- NK OSK Otok svim svojim simpatizerima kao i svim ljudima dobre volje želi čestit i blagoslovljen Božić.

Što se tiče novosti oko kluba dodajmo da su klub napustili stoperi Alen Runje (Hrvace) i Marin Blažević (Tekstilac). Također je izvjesno nekoliko dolazaka te će o svemu biti pravodobno obaviješteni.

nk-oskotok @ 11:08 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
ponedjeljak, prosinac 10, 2012
Utakmice mlađih i starijih pionira te kadeta i juniora koje su se trebali odigrati u narednim danima prebačene su za proljetni dio sezone.

Podsjetimo, pioniri su u srijedu trebali igrati protiv Jadrana KS a kadeti i juniori u subotu protiv GOŠK-a. Već prije je utakmica kadeta i juniora protiv Imotskog prebačena na proljeće.

To znači da je OSK što se tiče kalendarske 2012. gotov sa utakmicama u svim kategorijama.

nk-oskotok @ 16:18 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, prosinac 9, 2012
Utakmice pionira i mlađih pionira odgođene su zbog jake bure. Podsjetimo, OSK je trebao ugostiti Omladinca.

nk-oskotok @ 07:55 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
subota, prosinac 8, 2012
U zaostaloj utakmici 1. lige NSŽSD pioniri OSK-a su gostovali u K. Gomilici. Mlađi su odigrali bez golova dok su stariji poraženi sa 1:0.

Sutra igraju protiv Omladinca, dok su utakmice kadeta i juniora protiv Imotskog prebačene na proljeće.

nk-oskotok @ 17:36 |Komentiraj | Komentari: 0
srijeda, prosinac 5, 2012
- U zaostalim utakmicama 6. kola pioniri i mlađi pioniri su danas ugostili ekipu Vala te zabilježili dvije pobjede. Mlađi pioniri su slavili sa 3-2. Za OSK su strijelci bili Ante Bašić te Roko Marinović koji je zabio dva gola, oba u završnici utakmice.

Stariji pioniri su na poluvremenu vodili sa 3-1, u nastavku je bilo vrlo uzbudljivo te je završilo 4:3. Dva gola je postigao Tomislav Samardžić, a po jedan Marin Samardžić i Bruno Marković.

U subotu gostuju kod GOŠK-a.

nk-oskotok @ 21:32 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
utorak, prosinac 4, 2012

- Sarajevo...prije puta nismo znali što očekivati od tog grada ali je na kraju dojam veoma pozitivan. Razlog odlaska u glavni grad Bosne i Hercegovine bilo je polaganje trenera OSK-a Borisa Pavića za UEFA Pro licencu. Pavić se već nekoliko dana nalazi u Sarajevu a jučer je na rasporedu bila i demonstracijska utakmica.

Cijeli proces se sastojao od pripreme utakmice, analize protivnika, vođenja utakmice i završne analize utakmice. Pavić je vodio ekipu sastavljenu uglavnom od igrača zeničkog Čelika ali je također bila prisutna i nekolicina igrača iz Cet. krajine. Iz Hrvaca su stigli Ivan Zorica i Jakov Marunica, iz Solina Ante Vukušić dok su iz OSK-a išli Zvonimir Grgat, Petar Bašić-Šiško te tajnik Frano Šušić-Jurić. Ne smijemo zaboraviti ni našeg vozača, Petra Pavića. Eh te maglenke Cool.

Protivnik je bila ekipa Sutjeske iz Nikšića koja je jesenski prvak Crne Gore, po prvi puta u svojoj povijesti. Igralo se na pomoćnom terenu stadiona FK Sarajeva, Koševa, a poluvrijeme je trajalo 25 minuta. Sarajevo je upravo jučer zabijelilo te su uvjeti bili otežani ali obje ekipe su pružile zavidnu borbenost, sve u granicama korektnosti. Sutjeska je povela u prvom poluvremenu, u drugom je smanjio Barać (ovo ljeto je iz Dugopolja prešao u Čelik) da bi, što nas posebno veseli, prvotimac OSK-a Bašić-Šiško koji je netom prije ušao u igru svojim golom donio pobjedu Pavićevoj momčadi. Zvonimir Grgat je igrao od prve minute.

Za Čelik su igrali: Čurić, Hećo, Popović, Jusić, Hasanović, Vukušić, Grgat, Bajkraktarević, Alispahić, Barać i Marunica dok su kasnije ušli: Đuždvanić, Bašić-Šiško i Zorica.

Ovo je definitino bilo vrlo zanimljivo iskustvo za mlade igrače OSK-a koji su ispunili ono što se od njih i očekivalo.

Spomenimo da je utakmici prisustovala i visoka UEFA-ina delegacija kao i veliki broj trenera koji rade diljem Europe i svijeta.  Moramo istaknuti veliku gostoljubivost i srdačnost svih koji su tamo bili te im se ovim putem na tome iznimno zahvaljujemo.

Toliko o samoj utakmici.

A sad malo o samom putu. Iz Otoka se krenulo oko 7 sati, do Kupresa je bilo ugodno putovanje ali već nakon Kupreških vrata je bilo nezgodno za voziti zbog snijega kojega je već u tom trenutku bilo napadalo poprilično. U Sarajevo smo stigli oko 11 sati a posebno vrijedi spomenuti navigaciju koja nas je vodila putevima za koje ni Sarajlije ne znaju. Bespotrebno, naravno, ali je svih nasmijala.

Nakon utakmice je slijedio posjet centru grada i nezaobilazni čevapi u Želje. Potom smo se uputili na bazar gdje je svatko pronašao nešto za sebe. U Sarajevu smo bili do otprilike 17 sati a potom krenuli doma. Nakon sat, sat i pol vožnje malo smo se zadržali u Vitezu i zatim nastavili put da bi u Otok stigli oko 22 sata.

Iako relativno kratak izlet, ovo je bilo jedno vrlo bogato iskustvo sa, kako je već spomenuto, predivnim konačnim dojmovima.