriješiva enigma za goste. Prvi su poveli gosti u 25. preko Veljače koji je sa 20m pogodio mrežu OSK-a. Vodstvo Omladinca nije dugo trajalo budući je OSK izjednačio u 32. minuti. Veliki posao napravio je Banić-Škojo koji je probio stranu i ubacio loptu do Alena Samardžića koji snažnim udarcem pogađa rašlje. Sa rezultatom 1:1 se otišlo na poluvrijeme. U 56. OSK je povećao vodstvo. Alen Samardžić je izborio četvrti jedanaesterac u isto toliko utakmica, a siguran realizator je bio Banić-Škojo.

Banić-Škojo je u 64. i po drugi put asistirao. Ovaj put je ubacio sa desne strane, a loptu glavom u gol šalje Vukas. Isti igrač zabija u 84, a petardu u mreži gostiju postavio je Alen Samardžić u 90.

OSK: Vuleta, Laco, Šušnjara, Brčić-Šušak, A. Samardžić, A. Vukas, N. Vukas, Dukić, J. Samardžić, Radman-Livaja, Banić-Škojo.

Još je igrao: M. Laco

nk-oskotok @ 19:33 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, listopad 12, 2013

Tko je prije početka sezone očekivao da će OSK imati maksimalan učinak u gostima, a kući olako gubiti bodove? Vjerojatno nitko. No eto, tako se raspleo prvi dio jesenske polusezone, ukupno 9 bodova u gostima. Lokalni derbi sa Glavicama je uvijek bio više od obične utakmice, a slast pobjede protiv svojih rivala navijači OSK-a su osjetili i danas. OSK je u većem dijelu susreta bio bolji protivnik i zasluženo slavio sa 2:0. Nakon oporavka od ozljede u sastav se vratio u Tolj i odigrao odličnu utakmicu. No ne može bez pehova. Na današnjoj utakmici se ozlijedio Z. Grgat, a zamijenio ga je Varvoda koji se nakon određene pauze vratio u ekipu. Upravo je on postigao drugi pogodak za OSK.

Vrijedi istaknuti i kvalitetne partije Šimunovića i I. Grgata, a posljednjih 10 minuta odlično je odradio Ante Banić-Škojo koji je unio živost i inicirao nekoliko opasnih situacija ispred gola domaćih.

Početak je bio mlak sa obje strane, a prvu priliku smo vidjeli u 10. minuti kada je nakon brze akcije OSK-a Z. Grgat pucao, a Matić obranio taj pokušaj. Potom je slijedila mala opsada gola Glavica – OSK je imao 5-6 kornera zaredom, a nakon jednog od tih opasno je zaprijetio Marin Samardžić, no njegov udarac glavom je otišao preko gola. U 15. minuti na sličan način prijeti i Dukić.

Na prvu priliku su Glavice čekale do 27. minute, a došla je praktički iz ničega. Ipak, udarac Dragana Romca brani Samardžić. U 31. preko gola puca J. Romac. Nakon jedne akcije OSK-a na lijevoj strani Šimunović dodaje Šiški koji puca pokraj gola. U 38. jednu je  akciju OSK-a sve do kraja ispratio stoper Banić, no njegov udarac glavom je otišao iznad gola.

Dvije minute potom  Jukić je odlično probio stranu i ubacio, a D. Romac sa desetak metara puca preko gola. Bila je to odlična prilika domaćih.

Drugo poluvrijeme je počelo kao i prvo, dosta oprezno. U 55. minuti nakon jednog prodora po lijevoj strani u 16-ercu je srušen I. Grgat, a sudac Mladin pokazuje na bijelu točku. Siguran realizator najstrože kazne bio je Ante Tolj. U 58. minuti za domaće prijeti Gusić. Nakon toga Glavice imaju veći posjed, no njihova igra je bila bezidejna i bez pravih opasnosti po gol OSK-a. U 81. ponovno nakon prekida prijeti Marin Samardžić, a nova prilika za goste je i dvije minute potom no ponovno su se napadači OSK-a spetljali.

U 90. iz daljine puca Milanović, a nakon toga OSK postiže svoj drugi gol. Bila je to još jedna dobra akcija koju je počeo Ante Banić-Škojo koji dodaje Dukiću, a ovaj stvara višak i proigrava Šišku. Udarac Šiške blokirao je P. Romac, no ona se opet odbila do veznjaka OSK-a koji vidi samog Varvodu na desnoj strani, a ovaj mirno šalje loptu pokraj Matića.

U sljedećem kolu OSK dočekuje Uraniju.

GLAVICE Glavice

0

Glavice, Igralište Glavica, 12.10., 15:30, 6. kolo 1. ŽNL. Gledatelja:  150.

2

Suci:Damir Mladin, Josip Zec, Matej Pavić. Delegat: Ante Vuković

NK Glavice

Strijelci: 0-1 Tolj sa 11m (55.), 0:2 – Varvoda (90.)

nk-oskotok @ 19:22 |Komentiraj | Komentari: 0
Utakmice OSK-a i Glavica su u prošlosti često znale biti "na nož" no srećom u posljednje vrijeme sve prolazi u sportskoj i prijateljskoj atmosferi. Utakmice u Otoku kao i one u Glavicama su u većini završavale pobjedama domaćina. No, bilo je i pobjeda gostujuće momčadi kao što je ona OSK-a od 7:1 prije nekoliko sezona.

Statistika dostupne arhive pokazuje da su utakmice ovih protivnika vrlo efikasne. Tako je u 30 utakmica OSK postigao 59, a Glavice 48. Tek dva susreta od spomenutih 30 završila su bez pogodaka.

Najviše susreta je završilo bez pobjednika - 11, OSK je slavio 10, a Glavice 9 puta. OSK je u Glavicama zadnji put slavio prije dvije godine rezultatom 2:1, a strijelci su bili Milan Vuković i Josip Dukić. Posljednji susret je bio prije otprilike pet mjeseci, a završio je 1:1.

Utakmica u Glavicama je na rasporedu u 15:30 sati.

utorak, listopad 8, 2013
- U 4. kolu 1. županijske lige pionira i mlađih pionira OSK je ugostio Orkana. Prvo su na teren izašli mlađi pioniri, a OSK je slavio sa 2:1. Nakon uvodna dva poraza, mlađi pioniri OSK-a igraju sve bolje pa su tako nakon dva poraza u prva dva kola zabilježili dvije pobjede zaredom.

Utakmica mlađih pionira je bila prilično zanimljiva, a OSK je poveo u 25. minuti preko Denisa Žižić-Guše koji je sa nekih 18 metara pogodio u lijevi kut vrata gostiju. U 37. gosti poravnavaju na 1:1 nakon jednog prekida, a tri minute poslije Domagoj Tomašević iz slobodnog udarca pogađa za pobjedu OSK-a.

OSK: Vugdelija, Milanović-Trapo, Marković, Vojković, Andr. Vuleta, M. Munivrana, F. Munivrana, A. Erceg, Ante Vuleta, Tomašević, Žižić-Gušo. Još su igrali: Norac-Kevo, M. Erceg i Marinović.

Stariji pioniri su poraženi sa minimalnih 1:0, a pogodak odluke gosti su postigli početkom drugog poluvremena. OSK je tražio izjednačenje, no gosti su uspješno odolili napadima domaćih.

OSK: Mačina, S. Jukić, Vladova, M. Jukić, Vuleta, Putnik, Bečko, Grgat, L. Milanović-Trapo, M. Milanović-Trapo, Katić. Još su igrali: Marković, Milanović i Bitunjac.

nk-oskotok @ 17:32 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, listopad 7, 2013
- Mlađi i stariji pioniri sutra u sklopu 4. kola na Golim Brdima dočekuju vršnjake Orkana. Utakmice su na rasporedu u 9 i u 10:30 sati.

Sutra su u Gomilici trebali gostovati kadeti i juniori OSK-a, no ti susreti su odgođeni.

nk-oskotok @ 22:28 |Komentiraj | Komentari: 0
- Mlađe kategorije OSK-a su slavile u tri od četiri utakmice ovaj tjedan. Poraženi su tek stariji pioniri.

Mlađi pioniri su u Omišu slavili sa minimalnih 1:0 protiv istoimenog domaćina. Pogodak vrijedan tri boda je u posljednjim trenucima prvog poluvremena postigao Denis Žižić-Gušo.

Za OSK su nastupili: Vugdelija, Norac-Kevo, Marković, Milanović-Trapo, Andr. Vuleta, M. Munivrana, F. Munivrana, A. Erceg, Ante Vuleta, Tomašević, Žižić-Gušo, Laco i A. Erceg.

Stariji pioniri su poraženi sa 5:3. Omiš je nakon pola sata igra vodio sa 3:0, OSK se vraća i preko Bečke, F. Grgata i M. Milanović-Trape poravnava no domaćini ponovno postižu dva gola za pobjedu.

OSK: Mačina, Norac-Kevo, Vladova, Vuleta, M. Jukić, Putnik, S. Jukić, F. Grgat, L. Milanović-Trapo, Š. Grgat, M. Milanović-Trapo. Još su igrali: Marković, Bitunjac, Katić, Tomašević i Bečko.

Kadeti su sa visokih 5:0 porazili Uskoka. Bila je to jednosmjerna utakmica, a prvi je mrežu gostiju načeo Vladova u 16. minuti. Tadić je oduzeo jednu loptu, sjurio se prema golu i pucao, a na odbijenu loptu natrčava Vladova i posprema ju u mrežu. Na 2:0 u 27. minuti povisuje Marin Samardžić i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U 52. za 3:0 zabija T. Samardžić, a nekoliko minuta poslije svoj drui pogodak postiže Vladova. Konačan rezultat je nakon kornera postavio Čikara u 72. minuti.

OSK: L. Bašić, D. Samardžić, Bošnjak, Čikara, F. Grgat, I. Bašić, Delija, M. Samardžić, T. Samardžić, Vladova, Tadić. Još su igrali: Bilokapić, Bitunjac, Erceg, Žižić-Gušo i Vugdelija.

Utakmica juniora je također bila jednosmjerna no lopta nikako nije htjela u mrežu gostiju. Tek u 53. OSK je poveo. Dukić je proigrao A. Samardžića koji se sjurio prema golu gostiju, a u 16-ercu ga ruši branič gostiju i sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran realizator je bio Ivan Erceg. Konačan rezultat postavljen je u 75. minuti nakon odlično odigrane kontre. Veliki posao napravio je Neven Vukas prošavši nekoliko igrača i odigravši povratnu loptu za Alena Norac-Kevu koji  sa desetak metara pogađa mrežu.

OSK: M. Laco, J. Laco, Erceg, Brčić-Šušak, A. Samardžić, A. Vukas, N. Vukas, Dukić, Radman-Livaja, J. Saamrdžić, Šušnjara.

Još je igrao: Norac-Kevo.

nk-oskotok @ 09:44 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, listopad 5, 2013
Drugi domaći prvenstveni zaredom zabilježili su nogometaši OSK-a. Prvo poluvrijeme OSK-a je bilo za zaborav, možda i najgore u ovoj sezoni. Gostujuća ekipa je u prvih 45 minuta djelovala življe i igra im je bila smislenije za razliku od OSK-a čiji su redovi bili potpuno nepovezani. U drugi dio OSK je ušao energičnije, imao je dobrih prilika no niti jedna nije iskorištena.

U nervozne vode utakmicu je odveo glavni sudac sa dva crvena kartona OSK-u koji su možda prestrogi ako se uzme u obzir činjenica da zbog istih stvari koje su dolazile sa klupe gostiju nije poduzeo nikakvu mjeru.

Što se tiče domaćeg sastava OSK je bio hendikepiran neigranjem Ante Tolja te je ponovno na vidjelo izašlo o koliko bitnom igraču za OSK se radi.

U 10. minuti prvi iole opasniji udarac upućuje Banić-Škojo, a u 15. Omladinac uzvraća preko Nerlovića. U 19. minuti gosti su poveli. Čorić je ubacio sa lijeve strane a na drugoj vratnici Ercegović glavom pogađa mrežu OSK-a. U 23. prva prava akcija OSK-a. U nekoliko poteza je Dukić došao u priliku za udarac no Perica to s lakoćom brani. U 31. Bašić-Šiško ubacuje iz kornera, a Banić-Škojo glavom puca preko gola. U 35. preko gola odlazi i udarac Dukića.

U 44. minuti odlično je iz slobodnog udarca pucao kapetan gostiju Nerlović, ali je i vratar OSK-a Samardžić bio na visini.

U drugom poluvremenu umjesto Banić-Škoje je ušao Norac-Kevo i već u 47. imao prvu priliku. Potom u razmaku od dvije minute dva puta dobro puca Dukić.

OSK je igrao otvoreno što je gostima davalo prilike da ugroze gol OSK-a iz kontri, a jednu od boljih prilika je imao Drušković u 55. minuti no loše je pucao.

U 60. minuti nakon kombinacije OSK-a lopta dolazi do Z. Grgata koji sa 5-6 metara ne uspijeva pogoditi mrežu.  Zatim je u 74. minuti isključen Runje radi psovanja, a u 81. Norac-Kevo radi odgurivanja suca.

U 85. sjajno je iz slobodnog udarca pucao Bašić-Šiško no bivši vratar OSK-a Perica je odlično izvukao loptu. Posljednju priliku na utakmici smo vidjeli u 87. kada je glavom pokraj gola pucao Bazina.

Udarac Bašić-Šiške (video)

0

Otok, ŠC Gola Brda, 05.10., 16:00, 5. kolo 1. ŽNL. Gledatelja:  100.

OMLADINAC Vranjic

1

Suci:Vice Vidović, Marko Kraljević, Boris Birčić. Delegat: Ante Vetma

Strijelac: 0:1 – Ercegović (19.)

Žuti kartoni: OSK – Duje Banić, Marin Samardžić

Omladinac – Perica Perica, Mario Božić

Crveni kartoni: OSK – Alen Runje (74.), Zvonimir Norac-Kevo (81.)

petak, listopad 4, 2013
- OSK se sutra u sklopu 5. kola susreće sa Omladincem, ekipom koja nakon 4 kola ima isto toliko bodova te se nalazi na 7. poziciji. U prvom kolu su odigrali bez golova u Prološcu, a zatim su poraženi kod kuće od Orkana sa 5:3. Prvu pobjedu u ovom prvenstvu su ubilježili u Tučepima u trećem kolu gdje su slavili 3:1. U posljednjem 4. kolu, poraženi su kod kuće od Mračaja sa 0:1.

Dakle, puno bolje im ide u gostima nego kod kuće.

Što se tiče dosadašnjih susreta OSK-a i Omladinca OSK je ukupno uspješniji. U posljednje 24 utakmice OSK ima 11 pobjeda, Omladinac 8, a 5 susreta završilo je bez pobjednika. Ipak, efikasnija ekipa je Omladinac. Postigli su 39 golova, a OSK 33.

U 13 susreta na Golim Brdima OSK je slavio u njih 9, Omladinac u jednom, a tri su završila neodlučeno. OSK je postigao 23 gola, a Omladinac 11.

Najveća pobjeda OSK-a je 4-0, a Omladinca 7-1.

U posljednjem susretu koji se odigrao 27.4. ove godine OSK je slavio sa 2:1. Poveli su bili gosti već u trećoj minuti pogotkom Zagorčića, a do kraja poluvremena na 1:1 je iz kaznenog udarca poravnao Norac-Kevo. Tri boda OSK-u je donio Ilija Samardžić eurogolom početkom drugog poluvremena.

Sutrašnji susret je na rasporedu u 16 sati, a sudac je Vice Vidović.

nk-oskotok @ 19:00 |Komentiraj | Komentari: 0