WEB STRANICA NOGOMETNOG KLUBA "OSK"
NK OSK Otok
Posljednje / sljedeće utakmice
  • SENIORI
  • Posljednja: Omiš - OSK 4:2
  • Sljedeća: -
  • PIONIRI / KADETI
  • Posljednje utakmice: Uskok - OSK 1:4 / 7:0
  • Sljedeće utakmice: -
  • MLAĐI PIONIRI / JUNIORI
  • Posljednje: OSK - Poljičanin 1921 2:3 / 1:5
  • Sljedeće: -
Anketa
Kako ocjenjujete blog?




Blog - lipanj 2011
četvrtak, lipanj 30, 2011
PRVENSTVO

1. kolo: Tekstilac - OSK 2:2 (Zvonimir Norac-Kevo, Anđelko Šimunović)

2. kolo: OSK - Urania 0:1

3. kolo: Jadran KS - OSK 2:3 (Nikola Bašić, Stipe Banić-Škojo, Ante Banić-Škojo)

4. kolo: OSK - Uskok 0:3

5. kolo: Vinjani - OSK 0:2 (Duje Banić, Zvonimir Norac-Kevo)

6. kolo: OSK - Mračaj 1:1 (Zvonimir Norac-Kevo)

7. kolo: Omladinac - OSK 2:0

8. kolo: OSK - GOŠK 4:0 (Zvonimir Grgat, Josip Vardić, Nikola Bašić, Ante Banić-Škojo)

9. kolo: Mladost - OSK 3:0

10. kolo: Sloga - OSK 2:4 (Hrvoje Mandac, Nikola Bašić, Stipe Banić-Škojo, Ante Banić-Škojo)

11. kolo: OSK - Jadran T 1:0 (Duje Banić)

12. kolo: Postira Sardi - OSK 1:4 (Zvonimir Grgat 2, Zvonimir Norac-Kevo, Hrvoje Mandac)

13. kolo: OSK - Orkan 2:0 (Dominik Plavša, Zvonimir Norac-Kevo)

14. kolo: OSK - Tekstilac 4:3 (Nikola Bašić, Petar Bašić, Stipe Banić-Škojo, Nino Vučemilović-Alegić)

15. kolo: Urania - OSK 4:2 (Stipe Banić-Škojo, Nino Vučemilović-Alegić)

16. kolo: OSK - Jadran KS 2:0 (Nino Vučemilović-Alegić, Josip Vardić)

17. kolo: Uskok - OSK 1:1 (Stipe Banić-Škojo)

18. kolo: OSK - Vinjani 1:0 (Nikola Bašić)

19. kolo: Mračaj - OSK 2:2 (Nino Vučemilović-Alegić 2)

20. kolo: OSK - Omladinac 4:2 (Nino Vučemilović-Alegić 3, Bože Poljak)

21. kolo: GOŠK - OSK 1:2 (Stipe Banić-Škojo, Dino Ljubas)

22. kolo: OSK - Mladost 2:1 (Stipe Banić-Škojo, Dominik Plavša)

23. kolo: OSK - Sloga 2:1 (Bože Poljak, Ante Banić-Škojo)

24. kolo: Jadran T - OSK 0:3 (Nino Vučemilović-Alegić 2, Stipe Banić-Škojo)

25. kolo: OSK - Postira Sardi 3:2 (Nino Vučemilović-Alegić 2, Stipe Banić-Škojo)

26. kolo: Orkan - OSK 0:2 (Nino Vučemilović-Alegić 2)

 

KVALIFIKACIJE ZA POPUNU 3. HNL JUG

1. utakmica: Slaven - OSK 1:3 (Nino Vučemilović-Alegić 2, Bože Poljak)

2. utakmica: OSK - Slaven 3:0 (Petar Bašić, Nikola Bašić, Zvonimir Grgat)

 

KUP NSŽSD

1. kolo kupa NSŽSD: Vrlika - OSK 2:6 (Nikola Bašić 2, Nino Vučemilović-Alegić, Zvonimir Grgat, Bože Poljak, Alen Samardžić)

Međukolo kupa NSŽSD: OSK - Glavice 2:1 (Ivan Norac-Kevo, Petar Bašić)

2. kolo kupa NSŽSD: Dugopolje - OSK 1:1 (4:5) (Nikola Bašić)

Četvrtfinale kupa NSŽSD: OSK - Imotski 0:0 (4:3)

Polufinale kupa NSŽSD: OSK - Split 3:3 (6:5) (Nino Vučemilović-Alegić, Stipe Banić-Škojo, Nikola Bašić)

Finale kupa NSŽSD: OSK - Mosor 0:2

nk-oskotok @ 17:17 |Isključeno | Komentari: 0
srijeda, lipanj 29, 2011
1. ŽNL SPLITSKO-DALMATINSKA 2014/15

R.br.

Klub

Ut.

Pob

Ner

Izg

G+

G-

Bod

1.

OSK

26

17

4

5

53

34

55

2.

Mladost (P)

26

16

4

6

54

25

52

3.

Jadran (KS)

26

14

3

9

50

31

45

4.

Sloga (M)

26

13

2

11

52

43

41

5.

Postira Sardi

26

11

6

9

39

34

39

6.

Urania

26

12

3

11

42

39

38 (-1)

7.

Omladinac

26

10

5

11

41

41

35

8.

Mračaj

26

9

7

10

40

45

34

9.

Jadran (T)

26

9

4

13

32

37

31

10.

Orkan

26

8

7

11

31

40

31

11.

GOŠK

26

8

6

12

32

44

30

12.

Uskok

26

7

7

12

34

41

28

13.

Vinjani

26

8

4

14

18

43

28

14.

Tekstilac

26

7

4

15

27

48

25

 

 




nk-oskotok @ 18:43 |Isključeno | Komentari: 0
1. kolo:

Postira – Sloga 2:1

Orkan – Jadran T 1:1

Tekstilac – OSK 2:2

Urania – Mladost 2:0

Jadran KS – GOŠK 2:1

Uskok – Omladinac 0:1

Vinjani - Mračaj 0:3

 

2. kolo:

Sloga – Mračaj 1:3

Omladinac – Vinjani 3:0

GOŠK – Uskok 2:3

Mladost – Jadran KS 4:1

OSK – Urania 0:1

Jadran T – Tekstilac 6:0

Postira – Orkan 2:0

 

3. kolo:

Orkan – Sloga 1:5

Tekstilac – Postira 0:3

Urania – Jadran T 0:3

Jadran KS – OSK 2:3

Uskok – Mladost 2:2

Vinjani – GOŠK 1:0

Mračaj – Omladinac 4:2

 

4. kolo:

Sloga – Omladinac 1:2

GOŠK – Mračaj 1:1

Mladost – Vinjani 3:0

OSK – Uskok 0:3

Jadran T – Jadran KS 2:1

Postira – Urania 1:4

Orkan – Tekstilac 1:0

 

5. kolo:

Tekstilac – Sloga 1:2

Urania – Orkan 1:1

Jadran KS – Postira 1:2

Uskok – Jadran T 2:0

Vinjani – OSK 0:2

Mračaj – Mladost 0:0

Omladinac – GOŠK 2:3

 

6. kolo:

Sloga – GOŠK 5:1

Mladost – Omladinac 0:0

OSK – Mračaj 1:1

Jadran T – Vinjani 1:1

Postira – Uskok 1:1

Orkan – Jadran KS 0:1

Tekstilac – Urania 3:0

 

7. kolo:

Urania – Sloga 2:3

Jadran KS – Tekstilac 4:0

Uskok – Orkan 0:1

Vinjani – Postira 0:1

Mračaj – Jadran T 2:0

Omladinac – OSK 2:0

GOŠK – Mladost 1:2

 

8. kolo:

Sloga – Mladost 1:4

OSK – GOŠK 4:0

Jadran T – Omladinac 1:0

Postira – Mračaj 0:2

Orkan – Vinjani 1:1

Tekstilac – Uskok 3:2

Urania – Jadran KS 1:2

 

9. kolo:

Jadran KS – Sloga 6:2

Uskok – Urania 0:3

Vinjani – Tekstilac 2:0

Mračaj – Orkan 3:1

Omladinac – Postira 2:1

GOŠK – Jadran T 1:0

Mladost – OSK 3:0

 

10. kolo:

Sloga – OSK 2:4

Jadran T – Mladost 2:6

Postira – GOŠK 2:1

Orkan – Omladinac 4:1

Tekstilac – Mračaj 2:1

Urania – Vinjani 3:1

Jadran KS – Uskok 4:0

 

11. kolo:

Uskok – Sloga 2:2

Vinjani – Jadran KS 0:1

Mračaj – Urania 1:2

Omladinac – Tekstilac 3:0

GOŠK – Orkan 2:1

Mladost – Postira 2:0

OSK – Jadran T 1:0

 

12. kolo:

Sloga – Jadran T 2:0

Postira – OSK 1:4

Orkan – Mladost 3:1

Tekstilac – GOŠK 0:0

Urania – Omladinac 1:3

Jadran KS – Mračaj 3:3

Uskok – Vinjani 3:0

 

13. kolo:

Vinjani – Sloga 1:2

Mračaj – Uskok 2:1

Omladinac – Jadran KS 0:1

GOŠK – Urania 2:1

Mladost – Tekstilac 0:1

OSK – Orkan 2:0

Jadran T - Postira 0:1

 

14. kolo: 

Sloga  - Postira 1:1

Jadran T - Orkan 1:2

OSK - Tekstilac 4:3

Mladost - Urania 2:0

GOŠK - Jadran KS 1:2

Omladinac - Uskok 1:2

Mračaj - Vinjani 1:0

 

15. kolo:

Mračaj - Sloga 1:4

Vinjani - Omladinac 2:1

Uskok - GOŠK 3:0

Jadran KS - Mladost 0:0

Urania - OSK 4:2

Tekstilac - Jadran T 2:0

Orkan - Postira 1:1

 

16. kolo: 

Sloga - Orkan 3:0

Postira - Tekstilac 1:1

Jadran T - Urania 3:0

OSK - Jadran KS 2:0

Mladost - Uskok 2:1

GOŠK - Vinjani 0:0

Omladinac - Mračaj 1:1

 

17. kolo:

Omladinac - Sloga 1:4

Mračaj - GOŠK 1:4

Vinjani - Mladost 0:2

Uskok - OSK 1:1

Jadran KS - Jadran T 2:1

Urania - Postira 3:2

Tekstilac - Orkan 0:1

 

18. kolo:

Sloga - Tekstilac 3:1

Orkan - Urania 2:1

Postira - Jadran KS 1:0

Jadran T - Uskok 2:0

OSK - Vinjani 1:0

Mladost - Mračaj  3:2

GOŠK - Omladinac 2:2

 

19. kolo: 

GOŠK - Sloga 1:0

Omladinac - Mladost 1:0

Mračaj - OSK 2:2

Vinjani - Jadran T 1:1

Uskok - Postira 1:1

Jadran KS - Orkan 1:1

Urania - Tekstilac 2:1

 

20. kolo:

Sloga - Urania 1:0

Tekstilac - Jadran KS 0:3

Orkan - Uskok 1:1

Postira - Vinjani 7:0

Jadran T - Mračaj 2:2

OSK - Omladinac 4:2

Mladost - GOŠK 4:1

 

21. kolo: 

Mladost - Sloga 4:1

GOŠK - OSK 1:2

Omladinac - Jadran T 4:0

Mračaj - Postira 1:3

Vinjani - Orkan 2:1

Uskok - Tekstilac 0:2

Jadran KS - Urania 0:1

 

22. kolo:

Sloga - Jadran KS 3:1

Urania - Uskok 2:2

Tekstilac - Vinjani 1:2

Orkan - Mračaj 3:1

Postira - Omladinac 2:2

Jadran T - GOŠK 3:1

OSK - Mladost 2:1

 

23. kolo:

OSK - Sloga 2:1

Mladost - Jadran T 2:1

GOŠK - Postira 2:0

Omladinac - Orkan 3:3

Mračaj - Tekstilac 1:0

Vinjani - Urania 1:0

Uskok - Jadran KS 1:4

 

24. kolo: 

Sloga - Uskok 2:0

Jadran KS - Vinjani 4:0

Urania - Mračaj 3:0

Tekstilac - Omladinac 2:0

Orkan - GOŠK 0:1

Postira - Mladost 1:0

Jadran T - OSK 0:3

 

25. kolo:

Jadran T - Sloga 1:0

OSK - Postira 3:2

Mladost - Orkan 3:1

GOŠK - Tekstilac 1:1

Omladinac - Urania 1:3

Mračaj - Jadran KS 1:4

Vinjani - Uskok 2:1

 

26. kolo:

Sloga - Vinjani 0:1

Uskok - Mračaj 2:0

Jadran KS - Omladinac 0:1

Urania - GOŠK 2:2

Tekstilac - Mladost 1:4

Orkan - OSK 0:2

Postira - Jadran T 0:1

nk-oskotok @ 17:39 |Isključeno | Komentari: 0
NAPOMENA: Prvi rezultat je rezultat kadetske utakmice, a drugi juniorske

1. kolo: Mosor - OSK 0:2 (Bruno Marković, Marin Samardžić) / 4:0

2. kolo: OSK - Croatia 7:1 (Antonio Erceg 3, Marin Samardžić 2, Tomislav Samardžić, Filip Grgat) / 2:3 (Neven-Ivan Vukas, Marko Tadić)

3. kolo: Omladinac - OSK 2:0 / 3:1 (Ivan Vladova)


4. kolo: OSK - Orkan 1:6 (Marko Milanović-Trapo) / 0:1

5. kolo: GOŠK - OSK 5:1 (Filip Grgat) / 2:0


6. kolo: OSK je slobodan

7. kolo: OSK - Hajduk 0:6

8. kolo: Split - OSK 10:0

9. koko: OSK - Val 3:1 (Marin Samardžić, Bruno Marković, Tomislav Samardžić) / 9:1 (Dominik Plavša 3, Neven-Ivan Vukas 2, Ivan Vladova, Petar Erceg, Marko Tadić, Ivica Bašić)

10. kolo: Omiš - OSK 2:1 (Marin Samardžić) / 4:1 (Ivan Katić)

11. kolo: OSK - Jadran KS 4:0 (Tomislav Samardžić 3, Marko Milanović-Trapo) / 3:1 (Ivica Bašić, Dominik Plavša, Ivan Vladova)

12. kolo: OSK - Mosor 1:1 (Marin Samardžić) / 2:0 (Dominik Plavša, Ivica Bašić)

13. kolo: Croatia - OSK 1:2 (Jurica Grgat, Antonio Erceg) / 2:2 (Dominik Plavša 2)

14. kolo: OSK - Omladinac 1:3 (Filip Grgat) / 7:1 (Dominik Plavša 4, Marko Tadić 2, Ivan Vladova)

15. kolo: Orkan - OSK 3:5 (Tomislav Samardžić 3, Filip Grgat, Frano Bitunjac) / 1:0

16. kolo: OSK - GOŠK 5:3 (Tomislav Samardžić 2, Bruno Marković, Antonio Erceg, Frano Bitunjac) / 2:2 (Franko Žižić, Ivan Vladova)

17. kolo: OSK je slobodan

18. kolo: Hajduk - OSK 10:0

19. kolo: OSK - Split 0:6

20. kolo: Val - OSK 3:0 / 1:2 (autogol, Dominik Plavša)

21. kolo: OSK - Omiš 1:1 (Bruno Marković) / 1:3 (Dominik Plavša)

22. kolo: Jadran KS - OSK 1:1 (Tomislav Samardžić) / 1:1 (Dominik Plavša)

 

1. kolo kupa za kadete: OSK - Junak 0:2

nk-oskotok @ 17:28 |Isključeno | Komentari: 0
utorak, lipanj 28, 2011
1. kolo: OSK - GOŠK 0:5 / 2:2 (Luka Milanović-Trapo, Bože Vuleta)

2. kolo: Dugopolje - OSK 1:3 (Luka Grgat, Mihael Vuleta, Andrija Milanović-Trapo)/ Šibenik - OSK 2:0


3. kolo: OSK - Glavice 6:0 (Denis Žižić-Gušo 2, Zvonimir Vojković, Luka Grgat, Ante Erceg, Ante Vuleta) / 7:0 (Luka Milanović-Trapo 2, Mate Munivrana 2, Toni Norac-Kevo 2, Roko Marinović)

4. kolo: Omiš - OSK 1:3 (Mihael Vuleta, Andrija Milanović-Trapo, Marinko Šušić) / 3:2 (Luka Milanović-Trapo, Ante Katić)


5. kolo: OSK - Orkan 4:0 (Domagoj Tomašević 3, Mihael Vuleta) / 5:4 (Luka Milanović-Trapo 2, Mate Munivrana, Krešimir Grgat, Bože Vuleta)

6. kolo: Jadran KS - OSK 0:5 (Ilija Mirko Norac-Kevo, Domagoj Tomašević, Denis Žižić-Gušo, Andrija Milanović-Trapo, autogol) / 2:1 (Krešimir Grgat)

7. kolo: OSK - Split 0:3 / 0:2

8. kolo: OSK - Trogir 1912 2:2 (Marko Erceg, Domagoj Tomašević) / 1:4 (Krešimir Grgat)

9. kolo: Pomak - OSK 4:0 / 4:1 (Marko Žižić)

10. kolo: OSK - Val 2:4 (Luka Grgat 2) / 1:4 (Marko Žižić)

11. kolo: Dalmatinac - OSK 6:0 / 4:0

12. kolo: OSK - Omladinac 1:0 (Marko Erceg) / 3:0 (Ivan Maroš, Bože Vuleta, Luka Milanović-Trapo)

13. kolo: Čaporice-Trilj - OSK 1:1 (Andrija Milanović-Trapo) / 0:1 (Luka Milanović-Trapo)

14. kolo: OSK - Hajduk 1:8 (Domagoj Tomašević) / 1:2 (Toni Norac-Kevo)

15. kolo: Poljičanin 1921 - OSK 1:1 (Zvonimir Vojković) / 2:2 (Toni Norac-Kevo 2)

16. kolo: GOŠK - OSK 4:0 / 2:0

17. kolo: OSK - Dugopolje 1:1 (Domagoj Tomašević) / OSK - Šibenik 0:3

18. kolo: Glavice - OSK 0:6 (Domagoj Tomašević 2, Andrija Milanović-Trapo 2, Luka Grgat, Denis Žižić-Gušo) / Glavice su odustale od natjecanja u kategoriji starijih pionira

19. kolo: OSK - Omiš 1:4 (Domagoj Tomašević) / 2:1 (Andrijano Vuleta, Ivan Laco)

20. kolo: Orkan - OSK 0:2 (Denis Žižić-Gušo, Domagoj Tomašević) / 1:1 (Bože Vuleta)

21. kolo: OSK - Jadran KS 4:0 (Luka Grgat 3, Domagoj Tomašević)  / 2:2 (Luka Milanović-Trapo, Toni Norac-Kevo)

22. kolo: Split - OSK 2:0 / 2:0

23. kolo: Trogir 1912 - OSK 1:2 (Zvonimir Vojković, Luka Grgat) / 1:3 (Luka Milanović-Trapo 2, Bože Vuleta) 

24. kolo: OSK - Pomak 1:3 (Andrija Milanović-Trapo) / 0:0

25. kolo: Val - OSK 0:2 (Denis Žižić-Gušo, Domagoj Tomašević) / 1:1 (Luka Milanović-Trapo)

26. kolo: OSK - Dalmatinac 0:3 / 1:4 (Anđelo Škopljanac-Mačina)

27. kolo: Omladinac - OSK 1:6 (Luka Grgat 2, Andrija Milanović-Trapo 2, Zvonimir Vojković, Vinko Džimbeg) / 5:1 (Toni Norac-Kevo)

28. kolo: OSK - Čaporice-Trilj 0:4 / 1:2 (Krešimir Grgat)

29. kolo: Hajduk - OSK 11:0 / 5:0

30. kolo: OSK - Poljičanin 1921 8:1 (Vinko Džimbeg 3, Denis Žižić-Gušo 2, Luka Grgat 2, Ivan Marinović) / 1:1 (Toni Norac-Kevo)

 

1. kolo kupa za pionire: OSK - Junak 0:1

nk-oskotok @ 17:27 |Isključeno | Komentari: 0
JUNIORI

14 golova - Dominik Plavša

5 golova - Ivan Vladova

4 gola - Marko Tadić

3 gola - Neven-Ivan Vukas, Ivica Bašić

1 gol - Ivan Katić, Petar Erceg, Franko Žižić

 

KADETI

11 golova - Tomislav Samardžić

6 golova - Marin Samardžić

5 golova – Antonio Erceg

4 gola - Filip Grgat, Bruno Marković

2 gola - Frano Bitunjac, Marko Milanović-Trapo

1 gol – Jurica Grgat

 

 

PIONIRI

12 golova - Luka Milanović-Trapo

8 golova - Toni Norac-Kevo

5 golova - Bože Vuleta

4 gola – Krešimir Grgat

3 gola - Mate Munivrana

2 gola - Marko Žižić

1 gol - Roko Marinović, Ante Katić, Ivan Maroš, Andrijano Vuleta, Ivan Laco, Anđelo Škopljanac-Mačina

 

MLAĐI PIONIRI

13 golova - Domagoj Tomašević, Luka Grgat

9 golova - Andrija Milanović-Trapo

8 golova -  Denis Žižić-Gušo

4 gola – Zvonimir Vojković, Vinko Džimbeg

3 gola - Mihael Vuleta

2 gola – Marko Erceg

1 gol - Ante Erceg, Ante Vuleta, Marinko Šušić, Ilija Mirko Norac-Kevo, Ivan Marinović

 

 

POČETNICI

18 - Ivan Marinović

13 - Petar Jukić

12 - Gabrijel Norac-Kljajo

1 - Daniel Vuleta, Mateo Bečko, Mario Jukić-Sokol, Duje Vrdoljak, Ivan Omrčen-Loko, Šime Projić

 

MLAĐI POČETNICI

8 - Marko Marinović

4 - Luka Marinović

2 - Ivan Jukić, Stipe Bilokapić, Duje Vrdoljak, Marin Maroš

1 - Dominik Šimunović, Ivan Grgat

nk-oskotok @ 17:11 |Isključeno | Komentari: 0
18 – Nino Vučemilović-Alegić

10 – Stipe Banić-Škojo, Nikola Bašić

5 – Zvonimir Norac-Kevo, Zvonimir Grgat

4 – Ante Banić-Škojo, Bože Poljak

3 - Petar Bašić

2 – Duje Banić, Hrvoje Mandac, Dominik Plavša, Josip Vardić

1 – Anđelko Šimunović, Dino Ljubas, Alen Samardžić, Ivan Norac-Kevo.

 

ASISTENCIJE

9 - Petar Bašić

8 – Nikola Bašić

7 - Ante Banić-Škojo

6 - Zvonimir Grgat

4 – Stipe Banić-Škojo, Nino Vučemilović-Alegić

2 – Zvonimir Norac-Kevo, Josip Vardić, Marko Tadić

1 – Anđelko Šimunović, Hrvoje Varvoda, Denis Gilić, Dino Ljubas, Bože Poljak, Neven-Ivan Vukas, Hrvoje Mandac, 

Alen Samardžić, Ivan Norac-Kevo, Dominik Plavša

nk-oskotok @ 17:10 |Isključeno | Komentari: 0
ponedjeljak, lipanj 27, 2011
KADETI

Poz.
Klub
OU
POB
NER
POR
POS
PRI
GR
Bod
 
 
1
RNK Split s.d.d.
20
19
1
0
113
8
105
58
 
 
2
HNK Hajduk š.d.d.
19
16
2
1
95
12
83
50
 
 
3
Omladinac
20
10
5
5
35
18
17
35
 
 
4
Omiš
20
9
4
7
35
41
-6
31
 
 
5
GOŠK
20
7
5
8
44
47
-3
26
 
 
6
Val
20
7
4
9
28
51
-23
25
 
 
7
Orkan
20
7
3
10
42
46
-4
24
 
 
8
OSK
20
7
3
10
35
65
-30
24
 
 
9
Mosor
20
5
5
10
32
50
-18
20
 
 
10
Jadran (KS)
20
3
3
14
24
65
-41
12
 
 
11
Croatia
19
1
1
17
15
95
-80
4
 

 

 

 

 JUNIORI

Poz.
Klub
OU
POB
NER
POR
POS
PRI
GR
Bod
 
 
1
GOŠK
16
12
2
2
37
17
20
38
 
 
2
Omiš
16
11
2
3
37
16
21
35
 
 
3
Orkan
16
8
2
6
25
20
5
26
 
 
4
Croatia
16
8
1
7
37
40
-3
25
 
 
5
OSK
16
6
2
8
33
29
4
20
 
 
6
Omladinac
16
6
2
8
30
37
-7
20
 
 
7
Mosor
16
6
0
10
35
35
0
18
 
 
8
Val
16
4
5
7
19
31
-12
17
 
 
9
Jadran (KS)
16
2
2
12
18
46
-28
8
 
nk-oskotok @ 19:23 |Isključeno | Komentari: 0
MLAĐI PIONIRI

Poz.
Klub
OU
POB
NER
POR
POS
PRI
GR
Bod
 
 
1
HNK Hajduk š.d.d.
30
29
0
1
180
12
168
87
 
 
2
RNK Split s.d.d.
30
25
2
3
123
12
111
77
 
 
3
Pomak
30
24
0
6
113
21
92
72
 
 
4
Dalmatinac (S)
29
23
2
4
119
18
101
71
 
 
5
GOŠK
30
21
2
7
81
29
52
65
 
 
6
Omiš
30
14
1
15
71
79
-8
43
 
 
7
OSK
30
13
4
13
62
71
-9
43
 
 
8
Dugopolje
30
13
2
15
58
103
-45
41
 
 
9
Trogir 1912
29
12
4
13
44
58
-14
40
 
 
10
Val
30
12
2
16
58
50
8
38
 
 
11
Poljičanin 1921
30
8
7
15
48
81
-33
31
 
 
12
Čaporice-Trilj
30
7
4
19
48
105
-57
25
 
 
13
Omladinac
30
7
3
20
27
87
-60
24
 
 
14
Jadran (KS)
30
5
4
21
21
111
-90
19
 
 
15
Orkan
30
5
0
25
17
101
-84
15
 
 
16
Glavice
30
2
1
27
14
146
-132
7
 
 

 

PIONIRI

 

Poz.
Klub
OU
POB
NER
POR
POS
PRI
GR
Bod
 
 
1
HNK Hajduk š.d.d.
27
27
0
0
151
20
131
81
 
 
2
RNK Split s.d.d.
27
21
4
2
86
18
68
67
 
 
3
Omladinac
27
17
5
5
56
30
26
56
 
 
4
Pomak
27
11
7
9
53
37
16
40
 
 
5
Val
27
11
5
11
67
57
10
38
 
 
6
Dalmatinac (S)
26
10
7
9
47
45
2
37
 
 
7
Čaporice-Trilj
27
11
3
13
58
65
-7
36
 
 
8
Orkan
28
9
7
12
58
74
-16
34
 
 
9
Omiš
27
10
3
14
41
67
-26
33
 
 
10
Jadran (KS)
27
8
8
11
53
57
-4
32
 
 
11
GOŠK
27
8
7
12
45
58
-13
31
 
 
12
Poljičanin 1921
27
7
6
14
35
65
-30
27
 
 
13
OSK
27
6
7
14
40
60
-20
25
 
 
14
Glavice
14
1
4
9
23
58
-35
7
 
 
15
Trogir 1912
26
2
1
23
34
134
-100
7
 
nk-oskotok @ 19:22 |Isključeno | Komentari: 0
utorak, lipanj 21, 2011
Mjesto Otok je općinsko središte Općine Otok koja još obuhvaća nasela Ovrlju, Rudu, Udovičiće, Galu i Korita.. Smješten je na sjeveroistočnom dijelu Sinjskog polja. Prvi tragovi života na prostoru Otoka su nastambe u obliku sojenica nađene na Dugišu, otoku posred rijeke Cetine, koje datiraju s kraja brončanog i početka željeznog doba (1300. god. pr. Krista). Nadomak Cetine, na lokaciji Mirine postoje još i ostatci bazilike iz starokršćanskog doba (6. st.).

Gala, Otok i Udovičić vodoravno prate tok rijeke Cetine, Ovrlja i Ruda orijentirani su prema svojim istoimenim pritocima, a jedino se Korita, relikt nekadašnjeg života na Kamešnici, položajem izdvajaju kao kršovito mjesto u njedrima velike planine.

Kao "otok", općina je zaokružena prirodnim zemljopisnim barijerama: vodama Cetine, Rude i Kosinca s jedne te kršovitim podima Kamešnice s druge strane. Otok baš kao i Sinj ima tip hladne submediteranske klime. Zime su oštre i s obilnim padalinama,a ljeta žarka, odnosno sušna.

Nagli infrastrukturalni napredak Otok doživljava 1992. godine nakon prestanka postojanja Općine Sinj i formiranja Općine Otok. 

Prema popisu stanovništva iz 2011. godine, Općina Otok ima 5.474 stanovnika. Većina stanovništva su Hrvati s 99,62%, a po vjerskom opredjeljenu većinu od 99,31% čine pripadnici katoličke vjere.











Za Otok su posebno bolne bile tri povijesne tragedije. Prva se zbila 27. srpnja 1715. kada su Turci dan prije napada na Sinj naišli na nepredviđen, žestok otpor Otočana. U toj bitci je poginulo 140 Otočana, a osmanlija preko tisuću. Preplivavši Cetinu, spasilo se samo 30 Otočana. Selo je spaljeno do temelja.

Druga velika tragedija zbila se 28. ožujka 1944. kada je SS divizija sa svojim suradnicima ubila 481 osobu (muškarce, žene i djecu) te spalila mnoge kuće.

Treća, potiha i manje vidljiva, ali ništa manje kobna, zbivala se u razdoblju od 1945. do 1990. godine. Otok je od strane tadašnjeg režima bio stigmatiziran kao proustaška i katoličanska sredina koja zaslužuje nakon rata likvidacije mnogo nedužnih ljudi, a poslije ignoriranje u svakom civilizacijskom i ekonomskom pogledu. Zbog toga, iako je Otok prirodno bogat kraj, velik broj Otočana iselio se u mnoge europske države zarađujući za egzistenciju svojih obitelji.

 

 

Kad govorimo o običajima Otočke mačkare su jedinstvene i zanimljive, jer kao i svake druge, imaju svoja pravila događanja i ponašanja. Tradicija “ Otočkih mačkara “ je stara više od 200. godina. Unutar općine Otok postoji osam mačkaranih skupina.

 Iz Rude, Gale i Udovičića idu po jedne, te petore iz otočkih zaseoka: Jelašce, Priblaće, Korita, Strana i Živinić. Sve mačkare poštuju ista pravila i običaje, a cilj im je u prvom redu zabaviti sebe i ostale gledatelje. Treba naglasiti da u ove mačkare idu samo muškarci, da se održavaju jednom godišnje, te da traju od polovice siječnja pa sve do početka Korizme.

Mačkarane povorke u novije vrijeme idu samo subotom, a ne ulaze u selo ili zaseok u kojem je netko umro. Sve mačkare moraju imati na vrhu kolone barjaktara koji nosi hrvatsku trobojnicu, mladu, djevera i mladoženju. Nakon njih idu komedije koje izvode točke o osobama ili događajima koji su obilježili proteklu godinu.

Nakon njih idu balinčad (djeca od 8 do 15 godina, maskirana u babe ), babe (obučeni u crnu ženinsku starinsku nošnju, moraju biti stasiti) i didi (mladi momci koji nose ovčje mišine i zvona), a kao glavni zapovjednik mačkara zadnji ide turčin.

Mačkare u svom pohodu obilaze sva sela i zaseoke u općini Otok, a tamo gdje stignu budu počašćeni jelom i pićem. Zadnjih godina veliki broj mještana i njihovih gostili dolazi na općinski Trg dr. Franje Tuđmana u središtu Otoka te uživaju gledajući ove jedinstvene i nadaleko poznate mačkare, koje čak snimaju i brojne televizijske kuće.

 

ŠKOLA

a početku dvadesetog stoljeća, 1906. godine, uz pomoć mještana, počela je gradnja prve školske zgrade u Otoku, a dovršena je 1909. godine.
 
Prva školska zgrada

  Posjedovala je 3 učionice, odgovarajuće pomoćne prostorije i trosoban stan. Škola je bila šestogodišnja, koju je pohađalo 80-ak učenika. Zvala se Pučka škola Otok. Među prvim učiteljima bili su: Krsto Krstić, Marija Jelinković, Jozo Tičinović, Slavka Tičinović, Mavo Jardijević, Petar Trek i drugi.U razdoblju između prvog i drugog svjetskog rata broj učenika kretao se između 80 i 200.
 
Ispred škole nakon svečanosti - 1920. god.
  U funkciji je bila od 1909. do 1942. (kada je izgorjela u požaru) te od 1946. do 1970. godine. Od 1942. do 1946. nastava se odvija po privatnim kućama. Te godine, 1946. školska zgrada je obnovljena a pohađalo ju je tristotinjak učenika. 
 
  Kao četverogodišnja djelovala je od 1941. do 1945., a od 1945. do 1956. ponovno kao šestogodišnja škola. Godine 1956., kada počinje s radom kao osmogodišnja škola, zbog skučenosti učioničkog prostora u školskoj zgradi i velikog broja učenika, u zadružnom domu i u "Čardi" (nekadašnjoj seoskoj čitaonici) uređuju se po dvije učionice koje postaju sastavni dio škole.
 

 


Zadružni dom

 

 

 


"Čarda"
   
  U njima se nastava održavala do 1970. kada je izgrađena nova školska zgrada.
 
Gradnja temelja 1969. god.
 
To je prva škola na području cetinskog kraja koja je imala dvoranu za tjelesnu kulturu.

Školska zgrada prvog dana nastave (15. 1. 971.)
  U svojoj povijesti školska zgrada je doživjela dvije značajne rekonstrukcije. Prva je bila 1997. godine kada je, zbog prokišnjavanja ravnog krova izgrađen kosi krov. Druga se dogodila 2010. godine kada je nadograđena sa 700 m2 površine i prešla s radom u jednu smjenu.

 

  U vremenu od 1944. do 1978. godine u sklopu Osnovne škole "Kamešnica" djeluje i Područna škola Korita. Od 1944. do 1958. godine nastava se u toj PŠ održavala u privatnoj kući a dalje u novosagrađenoj školskoj zgradi. Škola prestaje s radom 1978. godina kada ju je pohađalo samo sedam učenika. Učiteljica koja je zadnja radila u školi zvala se Verica Glavan (danas radi u PŠ Udovičići).


Zatvorena škola u Koritima 

   
  Odlukom Skupštine općine Sinj 28. prosinca 1965. godine došlo je do pripajanja osnovne škole Ruda osnovnoj školi "Kamešnica". Kroz povijesti najveći broj učenika u školi bio je 1976. god. - 937 učenika a nakon toga dolazi do opadanja. Danas u sastavu Osnovne škole "Kamešnica" uz centralnu školu u Otoku djeluju: 
» Područna škola Ruda i
» Područna škola Udovičići.
  U školskoj godini 2014./15. školu pohađa 460 učenik raspoređena u 26 razredna odjela, a u njoj radi 57 djelatnika.
 

Škola do 2010. g.





 

SPORT

Uz NK OSK koji okuplja najviše članova još djeluju sekcije muškog i ženskog rukometa, muške košarke te atletike.

nk-oskotok @ 22:08 |Isključeno | Komentari: 0
POČETNICI

  1. NK OSK                      10   2  0       49:16           32
  2. NK ČAPORICE             6   1  5       40:30           19
  3. NK GLAVICE                4   2  6       21:36           14
  4. NK JUNAK                   3   3  6       25:29            12
  5. NK BRNAZE                 3   0  9       16:38           9



 

 

MLAĐI POČETNICI

  1. NK JUNAK 1             14   1  0       80:15         43
  2. NK GLAVICE             11   1  3       83:25         34
  3. NK BRNAZE                9   1  5       77:32         28
  4. NK OSK                       3   4  8       24:69         13
  5. NK JUNAK 2               1   4  10     23:69           7          
  6. NK ČAPORICE            0   3  12     10:77           3









 




nk-oskotok @ 19:38 |Isključeno | Komentari: 0
STARIJI POČETNICI

1. kolo: OSK - Glavice 4:3 (Ivan Marinović 2, Gabrijel Norac-Kljajo 2)

2. kolo: OSK - Čaporice-Trilj 4:3 (Ivan Marinović 2, Gabrijel Norac-Kljajo 2)

3. kolo: Brnaze - OSK 0:5 (Petar Jukić 2, Ivan Marinović, Gabrijel Norac-Kljajo, Daniel Vuleta)

4. kolo: OSK je slobodan

5. kolo: OSK - Junak 5:0 (Petar Jukić 2, Gabrijel Norac-Kljajo 3)

6. kolo: Glavice - OSK 2:7 (Ivan Marinović 3, Petar Jukić 2, Duje Vrdoljak, Mario Jukić-Sokol)

7. kolo: OSK - Čaporice-Trilj 4:2 (Petar Jukić 2, Ivan Marinović, Gabrijel Norac-Kljajo)

8. kolo: Brnaze - OSK 0:6  (Ivan Marinović 2, Gabrijel Norac-Kljajo 2, Ivan Omrčen-Loko, Petar Jukić)

9. kolo: OSK je slobodan

10. kolo: Junak - OSK 2:2 (Ivan Marinović 2)

11. kolo: OSK - Glavice 3:1 (Gabrijel Norac-Kljajo, Šime Projić, Ivan Marinović)

12. kolo: OSK - Čaporice-Trilj 6:2 (Petar Jukić 4, Ivan Marinović, Gabrijel Norac-Kljajo)

13. kolo: Brnaze - OSK 1:3 (Petar Marinović 3)

14. kolo: Junak - OSK 0:0

15. kolo: OSK je slobodan

MLAĐI POČETNICI

1. kolo: Junak 2 - OSK 1:6 (Marko Marinović 3, Luka Marinović, Ivan Jukić, Duje Vrdoljak)

2. kolo: Junak 1 - OSK 4:1 (Stipe Bilokapić)

3. kolo: OSK - Čaporice-Trilj 2:0 (Marko Marinović i Stipe Bilokapić)

4. kolo: Glavice - OSK 12:0

5. kolo: OSK - Junak 1 0:9

6. kolo: Brnaze - OSK 9:0

7. kolo: OSK - Junak 2 2:2 (Duje Vrdoljak, Luka Marinović)

8. kolo: OSK - Čaporice-Trilj 2:2 (Luka Marinović, Ivan Jukić)

9. kolo: Glavice - OSK 4:0

10. kolo: Brnaze - OSK 3:3 (Marin Maroš, Luka Marinović, Dominik Šimunović)

11. kolo: Čaporice-Trilj - OSK 0:4 (Marko Marinović 3, Ivan Grgat)

12. kolo: OSK - Junak 2 1:1 (Marin Maroš)

13. kolo: Brnaze - OSK 1:9 (Marko Marinović)

14. kolo: OSK - Glavice 1:9 (Matej Grgat)

15. kolo: Junak 1 - OSK 4:1 (Jure Milanović-Trapo)

nk-oskotok @ 17:23 |Isključeno | Komentari: 0

1. kolo OSK – Sloga 8:1 (Z. Norac-Kevo 3, Bašić-Šiško 2, Dukić, A. Banić-Škojo, autogol)

2. kolo Uskok – OSK 0:3

3. kolo OSK – Vinjani 1:3 (S. Banić-Škojo)

4. kolo GOŠK – OSK 1:3 (Bašić-Šiško, S. Banić-Škojo 2)

5. kolo OSK – Omladinac 0:1

6. kolo Glavice – OSK 0:2 (Tolj, Varvoda)

7. kolo OSK – Urania 3:0 (Z. Norac-Kevo, Bašić-Šiško, Dukić)

8. kolo Postira – OSK 2:0

9. kolo OSK – Mladost 1:2 (Banić)

10. kolo Orkan – OSK 3:2 (Dukić, S. Banić-Škojo)

11. kolo OSK – Jadran T 4:0 (Banić, Z. Norac-Kevo, M. Samardžić, Dukić)

12. kolo Mračaj – OSK 3:0

13. kolo: OSK je slobodan

1. kolo županijskog kupa: OSK - Glavice 6:1 (Z. Norac-Kevo 2, Labrović, Dukić, I. Grgat, Banić-Škojo)

2. kolo županijskog kupa: OSK - Zmaj (M) 0:1

14. kolo Sloga - OSK  (02.03./15h) 1:1 (Radović)

15. kolo OSK - Uskok 0:0

16. kolo Vinjani - OSK 0:3 (Dukić 3)

17. kolo OSK - GOŠK 2:1 (Dukić, Z. Norac-Kevo)

18. kolo Omladinac - OSK 1:0

19. kolo OSK - Glavice 7:0 (Stipe Banić-Škojo 3, Ivan Grgat, Zvonimir Norac-Kevo, Josip Dukić, Alen Samardžić)

20. kolo Urania - OSK 2:0

21. kolo OSK - Postira Sardi 0:1

22. kolo Mladost - OSK 4:0

23. kolo OSK - Orkan 5:3 (Zvonimir Norac-Kevo 2, Josip Dukić 2, Nikola Bašić)

24. kolo Jadran T - OSK 4:0

25. kolo OSK - Mračaj 2:2 (Ivan Grgat, Josip Dukić)

26. kolo OSK je slobodan

nk-oskotok @ 13:42 |Komentiraj | Komentari: 0
1. kolo:

Postira - Glavice 1:0

Mladost - Omladinac 0:0

Orkan - GOŠK 4:2

Jadran (T) - Vinjani 2:2

Mračaj - Uskok 2:1

OSK - Sloga 8:1

Urania je slobodna

 

2. kolo:

Uskok - OSK 0:3

Vinjani - Mračaj 0:1

GOŠK - Jadran T 3:1

Omladinac - Orkan 3:5

Glavice - Mladost 0:2

Urania - Postira 1:2

Sloga je slobodna

 

3. kolo:

Mladost - Urania 2:0

Orkan - Glavice 4:0

Jadran T - Omladinac 1:4

Mračaj - GOŠK 1:0

OSK - Vinjani 1:3

Sloga - Uskok 3:1

Postira su slobodna

 

4. kolo:

Vinjani - Sloga 2:2

GOŠK - OSK 1:3

Omladinac - Mračaj 0:1

Glavice - Jadran T 2:1

Urania - Orkan 0:4

Postira - Mladost 0:1

Uskok je slobodan

 

5. kolo:

Orkan - Postira 1:0

Jadran T - Urania 4:2

Mračaj - Glavice 6:0

OSK - Omladinac 0:1

Sloga - GOŠK 1:4

Uskok - Vinjani 4:0

Mladost je slobodna

 

6. kolo:

GOŠK - Uskok 0:0

Omladinac - Sloga 2:0

Glavice - OSK 0:2

Urania - Mračaj 1:1

Postira - Jadran T 1:2

Mladost - Orkan 2:1

Vinjani su slobodni

 

7. kolo:

Jadran T - Mladost 1:0

Mračaj - Postira 1:1

OSK - Urania 3:0

Sloga - Glavice 0:1

Uskok - Omladinac 0:1

Vinjani - GOŠK 1:1

Orkan je slobodan

 

8. kolo:

Omladinac - Vinjani 1:0

Glavice - Uskok 2:1

Urania - Sloga 2:0

Postira - OSK 2:0

Mladost - Mračaj 2:1

Orkan - Jadran T 1:0

GOŠK je slobodan

 

9. kolo:

Mračaj - Orkan 1:0

OSK - Mladost 1:2

Sloga - Postira 2:1

Uskok - Urania 0:0

Vinjani - Glavice 2:1

GOŠK - Omladinac 0:2

Jadran T je slobodan

 

10. kolo:

Glavice - GOŠK 1:2

Urania - Vinjani 1:1

Postira - Uskok 5:0

Mladost - Sloga 6:2

Orkan - OSK 3:2

Jadran T - Mračaj 1:2

Omladinac je slobodan

 

11. kolo:

OSK - Jadran T 4:0

Sloga - Orkan 0:2

Uskok - Mladost 0:4

Vinjani - Postira 1:3

GOŠK - Urania 2:0

Omladinac - Glavice 4:1

Mračaj je slobodan

 

12. kolo:

Urania - Omladinac 2:1

Postira - GOŠK 2:2

Mladost - Vinjani 4:0

Orkan - Uskok 3:0

Jadran T - Sloga 3:0

Mračaj - OSK 3:0

Glavice su slobodne

 

13. kolo:

Sloga - Mračaj 4:3

Uskok - Jadran T 2:1

Vinjani - Orkan 2:1

GOŠK - Mladost 0:1

Omladinac - Postira 4:0

Glavice - Urania 2:1

OSK je slobodan

 

14. kolo:

Glavice - Postira 1:2

Omladinac - Mladost 1:1

GOŠK - Orkan 0:1

Vinjani - Jadran (T) 1:1

Uskok - Mračaj 6:2

Sloga - OSK 1:1

Urania je slobodna

 

15. kolo:

OSK - Uskok 0:0

Mračaj - Vinjani 2:0

Jadran T - GOŠK 1:1

Orkan - Omladinac 3:1

Mladost - Glavice 5:0

Postira - Urania 2:0

Sloga je slobodna

 

16. kolo:

Urania - Mladost 0:3

Glavice - Orkan 0:0

Omladinac - Jadran T 2:1

GOŠK - Mračaj 0:2

Vinjani - OSK 0:3

Uskok - Sloga 2:0

Postira su slobodna

 

17. kolo:

Sloga - Vinjani 1:2

OSK - GOŠK 2:1

Mračaj - Omladinac 1:2

Jadran T - Glavice 3:2

Orkan - Urania 2:0

Mladost - Postira 1:1

Uskok je slobodan

 

18. kolo:

Postira - Orkan 2:1

Urania - Jadran T 1:3

Glavice - Mračaj 0:2

Omladinac - OSK 1:0

GOŠK - Sloga 3:0

Vinjani - Uskok 1:1

Mladost je slobodna

 

19. kolo:

Uskok - GOŠK 6:1

Sloga - Omladinac 0:5

OSK - Glavice 7:0

Mračaj - Urania 2:0

Jadran T - Postira 2:0

Orkan - Mladost 0:1

Vinjani su slobodni

 

20. kolo:

Mladost - Jadran T 2:1

Postira - Mračaj 1:1

Urania - OSK 2:0

Glavice - Sloga 1:6

Omladinac - Uskok 0:1

GOŠK - Vinjani 2:2

Orkan je slobodan

 

21. kolo:

Vinjani - Omladinac 3:0

Uskok - Glavice 4:0

Sloga - Urania 4:3

OSK - Postira 0:1

Mračaj - Mladost 2:0

Jadran T - Orkan 3:1

GOŠK je slobodan

 

22. kolo:

Orkan - Mračaj 2:0

Mladost - OSK 4:0

Postira - Sloga 5:0

Urania - Uskok 2:2

Glavice - Vinjani 1:1

Omladinac - GOŠK 2:0

Jadran T je slobodan

 

23. kolo:

GOŠK - Glavice 3:0

Vinjani - Urania 2:0

Uskok - Postira 4:1

Sloga - Mladost 3:2

OSK - Orkan 5:3

Mračaj - Jadran T 1:0

Omladinac je slobodan

 

24. kolo:

Jadran T - OSK 4:0

Orkan - Sloga 3:0

Mladost - Uskok 3:0

Postira - Vinjani 1:1

Urania - GOŠK 0:1

Glavice - Omladinac 1:1

Mračaj je slobodan

 

25. kolo:

Omladinac - Urania 1:0

GOŠK - Postira 1:1

Vinjani - Mladost 0:0

Uskok - Orkan 3:1

Sloga - Jadran T 4:1

OSK - Mračaj 2:2

Glavice su slobodne

 

26. kolo:

Mračaj - Sloga 4:1

Jadran T - Uskok 1:2

Orkan - Vinjani 2:2

Mladost - GOŠK 3:0

Postira - Omladinac 1:2

Urania - Glavice 4:0

OSK je slobodan

nk-oskotok @ 13:12 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
Prvenstvo - 3. HNL Jug 

 

1. kolo: Zmaj (M) - OSK 1:0

2. kolo: OSK - Neretvanac 1:2 (Jure Matijašević)

3. kolo: Omiš - OSK 2:1 (Ivan Samardžić)

4. kolo: OSK - Primorac (B) 2:0 (Ivan Samardžić, Dominik Plavša)

5. kolo: Hajduk 2 - OSK 0:1 (Dominik Plavša)

6. kolo: OSK - Jadran LP 1:0 (Ivan Samardžić)

7. kolo: Zagora - OSK 2:1 (Ivan Samardžić)

8. kolo: OSK - Junak 0:4

9. kolo: Val - OSK 4:3 (Jure Matijašević, Ivan Samardžić, Petar Bašić-Bosi)

10. kolo: OSK - Zmaj (B) 3:1 (Dominik Plavša, Filip Omazić, Ante Banić-Škojo)

11. kolo: Croatia - OSK 3:1 (Dominik Plavša)

12. kolo: OSK - Primorac 1929 1:0 (Stipe Banić-Škojo)

13. kolo: Kamen - OSK 1:0

14. kolo: Mosor - OSK 4:2 (Jure Matijašević, Bože Poljak)

15. kolo: OSK - Neretva 1:0 (Zvonimir Grgat)

16. kolo: Hrvace - OSK 3:0

17. kolo: OSK - Solin 1:0 (Petar Bašić-Šiško)

18. kolo: OSK - Zmaj (M) 0:1

19. kolo: Neretvanac - OSK 0:0

20. kolo: OSK - Omiš 1:0 (Ivan Samardžić)

21. kolo: Primorac (B) - OSK 1:0

22. kolo: OSK - Hajduk B 0:1

23. kolo: Jadran LP - OSK 1:1 (Bože Poljak)

24. kolo: OSK - Zagora 2:2 (Petar Bašić-Šiško, Zvonimir Grgat)

25. kolo: Junak - OSK 1:2 (Ivan Samardžić 2)


26. kolo: OSK - Val 3:1 (Ivan Samardžić 2, Zvonimir Grgat)

27. kolo: Zmaj (B) - OSK 3:0


28. kolo: OSK - Croatia 3:0 (Ivan Samardžić 2, Dominik Plavša)

29. kolo: Primorac 1929 - OSK 0:0


30. kolo: OSK - Kamen 2:1 (Duje Banić, Dominik Plavša)

31. kolo: OSK - Mosor 2:1 (Stipe Banić-Škojo, Ivan Samardžić)

32. kolo: Neretva - OSK 4:2 (Petar Bašić-Šiško, Ivan Samardžić)


33. kolo: OSK - Hrvace 3:0 (Ivan Samardžić 2, Ivan Norac-Kevo)

34. kolo: Solin - OSK 1:0


 

KUP NSŽSD

1. kolo: OSK - Tekstilac 9:1 (Ante Banić-Škojo 2, Petar Bašić-Šiško, Stipe Banić-Škojo, Dominik Plavša, Franko Žižić, Zvonimir Grgat, Petar Bašić (Pero), Nikola Bašić)

2. kolo: Junak - OSK 6:0




 




nk-oskotok @ 11:50 |Isključeno | Komentari: 0
ponedjeljak, lipanj 20, 2011
1. kolo:

Glavice - Sloga 8:2

OSK - Mračaj 4:1

Croatia - GOŠK 3:1

Jadran - Orkan 2:2

Mladost - Vinjani 0:3

Omladinac - Postira 1:0

Kamen - Urania 3:1

 

2. kolo:

Mladost - Mračaj 1:1

Sloga - OSK 0:1

Urania - Glavice 3:1

Postira - Jadran 5:0

Croatia - Omladinac 2:4

GOŠK - Vinjani 1:0

Orkan - Kamen 2:3

 

3. kolo:

Vinjani - Mračaj 2:0

Omladinac - GOŠK 1:0

Kamen - Postira 3:0

Mladost - Sloga 2:0

Glavice - Orkan 2:0

OSK - Urania 0:1

Jadran - Croatia 1:1

 

4. kolo:

Omladinac - Jadran 4:1

Sloga - Vinjani 2:2

GOŠK - Mračaj 2:1

Postira - Glavice 0:0

Orkan - OSK 5:1

Urania - Mladost 1:2

Croatia - Kamen 2:3

 

5. kolo:

Vinjani - Urania 3:1

Kamen - Omladinac 2:1

Mladost - Orkan 1:1

OSK - Postira 5:0

Mračaj - Sloga 4:2

Glavice - Croatia 3:4

Jadran - GOŠK 5:0

 

6. kolo:

Urania - Mračaj 0:1

Croatia - OSK 4:2

GOŠK - Sloga 1:0

Orkan - Vinjani 2:1

Jadran - Kamen 2:3

Omladinac - Glavice 3:1

Postira - Mladost 0:2

 

7. kolo:

OSK - Omladinac 2:1

Kamen - GOŠK 2:1

Glavice - Jadran 4:2

Sloga - Urania 3:3

Vinjani - Postira 2:0

Mladost - Croatia 3:0

Mračaj - Orkan 3:1

 

8. kolo:

Omladinac - Mladost 2:1

Jadran - OSK 2:1

Postira - Mračaj 6:1

GOŠK - Urania 2:2

Croatia - Vinjani 3:0

Orkan - Sloga 5:2

Kamen - Glavice 3:1

 

9. kolo:

OSK - Kamen 2:2

Mladost - Jadran 2:1

Glavice - GOŠK 1:3

Sloga - Postira 0:0

Mračaj - Croatia 2:0

Vinjani - Omladinac 1:2

Urania - Orkan 1:1

 

10. kolo:

GOŠK - Orkan 0:0

Omladinac - Mračaj 2:2

Kamen - Mladost 0:2

Postira - Urania 2:0

Croatia - Sloga 5:2

Jadran - Vinjani 4:0

Glavice - OSK 1:2

 

11. kolo:

OSK - GOŠK 1:0

Mladost - Glavice 4:2

Sloga - Omladinac 2:0

Mračaj - Jadran 0:3

Urania - Croatia 1:0

Vinjani - Kamen 1:0

Orkan - Postira 3:0

 

12. kolo:

Kamen - Mračaj 6:0

OSK - Mladost 2:1

Glavice - Vinjani 2:1

Jadran - Sloga 2:0

Croatia - Orkan 3:0

Omladinac - Urania 2:0

GOŠK - Postira 2:2

 

13. kolo:

Mračaj - Glavice 4:0

Vinjani - OSK 0:3

Postira - Croatia 1:2

Sloga - Kamen 0:2

Mladost - GOŠK 3:0

Orkan - Omladinac 1:1

Urania - Jadran 1:0

 

14. kolo:

Mračaj - OSK 0:1

Sloga - Glavice 1:0

Postira - Omladinac 0:3

GOŠK - Croatia 1:4

Vinjani - Mladost 2:2

Urania - Kamen 0:4

Orkan - Jadran 0:0 

 

15. kolo:

OSK - Sloga 1:1

Mladost - Mračaj 3:1

Glavice - Urania 2:2

Kamen - Orkan 4:0

Vinjani - GOŠK 2:2

Omladinac - Croatia 1:0

Jadran - Postira 2:0 

 

16. kolo:

Urania - OSK 1:0

Orkan - Glavice 1:2

Sloga - Mladost 2:1

Mračaj - Vinjani 6:2

GOŠK - Omladinac 0:1

Croatia - Jadran 3:2

Postira - Kamen 1:2 

 

17. kolo

OSK - Orkan 1:2

Kamen - Croatia 0:3

Mračaj - GOŠK 4:0

Mladost - Urania 5:1

Vinjani - Sloga 2:0

Glavice - Postira 0:1

Jadran - Omladinac 1:4 

 

18. kolo:

Postira - OSK 3:2

Sloga - Mračaj 1:0

Omladinac - Kamen 3:0

Urania - Vinjani 4:0

GOŠK - Jadran 3:0

Orkan - Mladost 1:2

Croatia - Glavice 2:3 

 

19. kolo:

OSK - Croatia 0:0

Mračaj - Urania 2:1

Vinjani - Orkan 1:1

Mladost - Postira 0:0

Glavice - Omladinac 1:0

Kamen - Jadran 2:0

Sloga - GOŠK 0:0 

 

20. kolo:

GOŠK - Kamen 0:5

Jadran - Glavice 4:2

Omladinac - OSK 3:2

Croatia - Mladost 2:3

Postira - Vinjani 4:3

Orkan - Mračaj 3:1

Urania - Sloga 1:1 

 

21. kolo:

OSK - Jadran 3:0

Sloga - Orkan 3:0

Mladost - Omladinac 2:1

Urania - GOŠK 2:0

Vinjani - Croatia 3:2

Glavice - Kamen 1:2

Mračaj - Postira 5:1

 

22. kolo:

Kamen - OSK 3:0

Omladinac - Vinjani 2:2

GOŠK - Glavice 4:1

Croatia - Mračaj 1:2

Jadran - Mladost 3:1

Orkan - Urania 0:0

Postira - Sloga 4:1

 

23. kolo:

OSK - Glavice 4:1

Mračaj - Omladinac 1:0

Mladost - Kamen 1:3

Sloga - Croatia 4:1

Vinjani - Jadran 6:0

Urania - Postira 3:0

Orkan - GOŠK 2:4

 

24. kolo:

GOŠK - OSK 0:0

Glavice - Mladost 0:2

Kamen - Vinjani 4:0

Jadran - Mračaj 2:2

Croatia - Urania 3:2


Omladinac - Sloga 2:1

Postira - Orkan 2:1

 

25. kolo:

Mladost - OSK 3:1

Mračaj - Kamen 1:1

Urania - Omladinac 0:1

Sloga - Jadran 1:1

Orkan - Croatia 4:2

Vinjani - Glavice 1:3

Postira - GOŠK 4:2

 

26. kolo:

OSK - Vinjani 7:0

GOŠK - Mladost 1:0

Glavice - Mračaj 5:2

Kamen - Sloga 3:0

Croatia - Postira 3:2

Jadran - Urania 1:1

Omladinac - Orkan 4:0







 

 








 

 

 




p

strong

nk-oskotok @ 19:51 |Komentiraj | Komentari: 0
R.br.

Klub

Ut.

Pob

Ner

Izg

G+

G-

Bod

1.

Croatia

24

16

3

5

56

28

51

2.

Mladost

24

13

4

7

48

31

43

3.

Omladinac

24

13

3

8

43

31

42

4.

Orkan

24

11

7

6

35

20

40

5.

Urania

24

12

4

8

42

44

40

6.

GOŠK

24

12

3

9

42

36

39

7.

OSK

24

10

7

7

45

28

37

8.

Mračaj

24

11

4

9

41

35

37

9.

Vinjani

24

9

4

11

37

45

31

10.

Postira

24

8

3

13

35

53

27

11.

Glavice

24

6

3

15

33

42

21

12.

Jadran T (-1)

24

5

3

16

21

50

17

13.

Trogir 1912

24

3

6

15

22

57

15

nk-oskotok @ 15:30 |Komentiraj | Komentari: 0
1. kolo

OSK - Vinjani 3:2

GOŠK - Trogir 1912 1:0

Urania - Jadran 3:2

Mladost - Glavice 2:1

Orkan - Postira 1:0

Omladinac - Mračaj 1:3

Croatia je slobodna

 

2. kolo:

Postira - Omladinac 3:2

Glavice - Orkan 1:2

Jadran - Mladost 1:2

Vinjani - Urania 3:2

Trogir 1912 - OSK 1:1

Croatia - GOŠK 4:2

Mračaj je slobodan

 

3. kolo:

OSK - Croatia 2:1

Urania - Trogir 1912 4:2

Mladost - Vinjani 3:0

Orkan - Jadran (T) 2:0

Omladinac - Glavice 1:0

Mračaj - Postira 2:2

GOŠK je slobodan

 

4. kolo:

GOŠK - OSK 1:0

Glavice - Mračaj 1:0

Jadran T - Omladinac 0:2

Vinjani - Orkan 1:4

Trogir 1912 - Mladost 3:0

Croatia - Urania 6:0

Postira slobodna

 

5. kolo:

Urania - GOŠK 1:0

Orkan - Trogir 1912 0:0

Mladost - Croatia 2:1

Omladinac - Vinjani 3:1

Mračaj - Jadran 4:0

Postira - Glavice 5:3

OSK je slobodan

 

6. kolo:

Jadran - Postira 1:0

Vinjani - Mračaj 2:1

Trogir 1912 - Omladinac 0:2

Croatia - Orkan 1:1

GOŠK - Mladost 3:1

OSK - Urania 3:1 

Glavice su slobodne

 

7. kolo:

Mladost - OSK 3:0

Orkan - GOŠK 4:0

Omladinac - Croatia 0:2

Mračaj - Trogir 1912 5:1

Postira - Vinjani 2:0

Glavice - Jadran 5:2

Urania je slobodna

 

8. kolo:

Vinjani - Glavice 1:0

Trogir 1912 - Postira 0:1

Croatia - Mračaj 5:1 

GOŠK - Omladinac 1:1

OSK - Orkan 1:1

Urania - Mladost 0:2

Jadran je slobodan

 

9. kolo:

Orkan - Urania 2:1

Omladinac - OSK 3:0

Mračaj - GOŠK 1:2

Postira - Croatia 1:3

Glavice - Trogir 1912 4:1

Jadran - Vinjani 3:3

Mladost je slobodna

 

10. kolo:

Trogir 1912 - Jadran 0:0

Croatia - Glavice 3:1

GOŠK - Postira 3:0

OSK - Mračaj 3:0

Urania - Omladinac 2:2

Mladost - Orkan 1:1

Vinjani su slobodni

 

11. kolo:

Omladinac - Mladost 1:0

Mračaj - Urania 2:1

Postira - OSK 2:4

Glavice - GOŠK 2:0

Jadran - Croatia 0:1

Vinjani - Trogir 1912 3:0

Orkan je slobodan

 

12. kolo:

Croatia - Vinjani 2:1

GOŠK - Jadran 3:1

OSK - Glavice 0:0

Urania - Postira 3:1

Mladost - Mračaj 2:4

Orkan - Omladinac 0:2

Trogir 1912 je slobodan

 

13. kolo:

Mračaj - Orkan 2:1

Postira - Mladost 1:1

Glavice - Urania 0:1

Jadran - OSK 3:2

Vinjani - GOŠK 1:4

Trogir 1912 - Croatia 1:1

Omladinac je slobodan

 

14. kolo:

Trogir 1912 - GOŠK 1:1

Vinjani - OSK 2:1

Jadran - Urania 0:3

Glavice - Mladost 1:2

Postira - Orkan 3:0

Mračaj - Omladinac 2:0

Croatia je slobodna

 

15. kolo:

Omladinac - Postira 5:0

Orkan - Glavice 3:0

Mladost - Jadran 2:0

Urania - Vinjani 1:1

OSK - Trogir 1912 9:0

GOŠK - Croatia 5:1

Mračaj je slobodan

 

16. kolo:

Croatia - OSK 1:0

Trogir 1912 - Urania 1:2

Vinjani - Mladost 1:1

Jadran - Orkan 0:0

Glavice - Omladinac 1:2

Postira - Mračaj 1:1

GOŠK je slobodan

 

17. kolo:

Mračaj - Glavice 4:0

Omladinac - Jadran 2:1

Orkan - Vinjani 0:0

Mladost - Trogir 1912 3:1

Urania - Croatia 2:0

OSK - GOŠK 0:0

Postira su slobodna

 

18. kolo:

GOŠK - Urania 3:0

Croatia - Mladost 4:3

Trogir 1912 - Orkan 1:3

Vinjani - Omladinac 3:0

Jadran - Mračaj 0:1

Glavice - Postira 4:1

OSK je slobodan

 

19. kolo:

Postira - Jadran 4:1

Mračaj - Vinjani 1:3

Omladinac - Trogir 1912 2:1

Orkan - Croatia 3:0

Mladost - GOŠK 5:2

Urania - OSK 1:1

Glavice su slobodne

 

20. kolo:

OSK - Mladost 1:0

GOŠK - Orkan 3:0

Croatia - Omladinac 2:0

Trogir 1912 - Mračaj 1:0

Vinjani - Postira 1:0

Jadran - Glavice 1:0

Urania je slobodna

 

21. kolo:

Glavice - Vinjani 3:1

Postira - Trogir 1912 3:2

Mračaj - Croatia 0:0

Omladinac - GOŠK 4:0

Orkan - OSK 3:0

Mladost - Urania 3:0

Jadran je slobodan

 

22. kolo:

Urania - Orkan 1:0

OSK - Omladinac 2:1

GOŠK - Mračaj 2:3

Croatia - Postira 2:1

Trogir 1912 - Glavice 2:2

Vinjani - Jadran 2:0

Mladost je slobodna

 

23. kolo:

Jadran - Trogir 1912 3:0

Glavice - Croatia 1:2

Postira - GOŠK 1:0

Mračaj - OSK 1:1

Omladinac - Urania 3:3

Orkan - Mladost 1:1

Vinjani su slobodni

 

24. kolo:

Mladost - Omladinac 4:3

Urania - Mračaj 3:2

OSK - Postira 5:0

GOŠK - Glavice 2:0

Croatia -Jadran 4:0

Trogir 1912 - Vinjani 3:1

Orkan je slobodan

 

25. kolo:

Vinjani - Croatia 1:4

Jadran - GOŠK 2:0

Glavice - OSK 1:1

Postira - Urania 3:4

Mračaj - Mladost 1:0

Omladinac - Orkan 1:0

Trogir 1912 je slobodan

 

26. kolo:

Orkan - Mračaj 3:0

Mladost - Postira 5:0

Urania - Glavice 3:2

OSK - Jadran 5:0

GOŠK - Vinjani 4:3

Croatia - Trogir 1912 6:0

Omladinac je slobodan

 

 




nk-oskotok @ 14:34 |Komentiraj | Komentari: 0
10 golova - S. Banić-Škojo, Norac-Kevo

9 golova - Z. Grgat


5 golova - Dukić

4 gola - I. Samardžić


3 gola - Varvoda, Bašić-Šiško


1 gol - Porobija, Tolj, I. Grgat, Šimunović


nk-oskotok @ 14:33 |Komentiraj | Komentari: 0
1. kolo

OSK - Vinjani 3:2 (Varvoda, S. Banić-Škojo, Z. Grgat)

2. kolo

Trogir 1912 - OSK 1:1 (Varvoda)

3. kolo

OSK - Croatia 2:1 (Z. Grgat 2)

4. kolo

GOŠK - OSK 1:0

5. kolo

OSK je slobodan

6. kolo

OSK - Urania 3:1 (Norac-Kevo, Dukić, Porobija)

7. kolo

Mladost - OSK 3:0

8. kolo

OSK - Orkan 1:1 (Norac-Kevo)

9. kolo

Omladinac - OSK 3:0

10. kolo

OSK - Mračaj 3:0 (Bašić-Šiško, Dukić, Tolj)

11. kolo

Postira - OSK 2:4 (Norac-Kevo, Varvoda, S. Banić-Škojo, Z. Grgat)

12. kolo

OSK - Glavice 0:0

13. kolo

Jadran - OSK 3:2 (S. Banić-Škojo 2)

14. kolo

Vinjani - OSK 2:1 (Bašić-Šiško)


15. kolo

OSK - Trogir 1912 9:0 (Norac-Kevo 2, Dukić 2, S. Banić-Škojo 2, I. Samardžić, Šimunović, I. Grgat)

16. kolo

Croatia - OSK 1:0


17. kolo

OSK - GOŠK 0:0

18. kolo

OSK je slobodan

19. kolo

Urania - OSK 1:1 (Z. Grgat)


20. kolo

OSK - Mladost 1:0 (Z. Grgat)

21. kolo

Orkan - OSK 3:0


22. kolo

OSK - Omladinac 2:1 (Norac-Kevo, I. Samardžić)

23. kolo

Mračaj - OSK 1:1 (Z. Grgat)


24. kolo

OSK - Postira 5:0 (S. Banić-Škojo 2, I. Samardžić, Dukić, Norac-Kevo)

25. kolo

Glavice - OSK 1:1 (Bašić-Šiško)


26. kolo

OSK - Jadran T 5:0 (S. Banić-Škojo 2, Norac-Kevo, Z. Grgat, I. Samardžić)

 

1. kolo kupa NSŽSD

OSK - Velika 3:1 (Norac-Kevo 2, Z. Grgat) 

2. kolo kupa NSŽSD

OSK - Hrvace 0:4


nk-oskotok @ 11:39 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, lipanj 19, 2011
Budući da sam vidio da popriličan broj klubova iz nižih liga ima svoje stranice ili navijači istih uređuju blogove svojih klubova odlučio sam se i ja na taj korak.

Potrudit ću se biti što ažurniji, sa najsvježijim vijestima.

 

Svima Vama koji posjetite ovaj blog želim toplu dobrodošlicu!

nk-oskotok @ 18:56 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
petak, lipanj 10, 2011
JUNIORI

12 golova - Ivica Bašić

8 golova - Marin Samardžić


7 golova - Marko Tadić

4 gola - Tomislav Samardžić

2 gola - Franko Žižić, Antonio Bošnjak, Jurica Grgat, Marko Bašić

1 gol -  Marko Milanović-Trapo, Mihovil Delija, Marin Karamarko, Bože Vuleta, Luka Milanović-Trapo

 

KADETI

8 golova - Marko Milanović-Trapo

4 gola - Roko Marinović

2 gola - Filip Grgat, Bože Vuleta

1 gol - Krešimir Grgat, Luka Milanović-Trapo

 

PIONIRI

10 golova - Domagoj Tomašević

6 golova - Denis Žižić-Gušo

4 gola - Mihael Vuleta, Nikola Sladović

3 gola - Andrija Milanović-Trapo

2 gola - Andrijano Vuleta, Ante Vuleta, Zvonimir Vojković

1 gol - Ante Kamber, Ivan Laco

 

MLAĐI PIONIRI

16 golova - Ivan Marinović

9 golova - Gabrijel Norac-Kljajo

7 golova - David Kamber

3 gola - Vinko Džimbeg

2 gola - Leon Žižić, Petar Jukić, Ivan Omrčen-Loko, Frano Šimunović

1 gol - Petar Katić

 

POČETNICI

41 gol – Matej Plavša

11 golova – Šime Projić

9 golova – Marko Marinović

5 golova – Tomislav Jurković

4 gola – Ivan Munivrana

3 gola – Luka Marinović, Jure Milanović-Trapo, Jure Škopljanac-Mačina

2 gola – Mateo Tadić

1 gol – Mateo Grgat, Stipe Bilokapić

nk-oskotok @ 21:00 |Isključeno | Komentari: 0
NAPOMENA: Prvi rezultat je rezultat utakmice mlađih pionira, a drugi utakmice juniora

 

1. ŽNL - Mlađi pioniri i juniori - Grupa B

1. kolo: Orkan - OSK 0:1 (Gabriel Norac-Kljajo) / 0:1 (Jurica Grgat)

2. kolo: Tekstilac - OSK 3:2 (Leon Žižić, Ivan Marinović) / 5:3 (Marin Samardžić, Tomislav Samardžić, Antonio Bošnjak)

3. kolo: OSK - Omiš 2:1 (Gabriel Norac-Kljajo, David Kamber) / 3:4 (Ivica Bašić 2, Marin Samardžić)

4. kolo: Uskok - OSK 4:1 (Ivan Marinović) / 6:1 (Marin Karamarko)

5. kolo: OSK - Croatia 7:0 (Ivan Marinović 2, David Kamber 2, Gabriel Norac-Kljajo, Petar Katić, Vinko Džimbeg) / 4:0 (Marko Bašić, Ivica Bašić, Tomislav Samardžić, Mihovil Delija)

6. kolo: Hrvace - OSK 2:2 (Ivan Marinović 2) / 4:4 (Tomislav Samardžić 2, Franko Žižić, Marko Milanović-Trapo)

7. kolo: OSK - Kamen 0:1 / 3:2 (Franko Žižić, Ivica Bašić, autogol)

8. kolo: OSK - Orkan 1:1 (Ivan Marinović) / 2:1 (Marko Tadić, Antonio Bošnjak)

9. kolo: OSK - Tekstilac 3:1 (Ivan Marinović, Gabriel Norac-Kljajo, David Kamber) / 1:0 (Ivica Bašić)

10. kolo: Omiš - OSK 3:0 / 0:1 (Jurica Grgat)

11. kolo: OSK - Uskok 5:0 (Ivan Marinović 3, Petar Jukić, Leon Žižić) / 3:2 (Marko Tadić 2, Marin Samardžić)

12. kolo: Croatia - OSK 0:4 (Frano Šimunović 2, Ivan Omrčen-Loko, Gabriel Norac-Kljajo) / 0:3 (Marin Samardžić 2, Marko Bašić)

13. kolo: OSK - Hrvace 11:2 (Ivan Marinović 3, Gabriel Norac-Kljajo 3, David Kamber 2, Ivan Omrčen-Loko, Vinko Džimbeg, Petar Jukić) / 0:1

14. kolo: Kamen - OSK 2:1 (Ivan Marinović) / 2:0

 

Liga za prvaka - mlađi pioniri i juniori

1. kolo: OSK - Split 0:2 / juniori su bili slobodni

2. kolo: Dalmatinac (S) - OSK 4:1 (David Kamber) / 1:1 (Marin Samardžić)

3. kolo: Sloga (M) - OSK 1:1 (Ivan Marinović) / 2:1 (Ivica Bašić)

4. kolo: OSK - Val 1:1 (Vinko Džimbeg) / 3:1 (Marko Tadić 2, Ivica Bašić)

5. kolo: OSK - Trogir 1912 0:4 / 2:1 (Marin Samardžić, Bože Vuleta)

6. kolo: Split - OSK 7:0 / juniori su bili slobodni

7. kolo: OSK - Dalmatinac (S) 1:3 (Gabriel Norac-Kljajo) / 1:0 (Luka Milanović-Trapo)

8. kolo: OSK - Sloga (M) 0:3 / 2:2 (Ivica Bašić 2)

9. kolo: Val - OSK 7:0 / 1:3 (Ivica Bašić 2, Marin Samardžić)

10. kolo: Trogir 1912 - OSK 5:0 / 2:3 (Marko Tadić 2, Ivica Bašić)

nk-oskotok @ 20:35 |Isključeno | Komentari: 0
NAPOMENA: Prvi rezultat je rezultat utakmice pionira, a drugi utakmice kadeta




1. ŽNL - Pioniri i kadeti - Grupa B

1. kolo: Orkan - OSK 5:1 (Andrijano Vuleta) / 5:1 (Marko Milanović-Trapo)

2. kolo: OSK je slobodan

3. kolo: OSK - Omiš 2:1 (Mihael Vuleta, Andrijano Vuleta) / 1:0 (Marko Milanović-Trapo)

4. kolo: Uskok - OSK 1:0 / 1:2 (Filip Grgat 2)

5. kolo: OSK - Croatia 3:0 B.B. / 3:0 B.B.

6. kolo: Hrvace - OSK 0:4 (Denis Žižić-Gušo 2, Domagoj Tomašević, Andrija Milanović-Trapo) / 1:4 (Roko Marinović 2, Marko Milanović-Trapo, Krešimir Grgat)

7. kolo: OSK - Kamen 1:1 (Ante Vuleta) / 1:2 (Luka Milanović-Trapo)

8. kolo: OSK - Orkan 3:2 (Domagoj Tomašević 2, Ante Vuleta) / 1:2 (Marko Milanović-Trapo)

9. kolo: OSK je slobodan

10. kolo: Omiš - OSK 1:0 / 2:0

11. kolo: OSK - Uskok 0:3 / 2:1 (Bože Vuleta, Roko Marinović)

12. kolo: Croatia - OSK 0:6 (Nikola Sladović 3, Zvonimir Vojković, Domagoj Tomašević, Mihael Vuleta) / 1:0

13. kolo: OSK - Hrvace 4:0 (Mihael Vuleta 2, Denis Žižić-Gušo, Nikola Sladović) / 1:2 (Bože Vuleta)

14. kolo: Kamen - OSK 1:4 (Domagoj Tomašević 3, Andrija Milanović-Trapo) / 1:0

 

Liga za prvaka - pioniri i kadeti

1. kolo: Pomak - OSK 4:0 / 2:1 (Marko Milanović-Trapo)

2. kolo: OSK - GOŠK 1:0 (Denis Žižić-Gušo) / 0:3

3. kolo: Jadran KS - OSK 1:2 (Ante Kamber, Domagoj Tomašević) / 4:0

4. kolo: OSK - Dalmatinac (S) 2:1 (Denis Žižić-Gušo, Zvonimir Vojković) / 2:0 (Roko Marinović, Marko Milanović-Trapo)

5. kolo: OSK - Pomak 0:2 / 1:2 (Marko Milanović-Trapo)

6. kolo: GOŠK - OSK 3:0 / 6:0

7. kolo: OSK - Jadran KS 5:2 (Domagoj Tomašević 2, Ivan Laco, Andrija Milanović-Trapo, Denis Žižić-Gušo) / 0:1

8. kolo: Dalmatinac (S) - OSK 2:0 / 0:1 (Marko Milanović-Trapo)

nk-oskotok @ 20:32 |Isključeno | Komentari: 0
MLAĐI PIONIRI



 

JUNIORI



nk-oskotok @ 20:26 |Isključeno | Komentari: 0
PIONIRI



 

KADETI



nk-oskotok @ 20:23 |Isključeno | Komentari: 0
4. HNL Jug – B – 2010/11

1. Val                                 30 21 5 14 32-18 68

2. Kamen                           30 20 4   6 62-24 64

3. Postira                           30 14 5  11 84-61 47

4. Gusar                             30 15 2 13 39-51 47

5. Omladinac                     30 13 7 10 47-32 46

6. Orkan                             30 14 3 13 43-39 45

7. Glavice                          30 13 5 12 48-41 44

8. Croatia                           30 13 5 12 60-59 44

9. Jadran                            30 12 6 12 44-46 44

10. GOŠK                         30 12 6 12 36-40 44

11. Vinjani                        30 11 3 16 55-76 36

12. Župa Dubrovačka       30 10 4 16 41-47 34

13. Slaven                         30 11 1 18 33-72 34

14. OSK                           30   9 5 16 41-42 32

15. Urania                         30  7 9 14 29-47 30

16. Sloga                          30  6 8 17 34-63 26

 

4. HNL Jug - B 2011/12

1. KAMEN 26 20 2 4 65:25 62

2. OMLADINAC 26 17 3 6 49:25 54

3. MLADOST (P) 26 15 4 7 49:31 49

4. OSK 26 12 4 10 48:35 40

5. CROATIA 26 12 2 12 55:50 38

6. MRAČAJ 26 11 4 11 47:50 37

7. URANIA 26 8 7 11 33:39 31

8. POSTIRA-Sardi 26 9 4 13 38:48 31

9. JADRAN (T) 26 8 6 12 41:51 30

10. GOŠK 26 8 6 12 30:46 30

11. GLAVICE 26 9 2 15 47:57 29

12. ORKAN 26 7 8 11 38:46 29

13. VINJANI 26 8 5 13 40:57 29

14. SLOGA (M) 26 6 7 13 31:51 25

 

1. ŽNL 2012/13

 

R.br.

Klub

Ut.

Pob

Ner

Izg

G+

G-

Bod

1.

Croatia

24

16

3

5

56

28

51

2.

Mladost

24

13

4

7

48

31

43

3.

Omladinac

24

13

3

8

43

31

42

4.

Orkan

24

11

7

6

35

20

40

5.

Urania

24

12

4

8

42

44

40

6.

GOŠK

24

12

3

9

42

36

39

7.

OSK

24

10

7

7

45

28

37

8.

Mračaj

24

11

4

9

41

35

37

9.

Vinjani

24

9

4

11

37

45

31

10.

Postira

24

8

3

13

35

53

27

11.

Glavice

24

6

3

15

33

42

21

12.

Jadran T (-1)

24

5

3

16

21

50

17

13.

Trogir 1912

24

3

6

15

22

57

15

 

1. ŽNL 2013/14

1. Mladost            24  17  4  3  51  14  55

2. Mračaj              24  15  4  5  44  24  49

3. Omladinac      24  15  3  6  41  22  48

4. Orkan               24  14  2  8  48  29  44

5. Postira             24  10  6  8  36  29  36

6. Uskok              24  10  5  9  40  36  35

7. OSK                 24  10  3  11 47  35  33

8. Jadran T         24     9  3  12 38  40  30

9. Vinjani             24     6 11  7  29  36  29

10. GOŠK           24      7  6  11 30  37  27

11. Sloga            24      7  2  15 35  67  23

12. Urania          24      4   4  16  22 44 16

13. Glavice         24      4   3  17  16 64 15

 

1. ŽNL 2014/15

1. OSK 26 17 4 5 53 34 55

2. Mladost 26 16 4 6 54 25 52

3. Jadran KS 26 14 3 9 50 31 45

4. Sloga 26 13 2 11 52 43 41

5. Postira-Sardi 26 11 6 9 39 34 39

6. Urania 26 12 3 11 42 39 38

7. Omladinac 26 10 5 11 41 41 35

8. Mračaj 26 9 7 10 40 45 34

9. Jadran T 26 9 4 13 32 37 31

10. Orkan 26 8 7 11 31 40 31

11. GOŠK 26 8 6 12 32 44 30

12. Uskok 26 7 7 12 34 41 28

13. Vinjani 26 8 4 14 18 43 28

14. Tekstilac 26 7 4 15 27 48 25

nk-oskotok @ 17:20 |Isključeno | Komentari: 0
Dalmatinska liga – Srednja skupina – Grupa A – 1992

1. Uskok Klis                     12 10 1 1 36-9 21

2. Dugopolje                      12  9 2 1 32-11 20

3. Urania Baška Voda        12  7 2 3 28-11 16

4. OSK Otok                      12  5 4  3 21-17 14

5. Tekstilac Sinj                 12  4 1  7 16-25 9

6. Kamen Ivanbegovina     12  2 0 10 14-36 4

7. Vinjani (Vinjani Donji) 12  0 0 12 5-38 0

 

Dalmatinska liga – Srednja skupina – 1992/93

1. Mladost Proložac                   26 18 3 5 55-27 39

2. Sloga Mravince                      26 16 3 7 56-31 35

3. Dugopolje                              26 14 6 6 40-31 34

4. Jadran Supetar                       26 12 6 8 32-25 30

5. Postira                                    26 12 5 9 38-29 29

6. Urania Baška Voda                26 12 5 9 56-32 29

7. Poljičanin Srinjine                 26  9 7 10 40-39 25

8. Kamen Ivanbegovina             26 11 3 12 36-41 25

9. Imotski                                   26 10 4 12 38-37 24

10. Omladinac Vranjic               26  8 8 10 41-41 24

11. Adriachem Kaštel Gomilica 26  8 5 13 36-45 21

12. OSK Otok                            26 8 5 13 33-47 21

13. Vinjani (Vinjani Donji)        26 5 4 17 26-50 15

14. Tekstilac Sinj                       26 5 2 19 27-59 12

 

Dalmatinska liga – Srednja skupina – 1993/94

1. Adriachem Kaštel Gomilica 26 15 6 5 54-16 36

2. Jadran Supetar                      26 14 7 5 45-18 35

3. Omladianc Vranjic               26 12 9 7 46-21 33

4. Dugopolje                             26 14 5 7 40-24 33

5. Imotski                                 26 13 6 7 50-36 32

6. Poljičanin Srinjine               26 13 5 8 45-23 31   

7. Vinjani (Vinjani Donji)       26 12 3 11 44-34 27

8. Kamen Ivanbegovina          26 11 5 10 32-25 27

9. Urania Baška Voda             26  9  8   9 38-32 26  

10. Postira                               26 10 5 11 38-43 25

11. Sloga Mravince                 26  9  5 12 38-44 23

12. Tekstilac Sinj                    26 10 2 14 30-48 22

13. OSK Otok                         26  4 4 18 27-80 12

14. Mladost Koprivno             26  0 2 24 13-96  2

 

3. HNL Jug – Srednja skupina – Grupa B – 1995/96

1. Glavice                          18 11 4 3 73-17 37

2. Imotski                          18 10 6 2 52-13 36

3. Tekstilac Sinj                18 11 3 4 42-25 36

4. OSK Otok                     18  9 5 4 37-25 32

5. Kamen Ivanbegovina    18  8 5 5 34-19 29

6. Vinjani (Vinjani Donji) 18  9 2 7 42-28 29

7. Dugopolje                      18  8 4 6 45-27 28

8. Mračaj Runovići            18  6 2 10 30-40 20

9. Prugovo                          18  2 1 15 20-70 7  

10. Domagoj Konjsko        18  0 0 18 9-120 0

 

Doigravanje za 7. – 12. mjesta

7. Urania                         6 6 0 0 20-6 21 (3)

8. Poljičanin Srinjine      6 3 1 2 15-14 16 (6)

9. Jadran Supetar             6 4 1 1 10-5 13 (0)

10. OSK Otok                 6 1 0 5  7-18 9 (6)

11. Dugopolje                  6 1 1 4  7-13  7(3)

12. Kamen Ivanbegovina 6 1 1 4 10-14 4 (0)

 

 

3. HNL Jug – Srednja skupina – 1996/97

1. Urania Baška Voda          30 21 9 0 82-17 72

2. Omladinac Vranjic           30 21 3 6 69-26 66

3. Orkan Dugi Rat                30 16 5 9 63-37 53

4. Imotski                             30 17 3 10 69-47 51 (-3)

5. Poljičanin Srinjine           30 13 9 8 52-31 48

6. Glavice                            30 14 4 12 60-50 46

7. Mračaj Runovići              30 14 4 12 48-54 56

8. Vinjani (Vinjani Donji)   30 10 11 9 34-33 41

9. Jadran Supetar                 30 12  5 13 47-47 41

10. Dugopolje                     30 11 8 11 43-44 41

11. Kamen Ivanbegovina    30 10 6 14 32-55 36

12. Sloga Mravince            30  8 10 12 38-46 34

13. Tekstilac Sinj               30  8 8 14 37-52 32

14. Postira                          30  7 7 16 35-52 28

15. Mladost Koprivno       30  5 5 20 32-73 20

16. OSK Otok                   30  1 7 22 23-102 10

 

1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska – 1997/98

1. Dugopolje                       21 14 5 2 87-18 47

2. Vinjani                            21 14 4 3 71-16 46

3. Jadran Supetar                21 14 3 4 58-16 45

4. Kamen Ivanbegovina     21 13 1 767-37 40

5. Postira                            21 11 3 7 60-28 36

6. Sloga Mravince              21 10 3 8 65-29 33

7. Tekstilac Sinj                 21   9 6 6 45-40 33

8. OSK Otok                      21 10 1 10 36-32 31

9. Mladost Koprivno          21  6 1 14 13-63 19

10. Krilnik Split                 21  4 1 16 19-64 13

11. Domagoj Konjsko        21  2 0 19 17-15 16

12. Prugovo                        11  0 0 11  4-48 0

 

2. ŽNL Splitsko Dalmatinska - 1998/99

1. Sloga Mravince 16 13 3 0 46-14 42

2. OSK Otok         16  7 2 7 26-20 23

3. Bili 9 Podstrana 16  5 2 9 21-34 17

4. Tekstilac Sinj    16  3 6 7 25-31 15

5.Hvar                   16  4 3 9 21-40 15

 

1. ŽNL Splitsko Dalmatinska – 1999/00

1. Uskok Klis                    26 21 3 2 67-13 66

2. Urania Baška Voda       26 17 6 3 66-16 57

3. Omladinac Vranjic        26 14 4 8 46-29 57

4. Jadran Kaštel Sućurac   26 11 5 10 36-30 38

5. Dugopolje                     26 11 4 11 43-43 37

6. Jadran Supetar              26 10 7 9 32-32 37

7. Vinjani                          26  9  9 8 35-31 36

8. GOŠK Adriachem        26  9  7 10 28-32 34

9. Sloga Mravince            26  8 10 8  29-32 33

10. Zmaj Makarska          26 10 2 14 35-52 32

11. OSK Otok                  26  8 6 12 42-45 30

12. Postira                        26  7 6 13 27-40 27

13. Glavice                      26  7 5 14 34-67 26

14. Jadran Tučepi            26  2 2 22 13-72 8

 

1. ŽNL Splitsko Dalmatinska – 2000/01

1. GOŠK Adriachem 26 18 7 1 50-10 64

2. Jadran KS              26 17 6 3 50-16 57

3. Dugopolje              26 17 2 7 70-26 53

4. Trogir                     26 15 4 7 46-28 49

5. Vinjani                   26 13 6 7 44-29 45

6. OSK Merkur 5       26 11 7 8 47-39 40

7. Zmaj                       26 11 6 9 51-44 39

8. Urania                    26 11 4 11 47-33 37

9. Omladinac              26  9 10 7 33-26 37

10. Postira                  26  7 6 13 45-59 27

11. Sloga Mravince    26  6 6 14 38-46 24

12. Jadran Supetar      26  7 2 17 37-53 23

13. Imotski                 26  4 0 22 87-94 12

14. Kamen                  26  1 4 21 15-106 7

 

1. ŽNL Splitsko Dalmatinska – 2001/02

1. Jadran KS               26 16 7 3 47-15 55

2. Dugopolje               26 16 5 5 52-32 53

3. Omladinac              26 15 7 4 39-17 52

4. Vinjani                   26 15 3 8 42-27 28

5. Zmaj                       26 14 5 7 40-21 47

6. OSK Otok              26 12 7 7 44-25 43

7. Urania                    26  8 7 11 33-42 31

8. Jadran Supetar       26  9 4 13 28-38 31

9. Croatia Zmijavci   26  8 6 12 37-36 30

10. Postira                 26  8 5 13 41-46 29

11. Trogir                  26  7 4 15 26-40 25

12. Mračaj Runovići 26  5 7 14 26-51 22

13. Sloga Mravinci   26  5 6 15 26-46 21

14. Mladost Proložac 26 5 5 16 18-53 20

 

1. ŽNL Splitsko Dalmatinska – 2002/03

1. Vinjani                     28 19 7 2 77-21 64

2. Pimorac 1929           28 16 7 5 58-19 55

3. Dugopolje                28 16 7 5 42-31 55

4. Urania                      28 11 10 7 43-26 43

5. OSK Merkur 5         28 10 11 7 51-38 41

6. Trogir                       28 10  9 9 40-35 39

7. Croatia Zmijavci      28 10  7 11 41-52 37

8. Zmaj Makarska        28  9   8 11 45-44 35

9. Postira Sardi             28  9  7 12 50-43 34

10. Jadran Supetar        28  9  7 12 32-47 34

11. Orkan                      28  8  9 11 41-51 33

12. Glavice                   28  8  8 12 36-38 32

13. Omladinac              28  8  8 12 30-42 32

14. Mračaj                    28  6  7  15 19-68 25

15. Sloga                      28  2  6  20 16-62 12 

 

1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska – 2003/04

1. Primorac 1929       26 21 4 1 58-9 67

2. Dugopolje              26 20 4 2 59-20 64

3. Zmaj                       26 17 3 6 63-29 54

4. OSK Otok              26 14 2 10 52-42 44

5. Split                        26 13 3 10 46-31 42

6. Urania                    26 10 4 12 38-41 34   

7. Croatia                   26   9 7 10 40-46 34

8. Postira                    26  9 4 13 35-45 31

9. Jadran Supetar       26   9 3 14 26-40 30

10. Trogir                  26   9 2 15 37-50 29

11. Omladinac           26  9 1 16 33-51 28

12. Glavice                26  9 1 16 37-63 28

13. Orkan                  26  6 4 16 26-41 22

14. Jadran Tučepi      26  5 2 19 22-64 17

 

1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska – 2004/05

1. Trogir                         32 25 3 4 65-16 78

2. Hrvace                        32 23 4 5 67-21 73

3. Zmaj                           32 18 7 7 76-36 61

4. Postira                        32 15 6 11 54-46 51

5. Omladinac                  32 14 6 12 49-35 48

6. Urania                        32 14 6 12 58-52 48

7. Split                            32 12 10 10 52-41 46    

8. Jadran Supetar            32 13 6 13 49-39 45

9. OSK Otok                  32 12 9 11 59-57 45

10. Sloga                        32 14 3 15 47-47 45

11. Glavice                     32 12 9 11 50-51 45

12. Tekstilac Sinj           32 11 8 13 45-43 41   

13. Croatia                      32 11 6 16 42-71 36

14. Jadran Tučepi           32 10 4 18 30-51 34

15. Orkan                       32   8 9 15 28-42 33

16. Mladost                    32   5 4 23 24-77 18 (-1)

17. Mračaj                      32   3 6 23 32-98 15

 

1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska – 2005/06

1. Zmaj                              36 30 5 1 123-17 95

2. Hrvace                           36 28 3 5 107-25 87

3. OSK Aldi Otok             36 24 6 6 87-39 78

4. Urania                           36 24 4 8 76-35 76

5. Croatia                          36 20 7 9 73-54 67

6. Orkan                           36 19 6 11 58-44 63

7. Glavice                         36 16 7 13 67-45 55

8. Postira                          36 15 9 12 65-43 54

9. Split                              36 15 9 12 52-40 54

10. Jadran Tučepi             36 13 12 11 63-39 51

11. Jadran Supetar           36 12 9 15 44-50 45

12. Sloga                         36 13 4 19 40-61 43

13. Kamen                       36 11 9 16 48-51 39

14. Omladinac                 36 11 6 19 48-51 39

15. Tekstilac                   36 10 6 20 35-55 36

16. Mračaj                      36 9 5 23 43-99 32

17. Mladost                    36 7 6 23 30-87 27

18. Hvar                         36 5 6 25 32-90 21

19. Poljičanin                 36 0 1 35 13-178 0 (-1)

 

4. HNL Jug – B – 2006/07

1. Hrvace                             30 25 2 3 103-26 77

2. Raštane                            30 16 8 6 60-33 56

3. OSK Aldi Otok                30 13  4 13 51-64 43

4. Glavice                             30 13 4 13 51-64 43

5. Dragovoljac Poličnik       30 10 7 13 36-42 37

6. Polača                              30 10 7 13 36-42 37

7. Pag                                   30 11 3 17 53-55 36

8. Dinara                              30   8 10 12 37-51 34

9. Vir                                    30 10  4 16 37-60 34

10. Vodice                            30  8  8 14 28-52 32

11. DOŠK Drniš                   30  8 6 16 41-53 30   

 

4. HNL Jug – A – 2007/08

1. Split                   30 21 4 5 87-25 67

2. OSK Otok         30 16 7 7 63-36 55

3. Slaven Gruda    30 14 3 13 56-55 45

4. Postira               30 12 5 13 60-51 41

5. Urania               30 10 9 11 37-37 39               

6. Vinjani              30 11 5 14 53-63 38

7. Orkan                30 11 5 14 36-52 38

8. Glavice              30 11 5 14 46-72 38  

9. Croatia               30 10 7 13 53-60 37

10. Mladost            30 11 2 17 37-61 35

11. Jadran Tučepi   30   9 6 15 39-55 33   

 

4. HNL Jug – A – 2008/09

1. Uskok           33 21 7 5 73-30 70

2. Croatia         33 21 0 12 77-46 63

3. Orkan           33 17 9 17 72-52 60

4. Mladost        33 19 2 12 59-32 59

5. Glavice        33 13 8 12 52-41 47

6. OSK            33 14 5 14 53.48 47

7. Postira         33 12 8 13 49-58 44

8. Urania         33 12 6 15 35-47 42

9. Sloga           33 10 10 13 49-45 40

10. Slaven       33 11   4 18 41-62 37

11. Vinjani      33   8   7 18 36-25 31

12. Gusar        33   3  8 22  87-85 17

 

4. HNL Jug – B – 2009/10

1. Mladost      26 17 4 5 59-28 55

2. Kamen       26 16 5 5 47-24 53

3. Val             26 16 4 6 63-35 52

4. Sloga          26 10 7 9 37-43 37

5. Postira        26 11 3 12 57-55 36

6. OSK          26 12  0 14 41-57 36

7. Croatia       26 10  5 11 46-43 35

8. Slaven        26   9  6 11 29-37 33

9. Glavice       26  9  5 12 40-49 32

10. Urania      26  8  7 11 39-41 31

11. Vinjani     26  8  6 12 33-46 30

12. Orkan       26  7  7 12 36-47 28

13. GOŠK      26  8  4 14 34-44 28

14. Gusar       26  8  3 15 36-48 27

nk-oskotok @ 10:53 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, lipanj 9, 2011
Grupno prvenstvo NSO Split - 1969/70

1. MOSOR Žrnovnica             18 11 3 4 42:19 25

2. HVAR                                18 11 :2 5 71:24 24

3. JADRAN Supetar              18 10 4 4 48:26 24

4. JEDINSTVO Srinjine          18 9 3 6 56:36 21

5. BORAC Glavice                 18 9 2 7 41 :35 20

6. PODGORA                        18 6 5 7 35:32 17

7. ZAGORA Primorski Dolac18 5 4 9 29:67 14

8. OSK Otok                          18 5 2 11 40 :48 12

9. DOMAGOJ Konjsko          18 2 1 15 19:91 5

 

Grupno prvenstvo NSO Split - 1970/71

1. BORAC Glavice                 7 6 O 1 22: 5 12

2. OSK Otok                          7 5 1 1 17:15 11

3. ZAGORA Primorski Dolac 7 2 1 4 14:12 5

4. DOMAGOJ Konjsko          7 2 O 5 11:23 4

 

Prvenstvo NSO Split - 1971/72

1. MOSOR Žrnovnica             22 16 1 5 88:33 33

2. HVAR                                22 13 5 4 74:34 31

3. USKOK Klis                      22 13 5 4 68:32 31

4. JEDINSTVO Srinjine          22 15 1 6 66:28 31

5. TEKSTILAC Sinj               22 10 5 7 49:40 25

6. KOLEKTIVAC Postira      22 11 3 8 43:43 25

7. OSK Otok                           22 9 6 7 52:44 24

8. PROLETER Dugopolje       22 9 4 9 35:48 22

9. JADRAN Supetar               22 8 2 12 49:58 18

10. BORAC Glavice               22 7 2 13 25:65 16

11. DOMAGOJ Konjsko        22 2 3 17 27:91 7

12. ZAGORA Primorski Dolac 22 O 1 21 19:86 1

 

Prvenstvo NSO Split - 1972/73

1. USKOK Klis                      20 15 3 2 56:20 33

2. OMLADINAC Vranic        19 15 1 3 96:31 31

3. JEDINSTVO Srinjine          20 14 2 4 61 :28 30

4. TEKSTILAC Sinj               19 11 3 5 52:38 25

5. PROLETER Dugoplje         20 8 4 8 43:39 20

6. JADRAN Supetar               20 9 1 10 60:47 19

7. KOLEKTIVAC Postira      20 8 2 10 54:59 18

8. OSK Otok                           20 6 3 11 32:57 15

9. ZAGORA Primorski Dolac 20 3 4 13 36:67 10

10. DOMAGOJ Konjsko        20 4 2 14 32:68 10

11. BORAC Glavice               20 2 3 15 26:94 7

 

Prvenstvo NSO Split - 1973/74

1. OMLADINAC Vranjic       18 12 2 4 63:23 26

2. MOSOR Žrnovnica 18 11 2 5 64:25 24

3. HVAR                                18 11 1 6 48:34 23

4. KOLEKTIVAC Postira      18 9 2 7 39:31 20

5. PROLETER Dugopolje       18 8 4 6 37:36 20

6. JEDINSTVO Srinjine          18 8 1 9 27:29 17

7. JADRAN (Tučepi)              18 7 3 8 28:47 17

8. TEKSTILAC Sinj               18 3 3 12 20:44 9

9. JADRAN (Supetar) 18 5 5 8 32:58 9 (-6)

10.OSK Otok                         18 3 3 12 28:59 9

 

Prvenstvo NSO Split - 1974/75

1. TEKSTILAC Sinj               14 11 2 1 51 :21 24

2. OSK Otok                          14 11 1 2 46:19 23

3. BORAC Glavice                 14 8 2 4 35:17 IS

4. KUJUNDŽUSA Zmijavci    14 7 2 5 28:20 16

5. DOMAGOJ Konjsko          14 3 4 7 18:30 10

6. NAPRIJED Vis                   14 3 3 8 23:40 9

7. ZAGORA Primorski Dolac14 3 1 10 22 :47 7

8. MLADOST Koprivno         14 2 1 11 16:45 5

 

Prvenstvo NSO Split - 1975/76

1. BORAC Glavice                 14 10 1 3 43:20 21

2. KUJUNDŽUSA Zmijavci    14 8 2 4 48:20 18

3. PROLETER Dugopolje       14 8 2 4 37:17 18

4. NAPRIJED Vis                   14 8 2 4 31:21 18

5. OSK Otok                          14 5 4 5 35:25 14

6. ZAGORA Primorski Dolac 14 5 2 7 27:40 12

7. DOMAGOJ Konjsko          14 2 2 10 17:48 6

8. MLADOST Koprivno         14 1 2 10 11:60 4

 

Prvenstvo NSO Split - 1976/77

1. JADRAN (Tučepi) 16 12 4 O 45:12 28

2. OSK Otok                          16 9 4 3 34:24 22

3. HVAR                                15 8 2 5 47:17 18

4. KOLEKTIVAC Postira      16 7 4 5 36:22 18

5. PROLETER Dugoplje         16 9 O 6 48:22 18

6. DOMAGOJ Konjsko          15 5 3 7 22:35 13

7. ZAGORA Primorski Dolac 16 5 1 10 17:50 11

8. MLADOST Koprivno         15 2 2 11 14:41 10

9. NAPRIJED Vis                   16 1 4 11 15:58 9

 

Prvenstvo NSO Split - 1977/78

1. OSK Otok                         24 18 2 4 68:36 38 Cool

2. KOLEKTIVAC Postira      24 17 2 5 86:25 36

3. HVAR                                24 15 6 3 65:24 36

4. KUJUNDZUŠA Zmijavci    24 16 2 6 74:33 34

5. PROLETER Dugoplje         24 10 6 8 50:46 26

6. BORAC Glavice                 24 10 5 9 41:38 25

7. JEDINSTVO Srinjine          24 8 8 8 45:31 24

8. ZAGORA Primorski Dolac 24 8 4 12 45:52 20

9. MLADOST Koprivno         24 9 1 14 32:54 19

10. KAMEN Ivanbegovina      24 7 3 14 39:43 17     

11. NAPRIJED Vis                 24 6 4 14 24:59 16

12. POLJIČANlN Tugare       24 3 3 18 32:79 7 (-2)

13. DOMAGOJ Konjsko        24 2 2 20 24:98 6   

 

Međuopćinska liga Split-Makarska 1978/79

1. Zmaj Makarska       22 12 5 5 40-19 29

2. Orkan Dugi Rat       22 11 4 7 47-28 26

3. Uskok Klis              22   9 8 5 33-18 26

4. Mračaj Runovići     22 11 4 7 39-30 26

5. Primorac Stobreč    22 10 6 6 28-19 26

6. Omladinac Vranjic  22  9 8 5 35-28 26

7. Val Kaštel Stari       22  8 9 5 31-20 25

8. Mladost Proložac    22 10 5 7 44-40 25

9. Urania Baška Voda 22  6 5 11 37-42 17

10. Kolektivac Postira 22  5 3 14 36-30 13

11. Jadran Tučepi        22  5 3 14 23-49 13

12. OSK Otok             22  3 6 13 24-64 12 

 

Prvenstvo NSO Split - 1979/80

1. Jedinstvo Srinjine           19 16 1 2 48-6 33

2. OSK Otok                      19 12 5 2 44-22 29

3. Zagora Primorski Dolac 18 10 4 4 50-30 24

4. Borac Glavice                 19  9 5 5 68-26 23

5. Tekstilac Sinj                  19 10 3 6 51-27 23

6. Kujundžuša Zmijavci      19  8 3 8 39-34 19

7. Kamen Ivanbegovina      18  5 6 7 40-40 16

8. Titov Mornar Podgora    19  3 8 8 30-48 14

9. Mladost Koprivno          18  4 1 13 22-48 9

10. Domagoj Konjsko          19  3 2 14 21-72 8

11.Naprijed Vis                   10  0 0 10 5-64 0

 

Prvenstvo NSO Split – 1980/81

1. OSK Otok                     20 15 2  3 77-25 32 Cool

2. Tekstilac Sinj                20 15 2  3 62-24 32

3. Kujundžuša Zmijavci    20 12 4  4 63-25 28

4. Borac Glavice                20 12 4  4 58-23 28

5. Proleter Dugopolje         20 10 3 7 33-27 23

6. Titov Mornar Podgora   20 7 4    9 42-36 18

7. Prugovo                          20 7 4   9 31-31 18

8. Zagora Primorski Dolac 20 7 3 10 32-53 17

9. Kamen Ivanbegovina     20 4 3 13 19-39 11  

10. Domagoj Konjsko        20 4 3 13 18-54 10

11. Mladost Koprivno        20 0 3 17 13-111 3

 

Prvenstvo NSO Split – 1981/82

1. Kujundžuša Zmijavci  20 14 5 1 46-14 33

2. Borac Glavice              20 13 5 2 53-19 31

3. Kamen Ivanbegovina   20  9 6 3 48-23 24

4. Titov Mornar Podgora 20 11 2 7 27-29 24

5. Jadran Supetar             20  8 6 6 30-29 22

6. OSK Otok                   20  9 4 7 33-35 22

7. Tekstilac Sinj              20  6 5 9 28-23 17

8. Mladost Koprivno       20  6 3 11 28-43 15

9. Prugovo                       20  4 5 11 20-39 13

10. Domagoj Konjsko     20  5 1 14 24-53 11

11. Proleter Dugopolje    20  3 2 15 13-43  8

 

Prvenstvo NSO Split 1982/83

1. Borac Glavice             18 13 5 0 59-16 31

2. Jadran Supetar            18 12 4 2 39-19 28

3. Tekstilac Sinj              18 13 1 4 65-23 27

4. Proleter Dugopolje      18 9 2 7  23-20 20

5. Kamen Ivanbegovina  18 8 3  7  45-30 19

6. Prugovo                       18 8 0 10 31-40 16

7. Domagoj Konjsko       18 5 2 11 16-49 12

8. Titov Mornar Podgora 18 3 5 10 19-35 11

9. OSK Otok                   18 4 3 11 22-44 11

10. Mladost Koprivno     18 1 3 14 12-55  5

 

Prvenstvo NSO Split 1983/84

1. Jadran Supetar               20 15 3 2 64-19 33

2. Tekstilac Sinj                 20 13 4 3 42-18 30

3. Rašeljka Vinjani Gornji 20 13 3 4 43-23 29

4. Kamen Ivanbegovina     20 10 5 5 47-27 25

5. Titov Mornar Podgora   20  7  6  7 39-40 20

6. Proleter Dugopolje        20  9  2  9 41-46 20

7. OSK Otok                     20 8  2 10 40-41 18

8. Biokovo Zagvozd         20  6 3  11 28-52 15

9. Prugovo                        20  6 1  13 28-40 13

10. Mladost Koprivno      20  4 5  11 29-47 13

11. Domagoj Konjsko      20  1 2  17 17-67  4 

 

Prvenstvo NSO Split 1984/85

1. Tekstilac Sinj                 18 13 3 2 79-18 29

2. Rašeljka Vinjani Gornji 18 14 1 3 45-16 29

3. Kamen Ivanbegovina     18 10 2 6 43-3 22

4. Proleter Dugopolje         18  8 5 5 31-23 21

5. Titov Mornar Podgora    18  7 5 6 26-28 19

6. Prugovo                          18  7 3 8 32-35 17

7. OSK Otok                      18  6 5 7 33-41 17

8. Mladost Koprivno          18  3 4 11 19-40 10

9. Biokovo Zagvozd           18  2 5 11 25-53  9

10. Domagoj Konjsko        18  1 5 12 11-60  7

 

Prvenstvo NSO Split – 1985/86

1. Kamen Ivanbegovina     18 16 3 1 50-14 35

2. Slaven Trogir                 18 15 4 1 90-13 34

3. Tekstilac Sinj                 18 14 2 4 61-24 30

4. Proleter Dugopolje         18 11 4 5 35-26 26

5. Rašeljka Vinjani Gornji 18 11 1 8 44-35 20

6. Mladost Koprivno          18  9 2  9 38-36 20

7. Biokovo Zagvozd           18  4 6 10 38-49 14

8. Titov Mornar Podgora    18  6 1 13 29-37 13

9. OSK Otok                       18 5 3 12 37-48 13

10. Prugovo                         18  3 2 15 23-87 8

11. Domagoj Konjsko         18  2  0 18 17-93 4

 

Prvenstvo NSO Split – 1986/87

1. Slaven Trogir                 22 20 2 0 72-14 42

2. Kolektivac Postira         22 16 2 4 68-24 34

3. Tekstilac Sinj                 22 13 3 6 57-29 29

4. Proleter Dugopolje         22 11 4 7 37-29 26

5. Rašeljka Vinjani Gornji 22 11 3 8 34-27 23

7. Titov Mornar Podgora   22  6 5 11 28-41 17

8. Prugovo                         22  7 2 13 22-58 16

9. OSK Otok                     22  5 4 13 35-65 14

10. Biokovo Zagvozd       22  4 4 14 25-46 12

11. Mladost Koprivno      22  4 8 10 28-51 12

12. Domagoj Konjsko      22  4 2 16 17-45 10

 

Prvenstvo NSO Split – 1987/88

1. Tekstilac Sinj                 18 16 1 1 65-18 33

2. Proleter Dugopolje         18 13 4 1 50-16 30

3. Rašeljka Vinjani Gornji 18  7 5 6 34-25 19

4. Bratstvo Vinjani Donji  18  7 5 6 41-36 19

5. Titov Mornar Podgora   18  7 4 7 36-31 18

6. Domagoj Konjsko          18  7 3 8 30-30 17

7. OSK Otok                      18  6 4 8 26-32 16

8. Mladost Koprivno          18  5 3 10 29-36 13

9. Biokovo Zagvozd           18 4 0 14 18-58 8

10. Prugovo                        18  2 3 13 17-54 7

 

Prvenstvo NSO Split – 1988/89

1. Bratstvo Vinjani Donji  18 13 4 1 61-21 30

2. Proleter Dugopolje        18 13 1 4 44-13 27

3. Tekstilac Sinj                18 13 2 3 40-21 26

4. OSK Otok                     18 12 0 6 40-26 24

5. Rašeljka Vinjani Gornji 18  7 3 8 31-31 16

6. Domagoj Konjsko         18  5 4 9 24-30 11

7. Biokovo Zagvozd         18  4 2 12 23-54 10

8. Mladost Koprivno        18  4 2 12 32-52 9

9. Titov Mornar Podgora  18  3 4 11 30-45 7

10. Prugovo                      18  3 3 12 15-47 7

 

OPĆINSKA LIGA – 1990/91

R.br.

Klub

Ut.

Pob

Ner

Izg

G+

G-

Bod

1.

OSK

12

10

2

0

36

7

22

2.

Domagoj

12

4

3

5

12

15

11

3.

Prugovo

12

3

3

6

11

27

9

4.

Mladost

12

1

4

7

14

24

6

 




nk-oskotok @ 21:25 |Komentiraj | Komentari: 0
srijeda, lipanj 8, 2011
R.br.

Klub

Ut.

Pob

Ner

Izg

G+

G-

Bod

1.

Mladost

24

17

4

3

51

14

55

2.

Mračaj

24

15

4

5

44

24

49

3.

Omladinac

24

15

3

6

41

22

48

4.

Orkan

24

14

2

8

48

29

44

5.

Postira Sardi

24

10

6

8

36

29

36

6.

Uskok

24

10

5

9

40

36

35

7.

OSK

24

10

3

11

47

35

33

8.

Jadran (T)

24

9

3

12

38

40

30

9.

Vinjani

24

6

11

7

29

36

29

10.

GOŠK

24

7

6

11

30

37

27

11.

Sloga M

24

7

2

15

35

67

23

12.

Urania

24

4

4

16

22

44

16

13.

Glavice

24

4

3

17

16

64

15

nk-oskotok @ 22:08 |Komentiraj | Komentari: 0
16 golova - Ivan Samardžić

7 golova - Dominik Plavša

4 gola - Zvonimir Grgat, Petar Bašić-Šiško

3 gola - Jure Matijašević, Ante Banić-Škojo, Stipe Banić-Škojo

2 gola - Bože Poljak

1 gol - Petar Bašić-Bosi, Filip Omazić, Franko Žižić, Petar Bašić-Pero, Nikola Bašić, Duje Banić, Ivan Norac-Kevo

 

7 asistencija - Petar Bašić-Bosi, Petar Bašić-Šiško

  4 asistencije - Nikola Bašić

3 asistencije - Stipe Banić-Škojo

2 asistencije - Filip Omazić, Zvonimir Grgat, Ivan Samardžić, Duje Banić

1 asistencija - Frano Dolić, Bože Poljak, Ivan Norac-Kevo, Marin Samardžić, Alen Samardžić, Dominik Plavša, Ante Banić-Škojo,  Neven-Ivan Vukas, Marko Tadić

nk-oskotok @ 13:18 |Isključeno | Komentari: 0
ponedjeljak, lipanj 6, 2011
STARIJI PIONIRI

1
HNK Hajduk š.d.d.
30
29
0
1
179
16
163
87

2
Omiš
30
26
2
2
110
36
74
80

3
RNK Split s.d.d.
30
22
2
6
117
24
93
68

4
GOŠK
30
19
1
10
101
44
57
58

5
Glavice
30
16
5
9
92
75
17
53

6
Dalmatinac (S)
30
13
6
11
62
52
10
45

7
Jadran (KS)
30
13
5
12
55
66
-11
44

8
Trogir 1912
30
13
3
14
49
85
-36
42

9
Čaporice-Trilj
30
13
1
16
75
90
-15
40

10
Solin
30
11
4
15
47
57
-10
37

11
Orkan
30
9
6
15
49
66
-17
33

12
Omladinac
30
6
5
19
39
75
-36
23

13
OSK
30
6
5
19
41
107
-66
23

14
Poljičanin 1921
30
6
3
21
34
121
-87
21

15
Mosor
29
5
3
21
26
92
-66
18

16
Val
29
5
3
21
43
113
-70
18
 

MLAĐI PIONIRI

1
HNK Hajduk š.d.d.
30
28
2
0
158
11
147
86

2
RNK Split s.d.d.
30
25
2
3
136
16
120
77

3
Val
29
20
4
5
97
38
59
64

4
Orkan
30
21
0
9
99
38
61
63

5
Čaporice-Trilj
30
19
1
10
75
53
22
58

6
Dalmatinac (S)
30
17
5
8
65
45
20
56

7
Omiš
30
14
1
15
43
56
-13
43

8
Omladinac
30
13
1
16
51
81
-30
40

9
GOŠK
30
10
3
17
42
65
-23
33

10
Trogir 1912
30
10
3
17
48
74
-26
33

11
Poljičanin 1921
30
9
6
15
41
73
-32
33

12
OSK
30
9
3
18
24
72
-48
30

13
Glavice
30
8
5
17
43
79
-36
29

14
Solin
30
6
6
18
54
78
-24
24

15
Jadran (KS)
30
3
6
21
21
113
-92
15

16
Mosor
29
1
4
24
14
119
-105
7

nk-oskotok @ 19:23 |Komentiraj | Komentari: 0
NAPOMENA: Gornji rezultati su rezultati juniora, a donji kadeta

1. KOLO:

OSK - Dalmatinac (S) 6:0

OSK - Dalmatinac (S) 8:0

2. KOLO:

Trogir 1912 - OSK 3:2

Trogir 1912 - OSK 4:1

3. KOLO:

OSK - Uskok 2:0

OSK - Uskok 5:0

4. KOLO:

GOŠK - OSK 7:2

GOŠK - OSK 4:0

5. KOLO:

OSK - Omladinac 5:1

OSK - Omladinac 1:1

6. KOLO:

Adriatic - OSK 3:1

Adriatic - OSK 7:0

7. KOLO:

OSK je slobodan

8. KOLO:

OSK - Mladost (P) 3:0

OSK - Mladost (P) 6:0

9. KOLO:

Sloga (M) - OSK 0:1

Sloga (M) - OSK 1:2

10. KOLO:

OSK - Poljičanin 1921 3:6

OSK - Poljičanin 1921 5:0

11. KOLO:

Orkan - OSK 0:1

Orkan - OSK 6:2

12. KOLO:

Dalmatinac (S) - OSK 0:3

Dalmatinac (S) - OSK 1:6

13. KOLO:

OSK - Trogir 1912 3:0

OSK - Trogir 1912 3:0

14. KOLO:

Uskok - OSK 1:2

Uskok - OSK 1:6

15. KOLO:

OSK - GOŠK 3:2

OSK - GOŠK 1:2

16. KOLO:

Omladinac - OSK 3:3

Omladinac - OSK 0:4

17. KOLO:

OSK - Adriatic 0:3

OSK - Adriatic 1:2

19. KOLO:

Mladost (P) - OSK 0:5

Mladost (P) - OSK 1:1

20. KOLO:

OSK - Sloga (M) 2:2

OSK - Sloga (M) 3:1

21. KOLO:

Poljičanin 1921 - OSK 3:1

Poljičanin 1921 - OSK 1:1

22. KOLO:

OSK - Orkan 4:1

OSK - Orkan 1:4

1. KOLO KUPA:

Hrvace - OSK 1:3

Hrvace - OSK 0:8

2. KOLO KUPA:

Junak - OSK 3:0

Junak - OSK 2:0

nk-oskotok @ 18:15 |Komentiraj | Komentari: 0
NAPOMENA: Gornji rezultati su rezultati pionira, a donji mlađih pionira

1. KOLO:


Čaporice-Trilj - OSK 2:0

Čaporice-Trilj - OSK 1:0

2. KOLO:

OSK - GOŠK 0:6

OSK - GOŠK 0:3

3. KOLO:

Omiš - OSK 5:3

Omiš - OSK 0:1

4. KOLO:

OSK - Orkan 0:1

OSK - Orkan 2:1

5. KOLO:

RNK Split - OSK 3:2

RNK Split - OSK 4:0

6. KOLO:

Hajduk - OSK 8:0

Hajduk - OSK 11:0

7. KOLO:

OSK - Mosor 1:2

OSK - Mosor 1:0

8. KOLO:

Omladinac - OSK 1:1

Omladinac - OSK 2:1

9. KOLO:

OSK - Jadran KS 4:3

OSK - Jadran KS 1:1

10. KOLO:

Solin 2 - OSK 2:1

Solin 2 - OSK 4:0

11. KOLO:

OSK - Val 5:2

OSK - Val 1:4

12. KOLO:

Glavice - OSK 5:1

Glavice - OSK 5:1

13. KOLO:

OSK - Trogir 1912 1:5

OSK - Trogir 1912 0:1

14. KOLO:

Dalmatinac - OSK 3:0

Dalmatinac - OSK 3:0

15. KOLO:

OSK - Poljičanin 1921 1:1

OSK - Poljičanin 1921 1:1

16. KOLO:

OSK - Čaporice-Trilj 2:2

OSK - Čaporice-Trilj 0:4

17. KOLO:

GOŠK - OSK 5:0

GOŠK - OSK 0:1

18. KOLO:

OSK - Omiš 0:4

OSK - Omiš 0:1

19. KOLO:

Orkan - OSK 3:0

Orkan - OSK 4:0

20. KOLO:

OSK - RNK Split 0:8

OSK - RNK Split 0:3

21. KOLO:

OSK - Hajduk 0:12

OSK Hajduk 1:7

22. KOLO:

Mosor - OSK 1:3

Mosor - OSK 1:4

23. KOLO:

OSK - Omladinac 0:5

OSK - Omladinac 3:1

24. KOLO:

Jadran KS - OSK 5:0

Jadran KS - OSK 1:1

25. KOLO:

OSK - Solin 3:1

OSK - Solin 1:0

26. KOLO:

Val - OSK 1:3

Val - OSK 6:0

27. KOLO:

OSK - Glavice 4:4

OSK - Glavice 3:0

28. KOLO:

Trogir 1912 - OSK 0:4

Trogir 1912 - OSK 0:1

29. KOLO:

OSK - Dalmatinac (S) 2:2

OSK - Dalmatinac (S) 0:2

30. KOLO:

Poljičanin 1921 - OSK 5:0

Poljičanin 1921 - OSK 1:0

nk-oskotok @ 18:13 |Komentiraj | Komentari: 0
Druga HNL Jug juniori 12/13
Tablica

RBR Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 Dugopolje     28 25 2 1 101 25 77
2 Adriatic     28 22 2 4 111 32 68
3 Solin     28 18 4 6 91 40 58
4 Junak     28 15 7 6 60 44 52
5 Primorac 1929     28 14 9 5 65 36 51
6 Imotski     28 15 5 8 82 59 50
7 Mosor     28 11 4 13 63 59 37
8 OSK     28 10 6 12 44 72 36
9 Jadran (KS)     28 10 2 16 41 69 32
10 Val     28 9 4 15 40 52 31
11 GOŠK     28 8 3 17 36 66 27
12 Omiš     28 6 8 14 27 56 26
13 Omladinac     28 7 4 17 56 80 25
14 Orkan     28 6 3 19 34 70 21
15 Zmaj (M)     28 2 1 25 15 106
 

Druga HNL Jug-kadeti 12/13
Tablica

RBR Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 Imotski     30 25 2 3 77 16 77
2 Adriatic     30 22 4 4 95 26 70
3 HNK Hajduk š.d.d.     30 22 3 5 73 12 69
4 Dugopolje     30 16 5 9 46 31 53
5 Solin     30 14 9 7 53 41 51
6 Zmaj (M)     30 13 7 10 51 50 46
7 Junak     30 14 3 13 45 34 45
8 Mosor     30 12 5 13 49 49 41
9 Primorac 1929     30 11 6 13 41 52 39
10 Orkan     30 10 6 14 48 45 36
11 Omiš     30 7 7 16 42 62 28
12 Omladinac     30 7 7 16 33 61 28
13 Val     30 7 6 17 43 68 27
14 GOŠK     30 6 6 18 25 66 24
15 OSK     30 6 5 19 34 89 23
16 Jadran (KS)     30 4 7 19 22 75 19
nk-oskotok @ 17:35 |Komentiraj | Komentari: 0
Prva liga pionira NSŽSD-e 12/13
Tablica

RBR Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 HNK Hajduk š.d.d.     26 24 0 2 146 13 72
2 Dugopolje     26 19 3 4 97 29 60
3 Omladinac     26 18 2 6 76 25 56
4 Primorac 1929     26 17 4 5 78 31 55
5 Dalmatinac (S)     26 12 5 9 62 61 41
6 Glavice     26 12 2 12 74 71 38
7 OSK     26 11 3 12 64 70 36
8 Omiš     26 10 5 11 75 68 35
9 GOŠK     26 10 5 11 27 40 35
10 Trogir 1912     26 8 5 13 45 63 29
11 Jadran (KS)     26 6 4 16 63 71 22
12 Val     26 6 4 16 55 86 22
13 Vinjani     26 3 3 20 32 112 12
14 Čaporice-Trilj     26 3 1 22 26 180 10
 

Prva liga mlađih pionira NSŽSD-e 12/13
Tablica

RBR Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 HNK Hajduk š.d.d.     26 24 2 0 147 11 74
2 Čaporice-Trilj     26 18 3 5 87 39 57
3 Primorac 1929     26 14 3 9 93 48 45
4 Jadran (KS)     26 13 4 9 63 55 43
5 Trogir 1912     26 12 6 8 52 41 42
6 Dalmatinac (S)     26 12 3 11 56 46 39
7 Omladinac     26 11 5 10 52 45 38
8 OSK     26 10 3 13 29 54 33
9 Val     26 10 2 14 55 68 32
10 Omiš     26 8 5 13 39 65 29
11 Dugopolje     26 9 2 15 33 47 29
12 Glavice     26 8 3 15 44 76 27
13 GOŠK     26 4 6 16 25 59 18
14 Vinjani     26 5 1 20 27 148 16
nk-oskotok @ 17:31 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
JUNIORI

11 golova - Neven-Ivan Vukas


8 golova - Alen Samardžić


7 golova - Ante Banić-Škojo

6 golova - Toni Dukić


5 golova - Ivan Erceg

3 gola - Ivan Katić, Franko Žižić

2 gola - Josip Samardžić, Alen Norac-Kevo

1 gol - Domagoj Radman-Livaja, Ante Vukas, Marin Laco, Tomislav Samardžić

 

KADETI

18 golova - Tomislav Samardžić


15 golova - Ivan Vladova


 7 golova - Marko Tadić, Franko Žižić

5 golova - Marin Samardžić

4 gola - Antonio Bošnjak

  1 gol - Bruno Čikara, Domagoj Samardžić, Ivica Bašić, Filip Grgat, Ivan Bitunjac, Mihovil Delija, Antonio Erceg

 

PIONIRI

10 golova - Marko Milanović-Trapo


8 golova - Filip Grgat 

6 golova - Stipan Jukić 

3 gola - Toni Norac-Kevo


 2 gola - Roko Marinović, Ante Katić, Krešimir Grgat, Mario Bečko


  1 gol - Šimun Grgat, Josip Putnik


 

MLAĐI PIONIRI

7 golova - Mate Munivrana


6 golova - Ante Vuleta


2 gola - Denis Žižić-Gušo, Domagoj Tomašević, Filip Munivrana


1 gol - Petar Samardžić, Ante Erceg, Andrija Milanović-Trapo, Vinko Džimbeg


nk-oskotok @ 16:15 |Komentiraj | Komentari: 0
1. kolo

Hrvace - Mosor 3:0

Solin - Neretva 1:0

Zmaj M - OSK 1:0

Neretvanac - Kamen 3:1

Omiš - Primorac 1929 2:1

Primorac B - Croatia 1:1

Hajduk B - Zmaj B 1:1

Jadran LP - Val 0:3

Zagora - Junak 1:1

 

2. kolo

Mosor - Junak 1:1

Val - Zagora 3:2

Zmaj - Jadran LP 4:0

Croatia - Hajduk B 3:1

Primorac 1929 - Primorac B 1:1

Kamen - Omiš 1:0

OSK - Neretvanac 1:2

Neretva - Zmaj M 4:1

Hrvace - Solin 1:1

 

3. kolo

Solin - Mosor 4:1

Zmaj M - Hrvace 2:4

Neretvanac - Neretva 5:1

Omiš - OSK 2:1

Primorac B - Kamen 3:0

Hajduk B - Primorac 1929 2:0

Jadran LP - Croatia 2:0

Zagora - Zmaj B 0:2

Junak - Val 2:1

 

4. kolo

Mosor - Val 0:4

Zmaj B - Junak 2:1

Croatia - Zagora 5:1

Primorac 1929 - Jadran LP 0:0

Kamen - Hajduk B 0:4

OSK - Primorac B 2:0

Neretva - Omiš 1:1

Hrvace - Neretvanac 3:1

Solin - Zmaj M 2:1

 

5. kolo

Zmaj M - Mosor 0:1

Neretvanac - Solin 2:1

Omiš - Hrvace 0:0

Primorac B - Neretva 1:1

Hajduk B - OSK 0:1

Jadran LP - Kamen 1:1

Zagora - Primorac 1929 1:1

Junak - Croatia 3:1

Val - Zmaj B 0:0

 

6. kolo

Mosor - Zmaj B 2:2

Croatia - Val 1:0

Primorac 1929 - Junak 1:0

Kamen - Zagora 3:1

OSK - Jadran LP 1:0

Neretva - Hajduk B 1:0

Hrvace - Primorac B 0:0

Solin - Omiš 2:1

Zmaj M - Neretvanac 0:1

 

7. kolo

Neretvanac - Mosor 1:1

Omiš - Zmaj M 1:0

Primorac B - Solin 0:2

Hajduk B - Hrvace 1:2

Jadran LP - Neretva 3:1

Zagora - OSK 2:1

Junak - Kamen 2:1

Val - Primorac 1929 3:1

Zmaj B - Croatia 4:2

 

8. kolo

Mosor - Croatia 1:3

Primorac 1929 - Zmaj B 3:3

Kamen - Val 5:3

OSK - Junak 0:4

Neretva - Zagora 2:0

Hrvace - Jadran LP 5:0

Solin - Hajduk B 2:0

Zmaj M - Primorac B 2:0

Neretvanac - Omiš 3:1

 

9. kolo

Omiš - Mosor 2:1

Primorac B - Neretvanac 0:1

Hajduk B - Zmaj M 1:0

Jadran LP - Solin 0:1

Zagora - Hrvace 1:2

Junak - Neretva 3:1

Val - OSK 4:3

Zmaj B - Kamen 4:1

Croatia - Primorac 1929 3:0

 

10. kolo

Mosor - Primorac 1929 2:2

Kamen - Croatia 0:1

OSK - Zmaj B 3:1

Neretva - Val 2:2

Hrvace - Junak 2:3

Solin - Zagora 1:1

Zmaj M - Jadran LP 2:0

Neretvanac - Hajduk B 1:1

Omiš - Primorac B 1:1

 

11. kolo

Primorac B - Mosor 3:1

Hajduk B - Omiš 2:2

Jadran LP - Neretvanac 1:1

Zagora - Zmaj M 2:0

Junak - Solin 1:1

Val - Hrvace 2:2

Zmaj B - Neretva 2:0

Croatia - OSK 3:1

Primorac 1929 - Kamen 1:0

 

12. kolo

Mosor - Kamen 2:1

OSK - Primorac 1929 1:0

Neretva - Croatia 1:0

Hrvace - Zmaj B 4:1

Solin - Val 2:0

Zmaj M - Junak 4:1

Neretvanac - Zagora 2:1

Omiš - Jadran LP 0:1

Primorac B - Hajduk B 2:0

 

13. kolo

Hajduk B - Mosor 5:0

Jadran LP - Primorac B 1:0

Zagora - Omiš 1:0

Junak - Neretvanac 1:1

Val - Zmaj M 1:0

Zmaj B - Solin 3:0

Croatia - Hrvace 3:2

Primorac 1929 - Neretva 2:0

Kamen - OSK 1:0

 

14. kolo

Mosor - OSK 4:2

Neretva - Kamen 3:1

Hrvace - Primorac 1929 1:2

Solin - Croatia 0:1

Zmaj M - Zmaj B 1:1

Neretvanac - Val 1:0

Omiš - Junak 1:0

Primorac B - Zagora 2:1

Hajduk B - Jadran LP 1:0

 

15. kolo

Jadran LP - Mosor 3:1

Zagora - Hajduk B 2:1

Junak - Primorac B 1:0

Val - Omiš 0:2

Zmaj B - Neretvanac 2:3

Croatia - Zmaj M 2:2

Primorac 1929 - Solin 0:3

Kamen - Hrvace 1:0

OSK - Neretva 1:0

 

16. kolo

Mosor - Neretva 2:0

Hrvace - OSK 3:0

Solin - Kamen 2:0

Zmaj M - Primorac 1929 1:0

Neretvanac - Croatia 4:1

Omiš - Zmaj B 1:0

Primorac B - Val 2:3

Hajduk B - Junak 2:2

Jadran LP - Zagora 0:0

 

17. kolo

Zagora - Mosor 1:0

Junak - Jadran LP 2:2

Val - Hajduk B 1:2

Zmaj B - Primorac B 3:1

Croatia - Omiš 0:1

Primorac 1929 - Neretvanac 2:2

Kamen - Zmaj M 2:0

OSK - Solin 1:0

Neretva - Hrvace 3:1

 

18. kolo

Mosor - Hrvace 2:1

Neretva - Solin 0:1

OSK - Zmaj M 0:1

Kamen - Neretvanac 3:0

Primorac S - Omiš 2:0

Croatia - Primorac B 0:1

Zmaj B - Hajduk B 3:2

Val - Jadran LP 3:1

Junak - Zagora 3:1

 

19. kolo

Junak - Mosor 0:0

Zagora - Val 3:1

Jadran LP - Zmaj B 1:0

Hajduk B - Croatia 2:0

Primorac B - Primorac S 0:2

Omiš - Kamen 0:0

Neretvanac - OSK 0:0

Zmaj M - Neretva 1:0

Solin - Hrvace 1:2

 

20. kolo

Mosor - Solin 0:1

Hrvace - Zmaj M 0:0

Neretva - Neretvanac 1:1

OSK - Omiš 1:0

Kamen - Primorac B 3:2

Primorac S - Hajduk B 1:1

Croatia - Jadran LP 1:1

Zmaj B - Zagora 2:1

Val - Junak 1:0

 

21. kolo: 

Val - Mosor 1:0

Junak - Zmaj B 3:0

Zagora - Croatia 4:1

Jadran LP - Primorac S 1:2

Hajduk B - Kamen 3:0

Primorac B - OSK 1:0

Omiš - Neretva 4:0

Neretvanac - Hrvace 2:1

Zmaj M - Solin 0:2

 

22. kolo

Mosor - Zmaj M 0:0

Solin - Neretvanac 3:2

Hrvace - Omiš 1:0

Neretva - Primorac B 1:1

OSK - Hajduk B 0:1

Kamen - Jadran LP 1:2

Primorac S - Zagora 3:0

Croatia - Junak 1:1

Zmaj B - Val 1:2

 

23. kolo

Zmaj B - Mosor 2:2

Val - Croatia 2:1

Junak - Primorac S 2:0

Zagora - Kamen 0:2

Jadran LP - OSK 1:1

Hajduk B - Neretva 3:0

Primorac B - Hrvace 2:0

Omiš - Solin 1:0

Neretvanac - Zmaj M 1:0

 

24. kolo

Mosor - Neretvanac 1:0

Zmaj M - Omiš 0:0

Solin - Primorac B 2:0

Hrvace - Hajduk B 2:0

Neretva - Jadran LP 2:0

OSK - Zagora 2:2

Kamen - Junak 2:0

Primorac S - Val 2:0

Croatia - Zmaj B 4:2

 

25. kolo

Croatia - Mosor 2:2

Zmaj B - Primorac S 2:2

Val - Kamen 3:1

Junak - OSK 1:2

Zagora - Neretva 0:1

Jadran LP - Hrvace 1:0

Hajduk B - Solin 0:1

Primorac B - Zmaj M 1:1

Omiš - Neretvanac 1:1

 

26. kolo

Mosor - Omiš 2:0

Neretvanac - Primorac B 2:1

Zmaj M - Hajduk B 2:0

Solin - Jadran LP 2:1

Hrvace - Zagora 0:0

Neretva - Junak 0:0

OSK - Val 3:1

Kamen - Zmaj B 4:2

Primorac S - Croatia 1:0

 

27. kolo

Primorac S - Mosor 3:3

Croatia - Kamen 4:1

Zmaj B - OSK 3:0


Val - Neretva 3:1

Junak - Hrvace 2:0

Zagora - Solin 0:3

Jadran LP - Zmaj M 2:5

Hajduk B - Neretvanac 2:1

Primorac B - Omiš 1:0

 

28. kolo

Mosor - Primorac B 0:0

Omiš - Hajduk B - igra se 17.05.

Neretvanac - Jadran LP 1:1

Zmaj M - Zagora 0:3

Solin - Junak 1:1

Hrvace - Val 2:0

Neretva - Zmaj B 3:1

OSK - Croatia 3:0

Kamen - Primorac S 3:1

 

29. kolo

Kamen - Mosor 2:0

Primorac S - OSK 0:0

Croatia - Neretva 0:0

Zmaj B - Hrvace 3:3

Val - Solin 1:0

Junak - Zmaj M 1:2

Zagora - Neretvanac 3:1

Jadran LP - Omiš 1:0

Hajduk B - Primorac B 2:3

 

30. kolo

Mosor - Hajduk B 1:2

Primorac B - Jadran LP 3:0

Omiš - Zagora 4:1

Neretvanac - Junak 4:0

Zmaj M - Val 4:1

Solin - Zmaj B 1:0

Hrvace - Croatia 3:2

Neretva - Primorac S 1:0

OSK - Kamen 2:1

 

31. kolo

OSK - Mosor 2:1

Kamen - Neretva 0:0

Primorac S - Hrvace 1:0

Croatia - Solin 1:2

Zmaj B - Zmaj M 3:2

Val - Neretvanac 2:0

Junak - Omiš 0:0

Zagora - Primorac B 3:2

Jadran LP - Hajduk B 1:2

 

32. kolo

Mosor - Jadran LP 1:0

Hajduk B - Zagora 0:0

Primorac B - Junak 1:0

Omiš - Val 2:2

Neretvanac - Zmaj B 2:0

Zmaj M - Croatia 1:2

Solin - Primorac 0:0

Hrvace - Kamen 0:1

Neretva - OSK 4:2

 

33. kolo

Neretva - Mosor 2:1

OSK - Hrvace 3:0

Kamen - Solin 4:0

Primorac S - Zmaj M 1:4

Croatia - Neretvanac 2:4

Zmaj B - Omiš 4:2

Val - Primorac B 4:0

Junak - Hajduk B 0:0

Zagora - Jadran LP 2:2

 

34. kolo

Mosor - Zagora 1:1

Jadran LP - Junak 1:0

Hajduk B - Val 4:0

Primorac B - Zmaj B 0:1

Omiš - Croatia 6:1

Neretvanac - Primorac S 5:1

Zmaj M - Kamen 2:5

Solin - OSK 1:0

Hrvace - Neretva 5:2

nk-oskotok @ 13:27 |Isključeno | Komentari: 0
napomena: Gornji rezultati su rezultati juniora, a donji rezultati su rezultati kadeta.

1. kolo

OSK - Adriatic 1:7

OSK - Adriatic 1:5

2. kolo

Kadeti

Hajduk - OSK 4:0

(Hajduk se ne natječe u kategoriji juniora)

3. kolo

OSK - Dugopolje 0:1

OSK - Dugopolje 1:3

4. kolo

Omiš - OSK 2:5

Omiš - OSK 2:3

5. kolo

OSK - Primorac 1929 4:4

OSK - Primorac 1929 3:0

6. kolo

OSK - Omladinac 2:1

OSK - Omladinac 0:1

7. kolo

Jadran KS - OSK 0:0

Jadran KS - OSK 1:3

8. kolo

OSK - Mosor 2:0

OSK - Mosor 0:0

9. kolo

Junak - OSK 3:1

Junak - OSK 5:1

10. kolo

OSK - Orkan 1:0

OSK - Orkan 2:0

11. kolo

Solin - OSK 1:1

Solin - OSK 0:0

12. kolo

OSK - Zmaj M 2:2

OSK - Zmaj M 2:2

13. kolo

Val - OSK 1:2

Val - OSK 3:4

14. kolo

OSK - Imotski 4:2

OSK - Imotski 1:2

15. kolo 

GOŠK - OSK 2:1

GOŠK - OSK 1:3

16. kolo

Adriatic - OSK 12:1

Adriatic - OSK 6:1

17. kolo

Kadeti

OSK - Hajduk

(Hajduk se ne natječe u kategoriji juniora)

18. kolo

Dugopolje - OSK 4:0

Dugopolje - OSK 4:1

19. kolo

OSK - Omiš 1:0

OSK - Omiš 3:3

20. kolo

Primorac 1929 - OSK 6:0

Primorac 1929 - OSK 2:0

21. kolo

Omladinac - OSK 1:1

Omladinac - OSK 3:0

22. kolo

OSK - Jadran KS 4:2

OSK - Jadran KS 1:2

23. kolo

Mosor - OSK 3:0

Mosor - OSK 7:0

24. kolo

OSK - Junak 2:0

OSK - Junak 1:2

25. kolo

Orkan - OSK 2:3

Orkan - OSK 10:0

26. kolo

OSK - Solin 4:4

OSK - Solin 2:2

27. kolo

Zmaj - OSK 3:0

Zmaj - OSK 3:0

28. kolo

OSK - Val 0:3

OSK - Val 0:3

29. kolo

Imotski - OSK 2:1

Imotski - OSK 5:0

30. kolo

OSK - GOŠK 1:5

OSK - GOŠK 1:4

nk-oskotok @ 08:09 |Komentiraj | Komentari: 0
napomena: Gornji rezultati su rezultati pionira, a donji rezultati su rezultati mlađih pionira

1. kolo

Glavice - OSK 6:2

Glavice - OSK 6.2

2. kolo

OSK - Dugopolje 0:3

OSK - Dugopolje 2:1

3. kolo

Trogir 1912 - OSK 0:2

Trogir 1912 - OSK 1:1

4. kolo

OSK - Omiš 2:3

OSK - Omiš 0:3

5. kolo

Primorac 1929 - OSK 2:1

Primorac 1929 - OSK 10:0

6. kolo

OSK - Val 4:3

OSK - Val 3:2

7. kolo

Dalmatinac - OSK 3:3

Dalmatinac - OSK 3:0

8. kolo

Hajduk - OSK 8:0

Hajduk - OSK 6:0

9. kolo

OSK - Omladinac 2:2

OSK - Omladinac 2:1

10. kolo

Čaporice Trilj - OSK 3:2

Čaporice Trilj - OSK 3:0

11. kolo

OSK - Vinjani 3:1

OSK - Vinjani 1:0

12. kolo

GOŠK - OSK 1:0

GOŠK - OSK 0:0

13. kolo

OSK - Jadran KS 4:3

OSK - Jadran KS 1:0

14. kolo

OSK - Glavice 1:3

OSK - Glavice 4:0

15. kolo

Dugopolje - OSK 3:2

Dugopolje - OSK 0:0

16. kolo

OSK - Trogir 1912 1:5

OSK - Trogir 1912 2:1

17. kolo

Omiš - OSK 0:1

Omiš - OSK 2:0

18. kolo

OSK - Primorac 1929 2:2

OSK - Primorac 1929 1:0

19. kolo

Val - OSK 1:3

Val - OSK 3:2

20. kolo

OSK - Dalmatinac 4:2

OSK - Dalmatinac 0:1

21. kolo

OSK - Hajduk 1:6

OSK - Hajduk 0:2

22. kolo

Omladinac - OSK 4:1

Omladinac - OSK 1:0

23. kolo

OSK - Čaporice-Trilj 9:0

OSK - Čaporice-Trilj 0:2

24. kolo

Vinjani - OSK 3:4

Vinjani - OSK 0:6

25. kolo

OSK - GOŠK 2:3

OSK - GOŠK 1:0

26. kolo

Jadran KS - OSK 3:6

Jadran KS - OSK 6:1

nk-oskotok @ 07:57 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, lipanj 5, 2011
13 golova - Josip Dukić

11 golova - Zvonimir Norac-Kevo

8 golova - Stipe Banić-Škojo


4 gola - Petar Bašić-Šiško

3 gola - Ivan Grgat


2 gola - Duje Banić


  1 gol - Ante Banić-Škojo, Ante Tolj, Hrvoje Varvoda, Marin Samardžić, Josip Labrović, Ante Radović, Alen Samardžić, Nikola Bašić


 

8 asistencija - Josip Dukić

7 asistencija - Stipe Banić-Škojo

6 asistencija - Nikola Bašić


4 asistencije - Anđelko Šimunović


3 asistencije - Petar Bašić-Šiško, Zvonimir Grgat, Zvonimir Norac-Kevo


2 asistencije - Ivan Grgat, Denis Gilić


1 asistencija -  Ilija Samardžić, Hrvoje Varvoda, Duje Banić, Josip Labrović, Ante Radović, Petar Mažurin, Stipe Putnik


nk-oskotok @ 09:25 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, lipanj 4, 2011


 

1. kolo: Mosor - OSK 1:1 (Matej Plavša)

2. kolo: OSK - Solin 9:0 (Matej Plavša 5, Šime Projić 2, Mateo Tadić, autogol)

3. kolo: Vis - OSK 0:6 (Matej Plavša 4, Marko Marinović ml., Šime Projić)

4. kolo: OSK - Jadran KS 1:1 (Matej Plavša)

5. kolo: Jadran (T) - OSK 3:12 (Matej Plavša 7, Marko Marinović ml. 2, Mateo Tadić, Jure Milanović-Trapo, Tomislav Jurković)

6. kolo: OSK - Elektroprijenos 11:0 (Matej Plavša 4, Tomislav Jurković 3, Luka Marinović 2, Šime Projić, Marko Marinović)

7. kolo: Urania - OSK 3:10 (Matej Plavša 6, Jure Milanović-Trapo 2, Marko Marinović, Luka Marinović)

8. kolo: OSK - Jadran (S) 4:0 (Matej Plavša 3, Marko Marinović)

9. kolo: Hvar - OSK 2:8 (Matej Plavša 3, Marko Marinović 2, Jure Škopljanac-Mačina 2, Tomislav Jurković)

10: kolo: OSK - Primorac S 7:1 (Matej Plavša 3, Šime Projić 2, Jure Škopljanac-Mačina, Mateo Grgat)

11. kolo: Adriatic - OSK 4:1 (Matej Plavša)

12. kolo: Jadran SG - OSK 0:9 (Matej Plavša 3, Ivan Munivrana 3, Šime Projić, Marko Marinović, Stipe Bilokapić)

13. kolo: OSK - Pomak 6:3 (Šime Projić 4, Ivan Munivrana, Marko Marinović)

nk-oskotok @ 18:51 |Isključeno | Komentari: 0
srijeda, lipanj 1, 2011
OSNOVAN: 10. kolovoza 1969.

PRVI PREDSJEDNIK: Stipan Jakić

PRVI TRENER: Stipan Pupić-Bakrač

NAJVEĆI USPJESI: 1. mjesto u 5 navrata (1977./78., 1980./81., 1990./91., 1994./95. i 2014./15.) i finale županijskog kupa 2015.

ADRESA: Svetog Luke 8, 21238 Otok

STADION: Gola Brda

KAPACITET: 350 sjedećih natkrivenih mjesta

TELEFON/FAX: 021/835-247

E-MAIL: nkoskotok@gmail.com

nk-oskotok @ 22:44 |Isključeno | Komentari: 0
PROČIJATE DVIJE VERZIJE O NASTANKU OSKA


 

Nogomet se u Otoku organiziranije počeo igrati u drugoj polovici 20. stoljeća, točnije početkom 60-ih godina. Tada su se najčešće odigravale međusobne nogometne utakmice između seoskih ekipa Otoka, Graba, Gale i Udovičića koje su bile jako posjećene.

Pokretač nogometa u Otoku je bio profesor Stipe Pupić-Bakrač Đurata koji je okupio mladost i stvorio kvalitetnu momčad koja je 1967. i 1968. osvojila turnire na Gazu. Osvajanje ovih turnira prethodilo je osnivanju OSK-a. Prve godine se nastupalo pod imenom Otok, a godinu potom pod imenom OSK uz zastavu na kojoj je bio prišiven crni orao u letu. Nakon finalnog susreta s Jabukom u kojem je OSK slavio na zastavu je, u pandže orla, prišivena crvena jabuka.

Za OSK su tada nastupali: Stipe Pupić-Bakrač, Dušan Milanović-Litre, Nediljko Vugdelija, Branko Bašić, Ivan Vrdoljak, Branko Bralić, Luka Vugdelija, Dušan Bašić, Marino Vukšić i Marinko Vrdoljak.

U proljeće 1969. godine učinjen je prvi korak formiranjem inicijativnog odbora za osnivanje nogometnog kluba kojeg su sačinjavali: Stipe Pupić-Bakrač, Jerko Jagnjić, Ivan Vrdoljak, Stipan Jakić., Dušan Milanović-Litre, Dušan Bašić i Branko Bašić.

Nakon toga je uslijedilo uređenje lokacije na Golim Brdima, a taj posao je zahtijevao dosta truda. Svlačionice su se nalazile na Roknjači u Domu kulture, a kupaonice kod stare škole.

Klub je službeno osnovan 10. kolovoza 1969. godine kada je na na osnivačkoj skupštini prihvaćen prijedlog inicijativnog odbora da se klub zove OSK – Omladinski sportski klub te je ujedno klub proglašen i osnovanim.

Prvi upravni odbor su činili: Stjepan Jakić – predsjednik, Jerko Jagnjić – tajnik, Marino Vukšić – blagajnik te članovi Dušan Milanović-Litre, Luka Dedić, Jure Krka, Ivan Vrdoljak, Željko Vujović, Petar Smoljo, Stipan Vrdoljak, Jure Žižić, Stipan Bašić, Mirko Maroš i Mario Mioč.

Prvu službenu utakmicu nakon osnutka OSK je odigrao 11. listopada 1969. godine na svom terenu protiv Domagoja iz Konjskog  te pred oko 2500 gledatelja slavio sa visokih 12:0. Strijelac prvog službenog pogotka za OSK je bio Branko Bošković i to bedrom, a nastupili su sljedeći igrači: Ante Džimbeg, Dušan Bašić, Luka Vugdelija, Ante Grubišić-Čabo, Stipe Pupić-Bakrač, Nediljko Vugdelija, Dušan Milanović-Litre, Jure Krka, Željko Vujović, Branko Bošković i Branko Bašić.

U svojih 46 godina OSK je imao svojih uspona i padova, a prvak je bio u pet navrata (1977./78., 1980./81., 1990./91.,1994./95. te 2014./15.).  Nažalost, 1981. godine OSK nije mogao u viši rang jer nije ispunjavao tražene uvjete.

Najveći napredak je napravljen 1991. godine kada je zaslugom tadašnjeg predsjednika Dušana Milanovića-Litre napravljeno mnogo na poboljšanju infrastrukture (dovršeno malo i veliko igralište, dovršene svlačionice te je do postojećeg objekta nadograđen poslovni prostor).

Prvu službenu utakmicu u Republici Hrvatskoj OSK je odigrao 31.03.1991. godine na Uskrs. Dvije godine prije toga su se vršili spomenuti radovi na Golim brdima pa je tako OSK domaćin bio u Glavicama. Protivnik u toj prvoj službenoj utakmici u RH je bio Domagoj iz Konjskoga. Zanimljiva je činjenica da je prvu službenu utakmic uopće, 11. listopada 1969. godine, OSK također igrao protiv Domagoja pa se može reći da je taj klub, koji danas više ne postoji, bio djelić dviju stranica u OSK-ovoj povijesti. Tom prilikom predstavljen je i novi grb, a autorsko rješenje potpisuje Branko Efendić.

Na redovnoj godišnjoj skupštini, 02.09.1990. donesena je odluka da se skinu sva dotadašnja ideološka obilježja. Također, u to vrijeme je bilo aktualno pitanje promjene imena kluba u NK "Otok". Grb koji je izabran sadrži osnovne likovne elemente hrvatskog državnog znakovlja (grb i zastava) u koja su ukomponirana lokalna obilježja, kukuruz u stilizaciji sunca i naziv kluba. Grb izrasta iz trobojnice što sve skupa označava rast, pupanje, cvijetanje i plod. To su osnovni elementi koji predstavljaju sredinu izrazito poljoprivrednog karatktera. Kampanel predstavlja tradiciju kršćanskog duha. Dodajmo za kraj da je te sezone (1990/91) OSK osvojio prvo mjesto bez poraza.

2006. godine OSK je dobio tribinu sa oko 350 natkrivenih mjesta te četiri nove klupske prostorije.

Od 2000. do 2004. klub je nosio ime OSK Merkur 5 Otok, a od 23.10.2005. do 01.06.2006. nosio je naziv OSK Aldi.

10.02.2014. OSK je po prvi put ugostio profesionalnu inozemnu momčad - Ingolstadt 04. Susret je završen pobjedom gostiju 1:7.

OSK je danas stabilan klub, a natječe se u 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi Jug. Najuspješnija klupska sezona je bila 2014/15 kada je OSK osvojio prvo mjesto u 1. ŽNL Splitsko-dalmatinske županije te kroz dodatne kvalifikacije ostvario ulazak u 3. ligu svladavši Slavena iz Grude sa ukupnih 6:1. U istoj sezoni OSK je došao i do finala županijskog kupa gdje je poražen od Mosora. Prethodno je izbacio drugoligaše Imotski i Dugopolje te prvoligaša Splita.

 

 

 

DRUGA VERZIJA

 

KAKO JE NASTAO OSK?

Logično je da se jedan nogometni klub ne može organizirati preko noći, a niti to može učiniti pojedinac. OSK je nastajao generacijama, a svaka generacija je imala svog predvodnika ili više njih. Stariji mještani se sjećaju da se od davnina na ovim prostorima „ganjao mijur“. Poslije toga igralo se „krpašima“ (lopte od krpe), pa „gumašima“ (lopte od gume), a negdje 50-tih godina prošlog stoljeća donešena je u Otok prva kožna lopta. Donijeli su je momci iz Rijeke Dujo Grgat, Stipe Vrdoljak i „Malenta“ Elek. Do tada su se razne igre igrale uglavnom po zaseocima, a pojavom lopte počela su i međuseoska natjecanja. S obzirom na komparativnu prednost Otoka u odnosu na druga sela, tj. brojnu i talentiranu mladost te brojne livade kao i prostrano polje, Otočani su počeli dominirati nad ostalim selima. Malo je poznato da se koncem 50-ih godina trebao formirati NK „Čilaš“ na Hanu, ali su ih Otočani tako često pobjeđivali (jednom je bilo čak 11:1, igralo se na livadi iznad Kljajinih kuća) da su definitivno odustale od te zamisli. Slično se dogodilo i sa Triljem. I oni su imali namjeru tih godina formirati nogometni klub, ali i njima su Otočani razbili ambicije tukući ih na Gazu za osminu finala 5:3 bez obzira na to što su nastupali u kopačkama (jer su pretežno bili juniori Junaka), a Otočani su uglavnom igrali bosi. Samo rijetki sretnici su imali Borovo-patike. I tako se mladost cijelog lijevog zaobalja Cetine počela prikljanjati Otočanima. Ta činjenica je rezultirala idejom o formiranju „NK OSK“.

A zašto baš OSK (Omladinski sportski klub)? Iz dva razloga:

            1. Jer je trebao postati nogometni klub ne samo Otočana nego i mladosti cijelog lijevog zaobalja Cetine od Hana do Trilja.

            2. Taj naziv „OSK“ trebao je postati temeljnim simbolom svih ostalih sportskih klubova. Tako je malo igralište bilo namijenjeno za RK „OSK“ (rukometni klub) i KK „OSK“ (košarkaški klub), a postojala je namjera da se već tada formira TK „OSK“ (stolno-tenisački klub) jer je Otok tada imao jednu od najjačih ekipa u Dalmaciji, a igralo se u dvorani bivšeg kina.

Da bi se realizirala ideja oko formiranja OSK-a trebalo je napraviti brojne predradnje:

            1. Trebalo je dobiti suglasnost ondašnje politike i političara kako u Otoku tako i u Sinju.

            2. Trebalo je animirati mještane jer je u početku bilo dosta skepse iz raznoraznih razloga, a znalo se da bez svekolike podrške mještana neće biti uspjeha. I uspjeh na tom planu pokazao se presudnim jer su mještani već u samom početku pružali ne samo financijsku nego i svekoliku drugu pomoć koja je bila nužna za kakvo-takvo funkcioniranje kluba.

3. Velika dilema je bila oko izbora najpovoljnije lokacije za igralište. U općini su bile dvije varijante. Jedna je bila Gola Brda jer se tamo nalazio veliki kompleks nacionaliziranog zemljišta. Druga varijanta je bila na Balinicama, tj. na mjestu bivše Kolektive, ali je zgrada Kolektiva bila toliko derutna da se nije mogla ni renovirati ni adaptirati za novu namjenu, tj. za klupske prostorije. Zbog toga se prednost dala Golim Brdima, ali je zato godinama trajalo dovođenje igrališta u normalnu funkciju, a kao klupsku prostoriju i svlačionicu koristila se prostorija u Domu.

            4. Trebalo je pribaviti razne dozvole što s obzirom na zeleno svjetlo politike i nije bio veliki problem jer se očekivalo, obzirom da je Otok bio pod stalnom prismotrom, da će se napraviti nekakav eksces što bi značilo zabranu daljneg djelovanja kluba. Na sreću, to se nije dogodilo.

            5. Trebalo je napraviti Statut kluba, formirati radna tijela kluba i izvršiti uknjižbu u nogometni savez. Statutom kluba je određeno da boja dresa kluba bude plavo-bijela sa natpisom „OSK“ te amblemom i pečatom alke u čija su polja upisana slova O, S i K (šteta što se od toga odustalo i što se inače Alka malo vrednuje kod Otočana jer su oni svojim životima pridonijeli pobjedi nad Turcima).

            6. Trebalo je paralelno raditi i na fomiranju ekipe i registraciji igrača. Na tom je planu najviše radio Stipe Pupić-Bakrač Đurata. Odmah na početku su se uključili igrači Jabuke, Udovičića, Gale što je izazvalo dosta gnjeva kod domaćih igrača.

Sve ove poslove vodilo je desetak ljudi kojima su po potrebi svesrdno pomagali i drugi uključujući žene koje su ručno šivale znakove OSK-a na dresove, pekle uštipke, pogače itd.

Svaki početak je težak, ali je trebalo ustrajati. Bilo je i uspona i padova kako na natjecateljskom tako i na organizacijskom planu. Uglavnom su svi ti problemi bili vezani uz financije. Kao mali klub iz male sredine, a za to vrijeme još i karizmatične, bili smo „zadnja rupa na svirali“ kod svih sportskih saveza. Međutim, isti ti savezi, dolaskom novih ljudi omogućili su nam izlet u tadašnju ČSSR.

To je na izvjestan način bila prekretnica u radu i podstrek za još predaniji rad u klubu. Počelo se sa reklamama, donacijama i drugim potporama kojima se težilo ka djelomičnom samofinanciranju. Dolaskom nove vlasti i formiranjem Općine Otok te njihovim potpunim razumijevanjem za OSK mnogi problemi su nestali ili ublaženi. Za zahvalu svim mještanima za sav trud i doprinos što su ga činili za OSK, oskovci su im se odužili dovođenjem ljubimca sportske publike ovog kraja, HNK Hajduk.

Naime, povodom godišnjice pogibije dvojice boraca i domoljuba iz Općine Otok, Luke Ercega i Ivana Kambera, u Otoku je 25.08.1992. uz prijateljsku utakmicu sa Hajdukom, održan i malonogometni memorijalni turnir. Prihod sa turnira je bio 3600DEM, a bio je namijenjen obiteljima poginulih domoljuba. Hajduk se vrlo rado odazvao pozivu, a kapetan Slaven Bilić je u jednom trenutku izjavio da bi i bez jedne noge nastupio u Otoku. I ovom prigodom kada je u pitanju bio OSK treba istaknuti velikodušnost. Jedan ugostitelj iz Otoka koji je želio ostati anoniman je počastio domaćim specijalitetima kompletnu ekipu Hajduka, a Hajduk je zauzvrat OSK-u poklonio komplet dresova. I ovu je manifestaciju, dijelom tužnu, vodila ekipa ljudi, tzv. organizacijski odbor kojem je na čelu bio Ivan Vrdoljak-Ljilje, a svi su imali zaduženja – jedni za glazbu, drugi za reklame, kontakte sa medijima, prijem gostiju itd. Bitno je napomenuti da se do tada nikada u Otoku nije sakupilo toliko ljudi na jednom mjestu. Pretpostavlja se da je bilo između 3 i 4 tisuće gledatelja. To je najbolji pokazatelj da OSK iza sebe ima bazu, a to je ujedno i pokazatelj da će OSK živjeti vječno.

IZVJEŠTAJ SA PRVE UTAKMICE

Na slici ispod je ekipa koja ja prvi put nastupila u OSK-ovom dresu. Ti dresovi nisu trajali niti jednu sezonu jer su završili kao suveniri pa je OSK sljedećih nekoliko godina nastupao, zamislite, u Ajaxovim dresovima jer takve nitko u ligi nije imao pa se u njima moglo igrati i kod kuće i u gostima. Ta ideja potekla je od Bože Samardžića.Prva utakmica, a povodom otvaranja igrališta, odigrana je na Golim Brdima 22.08.1969. između dviju ekipa OSK-a. Što je najinteresantnije, sudac je ekipe za pozdrav postavio poprečno, tj. po centralnoj liniji igrališta što je kod rijetkih koji su do tada imali prilike vidjeti jednu nogometnu utakmicu izazvalo dosta smijeha.

 

 

IZVJEŠTAJ ZA IZLETA U ČSSR

Povodom 20. godišnjice formiranja NK OSK organiziran je izlet u ČSSR u aranžmanu SIZ-e Fizičke kulture iz Sinja iz SOPK-e iz Splita. Na izlet se krenulo 03.08.1989. u 21 sat, a povratak je bio 09.08.1989. u 2 sata, točno kako je i planirano. Ukupno je išla 41 osoba i to: 23 iz Otoka, 16 iz Trilja i dva vozača.

Iako je bilo planirano da na put ide 35 osoba iz NK OSK ili vezanih uz klub, zbog neodaziva kako aktivnih igrača tako i starijih (Krka, Bakrač, Dunac, Strajić i dr.) kao i nekih članova Uprave (Žižić, Laco) nije se mogao popuniti dovoljan broj pa se to uradilo sa članovima uprave i igračim RK Cetinka iz Trilja. Autobus za ovu prigodu ustupila je osnovna škola „D. Čabo“ iz Trilja.

Prilikom boravka u ČSSR domaćin je bio T.J. SOKOL iz Črnošica, udaljenih 15-ak km od Praga. Sa domaćinima je odigrano nekoliko prijateljskih utakmica malog nogometa. Boravak je bio ugodan, domaćini prijazni (čak su i garnituru dresova poklonili), a cijelo putovanje se odvijalo bez ikakvih problem, izuzev lakše povrede noge kod Igora Lipotića.

Od financijskih troškova NK OSK je snosio troškove goriva u jednom smjeru te participaciju kod zajedničke večere, a ostale troškove putovanja snosio je RK Cetinka iz Trilja dok je troškove boravka u ČSSR na principu razmjene preko omladinskog centra u Makarskoj snosio SIZ i SOFK-a iz Splita.

 

IZVJEŠTAJ SA PRVOG MEMORIJALNOG TURNIRA I UTAKMICE OSK – HAJDUK

Povodom godišnjice pogibije otočkih domoljuba Luke Ercega i Ivana Kambera u Otoku je 25.08.1992. održan memorijalni malonogometni turnir (prvi takav, tj. sa tim povodom održan u slobodnoj Hrvatskoj), a pobjednik je bila ekipa iz Dicma.

Pored te tužne uspomene Otočanima je posebno zadovoljstvo priuštio HNK Hajduk Split koji je svojim nastupom protiv OSK-a želio uveličati značaj ovog turnira kao i izraziti zahvalu svim Otočanima za veliki doprinos u Domovinskom ratu.

Hajduk je pod vodstvom dr. Stipe Jukića (inače iz Otoka), tada predsjednika skupštine Hajduka, trenera Stanke Poklepovića te drugima doveo najjači sastav na čelu sa kapetanom Slavenom Bilićem.

Utakmica je odigrana pred nekoliko tisuća gledatelja u jednoj zanosnoj atmosferi. Pljeskalo se i jednoj i drugoj ekipi dok ekipa OSK-a nije „pukla“ od velike želje. Hajduk je nastupio u sastavu: Mihačić, Butorović, Ivica, Andrijašević, Novaković, Bilić, Erceg, Balajić, Računica, Rapaić i Kozniku.

Hajduk je poveo u 20. minuti, a OSK je izjednačio u 35. preko Smolje. Nakon toga je Rapaić postigao 4 gola zaredom, a ostalo je bila formalnost. Na koncu je završilo 7:1 za Hajduk.

nk-oskotok @ 19:56 |Isključeno | Komentari: 0
Vodeći strijelci svih kategorija OSK-a
  • Seniori: 17 golova - Petar Bašić-Šiško
  • Juniori: 7 golova - Marin Samardžić, Tomislav Samardžić
  • Kadeti: 14 golova - Toni Norac-Kevo
  • Pioniri: 14 golova - Denis Žižić-Gušo
  • Mlađi pioniri: 23 gola - Ivan Marinović
  • Početnici: 28 golova - Matej Plavša
Facebook
Vremenska prognoza
Brojač posjeta
41271
Arhiva
« » lip 2011
Index.hr
Nema zapisa.