WEB STRANICA NOGOMETNOG KLUBA "OSK"
NK OSK Otok
Posljednje / sljedeće utakmice
  • SENIORI
  • Posljednja: Omiš - OSK 4:2
  • Sljedeća: -
  • PIONIRI / KADETI
  • Posljednje utakmice: Uskok - OSK 1:4 / 7:0
  • Sljedeće utakmice: -
  • MLAĐI PIONIRI / JUNIORI
  • Posljednje: OSK - Poljičanin 1921 2:3 / 1:5
  • Sljedeće: -
Anketa
Kako ocjenjujete blog?




Blog - lipanj 2012
srijeda, lipanj 20, 2012
Vratari:

Ante Bilandžić, Martin Vugdelija

Braniči:

Duje Banić, Ivan Norac-Kevo, Nikola Bašić, Ante Banić-Škojo, Ivica Bašić, Petar Bašić-Pero, Bože Vuleta, Toni Norac-Kevo

Vezni:

Bože Poljak, Petar Bašić-Šiško, Marko Bašić, Ivan Zebić, Goran Ramljak

Napadači:

Stipe Banić-Škojo, Zvonimir Grgat,  Alen Samardžić, Tomislav Samardžić

Trener:

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
srijeda, lipanj 13, 2012


 



 

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0


 



nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
ponedjeljak, lipanj 11, 2012
JESENSKI DIO




1. kolo

Junak - Hajduk II 2:4

Primorac (S) - Primorac (B) 1:0

Hrvace - Kamen 3:3

Croatia - Orkan 0:2

Neretvanac - Neretva 2:0

Omiš - Zmaj (M) 1:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - OSK 0:0

Zadar - Val 2:0

Jadran LP - Zmaj (B) 3:0

 

2. kolo

Hajduk II - Zmaj (B) 1:2

Val - Jadran LP 4:1

OSK - Zadar 2:2

Zmaj (M) - GOŠK Dubrovnik 1919 2:0

Neretva - Omiš 3:2

Orkan - Neretvanac 2:2

Kamen - Croatia 2:2

Primorac (B) - Hrvace 0:1

Junak - Primorac (S) 0:0

 

3. kolo

Primorac (S) - Hajduk II 0:4

Hrvace - Junak 0:1

Croatia - Primorac (B) 1:1

Neretvanac - Kamen 3:0

Omiš - Orkan 2:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Neretva 2:1

Zadar - Zmaj (M) 1:1

Jadran LP - OSK 0:5

Zmaj (B) - Val 1:1

 

4. kolo

Hajduk II - Val 8:0

OSK - Zmaj (B) 2:0

Zmaj (M) - Jadran LP 1:2

Neretva - Zadar 2:1

Orkan - GOŠK Dubrovnik 1919 0:3

Kamen - Omiš 2:0

Primorac (B) - Neretvanac 0:2

Junak - Croatia 2:0

Primorac (S) - Hrvace 0:1

 

5. kolo

Hrvace - Hajduk II 1:1

Croatia - Primorac (S) 5:0

Neretvanac - Junak 1:0

Omiš - Primorac (B) 2:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Kamen 2:2

Zadar - Orkan 6:0

Jadran LP - Neretva 1:2

Zmaj (B) - Zmaj (M) 2:0

Val - OSK 2:1

 

6. kolo

Hajduk II - OSK 3:0

Zmaj (M) - Val 1:1

Neretva - Zmaj (B) 1:0

Orkan - Jadran LP 0:1

Kamen - Zadar 2:0

Primorac (B) - GOŠK Dubrovnik 1919 2:0

Junak - Omiš 0:1

Primorac (S) - Neretvanac 3:0

Hrvace - Croatia 3:2

 

7. kolo

Croatia - Hajduk II 2:1

Neretvanac - Hrvace 2:2

Omiš - Primorac (S) 0:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Junak 2:1

Zadar - Primorac (B) 1:1

Jadran LP - Kamen 0:2

Zmaj (B) - Orkan 3:0

Val - Neretva 1:1

OSK - Zmaj (M) 2:0

 

8. kolo

Hajduk II - Zmaj (M) 3:1

Neretva - OSK 1:3

Orkan - Val 4:1

Kamen - Zmaj (B) 1:0

Primorac (B) - Jadran LP 2:0

Junak - Zadar 1:0

Primorac (S) - GOŠK Dubrovnik 1919 2:2

Hrvace - Omiš 2:0

Croatia - Neretvanac 2:2

 

9. kolo

Neretvanac - Hajduk II 1:3

Omiš - Croatia 2:4

GOŠK Dubrovnik 1919 - Hrvace 0:0

Zadar - Primorac (S) 4:0

Jadran LP - Junak 2:1

Zmaj (B) - Primorac (B) 0:1

Val - Kamen 3:1

OSK - Orkan 2:1

Zmaj (M) - Neretva 1:1

 

10. kolo

Hajduk II - Neretva 0:1

Orkan - Zmaj (M) 3:3

Kamen - OSK 2:0

Primorac (B) - Val 3:1

Junak - Zmaj (B) 3:0

Primorac (S) - Jadran LP 2:1

Hrvace - Zadar 2:2

Croatia - GOŠK Dubrovnik 1919 0:1

Neretvanac - Omiš 3:1

 

11. kolo

Omiš - Hajduk II 1:2

GOŠK Dubrovnik 1919 - Neretvanac 2:0

Zadar - Croatia 2:0

Jadran LP - Hrvace 2:3

Zmaj (B) - Primorac (S) 4:0

Val - Junak 1:0

OSK - Primorac (B) 2:3

Zmaj (M) - Kamen 1:2

Neretva - Orkan 1:1

 

12. kolo

Hajduk II - Orkan 2:0

Kamen - Neretva 0:0

Primorac (B) - Zmaj (M) 5:1

Junak - OSK 1:0

Primorac (S) - Val 3:0

Hrvace - Zmaj (B) 4:3

Croatia - Jadran LP 1:0

Neretvanac - Zadar 1:2

Omiš - GOŠK Dubrovnik 1919 0:1

 

13. kolo

GOŠK Dubrovnik 1919 - Hajduk II 0:2

Zadar - Omiš 1:0

Jadran LP - Neretvanac 0:3

Zmaj (B) - Croatia 1:4

Val - Hrvace 1:0

OSK - Primorac (S) 2:0

Zmaj (M) - Junak 3:1

Neretva - Primorac (B) 3:1

Orkan - Kamen 3:0

 

14. kolo

Hajduk II - Kamen 4:0

Primorac (B) - Orkan 2:1

Junak - Neretva 2:1

Primorac (S) - Zmaj (M) 2:0

Hrvace - OSK 6:0

Croatia - Val 4:0

Neretvanac - Zmaj (B) 3:2

Omiš - Jadran LP 2:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Zadar 0:0

 

15. kolo

Zadar - Hajduk II 1:0

Jadran LP - GOŠK Dubrovnik 1919 2:1

Zmaj (B) - Omiš 3:3

Val - Neretvanac 2:1

OSK - Croatia 1:0

Zmaj (M) - Hrvace 1:1

Neretva - Primorac (S) 3:2

Orkan - Junak 2:0

Kamen - Primorac (B) 2:0

 

16. kolo

Hajduk II - Primorac (B) 4:2

Junak - Kamen 0:0

Primorac (S) - Orkan 1:1

Hrvace - Neretva 1:0

Croatia - Zmaj (M) 3:0

Neretvanac - OSK 1:0

Omiš - Val 3:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Zmaj (B) 3:1

Zadar - Jadran LP 0:0

 

17. kolo

Jadran LP - Hajduk II 1:1

Zmaj (B) - Zadar 2:0

Val - GOŠK Dubrovnik 1919 0:0

OSK - Omiš 3:2

Zmaj (M) - Neretvanac 2:3

Neretva - Croatia 0:2

Orkan - Hrvace 0:0

Kamen - Primorac (S) 1:2

Primorac (B) - Junak 1:0

 

PROLJETNI DIO

 

18. kolo

Hajduk II - Junak 1:0

Primorac (B) - Primorac (S) 1:1

Kamen - Hrvace 1:0

Orkan - Croatia 1:0

Neretva - Neretvanac 1:2

Zmaj (M) - Omiš 2:2

OSK - GOŠK Dubrovnik 1919 1:0

Val - Zadar 2:0

Zmaj (B) - Jadran LP 1:1

 

19. kolo

Zmaj (B) - Hajduk II 2:0

Jadran LP - Val 1:0

Zadar - OSK 2:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Zmaj (M) 5:1

Omiš - Neretva 0:0

Neretvanac - Orkan 2:1

Croatia - Kamen 1:0

Hrvace - Primorac (B) 2:0

Primorac (S) - Junak 2:1

 

20. kolo

Hajduk II - Primorac (S) 3:1

Junak - Hrvace 0:0

Primorac (B) - Croatia 0:2

Kamen - Neretvanac 2:1

Orkan - Omiš 1:1

Neretva - GOŠK Dubrovnik 1919 2:1

Zmaj (M) - Zadar 2:1

OSK - Jadran LP 0:2

Val - Zmaj (B) 0:0

 

21. kolo

Val - Hajduk II 1:2

Zmaj (B) - OSK 3:0

Jadran LP - Zmaj (M) 1:0

Zadar - Neretva 3:2

GOŠK Dubrovnik 1919 - Orkan 3:0

Omiš - Kamen 1:0

Neretvanac - Primorac (B) 3:2

Croatia - Junak 0:1

Hrvace - Primorac (S) 2:0

 

22. kolo

Hajduk II - Hrvace 6:1

Primorac (S) - Croatia 0:2

Junak - Neretvanac 1:1

Primorac (B) - Omiš 1:0

Kamen - GOŠK Dubrovnik 1919 3:1

Orkan - Zadar 2:3

Neretva - Jadran LP 0:1

Zmaj (M) - Zmaj (B) 4:2

OSK - Val 1:1

 

23. kolo

OSK - Hajduk II 0:0

Val - Zmaj (M) 2:1

Zmaj (B) - Neretva 2:0

Jadran LP - Orkan 5:1

Zadar - Kamen 2:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Primorac (B) 2:0

Omiš - Junak 0:2

Neretvanac - Primorac (S) 1:0

Croatia - Hrvace 1:0

 

24. kolo

Hajduk II - Croatia 2:0

Hrvace - Neretvanac 1:1

Primorac (S) - Omiš 1:0

Junak - GOŠK Dubrovnik 1919 0:0

Primorac (B) - Zadar 2:1

Kamen - Jadran LP 1:1

Orkan - Zmaj (B) 2:0

Neretva - Val 2:1

Zmaj (M) - OSK 4:0

 

25. kolo

Zmaj (M) - Hajduk II 0:2

OSK - Neretva 0:3

Val - Orkan 2:0

Zmaj (B) - Kamen 7:0

Jadran LP - Primorac (B) 2:1

Zadar - Junak 3:3

GOŠK Dubrovnik 1919 - Primorac (S) 3:1

Omiš - Hrvace 0:3

Neretvanac - Croatia 1:2

 

26. kolo

Hajduk II - Neretvanac 5:0

Croatia - Omiš 2:1

Hrvace - GOŠK Dubrovnik 1919 2:0

Primorac (S) - Zadar 1:1

Junak - Jadran LP 2:0

Primorac (B) - Zmaj (B) 4:0

Kamen - Val 4:2

Orkan - OSK 2:1

Neretva - Zmaj (M) 4:2

 

27. kolo

Neretva - Hajduk II 1:2

Zmaj (M) - Orkan 2:0

OSK - Kamen 2:1

Val - Primorac (B) 1:0

Zmaj (B) - Junak 2:0

Jadran LP - Primorac (S) 2:0

Zadar - Hrvace 0:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Croatia 0:3

Omiš - Neretvanac 5:3

 

28. kolo

Hajduk II - Omiš 5:0

Neretvanac - GOŠK Dubrovnik 1919 4:0

Croatia - Zadar 1:1

Hrvace - Jadran LP 4:0

Primorac (S) - Zmaj (B) 2:0

Junak - Val 1:0

Primorac (B) - OSK 2:0

Kamen - Zmaj (M) 1:2

Orkan - Neretva 3:0 P.F.

 

29. kolo

Orkan - Hajduk II 1:1

Neretva - Kamen 0:3 P.F.

Zmaj (M) - Primorac (B) 3:2

OSK - Junak 0:0

Val - Primorac (S) 0:3

Zmaj (B) - Hrvace 3:1

Jadran LP - Croatia 2:1

Zadar - Neretvanac 1:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Omiš 2:0

 

30. kolo

Hajduk II - GOŠK Dubrovnik 1919 5:1

Omiš - Zadar 2:1

Neretvanac - Jadran LP 4:0

Croatia - Zmaj (B) 2:0

Hrvace - Val 2:0

Primorac (S) - OSK 1:3

Junak - Zmaj (M) 3:1

Primorac (B) - Neretva 3:0 P.F.

Kamen - Orkan 3:0

 

31. kolo

Kamen - Hajduk II 2:1

Orkan - Primorac (B) 1:3

Neretva - Junak 0:3 P.F.

Zmaj (M) - Primorac (S) 5:1

OSK - Hrvace 2:4

Val - Croatia 0:1

Zmaj (B) - Neretvanac 4:2

Jadran LP - Omiš 1:0

Zadar - GOŠK Dubrovnik 1919 2:1

 

32. kolo

Hajduk II - Zadar 2:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Jadran LP 1:0 

Omiš - Zmaj (B) 1:0

Neretvanac - Val 1:2

Croatia - OSK 0:0

Hrvace - Zmaj (M) 3:1

Primorac (S) - Neretva 3:0 P.F.

Junak - Orkan 3:1

Primorac (B) - Kamen 7:2

 

33. kolo

Primorac (B) - Hajduk II 2:2

Kamen - Junak 0:2

Orkan - Primorac (S) 2:3

Neretva - Hrvace 0:3 P.F.

Zmaj (M) - Croatia 1:1

OSK - Neretvanac 6:0

Val - Omiš 2:0

Zmaj (B) - GOŠK Dubrovnik 1919 3:1

Jadran LP - Zadar 1:3

 

34. kolo

Hajduk II - Jadran LP 4:1

Zadar - Zmaj (B) 0:3

GOŠK Dubrovnik 1919 - Val 0:1

Omiš - OSK 4:2

Neretvanac - Zmaj (M) 2:2

Croatia - Neretva 3:0 P.F.

Hrvace - Orkan 4:0

Primorac (S) - Kamen 4:2

Junak - Primorac (B) 0:0

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0


nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
PRVENSTVO - JESENSKI DIO


1. kolo: Dalmatinac (S) - OSK 1:3 (Frano Šimunović, Matej Plavša, Ivan Marinović) / 3:2 (Luka Milanović-Trapo, Marin Samardžić)

2. kolo: OSK - Sloga (M) 3:2 (Matej Plavša, Ivan Marinović, Šime Projić) 1:3 (Jurica Grgat)

3. kolo: Kamen - OSK 3:5 (Ivan Marinović 2, Gabriel Norac-Kljajo, Šime Projić, autogol) / 2:2 (Tomislav Samardžić, Marin Samardžić)

4. kolo: OSK - Trogir 1912 2:3 (Matej Plavša, Ivan Marinović) / 3:0 (Marin Samardžić 2, Tomislav Samardžić)

5. kolo: Omiš - OSK 0:4 (Ivan Marinović 3, Ivan Bašić) / 0:3 (Toni Norac-Kevo 2, Tomislav Samardžić)

6. kolo: OSK - Val 1:6 (Gabriel Norac-Kljajo) / 3:1 (Tomislav Samardžić, Marin Samardžić, Luka Milanović-Trapo)

7. kolo: Omladinac - OSK 2:3 (Matej Plavša, Gabriel Norac-Kljajo, Leon Žižić) / 10:0

8. kolo: OSK - Hajduk 0:2

9. kolo: Orkan - OSK 3:7 (Matej Plavša 3, Ivan Marinović 2, Petar Jukić 2) / 8:0

10. kolo: OSK - Split 2:2 (Gabriel Norac-Kljajo, Petar Jukić)

11. kolo: Poljičanin 1921 - OSK 4:1 (Gabriel Norac-Kljajo) / 1:2 (Marin Samardžić, Tomislav Samardžić)

12. kolo: OSK - Dalmatinac (S) 0:0 / 3:0 (Luka Milanović-Trapo, Toni Norac-Kevo, Tomislav Samardžić)

13. kolo: Sloga (M) - OSK 3:4 (Ivan Marinović 4) / 6:1 (Krešimir Grgat)

14. kolo: OSK - Kamen 4:0 (Ivan Marinović 2, Šime Projić, Gabriel Norac-Kljajo) / 0:5

15. kolo: Trogir 1912 - OSK 2:0 / 3:0 

16. kolo: OSK - Omiš 3:2 (Gabriel Norac-Kljajo 2, Petar Jukić) / 1:1 (Ante Elek)

17. kolo: Val - OSK 5:1 (Petar Jukić) / 5:0 (prekid, 3:0 P.F.)

18. kolo: OSK - Omladinac 3:3 (Ivan Marinović 2, Gabriel Norac-Kljajo) / 2:4 (Tomislav Samardžić, Bruno Marković)

19. kolo: Hajduk - OSK 6:0

20. kolo: OSK - Orkan 10:1 (Ivan Marinović 5, Leon Žižić, Jure Milanović-Trapo, Šime Projić, Petar Jukić, Ivan Botica) / 1:1 (Luka Milanović-Trapo)

21. kolo: Split - OSK 5:0

22. kolo: OSK - Poljičanin 1921 2:3 (Matej Plavša, Petar Jukić) / 1:5 (Mario Bečko)

 

KUP

1. kolo: Vrlika - OSK 0:3 b.b. 

Međukolo: Hrvace - OSK 1:2 (Marin Samardžić, Antonio Erceg)

2. kolo: OSK - Solin 0:5

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
PRVENSTVO - JESENSKI DIO

1. kolo: Omladinac - OSK 3:2 (Denis Žižić-Gušo, Ante Vuleta) / 1:3 (Roko Marinović, Krešimir Grgat, Karlo Marković)

2. kolo: OSK - Omiš 3:0 (Denis Žižić-Gušo, Ante Erceg, autogol) / 2:0 (Krešimir Grgat, Bože Vuleta)

3. kolo: Orkan - OSK 0:1 (Denis Žižić-Gušo) / 3:1 (Mario Bečko)

4. kolo: Val - OSK 0:0 / 3:3 (Roko Marinović 2, Toni Norac-Kevo)

5. kolo: OSK - Poljičanin 1921 5:3 (Ante Vuleta 3, Ante Kamber, Denis Žižić-Gušo) / 3:1 (Luka Milanović-Trapo 2, Toni Norac-Kevo)

6. kolo: Sloga (M) - OSK 1:4 (Mihael Vuleta 2, Andrija Milanović-Trapo, Ante Vuleta) / 2:2 (Toni Norac-Kevo, Bože Vuleta)

7. kolo: OSK - Uskok 3:1 (Mihael Vuleta 2, Ante Vuleta) / 4:1 (Toni Norac-Kevo, Andrijano Vuleta, Mario Bečko, autogol)

8. kolo: Dalmatinac (S) - OSK 2:0 / 3:1 (Luka Milanović-Trapo)

9. kolo: OSK - Jadran KS 2:0 (Ante Kamber, Denis Žižić-Gušo) / 4:3 (Toni Norac-Kevo 2, Ivan Laco, autogol)

10. kolo: Mladost (P) - OSK 0:5 (Ante Kamber, Ante Vuleta, Luka Bašić, Ante Erceg, David Kamber) / 2:1 (Toni Norac-Kevo)

11. kolo: Mračaj - OSK 3:0 (Ilija Mirko Norac-Kevo, Denis Žižić-Gušo, Andrija Milanović-Trapo) / 1:0 (Mihael Vuleta)

12. kolo: OSK - Omladinac 3:0 (Andrija Milanović-Trapo 2, Ante Vuleta) / 2:1 (Toni Norac-Kevo, Nikola Sladović)

13. kolo: Omiš - OSK 1:3 (David Kamber 2, Andrija Milanović-Trapo) / 2:1 (Nikola Sladović)

14. kolo: OSK - Orkan 2:1 (David Kamber, Denis Žižić-Gušo) / 5:2 (Toni Norac-Kevo 2, Mihael Vuleta, Roko Marinović, Bože Vuleta)

15. kolo: OSK - Val 4:2 (Luka Bašić 2, Denis Žižić-Gušo, Ivan Marinović) / 2:4 (Roko Marinović, Toni Norac-Kevo)

16. kolo: Poljičanin 1921 - OSK 2:3 (Marko Erceg, Luka Bašić, Denis Žižić-Gušo) / 5:3 (Toni Norac-Kevo 2, Andrijano Vuleta)

17. kolo: OSK - Sloga (M) 3:0 (Luka Bašić 2, Mateo Erceg) / 1:0 (Ante Elek)

18. kolo: Uskok - OSK 1:4 (Andrija Milanović-Trapo 2, Denis Žižić-Gušo, Marko Erceg) / 7:0

19. kolo: OSK - Dalmatinac (S) 0:1 / 3:1 (Bože Vuleta 2, Ante Elek)

20. kolo: Jadran KS - OSK, 1:6 (Andrija Milanović-Trapo 3, Luka Bašić, Ivan Marinović, Denis Žižić-Gušo) / 0:1 (Toni Norac-Kevo)

21. kolo: OSK - Mladost (P) 5:0 (Luka Bašić 2, Denis Žižić-Gušo, Ante Erceg, Mateo Erceg) / 2:2 (Roko Marinović, Ante Elek)

22. kolo: Mračaj - OSK 1:2 (Marko Erceg, Andrija Milanović-Trapo) 3:5 (Mihael Vuleta 2, Ante Elek, Mario Bečko, Bože Vuleta)

 

KUP

1. kolo: OSK - Hrvace 9:0 (Ante Vuleta 3, Denis Žižić-Gušo 2, Mihael Vuleta, Luka Grgat, Ante Erceg, Marko Erceg) / 3:0 (Roko Marinović, Luka Milanović-Trapo, Bože Vuleta) 

Međukolo (kadeti): OSK - Junak 0:4

Međukolo (pioniri): OSK - Talent 3:0 B.B.

2. kolo (pioniri): OSK - Junak 0:3

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
JUNIORI

7 golova - Marin Samardžić, Tomislav Samardžić

4 gola - Luka Milanović-Trapo

3 gola - Toni Norac-Kevo

1 gol - Antonio Erceg, Jurica Grgat, Krešimir Grgat, Andrijano Vuleta, Bruno Marković, Mario Bečko

 

KADETI

14 golova - Toni Norac-Kevo

7 golova - Roko Marinović, Bože Vuleta

4 gola -  Luka Milanović-Trapo, Mihael Vuleta, Ante Elek

3 gola - Mario Bečko

2 gola - Krešimir Grgat, Nikola Sladović, Andrijano Vuleta

1 gol - Karlo Marković, Ivan Laco

 

PIONIRI

14 golova - Denis Žižić-Gušo

11 golova - Ante Vuleta, Andrija Milanović-Trapo

9 golova - Luka Bašić

5 golova - Mihael Vuleta

4 gola - David Kamber, Ante Erceg, Marko Erceg

3 gola - Ante Kamber

2 gola - Ivan Marinović, Mateo Erceg

1 gol - Luka Grgat, Ilija Mirko Norac-Kevo

 

MLAĐI PIONIRI

23 gola - Ivan Marinović

9 golova - Gabriel Norac-Kljajo

8 golova - Matej Plavša

7 golova - Petar Jukić

4 gola - Šime Projić

2 gola - Leon Žižić

1 gol - Frano Šimunović, Ivan Bašić, Jure Milanović-Trapo, Ivan Botica

 

POČETNICI

28 golova - Matej Plavša

16 golova - Marko Marinović

9 golova - Ivan Jukić

7 golova - Jure Milanović-Trapo

5 golova - Luka Perković-Tabak

4 gola - Mario Mijoč, Jure Škopljanac-Mačina

3 gola - Mateo Grgat

2 gola - Stipe Bilokapić

1 gol - Ljubo Samardžić, Ante Samardžić, David Erceg

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
nedjelja, lipanj 10, 2012
JESENSKI DIO 3. HNL JUG

 

1. kolo: GOŠK - OSK 0:0

2. kolo: OSK - Zadar 2:2 (Petar Bašić-Šiško, Ivan Samardžić)

3. kolo: Jadran LP - OSK 0:5 (Ivan Samardžić, Duje Banić, Petar Bašić-Šiško, Dražen Jelić, Ivan Lipotić)

4. kolo: OSK - Zmaj (B) 2:0 (Dražen Jelić, Petar Bašić-Šiško)

5. kolo: Val - OSK 2:1 (Ivan Norac-Kevo)

6. kolo: Hajduk II - OSK 3:0

7. kolo: OSK - Zmaj (M) 2:0 (Petar Bašić-Šiško 2)

8. kolo: Neretva - OSK 1:3 (Petar Bašić-Šiško, Ivan Samardžić, Ivan Lipotić)

9. kolo: OSK - Orkan 2:1 (Petar Bašić-Šiško, Ivica Bašić)

10. kolo: Kamen - OSK 2:0

11. kolo: OSK - Primorac (B) 2:3 (Stipe Banić-Škojo 2)

12. kolo: Junak - OSK 1:0

13. kolo: OSK - Primorac (S) 2:0 (Zvonimir Grgat, Petar Bašić-Šiško)

14. kolo: Hrvace - OSK 6:0

15. kolo: OSK - Croatia 1:0 (Ivan Norac-Kevo)

16. kolo: Neretvanac - OSK 1:0

17. kolo: OSK - Omiš 3:2 (Petar Bašić-Šiško, Ivica Bašić, Dražen Jelić)

 

PROLJETNI DIO 3. HNL JUG




18. kolo: OSK - GOŠK Dubrovnik 1919 1:0 (Petar Bašić-Šiško)

19. kolo: Zadar - OSK 2:0

20. kolo: OSK - Jadran LP 0:2

21. kolo: Zmaj (B) - OSK 3:0

22. kolo: OSK - Val 1:1 (Petar Bašić-Šiško)

23. kolo: OSK - Hajduk II 0:0

24. kolo: Zmaj (M) - OSK 4:0

25. kolo: OSK - Neretva 0:3

26. kolo: Orkan - OSK 2:1 (Stipe Banić-Škojo)

27. kolo: OSK - Kamen 2:1 (Petar Bašić-Šiško, Nikola Bašić)

28. kolo: Primorac (B) - OSK 2:0

29. kolo: OSK - Junak 0:0

30. kolo: Primorac (S) - OSK 1:3 (Ivica Bašić 2, Stipe Banić-Škojo)

31. kolo: OSK - Hrvace 2:4 (Petar Bašić-Šiško, Ivica Bašić)

32. kolo: Croatia - OSK 0:0

33. kolo: OSK - Neretvanac 6:0 (Petar Bašić-Šiško 2, Marin Samardžić, Martin Vugdelija, Stipe Banić-Škojo, Nikola Bašić)

34. kolo: Omiš - OSK 4:2 (Ivica Bašić, Martin Vugdelija)

 

 

ŽUPANIJSKI KUP

1. kolo: Čaporice-Trilj - OSK 1:3 (Ivan Katić 2, Stipe Banić-Škojo)

2. kolo: Hrvace - OSK 4:2 (Petar Bašić-Šiško 2)

PRIJATELJSKE UTAKMICE

OSK - Dugopolje 1:1 (1:4 s 11m) (Ivan Samardžić) 

OSK - Solin 0:2 

Trilj - OSK 1:4 (Zvonimir Grgat, Teo Vardić, Ivan Samardžić, Dražen Jelić) 

Jadran (T) - OSK 2:2 (Dražen Jelić 2)

Kamešnica - OSK 2:5 (Ivan Samardžić 3, Ivan Norac-Kevo, Dražen Jelić)

Glavice - OSK 0:1 (Petar Bašić-Šiško)

 

OSK - Kamen 0:3

Šibenik - OSK 2:0

OSK - Kamešnica 6:1 (Petar Bašić-Šiško 3, Ivan Zebić, Ivan Katić, Marko Bašić)

OSK - Primorac (B) 2:2 (Stipe Banić-Škojo, Zvonimir Grgat)

OSK - Dugopolje 1:2 (Petar Bašić-Šiško)

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
PRVI DIO

1. kolo: OSK - Split 2:1 (Jure Milanović-Trapo, Marko Marinović)

2. kolo: OSK - Hvar 6:0 (Jure Milanović-Trapo 2, Marko Marinović 2, Luka Perković-Tabak, Jure Škopljanac-Mačina)

3. kolo: OSK - Pomak 1:0 (Jure Milanović-Trapo)

4. kolo: OSK - Sloga (M) 3:2 (Ivan Jukić, Marko Marinović, Luka Perković-Tabak)

5. koloOSK - Omiš 7:0 (Jure Milanović-Trapo 2, Mateo Grgat 2, Luka Perković-Tabak, Ljubo Samardžić, Ivan Jukić)

6. kolo: OSK - Union 0:4

7. kolo: OSK - Čaporice-Trilj 3:1 (Marko Marinović, Luka Perković-Tabak, Jure Milanović-Trapo)

8. kolo: OSK - GOŠK 6:0 (Marko Marinović 2, Matej Plavša 2, Ivan Jukić, Ante Samardžić)

9. kolo: OSK - Primorac (S) 5:1 (Matej Plavša 5)

10. kolo: OSK - Jadran (S) 7:0 (Matej Plavša 5, Marko Marinović, Jure Škopljanac-Mačina)

11. kolo: OSK - Poljičanin 1921 4:3 (Matej Plavša 3, Ivan Jukić)

12. kolo: OSK - Uskok 6:3 (Matej Plavša 2, Marko Marinović 2, Ivan Jukić, Jure Škopljanac-Mačina)

13. kolo: OSK - Glavice 2:5 (Matej Plavša 2)

 

DRUGI DIO

1. kolo: OSK - Glavice 1:5 (Matej Plavša)

2. kolo: OSK je slobodan

3. kolo: OSK - Union 2:1 (Ivan Jukić, Matej Plavša)

4. kolo: OSK - Čaporice-Trilj 5:3 (Ivan Jukić, Stipe Bilokapić, Mario Mijoč, Matej Plavša, autogol)

5. kolo: OSK - Split II 1:4 (Ivan Jukić)

6. kolo: OSK - Poljičanin 1921 (Mateo Grgat, David Erceg)

7. kolo: OSK - Uskok 1:2 (Luka Perković-Tabak)

8. kolo: OSK - ŽNK Marjan 3:5 (Mario Mijoč 3)

9. kolo: OSK - Orkan 0:3

10. kolo: OSK - Jadran KS 4:5 (Marko Marinović 2, Matej Plavša 2)

11. kolo: OSK - Adriatic 1:8 (Jure Škopljanac-Mačina)

12. kolo: OSK - Trogir 1912 0:2

13. kolo: OSK - Talent 1:4 (Marko Marinović)

14. kolo: OSK - Solin 5:1 (Matej Plavša 3, Marko Marinović, Stipe Bilokapić)

15. kolo: OSK - Dalmatinac (S) 4:3 (Marko Marinović 2, Matej Plavša, Ivan Jukić)

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
utorak, lipanj 5, 2012
Najbolji strijelac je Tomislav Samardžić koji zbog teže ozljede nije nastupao u drugom dijelu prvenstva. Da jest, sigurno bi podebljao broj pogodaka.

Od ostalih, konstantno su nastupali:

Luka Bašić (vratar, 97.)

Domagoj Samardžić (desni bočni, 97.)

Franko Žižić (stoper, zadnji vezni, 97.)

Ivan Samardžić (stoper, vezni, 97.)

Ante Bašić (lijevi bočni, lijevi vezni, 97.)

Ivica Bašić (desni vezni, 97.)

Dražen Brčić-Šušak (stoper, 97.)

Ivan Vladova (napadač, 97.)

Marko Samardžić (napadač, 97.)

Marin Samardžić (desni vezni, 98.)

Luka Radman-Livaja (lijevi vezni, 98.)

Mario Raič (lijevi bočni, 98.)

Tomislav Samardžić (napadač, 98.)

Marko Bašić (stoper, 98.)

Petar Vugdelija (pričuvni vratar, 98.)

David Katić (zadnji vezni, 98.)

Bruno Marković (lijevi bočni, 98.)

Još jednom čestitke svima koji su sudjelovali u ovom uspjehu. Bio bi odličan uspjeh i kad bi barem dva-tri igrača iz ove nadarene generacije u budućnosti dogurala do prve postave OSK-a.

 

Izaslanik saveza uručio je pehar kapetanu Anti Bašiću




nk-oskotok @ 08:30 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, lipanj 2, 2012
OSK je u prijateljskoj utakmici izgubio od Kamena sa 4:0. OSK je imao 4-5 odličnih šansi koje domaći igrači nisu uspjeli iskoristiti dok je Kamen svoje pretvarao u zgoditke. Dva je postigao Lizatović.

 

OSK: Samaradžić, Radman-Livaja, M. Samardžić, Porobija, I. Samardžić, Varvoda, Vardić, Šimunović, Grgat, Banić-Škojo, Bašić.

Još su igrali: Vladova, Marković, Norac-Kevo.

nk-oskotok @ 19:51 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
petak, lipanj 1, 2012
OSK će sutra odigrati prijateljsku utakmicu u pomalo neobičnom terminu - nakon što je sezona upravo završila.

Razlog je sljedeći - Kamen naime očekuju kvalifikacije za 3. HNL te su izabrali upravo OSK-a kao protivnika u kojem namjeravaju vidjeti na kojem su trenutno nivou.

Utakmica počinje u 17:30h.

nk-oskotok @ 20:57 |Komentiraj | Komentari: 0
TRENER SENIORA: -

TRENER JUNIORA: Ivan Samardžić

TRENER KADETA: Ivan Samardžić

TRENER PIONIRA: Anđelko Šimunović

TRENER MLAĐIH PIONIRA: Bože Poljak

TRENER POČETNIKA: Nediljko Erceg

TRENER MLAĐIH POČETNIKA: Nediljko Erceg

TRENER VRATARA MLAĐIH UZRASTA: Bruno Munivrana

 

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
Vodeći strijelci svih kategorija OSK-a
  • Seniori: 17 golova - Petar Bašić-Šiško
  • Juniori: 7 golova - Marin Samardžić, Tomislav Samardžić
  • Kadeti: 14 golova - Toni Norac-Kevo
  • Pioniri: 14 golova - Denis Žižić-Gušo
  • Mlađi pioniri: 23 gola - Ivan Marinović
  • Početnici: 28 golova - Matej Plavša
Facebook
Vremenska prognoza
Brojač posjeta
43082
Arhiva
« » lip 2012
  • p
  • u
  • s
  • č
  • p
  • s
  • n
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Index.hr
Nema zapisa.