Blog - listopad 2014
srijeda, listopad 29, 2014
Mlađe kategorije OSK-a u tri utakmice protekli vikend osvojile su tek jedan bod.

Mlađi pioniri i pioniri na Golim Brdima su ugostili Trogir 1912.

Utakmica mlađih pionira završila je 2:2 - dvaput su gosti vodili, i dvaput su se domaći igrači vraćali. Gosti su poveli u 8. minuti, a u 21. za OSK je poravnao Marko Erceg. Do kraja poluvremena gosti su ponovno došli u vodstvo.

U drugom dijelu OSK je sasvim pritisnuo goste na njihovu polovicu, a nakon nekoliko propuštenih prilika zasluženo izjednačenje stiže u 52. minuti preko Domagoja Tomaševića.

OSK: Bečko, M. Erceg, Milanović-Trapo, Vojković, Norac-Kevo, F. Vugdelija, A. Vuleta, Tomašević, Grgat, A. Erceg, A, Vuleta, D. Vuleta, T. Vugdelija, Bazo, Šušić, Žižić-Gušo i Samardžić.

Stariji pioniri su poraženi s visokih 4:1, a gosti u vodstvo dolaze u 23. minuti. Četiri minute poslije je 2:0 da bi u drugom dijelu postigli još dva gola. Počasni pogodak za OSK zabio je Krešimir Grgat u 65. minuti sa 11 metara.

OSK: Bečko, B. Vuleta, A. Marković, Norac-Kevo, A. Vuleta, Tomašević, K. Marković, Marinović, Milanović-Trapo, Laco, Grgat. Još su igrali: Maroš, Žižić i Munivrana.

Kadeti su teško poraženi od Splita, na kraju je bilo 10:0.

OSK: Mačina, I. Bitunjac, Norac-Kevo, M. Jukić, F. Grgat, Katić, Erceg, Marković, T. Samardžić, M. Samardžić, J. Grgat. Još su igrali: Žižić-Gušo, Milanović-Trapo, F. Bitunjac i S. Jukić.

nk-oskotok @ 18:08 |Isključeno | Komentari: 0
nedjelja, listopad 26, 2014
OSK je jučer na svom terenu s visokih 4:0 svladao GOŠK-a iz Kaštel Gomilice te tako ubilježio prvu domaću pobjedu u ovoj sezoni. Bila je to utakmica u kojoj je ključan bio rani pogodak OSK-a.

Domaća momčad kontrolirala je ritam utakmice svih 90 minuta i odigrali zrelu utakmicu. Nedostajali su jučer Duje Banić i Bože Poljak dok je sve ostale igrač Labrović imao na raspolaganju.

U 2. minuti polupriliku ima GOŠK, no udarac Viculina je bio dosta neprecizan. Aktivan je u ovom susretu bio Zvonimir Grgat koji je prvi put pucao u 5. minuti, a lopta odlazi malo pored gola. U 10. minuti nakon kornera pucao je Z. Norac-Kevo, netko od igrača gostiju to blokira. Pet minuta poslije sa 17-18 metara pucao je Grgat, golman gostiju se ispružio i odbio taj udarac.

Ipak, u 18. minuti bio je nemoćan. Nakon dodavanja Tadića Z. Grgat je izborio poziciju za udarac te pogodio u lijevi kut udarcem sa nekih 20-ak metara. U 25. minuti OSK povećava vodstvo. Ante Banić-Škojo s desne strane uputio je jednu dijagonalu, gostujući stoper glavom odbija loptu ali samo do Vardića koji iz prve šutira lijevom nogom i također s nekih 20-ak metara pogađa gol gostiju.

U 28. minuti za goste je pucao Ercegovac, a u 32. minuti dobrom obranom istaknuo se vratar gostiju. Bašić je proigrao Z. Norca-Kevu koji je naciljao same rašlje, ali isto tako pohvale za reakciju idu i Vučici.

U drugom poluvremenu odmah u 49. minuti u velikoj je šansi Ercegovac no promašuje pravi zicer. I kako to već biva već u sljedećem napadu OSK zabija za 3:0. Lopta dolazi do Tadića koji proigrava Z. Norca-Kevu, a ovaj ostavlja povratnu loptu za natrčalog Bašića koji zabija jakim prizemnim udarcem.

U 58. minuti gostujući napadač Milić išao je sam na vratara OSK-a Samardžića koji je pročitao njegovu namjeru i obranio udarac.

U 67. minuti lukavo je lobom pokušao zabiti Z. Norac-Kevo, no vratar gostiju Zec (koji je na poluvremenu zamijenio Vučicu radi ozljede) lopta odbija u korner.

Nakon kornera pucao je S. Banić-Škojo, no ponovno je Zec siguran. Konačan rezultat postavljen je u 70. minuti kada je A. Banić-Škojo pogodio sa 17 metara u desni kut gostujućih vrata.

U sljedećem kolu OSK gostuje u Prološcu, a zbog trećeg žutog kartona morati će pauzirati Nikola Bašić.

4

Otok, ŠC Gola Brda, 25.10., 15:30, 8. kolo 1. ŽNL. Gledatelja:  100.

GOŠK Kaštel Gomilica

0

Suci: Ante Proso, Marino Majstrović, Mario Vrkić. Delegat: Mario Radić.

Strijelci: 1:0 – Grgat (18.), 2:0 – Vardić (25.), 3:0 – Bašić (51.), 4:0 – A. Banić-Škojo (70.)

srijeda, listopad 22, 2014
- Protekla kola bila su rezultatski neuspješna kako za seniore OSK-a tako i za mlađe kategorije.

Mlađi i stariji pioniri OSK-a su u nedjelju unaprijed odigrali utakmice 9. kola protiv Pomaka u Splitu. U prvom poluvremenu koje je završilo bez pogodaka najveću priliku za OSK imao je Mihael Vuleta. U drugome domaćini brzo postižu tri pogotka za veliku prednost. Potom je u prigodi Andrija Milanović-Trapo da vrati kakvu-takvu nadu za OSK no njegov udarac brani domaći vratar, a konačan rezultat od 4:0 postavljen je minutu prije kraja susreta.

OSK: B. Vugdelija, Marko Erceg, Milanović-Trapo, Vojković, Norac-Kevo, Džimbeg, A. Vuleta, Tomašević, Grgat, A. Erceg, Žižić-Gušo, Bečko, D. Vuleta, F. Vugdelija, Mateo Erceg, Bazo, Šušić, M. Vuleta.

Utakmica starijih pionira završila je 4:1 za Pomak. OSK je poveo u 16. minuti, a svoj prvijenac za OSK zabio je Marko Žižić nakon prekida. Do kraja poluvremena domaćini preokreću na 3:1, a deset minuta prije kraja postavljen je konačan rezultat.

OSK: Bečko, B. Vuleta, A. Marković, Norac-Kevo, A. Vuleta, M. Munivrana, K. Marković, Marinović, Žižić, F. Munivrana, Maroš. Još su igrali: Milanović-Trapo, Samardžić i Laco.

Kadeti OSK-a jučer su odigrali susret s Hajdukom u kojem su Splićani bili bolji sa 6:0. Nakon prvih 40 minuta bilo je 0:5 dok su u drugom dijelu gosti postigli tek jedan pogodak.

OSK: Vugdelija, Borić, Marković, M. Jukić, F. Grgat, Katić, Erceg, Raič, T. Samardžić, M. Samardžić, J. Grgat. Još su igrali: L. Milanović-Trapo, M. Milanović-Trapo, Bitunjac, S. Jukić i Žižić-Gušo.

nk-oskotok @ 10:40 |Isključeno | Komentari: 0
utorak, listopad 21, 2014
Danas u 15:30 sati kadeti OSK-a na Golim brdima igraju protiv Hajduka zaostalu utakmicu 7. kola 1. ŽNL kadeta.

nk-oskotok @ 09:45 |Isključeno | Komentari: 0
nedjelja, listopad 19, 2014
OSK je jučer ubilježio prvi gostujući poraz. U Vranjicu je domaći Omladinac slavio sa 2:0, a ponovno su greške suca u prvom planu. Ovaj put su i direktno utjecale na ishod utakmice.

O tome više kasnije, a sada malo više o samoj utakmici. OSK je na put krenuo bez tri vezna igrača – Poljaka, Bašića i Šimunovića pa je tako partner Vardiću u veznom redu bio S. Banić-Škojo.

Nakon uvodnog opipavanja snaga prvu priliku ima Omladinac u 12. minuti no udarac Brčića Samardžić je obranio. Dvije minute kasnije u dobroj je situaciji i Juretić ali puca pokraj gola.

U 16. minuti u velikoj je šansi Varvoda, htio je biti nesebičan te asistirati no to je učinio loše i propala je velika prilika za OSK.

U 22. minuti prvi pokušaj domaćih obranio je Samardžić, na odbijenu loptu natrčava Brčić i puca no na pravom mjestu je I. Norac-Kevo i blokira udarac.

Ključni trenutak, koji je i prelomio utakmicu, dogodio se u 40. minuti. Vratar naše momčadi Marijan Samardžić uhvatio je jednu loptu da bi ga u skoku laktom u predio trbuha udario domaći napadač. Samardžić je refleksno reagirao te odgurnuo domaćeg igrača. U tom trenutku sudac podiže ruku te je dojam svih bio da je dosudio indirekt. No potom rukom pokazuje prema mjestu za izvođenje kaznenog udarca, a nakon toga i crveni karton vrataru OSK-a. Uistinu je nejasno zbog čega je isključio gorenavedenog. Sudac je u izvještaju o utakmici kao razlog isključenja naveo sljedeće (citiramo): „hvatanje suparničkog igrača za vrat“.

Dotični sudac je vjerojatno jedina osoba koja je vidjela to hvatanje za vrat te ga je u svom zapažanju demantirao i delegat utakmice gosp. Vladimir Mikulić (citiramo navod delegata):  „ U 40.minuti utakmice sudac je isključio vratara gostujuće momčadi Marijan Samardžić (2358) iz meni nepoznatih razloga jer nisam vidio hvatanje suparničkog igrača za vrat, nego odgurivanje suparničkog igrača od strane vratara.“

Sudac je ovom svojom odlukom direktno utjecao na sam ishod utakmice.

Najstrožu kaznu realizirao je Juretić iako je Marković bio blizu da obrani njegov udarac.

U 48. minuti nakon kornera glavom puca Banić, a lopta završava na gredi. Uslijedila je nakon toga jedna dvojbena situacija u kaznenom prostoru domaćih kada je srušen I. Norac-Kevo.

Potom priliku imaju domaćini, a dvije obrane bilježi Marković. U 70. minuti pitanje pobjednika sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca riješio je domaći kapetan Nerlović.

Imao je OSK još priliku ublažiti poraz no udarac glavom Plavše blokirala je vratnica u 86. minuti.

OMLADINAC Vranjic

2

Vranjic, Igralište U kavi, 18.10., 16:00, 7. kolo 1. ŽNL. Gledatelja:  100.

0

Suci: Luka Grbavac, Ante Pavlinović, Ante Juroš. Delegat: Vladimir Mikulić.

NK Omladinac

Strijelci: 1:0 – Juretić sa 11m (45.), 2:0 – Nerlović (70.)

subota, listopad 18, 2014
NK OSK Otok žiteljima Općine Otok želi sretan Dan Općine Otok kao i blagdan zaštitnika župe Otok, Sv. Luke.

Nadamo se da će seniori OSK-a pozitivnim rezultatom u Vranjicu uveličati proslavu.

četvrtak, listopad 16, 2014
- Danas je na ŠC Gola Brda održano 6. izdanje turnira veterana koji se igra povodom Dana Općine Otok i blagdana Sv. Luke.

Sudjelovali su OSK, Tekstilac, Brnaze i Busovača.

U prvom polufinalu Tekstilac je sa 4:2 bio bolji od Busovače da bi potom u drugom polufinalnom susretu OSK sa 2:1 nadvisio Brnaze,

U finalnom susretu koji nije obilovao prigodama igrači OSK-a iskoristili su jednu pogrešku gostiju i slavili sa minimalnih 1:0 te tako obranili naslov pobjednika turnira.

Turnir se igrao pod pokroviteljstvom Općine Otok.

nk-oskotok @ 19:17 |Isključeno | Komentari: 0
Danas (će se na ŠC Gola Brda u Otoku održati 6. izdanje turnira veterana koji se igra pod pokroviteljstvom Općine Otok. Uz domaćine, veterane OSK-a, na turniru još sudjeluju veterani Brnaza, Tekstilca te po prvi put veterani NK Busovača iz BiH. Prvi polufinalni susret je na rasporedu u 14 sati, a igraju Tekstilac i Busovača, u 15 sati igraju OSK i Brnaze, a finale se igra u 16 sati. Titulu brane veterani OSK-a.

nk-oskotok @ 08:20 |Isključeno | Komentari: 0
srijeda, listopad 15, 2014
- Od mlađih kategorija aktivni su bili mlađi i stariji pioniri te mlađi i stariji početnici. Mlađi početnici su sa 2:0 bili bolji od Čaporica-Trilj, a strijelci su bili Marko Marinović i Stipe Bilokapić. Stariji početnici su svladali Brnaze sa 5:0. Dvostruki strijelac bio je Petar Jukić dok su po jedan gol postigli Ivan Marinović, Gabrijel Norac-Kljajo i Daniel Vuleta.

Mlađi pioniri su sa visokih 5:0 svladali Jadrana u Sućurcu. Već u 6. minuti OSK je poveo kada je domaći igrač pogodio vlastitu mrežu. U 18. nakon kornera na pravom mjestu se našao Ilija Mirko Norac-Kevo i zatresao mrežu za 0:2 što je bio konačan rezultat prvog poluvremena. U 35. minuti Domagoj Tomašević krasnim pogotkom povećava vodstvo da bi u 48. minuti pogodak postigao i Denis Žižić-Gušo. Konačan rezultat postavio je Andrija Milanović-Trapo u 52. minuti.

OSK: Bečko, M. Erceg, Milanović-Trapo, Vojković, Norac-Kevo, Džimbeg, A. Vuleta, Domagoj Tomašević, Grgat, A. Erceg, M. Vuleta, B. Vugdelija, D. Vuleta, F. Vugdelija, T. Vugdelija, Škopljanac-Mačina, Danijel Tomašević i Žižić-Gušo.

Stariji pioniri OSK-a odigrali su utakmicu ispod očekivane razine te su na koncu poraženi 2:1. Poveli su domaćini u 5. minuti, a u 11. minuti OSK je blizu izjednačenja no udarac Luke Milanović-Trape završava na vratnici. U 19. minuti Jadran je povećao vodstvo.

U 54. minuti OSK je smanjio vodstvo preko Krešimira Grgata, no snage za preokret nije bilo.

OSK: Bečko, B. Vuleta, A. Marković, Norac-Kevo, A. Vuleta, M. Munivrana, K. Marković, Marinović, Milanović-Trapo, Samardžić i Žižić. Još su igrali: Grgat, Tomašević, Milanović, Maroš i F. Munivrana.

nk-oskotok @ 22:22 |Isključeno | Komentari: 0
utorak, listopad 14, 2014
- Nakon što je Labrović u subotu poslije utakmice podnio ostavku došlo je ipak do promjene.

- "Poslije razgovora s predsjednikom kluba usuglasili smo se oko toga da ipak nastavimo suradnju do kraja polusezone, a ovisno o tome kakav će biti rezultat nije nemoguće da se suradnja nastavi i u drugom dijelu sezone". - rekao je Labrović.

nk-oskotok @ 12:12 |Isključeno | Komentari: 0
nedjelja, listopad 12, 2014
- U šestom kolu 1. ŽNL na Golim brdima gostovao je Mračaj iz Runovića. Na kraju je završilo podjelom bodova, 1:1, što je na koncu i najrealniji ishod. OSK je nastupio bez Mandaca koji ima problema s ozljedom lože, a jučer je u ranoj fazi utakmice, već u 16. minuti, ostao i bez Bože Poljaka koji je zbog ozljede koljena morao izvan igre. S druge strane Mračaj je bio bez Boženka Lešine, svog najboljeg strijelca.

Nije se vidjelo jučer puno od nogometa, dosta nabijanja je bilo na obje strane, a pravu akciju gotovo da momčadi nisu ni kreirale. U prvom poluvremenu nije bilo puno prilika, obje obrane su bile na visokoj razini. Ipak, u 27. minuti OSK je imao veliku priliku povesti iz najstrože kazne.Prethodno je Stipu Banić-Škoju sapleo stoper gostiju Ante Puljiz. Penal je izveo Duje Banić no njegovu namjeru vratar gostiju Jakić je pročitao i obranio udarac. Na odbijenu loptu ponovno je natrčao Banić no još jednom je uspješniji bio Jakić.

Gosti su pokušavali ugroziti vrata OSK-a ubacivanjima s bočne pozicije, a posebno dobar je bio lijevi bočni Mračaja - Vodanović no centašutevi su ili bili prejaki ili su ih braniči OSK-a čistili.

U drugo poluvrijeme bolje su ušli gosti i zagospodarili terenom. Vratnicu je udarcem sa 18 metara pogodio Ante Puljiz-Bili, a potom je dva opasna pokušaja iz slobodnih udaraca imao Andrija Puljiz. Jedan je odlično obranio Samardžić, a kod drugog je vratnica spasila OSK.

Mračaj je zasluženo poveo u 63. minuti kada je Ante Puljiz-Bili rutinirano realizirao situaciju 1 na 1. Labrović je odmah reagirao uvođenjem još jednog napadača - Zvonimira Norca-Keve. Nakon vodstva gostiju težište igre se pomaklo pomicalo na polovicu Mračaja, a i gosti su se sami podsvjesno povukli. Izjednačenje je stiglo u 78. minuti kada je nakon ubačaja Šimunovića na 16 metara ostao nečuvan Z. Norac-Kevo, povukao loptu još par metara i zabio pokraj nemoćnog Jakića.

Do kraja je OSK bio taj koji je više tražio tri boda, a po reakcijama gostiju očito su na koncu bili zadovoljni s jednim bodom.

1

Otok, ŠC Gola Brda, 11.10., 16:00, 6. kolo 1. ŽNL. Gledatelja:  100.

MRAČAJ Runovići

1

Suci: Marko Tot, Marko Rašić, Ivan Kalinić. Delegat: Jurica Blažević.

Strijelci: 0:1 – Ante Puljiz br.11 (63.), 1:1 – Z. Norac-Kevo (78.)

Žuti kartoni: OSK – Bašić, Marin Samardžić, Banić, Z. Norac-Kevo, Vardić

Mračaj – Ante  Puljiz (br.11), Ante Puljiz (br. 5), Biočić, Babić

Kapetani: Stipe Banić-Škojo, Ante Puljiz (br. 11)

nk-oskotok @ 10:38 |Isključeno | Komentari: 0
- Nakon jučerašnjeg domaćeg remija s Mračajem (1:1) Mirko Labrović odlučio je podnijeti ostavku na mjesto trenera seniorske momčadi OSK-a.

srijeda, listopad 8, 2014
Mlađe kategorije ubilježile su polovičan uspjeh protekli vikend. Dok su mlađi i stariji pioniri bili bolji od Orkana kadeti i juniori su poraženi od GOŠK-a.

Mlađi pioniri su utakmicu protiv Orkana otvorili malo rezervirano no od samog starta se vidjelo da su kvalitetniji. Pri rezultatu 0:0 gosti su iz slobodnog udarca pogodili gredu. Ipak, OSK je poveo u 20. minuti kada je nakon kornera na pravom mjestu Domagoj Tomašević. Isti igrač je u 28. minuti povećao vodstvo nakon krasnog solo prodora. Taj rezultat je ujedno bio i konačan u prvom poluvremenu.

U drugome se nastavila dominacija OSK-a, a ubrzo rezultat ide na 3:0 - za hat-trick zabio je Tomašević prekrasnim snažnim udarcem sa 18 metara. Konačan rezultat postavio je Mihael Vuleta u 51. minuti.

OSK: B. Vugdelija, Šušić, Milanović-Trapo, Vojković, Norac-Kevo, Džimbeg, A. Vuleta, Tomašević, L. Grgat, A. Erceg, Žižić-Gušo, Bečko, D. Vuleta, F. Vugdelija, T. Vugdelija, M. Erceg, Bazo, Vuleta.

Daleko uzbudljivija bila je utakmica pionira - vidjeli smo puno preokreta i čak 9 pogodaka!

Poveli su gosti u 10. minuti iz najstrože kazne, a dvije minute kasnije poravnava Luka Milanović-Trapo nakon što se probio kroz obranu gostiju. U dvije minute (17. i 18.) gosti iz dvije kontre odlaze na prednost od dva pogotka, no već u 21. nakon kornera smanjuje Mate Munivrana. U 28. minuti svoj drugi pogodak postiže Luka Milanović-Trapo.

Najljepšu akciju na susretu vidjeli smo u 51. minuti, a istu je pogotkom okončao Krešimir Grgat. U 57. minuti iz slobodnog udarca za 5:3 zabija Bože Vuleta, a tri minute prije kraja autogolom igrača OSK-a gosti dobijaju nadu barem u bod no nisu uspjeli postići još jedan pogodak.

OSK: Bečko, F. Munivrana, Milanović, A. Vuleta, B. Vuleta, M. Munivrana, Marković, Marinović, Milanović-Trapo, Grgat, Katić. Još su igrali: Žižić, Samardžić, Tomašević i Maroš.

U utakmici kadeta GOŠK je s visokih 5:1 nadigrao OSK. Već nakon 16 minuta bilo je 2:0 da bi domaćini posao dovršili u drugom dijelu. Jedini pogodak za OSK postigao je Filip Grgat.

OSK: Vugdelija, Bitunjac, Norac-Kevo, Grgat, L. Erceg, A. Erceg, M. Milanović-Trapo, Samardžić, L. Milanović-Trapo, Grgat. Još su igrali: Žižić-Gušo, Vuleta i Marinović.

Juniorska utakmica bila je zanimljivija, objema ekipama pripalo je po jedno poluvrijeme s tom razlikom što su svoju dominaciju domaćini okrunili dvama pogocima dok igrači OSK-a nisu uspjeli pronaći put do mreže domaćih.

OSK: L. Bašić, Delija, Marković, Erceg, Žižić, Čikara, I. Bašić, Tadić, Vladova, Plavša i Bošnjak.

nk-oskotok @ 20:22 |Isključeno | Komentari: 0
nedjelja, listopad 5, 2014

U petom kolu OSK je gostovao kod Vinjana te osvojio tri boda. Zanimljivo je da je svih 7 bodova, koliko ih ima na kontu, OSK osvojio u gostima.

Bila je to rastrgana utakmica, bez pravog ritma, ali sa dosta borbenosti na obje strane. Na koncu je završilo 0:2 iako su i domaćini imali periode kada su pritiskali no obrana OSK-a jučer je bila na visokom nivou.

Od standardnih igrača Labrović na raspolaganju nije imao Vardića i Šimunovića.

Već na samom početku OSK je imao stopostotnu priliku. Ante Banić-Škojo je proigrao brata Stipu koji je išao sam na vratara Vinjana no loše je pucao i lopta je otišla pokraj gola. U 11. minuti nakon kratkog proigravanja iz slobodnog udarca Aračič je pucao sa 25 metara no ne pogađa u okvir gola.

Udarac je potom u dva navrata okušao i Lozo, a dobru priliku za domaćine u 34. imao je Slišković no loše je pucao i Samardžić nije imao potrebe intervenirati.

OSK je imao nekoliko poluprilika, no nije konkretnije zaprijetio domaćem vrataru.

U 60. minuti OSK je poveo. Korner je izveo Poljak, netko od domaćih prenosi loptu na drugu stranu u namjeri da otkloni opasnost no na pravom mjestu i nečuvan se našao Banić te pogodio za slavlje među OSK-ovcima.

Nakon toga igrači OSK-a su podsvjesno zaigrali malo opreznije te domaćini pokušavaju doći do izjednačenja ali sve opasnosti obrana OSK-a je uspješno otklanjala. Od 72. minute OSK je igrao s igračem više nakon isključenja domaćeg igrača koje je uslijedio nakon što je dotični namjerno u glavu udario Antu Banić-Škoju.

U 75. minuti iz slobodnog udarca pucao je Bašić, a vratar Vinjana Radeljić odbija u korner. OSK je pobjedu osigurao u 84. minuti kada je na asistenciju S. Banić-Škoje iskusni Z. Norac-Kevo pogodio mrežu sa vrha 16-erca.

U sljedećem kolu OSK na svom terenu dočekuje Mračaj.

VINJANI Vinjani Donji

0

Vinjani Donji, Igralište Dovica, 04.10., 16:00, 5. kolo 1. ŽNL. Gledatelja:  50.

2

Suci: Marko Rašić, Ante Proso, Ivan Taraš. Delegat: Mate Maršić.

NK Vinjani

Strijelci: 0:1 – Banić (60.), 0:2 – Z. Norac-Kevo (84.)

Žuti kartoni: Vinjani – M. Slišković, Jović

OSK – S. Banić-Škojo, A. Banić-Škojo

Crveni karton: Vinjani - Aračić

Kapetani: Marin Slišković, Stipe Banić-Škojo.

srijeda, listopad 1, 2014
- Mlađe kategorije odigrale su ovaj vikend 6 utakmica.

Pioniri su gostovali u Omišu i donijeli 3 boda. Prvo su na teren istrčali mlađi pioniri. OSK je loše ušao utakmicu i teško dolazio do prave prilike. Jedna kontra domaće momčadi u 21. minuti bila je dovoljna za vodstvo. U drugom dijelu se OSK ipak malo bolje posložio te počeo dominirati što rezultira poravnanjem rezultata u 43. minuti. Strijelac je bio Mihael Vuleta. U 51. minuti zabio je Andrija Milanović-Trapo, a točku na i stavio je Marinko Šušić u 58. minuti.

OSK: B. Vugdelija, Šušić, Milanović-Trapo, Vojković, Norac-Kevo, Džimbeg, A. Vuleta, Do. Tomašević, M. Vuleta, A. Erceg, Žižić-Gušo, F. Vugdelija, D. Vuleta, Da. Tomašević i M. Erceg.

Stariji pioniri su primili gol u 6. minuti nakon akcije domaćih iz prekida. Već u 10. minuti preciznim udarcem sa 18 metara u sami kut poravnao je Luka Milanović-Trapo. U 17. minuti grubo griješi obrana OSK-a te Omiš ponovno dolazi u vodstvo što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena. U 48. minuti isključen je Norac-Kevo, a u 50. minuti lijepim pogotkom stvari na početak vraća Katić. Igrači OSK-a su se odlično branili sa igračem manje sve do tri minute prije kraja kada domaćini zabijaju poslije ubačaja iz kornera.

OSK: Bečko, B. Vuleta, Marković, Norac-Kevo, A. Vuleta, Marinović, K. Marković, M. Munivrana, Milanović-Trapo, Grgat, Maroš. Još su igrali: Samardžić, Žižić, F. Munivrana, Katić, Laco i Milanović.

Dan poslije, u nedjelju, kadeti i juniori su u Otoku igrali protiv Orkana i doživjeli dva poraza, a posebno teško su poraženi kadeti. Već nakon 10 minuta igre Orkan je imao dva pogotka prednosti da bi u 17. za OSK smanjio Marko Milanović-Trapo. Do kraja poluvremena gosti iz Dugog Rata su postigli još jedan, a drugom dijelu još tri za visoku i zasluženu pobjedu.

OSK: Vugdelija, Žižić-Gušo, A. Erceg, F. Grgat, L. Erceg, Katić, M. Milanović-Trapo, Raič, M. Samardžić, J. Grgat, T. Samardžić. Još su igrali: Bitunjac, L,Milanović-Trapo i Norac-Kevo.

Juniori OSK-a su poraženi sa 1:0 iako su bili bolji te ponovno propustili velik broj prigoda. Jedini gol na susretu pao je početkom drugog poluvremena, u 47. minuti.

OSK: L. Bašić, Čikara, Bošnjak, Erceg, Žižić, Vladova, I. Bašić, Tadić, Katić, Plavša i Vukas. Još je igrao: Delija.

Stariji početnici su u prvom kolu Lige Cetinske krajine bili bolji od Glavica sa 4:3, a mlađi od Junaka 2 sa 6:1.

nk-oskotok @ 20:35 |Isključeno | Komentari: 0