- Poštovani, ovaj blog od danas prestaje s radom.

Hvala svima koji su isti pratili.

nk-oskotok @ 09:45 |Isključeno | Komentari: 0
nedjelja, lipanj 25, 2017
- Početnici OSK-a koje vodi Nediljko Erceg ispali su u četvrtfinalu turnira u Čaporicama od Adriatica.

Naša momčad prvo je u jutarnjem dijelu programa odigrala tri utakmice grupne faze te osvojila maksimalnih 9 bodova uz 14 postignutih pogodaka.

Prvo je na rasporedu bio dvoboj s domaćinom Čaporicama-Trilj gdje je OSK slavio s 4:3, a sva 4 pogotka postigao je Matej Plavša. Na poluvremenu je bilo 3:1, u drugome su domaćini došli na 4:3 no naša momčad je znalački uspjela sačuvati svoju mrežu.

U drugom susretu OSK je igrao protiv Uranije te slavio s 5:2. U samom uvodu bilo je 1:1 no naša momčad tada ubacuje u brzinu više i ostvaruje rutinsku pobjedu - ponovno je četverostruki strijelac bio Matej Plavša, a jedan pogodak postigao je Ivan Milanović-Litre.

U posljednjem susretu u grupi s 5:0 svladan je Imotski 2, a u strijelce se upisalo 5 različitih igrača - Ivan Jukić, Jure Milanović-Trapo, Ivan Botica, Ivan Milanović-Litre i Luka Perković-Tabak.

Uslijedila je potom pauza do 16 sati za kada je bilo zakazano četvrtfinale u kojem je svježiji bio Adriatiac koji je svoju grupu igrao dan ranije te svladao OSK-a s 4:1. Jedini pogodak za OSK postigao je Matej Plavša.

OSK: Frane Bilokapić, Ivan Milanović-Litre, Ante Džimbeg, Luka Marinović, Stipe Bilokapić, Luka Perković-Tabak, Jure Milanović-Trapo, Jure Škopljanac-Mačina, Ivan Jukić, Matej Plavša, Ljubo Samardžić, Dominik Tadić, Ivan Botica.

nk-oskotok @ 10:04 |Isključeno | Komentari: 0
petak, lipanj 23, 2017
- Početnici OSK-a (2006. godište i mlađi) sutra će u Čaporicama sudjelovati na memorijalnom turniru "Triljski branitelji".

OSK je smješten u grupu s domaćinom turnira, Čaporicama-Trilj, Uranijom i Imotskim 2.

Raspored utakmica je sljedeći:

8:00 Čaporice-Trilj - OSK

8:40 OSK - Urania

11:20 OSK - Imotski 2

Ukoliko naša momčad osvoji jedno od prva dva mjesta igrati će četvrtfinale u 16 ili u 16:40.

nk-oskotok @ 17:50 |Isključeno | Komentari: 0
četvrtak, lipanj 22, 2017
- Mlađi početnici OSK-a koje vodi Nediljko Erceg danas su sudjelovali na memorijalnom turniru "Triljski branitelji" u Čaporicama, a svoje natjecanje završili su u grupnoj fazi. Za prolazak u daljnju fazu nedostajao im je doslovno jedan pogodak.

Naša momčad prvu je utakmicu igrala protiv Omiša te slavila s 2:0. U prvom dijelu OSK je u vodstvo doveo David Erceg, a sve dvojbe pred kraj susreta otklonio je Josip Milanović-Litre lijepim driblingom i preciznim udarcem.

Uslijedio je potom susret s Talentom koji je bio bolji protivnik i zasluženo slavio s 3:0. Treći takmac u grupi su bile Glavice koje su imale 1 bod te je OSK-u za prolazak dalje bio dovoljan i neriješen ishod dok je Glavicama igrala samo pobjeda. Loše je naša momčad odigrala prvo poluvrijeme što su protivnici kaznili te imali visoku prednost na poluvremenu od 3:0. Prva dva pogotka su rezultat preciznih dalekometnih udaraca dok je kod trećeg kumovala loša reakcija u obrani.

Odmah na startu drugog dijela Josip Žuljević pronalazi Davida Ercega koji se othrvao naletu braniča Glavica te preciznim udarcem u suprotnu stranu zatresao mrežu protivničkog vratara. Erceg se nedugo potom upisao i u asistente kada je s desne strane odigrao povratnu loptu u sredinu koju u mrežu šalje Ante Grgat za 3:2. Upravo je Grgat do kraja imao još dvije prigode no nije bio precizan tako da su prolazak dalje izborili Talent i Glavice.

Sve u svemu, ovaj turnir je našoj najmlađoj kategoriji bio jedno vrijedno iskustvo.

OSK: Marin Radnić, Bruno Milanović, Josip Šušić-Jurić, Ante Grgat, Andrej Romac, Josip Milanović-Litre, Toni Tadić-Šutra, David Erceg, Josip Žuljević, Petar Žuljević, Toni Borić, Stipan Laco.

nk-oskotok @ 19:17 |Isključeno | Komentari: 0
srijeda, lipanj 21, 2017
- Nakon nastupa U-12 kategorije sutra na turniru "Triiljski branitelji" nastupa U-9 kategorija OSK-a, odnosno mlađi početnici (2008. godište i mlađi).

OSK je smješten u grupu B s Glavicama, Talentom i Omišem, a raspored je sljedeći:

13:20 OSK - Omiš

14:00 OSK - Talent

15:20 OSK - Glavice

Podsjetimo, prije 10-ak dana ova kategorija OSK-a osvojila je drugo mjesto na turniru u Tučepima.

nk-oskotok @ 21:18 |Isključeno | Komentari: 0
- U utorak je počelo jubilarno 10. izdanje memorijalnog turnira "Triljski branitelji" koji se u organizaciji NK Čaporice-Trilj odigrava na ŠRC Zdenko Pavela-Cato. Na turniru će nastupiti tri uzrasta, a jučerašnji i današnji dan su bili rezervirani za U-12 kategoriju, odnosno igrače rođene 2005. godine i mlađe.

Za OSK je nastupilo 17 igrača pod vodstvom Nediljka-Kreše Ercega, a naša momčad bila je smještena u grupu A s domaćinom Čaporicama-Trilj te Elektoprijenosom.

U prvoj utakmici OSK je poražen od Čaporica-Trilj s 2:1 koji su na početku susreta došli u vodstvo, a do kraja poluvremena nakon ubačaja iz kornera udvostručili vodstvo. OSK je pred kraj utakmice smanjio lijepim pogotkom Ivana Munivrane no vremena za nešto više nije bilo.

U sljedećoj utakmici OSK je uvjerljvo s 3:0 svladao Elektroprijenos. Našu momčad je u vodstvo doveo Matej Plavša koji je u nastavku utakmice postigao još jedan pogodak dok je priču pogotkom iz slobodnog udarca zaključio Marko Marinović.

Naša momčad završila je druga te je za ulazak u četvrtfinale morala razigravati s trećeplasiranom momčadi iz grupe B, Troglavom iz Livna. Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka da bi odmah na početku drugog Troglav poveo te držao vodstvo sve do nekoliko minuta prije kraja kada Marko Marinović novim projektilom iz slobodnog udarca donosi OSK-u povratak u utakmicu. Kako do kraja utakmice nije bilo pogodaka uslijedilo je raspucavanje s 11 metara - naši igrači slavili su s 4:2, precizni su bili Marko Marinović, Šime Projić, Jure Milanović-Trapo i Ivan Munivrana dok je udarac Mateja Plavše vratar Troglava obranio. Troglav je pak postigao dva pogotka, a dva puta su pogađali okvir gola.

Uslijedilo je potom veliko slavlje naše momčadi koja je danas na rasporedu imala četvrtfinalnu utakmicu protiv Imotskog. U zanimljivoj utakmici OSK je bio bolji u prvom, a Imotski u drugom poluvremenu. Našu momčad u vodstvo dovodi Matej Plavše da bi nedugo potom Imotski poravnao. Naša momčad dobru igru kapitalizira novim pogotkom Plavše koji je zabio glavom nakon što mu je iz kornera ubacio M. Marinović. Imao je OSK do kraja prvog poluvremena još dvije prigode za povećati prednost no Plavša i Projić su pucali preko gola.

U drugom dijelu Imotski je zaigrao bolje, postigao četiri pogotka te slavio sa ukupnih 5:2. Nastupom naše momčadi možemo biti zadovoljni budući su ova dva godišta (2005. i 2006.) prvi put igrala skupa na velikom terenu.

OSK: Mihael Žižić, Tomislav Jurković, Luka Perković-Tabak, Luka Tadić-Šutra, Daniel Vuleta, Luka Marinović, Šime Projić, Ivan Munivrana, Jure Milanović-Trapo, Ivan Jukić, Marko Marinović, Ivan Botica, Jure Škopljanac-Mačina, Mateo Tadić, Matej Plavša, Stipe Bilokapić.

nk-oskotok @ 20:57 |Isključeno | Komentari: 0
ponedjeljak, lipanj 19, 2017
- Mladi nogometaši OSK-a rođeni 2005. godine i mlađi sutra će sudjelovati na memorijalnom turniru "Triljski branitelji" koji se igra u Čaporicama u organizaciji NK Čaporice-Trilj. OSK je smješten u grupi s domaćinima te sa splitskim Elektroprijenosom - prva utakmica na rasporedu je u 10:40 protiv Čaporica-Trilj, a utakmica protiv Elektroprijenosa igra se u 12:40.

Ukoliko naša momčad bude prva izboriti će direktan ulazak u četvrtfinale u srijedu, a ukoliko završi druga ili treća sutra poslijepodne će razigravati za četvrtfinale.

nk-oskotok @ 21:54 |Isključeno | Komentari: 0
ponedjeljak, lipanj 12, 2017
- NK "OSK" je nažalost postao žrtvom nekih (političkih) interesa. O svemu se već neko vrijeme govori, a nakon što je dobivena neposredna potvrda na odlazak iz kluba se odlučilo 18 igrača: Ante Bilandžić, Duje Banić, Stipe Banić-Škojo, Ante Banić-Škojo, Bože Poljak, Petar Bašić-Šiško, Ivan Norac-Kevo, Martin Vugdelija, Zvonimir Grgat, Goran Ramljak, Marko Bašić, Ivan Zebić, Alen Samardžić, Tomislav Samardžić, Marin Samardžić, Bože Vuleta, Toni Norac-Kevo i Frano Mačina.

Osim igrača iz kluba odlaze predsjednik i uprava te tajnik. Hvala svim iskrenim navijačima na podršci koju su nam pružali.

nk-oskotok @ 21:12 |Isključeno | Komentari: 0
nedjelja, lipanj 11, 2017
- Mlađi početnici OSK-a jučer su sudjelovali na turniru u Tučepima na kojem OSK tradicionalno sudjeluje već dugi niz godina. Za razliku od prijašnjih godina kada su sudjelovali početnici domaćin turnira, HNK Jadran (T), ove godine odlučio je organizirati turnir za mlađe početnike, a u ovoj sezoni su to dječaci rođeni 2008. godine i mlađi.

OSK je bio smješten u grupu B sa Orkanom, Zmajem (M) i ŠN Brela dok su u grupi B igrali domaćin Jadran (T), Urania, Union i Omiš.

OSK je u prvom susretu u grupi poražen od Orkana s 4:1, a pogodak za OSK postigao je David Erceg. U drugom susretu sa uvjerljivih 5:0 OSK je pobijedio ŠN Brela uz četiri pogotka Davida Ercega te jedan Andreja Romca. Budući da je imao isti broj bodova kao i Zmaj, ali bolju gol-razliku OSK-u je u susretu s Makaranima bio dovoljan i bod. Na kraju je tako i bilo, utakmica je završila 0:0 te je OSK izborio polufinale.

U polufinalu je OSK igrao sa Omišem, a i ovaj susret zavšio je 0:0 te je uslijedilo izvođenje penala u kojem je naša momčad bila spretnija te je završilo 2:1. Pogotke za OSK postigli su Josip Žuljević i Josip Šušić-Jurić dok je jedan udarac protivnika vratar OSK-a Marin Radnić obranio.

U finalu je OSK-a čekao Orkan, koji je bio i protivnik u grupi i koji je definitivno bio najbolji na turniru te isti zasluženo i osvojio pobjedom od 7:0.

Treće mjesto pripalo je Omišu koji je s 3:1 svladao Jadrana (T). Uz dobar rezultat naši najmlađi uživali su u morskim radostima za vrijeme pauze, a domaćinima se zahvaljujemo na pozivu te čestitamo na kvalitetnoj organizaciji.

Za OSK su nastupili: Marin Radnić, David Erceg, Josip Žuljević, Petar Žuljević, Josip Šušić-Jurić, Ante Grgat, Andrej Romac, Stipan Laco, Toni Tadić-Šutra, Toni Borić, Bruno Milanović, Rafael Žižić i Josip Milanović-Litre. Trener: Nediljko-Krešo Erceg.

NAJBOLJI VRATAR – Ivan Pocrnjić (Orkan)

NAJBOLJI STRIJELAC – Karlo Gabrilo (13 pogodaka) (Orkan)

nk-oskotok @ 15:16 |Isključeno | Komentari: 0
subota, lipanj 10, 2017
- Mlađi pioniri u protekloj su sezoni odigrali 22 službene utakmice u kojima su upisali 10 pobjeda, 3 neriješena rezultata i 9 poraza.

OSK je postigao 58, a primio također 58 pogodaka. Ukupno je za pionire OSK-a u protekoj sezoni nastupilo 27 igrača, a u svim utakmicama nastupili su Ivan Marinović i Antonio Norac-Kevo.

U strijelce se upisalo 10 različitih igrača, a najviše pogodaka postigao je Ivan Marinović koji se 23 puta upisao u strijelce.

Na OVOM LINKU možete vidjeti kompletnu statistiku.

nk-oskotok @ 14:31 |Isključeno | Komentari: 0
- Pioniri OSK-a u protekloj su sezoni odigrali 24 službene utakmice u kojima su upisali 19 pobjeda, 1 neriješen rezultat i 4 poraza.

OSK je postigao 72, a primio 23 pogotka. Ukupno je za pionire OSK-a u protekloj sezoni nastupilo 26 igrača, a po 23 nastupa imaju Denis Žižić-Gušo, Andrija Milanović-Trapo, Ante Erceg, Mateo Erceg i Andrija Bazo.
U strijelce se upisalo 13 različitih igrača, a najviše pogodaka postigao je Denis Žižić-Gušo koji se u strijelce upisao 14 puta.
nk-oskotok @ 14:26 |Isključeno | Komentari: 0
- Kadeti OSK-a u protekloj su sezoni odigrali 24 službene utakmice u kojima su upisali 13 pobjeda, 3 neriješena rezultata i 8 poraza.

OSK je postigao 53, a primio 50 pogodaka. Ukupno je za kadete OSK-a u protekloj sezoni nastupilo 17 igrača, a u svim utakmicama nastupili su Luka Milanović-Trapo, Ante Elek i Filip Munivrana.

U strijelce se upisalo 12 različitih igrača, a najviše pogodaka postigao je Toni Norac-Kevo koji se u strijelce upisao 14 puta

nk-oskotok @ 14:09 |Isključeno | Komentari: 0
petak, lipanj 9, 2017
Mlađi početnici OSK-a (2008. godište) sutra sudjeluju na turniru u Tučepima.

OSK je u grupi sa Zmajem, Orkanom i ŠN Brela. Prva utakmica je na rasporedu u 9:45 protiv Orkana, druga u 11:30 protiv ŠN Brela, a treća u 18:15 protiv Zmaja.

Sretno!

nk-oskotok @ 13:46 |Isključeno | Komentari: 0
četvrtak, lipanj 8, 2017
- Juniori OSK-a u protekloj su sezoni odigrali 20 službenih utakmica u kojima su upisali 6 pobjeda, 3 neriješena rezultata i 11 poraza.

OSK je postigao 27, a primio 62 pogotka. Ukupno je za juniore OSK-a u protekloj sezoni nastupilo 29 igrača, a najviše nastupa (po 18) imaju Frano Mačina i Toni Norac-Kevo.

U strijelce se upisalo 10 različitih igrača, a najviše pogodaka (po 7) su postigli Tomislav Samardžić i Marin Samardžić.

nk-oskotok @ 11:32 |Isključeno | Komentari: 0
srijeda, lipanj 7, 2017
- U nedjelju se u Brnazama održala završnica Lige Cetinske krajine, u konačnom poretku početnici su zauzeli 2., a mlađi početnici 3. mjesto.

Junak 2

Nakon odigranog zadnjeg kola uslijedila je dodjela medalja i pehara za sve sudionike koje su uručili Igor Vidalina ispred Grada Sinja, Josip Malbaša predsjednik Zajednice športskih udruga Sinja i Stipe Delija, predsjednik NK Brnaze.

Nakon dodjele organizirana je večera za sve igrače i trenere.

nk-oskotok @ 19:18 |Isključeno | Komentari: 0
- Jučer i danas se u Glavicama održavao nacionalni kamp HNS-a za 2004. i 2005. godište na kojemu je sudjelovalo i 6 igrača OSK-a.

Jučer su na rasporedu bile aktivnosti za 2004. godište, a iz OSK-a su sudjelovali: Antonio Norac-Kevo, Leon Žižić, Petar Jukić, Gabriel Norac-Kljajo i Ivan Marinović dok je danas u aktivnostima za 2005. godište sudjelovao Šime Projić.

nk-oskotok @ 19:16 |Isključeno | Komentari: 0
- Seniori OSK-a u sezoni 2016/17 odigrali su 36 službenih utakmica u kojima su upisali 13 pobjeda, 6 neriješenih utakmica i 17 poraza.

Ukupno su naši igrači postigli 48, a primili 58 pogodaka.

Ukupno je za OSK u protekloj sezoni nastupio 31 igrač, najviše nastupa (33) ima Petar Bašić-Šiško. Isti igrač je i sa 17 pogodaka najbolji strijelac, a ukupno se u strijelce upisalo 13 različitih igrača.

nk-oskotok @ 19:11 |Isključeno | Komentari: 0
ponedjeljak, lipanj 5, 2017
- Seniori OSK-a u proljetnom su dijelu sezone odigrali 19 utakmica u kojima su upisali 5 pobjeda, 4 remija i 10 poraza.

Postigli su 23, a primili 34 pogotka.

Ukupno su u proljetnom dijelu za OSK nastupila 23 igrača, u strijelce se upisalo 7 različitih igrača, a najviše pogodaka (8) postigao je Petar Bašić-Šiško.

Na OVOM LINKU možete vidjeti detaljnu statistiku.

nk-oskotok @ 21:05 |Komentiraj | Komentari: 0
- Kapetan OSK-a Stipe Banić-Škojo u subotnjem susretu u Omišu upisao je 200. službeni nastup za OSK.

nk-oskotok @ 20:07 |Isključeno | Komentari: 0
nedjelja, lipanj 4, 2017
- Početnici OSK-a rođeni 2007. godine i mlađi pod vodstvom trenera Nediljka-Kreše Ercega ostvarili su sjajan rezultat na turniru u Danilu gdje su na koncu osvojili 3. mjesto.

U grupnoj fazi svladali su Mihovila sa 7:0, sa Murterom su odigrali 0:0 dok se Split nije pojavio na turniru. Naša momčad je kao prvoplasirana izborila u prolazak u četvrtfinale gdje je igrala sa Omišem kojeg je svladala 7:1.

Uslijedilo je zatim polufinale protiv Omladinca iz Vranjica gdje nije bilo pobjednika te su uslijedili penali u kojima su bili spretniji protivnici. U utakmici za 3. mjesto naša momčadi svladala je Školu nogometa Joso Bego s 2:1 i tako ostvarila još jedan lijep uspjeh. Konačni pobjednik turnira je Dinamo.

Osim 3. mjesta OSK je imao i najboljeg strijelca - Ivana Jukića koji je postigao 7 pogodaka i očekivano svojim talentom oduševio sve prisutne. Osim njega sa 6 pogodaka istaknuo se i David Erceg.

Čestitamo igračima i treneru, a domaćinima se zahvaljujemo na pozivu i uspješnoj organizaciji.

OSK: Frane Bilokapić, Josip Marković, Dominik Tadić, Lovre Bašić, Ivan Bilokapić, Ljubo Samardžić, David Erceg, Ivan Jukić, Josip Žuljević, Josip Milanović-Litre, Luka Vugdelija, Marin Radnić.

nk-oskotok @ 14:03 |Isključeno | Komentari: 0

- Utakmica odluke koja je OSK-u značila ostanak u ligi završila je pobjedom Omiša 4:2 te se OSK kako sada stvari stoje vraća u 1. ŽNL. Iako ni naša momčad nije bila na potrebnoj razini ne može se pobjeći od osjećaja da su neki drugi umiješali prste u ovu utakmicu. Ni mi iz klubu ni igrači ni navijači OSK-a nisu "pali s Marsa" pa da jučer nisu vidjeli o čemu se radi.

Držimo da nismo ispali na sportski način, ispali smo zahvaljujući pojedincima koji iz sjene kroje tijek događanja za svoje interese, a raznorazni poslušnici se za sitniš prostituiraju i dovode sebe u neugodne situacije - sada i u budućnosti. A onima za koje to rade i čije naredbe izvršavaju - njima neće biti ništa. Neće čak ni zaštititi izvršitelje svojih naredbi. No svatko odlučuje o svojoj sudbini, svatko ima razum da može procijeniti da li je vrijedno živjeti pod nekim presingom nakon učinjenog, ali nažalost te misli dođu tek na kraju svega, nakon odrađenog prljavog posla.

Što se tiče same utakmice OSK je istu bolje otvorio te u prvih 15 minuta imao tri prigode za doći u vodstvo. Prvo u 9. minuti nakon prodora S. Banića-Škoje po desnoj strani i ubačaja domaćini uspjevaju uz krajnje napore otkloniti opasnost. U 15. minuti dvije prigode - prvo je u prigodi I. Bašić koji je lijepo primio loptu i pucao, ali je vratar Omiša Kulić to zaustavio da bi odmah potom Poljak proigrao Bašića-Šišku koji je iskosa išao sam prema Kuliću, a vratar domaćih brani i njegov udarac.

Omiš u vodstvo dolazi u 26. minuti kada je sa otprilike 25 metara pucao Bilić, lopta je na grbavom terenu odskočila ispred Bilandžića i prešla mu preko ruku. U 32. minuti domaćini povećavaju vodstvo - svemu je prethodila greška u našoj momčadi - iz našeg auta krenula je kontra Omiša gdje nakon ubačaja s lijeve strane Ramljak nespretno sapliće Bandova, a sudac Krešić dosuđuje kazneni udarac kojeg u pogodak pretvara kapetan domaćih Pivčević.

U 35. minuti nakon ubačaja s lijeve strane napadač domaćih Vučemil iz blizine puca glavom pokraj gola, no za taj promašaj iskupio se u 37. minuti kada mu asistira Pivčević, a Vučemil glavom šalje loptu u mrežu.

OSK je do kraja poluvremena ipak uspio smanjiti, u 40. minuti P. Bašić šalje loptu za I. Bašića koji udarcem lijevom nogom loptu od vratnice šalje u mrežu.

U drugo poluvrijeme OSK ulazi odlučnije te već u 50. minuti smanjuje na 2:3. M. Samardžić je odložio loptu za Ramljaka koji šalje savršen ubačaj u sredinu gdje još boljim udarcem glavom loptu u mrežu šalje Martin Vugdelija. Međutim, nakon toga je svaki pokušaj pritiska OSK-a bio prekidan, našoj momčadi je onemogućen razvoj igre neshvatljivim sudačkim odlukama što je sasvim diglo tenzije.

U 69. minuti Vučemil čita namjeru Banića koji je vraćao loptu Bilandžiću te je istu presijekao i lobom svladao Bilandžića za, pokazati će se, konačnih 4:2. Do kraja je OSK zaradio dva crvena kartona koja su plod isprovociranosti, isključeni su Banić i Vugdelija.

Da ne komentiramo posebno odluke jer bi nam trebalo bar 10-ak kartica teksta kakvo je ruganje bila sa OSK-om pokazuje ova činjenica: u prvom poluvremenu postignuta su 4 pogotka, izvršena je 1 izmjena, 2 puta je lopta izbacivana iz igre radi toga što bi igrači ostali ležati zbog ozljede, niti jednog skupljača nije bilo te bi igrači sami morali ići po loptu 30-40 metara - i znate li koliko je trajalo prvo poluvrijeme? 44 minute i 40 sekundi.

U drugom poluvremenu u 90. minuti rezultat je bio 4:2, a OSK je igrao s 9 igrača. I što sudac tada čini? Produžuje utakmicu 4 minute. Što je to nego ruganje sa igračima i svima ostalima?

Domaćinima čestitke na pobjedi, a što nam donosi naredni period ostaje za vidjeti.

Omiš - OSK 4:2

Omiš - Stadion Anđelko Marušić-Ferata

Gledatelja: 100

Sudac: Mišo Krešić (Metković). Pomoćnici: Anita Nenada (Dubrovnik) i Miho Trković (Gruda). Četvrti sudac: Marko Tot (Split). Delegat: Mladenko Pavić (Split).

Strijelci: 1:0 - Bilić (26.), 2:0 - Pivčević s 11m (32.), 3:0 - Vučemil (37.), 3:1 - I. Bašić (40.), 3:2 - Vugdelija (50.), 4:2 - Vučemil (69.).

Žuti kartoni: OSK - Ramljak, A. Samardžić, Bilandžić.

Crveni kartoni: OSK - Banić, Vugdelija.

Omiš: Kulić, Bandov, Pivčević, Čobanov, S. Ćosić, Vučemil, Koštić, Antičević, Totić (od 52. Sovulj), Bilić, A. Ćosić. Klupa: Škorić, Vukoja. Trener: Tonći Žilić.

OSK: Bilandžić, Ramljak (od 63. Grgat), P. Bašić, Zebić (od 37. Vugdelija), Poljak, M, Samardžić (od 59. T. Samardžić), Banić-Škojo, I. Bašić, Bašić-Šiško, A. Samardžić, Banić. Klupa: Vuleta, Norac-Kevo.

nk-oskotok @ 11:45 |Isključeno | Komentari: 0
subota, lipanj 3, 2017
- 90 minuta. 90 minuta odluke. 90 minuta odluke u koje će stati cijela sezona, sve 33 dosadašnje utakmice, svih dosad odigranih 2 970 minuta.

OSK-u za siguran ostanak u trećeligaškom društvu treba pobjeda, a u teoriji mu mogu odgovarati i ostala dva moguća ishoda.
Nećemo vas zamarati kalkulacijama, no pozvati ćemo sve vas navijače i simpatizere OSK-a da dođete u Omiš i podržite našu momčad na putu do ostanka u ligi i da tako i u sljedećim godinama vi imate priliku gledati najbolje dalmatinske amaterske klubove na Golim brdima i bodriti našu mladost. Svi smo skupa to zaslužili što potvrđuju i ove dvije trećeligaške sezone.

Našim igračima poželjet ćemo sreću, oni će zasigurno dati sve od sebe, a mi se nadamo da ćemo se na kraju svi skupa radovati.
Utakmica na stadionu Anđelko Marušić-Ferata počinje u 17-30 sati.

nk-oskotok @ 11:46 |Isključeno | Komentari: 0
četvrtak, lipanj 1, 2017
- Mlađe kategorije OSK-a protekli su vikend odigrale 5 utakmice u kojima su upisale jednu pobjedu i četiri poraza. Pioniri i kadeti odigrali su posljednje utakmice u sezoni.

SUBOTA - 27.05.

1. ŽNL - Pioniri - 18. kolo (zaostala utakmica)

Uskok - OSK 1:4 (Andrija Milanović-Trapo 6' i 43', Denis Žižić-Gušo 54', Marko Erceg 62')

- U posljednjoj utakmici sezone pioniri su pružili dominantnu igru i ostvarili uvjerljivu pobjedu iako su bili bez nekoliko standardnih igrača. Prvi su poveli domaćini, već u 2. minuti zabijaju za 1:0 no samo četiri minute kasnije OSK poravnava preko Andrije Milanovića-Trape koji je zabio prekrasan gol iz dosta teške pozicije. Isti igrač je imao još nekoliko prilika do kraja poluvremena no rezultat se nije mijenjao. U 43. OSK dolazi u vodstvo, nakon prodora po desnoj strani precizan je Milanović-Trapo koji tako zarađuje titulu najboljeg strijelca ove momčadi OSK-a u proljetnom dijelu sezone.

U 54. minuti prednost OSK-a povećava Denis Žižić-Gušo pogotkom s 15-ak metara u lijevu stranu, a konačnih 1:4 postavio je kapetan OSK-a Marko Erceg kojemu je nakon lijepe akcije loptu petom odložio Marinović, a Erceg potom sjajnim udarcem u rašlje pogodio mrežu Uskoka.

OSK: Bečko, Bazo, M. Erceg, Vugdelija, Jukić (od 51. Norac-Kljajo), A. Erceg, Bašić, Milanović-Trapo, Marinović, Vuleta, Žižić-Gušo. Trener: Anđelko Šimunović.

1. ŽNL - Kadeti - 18. kolo (zaostala utakmica)

Uskok - OSK 7:0

- Kadeti su u posljednjoj utakmici sezone koja je bila rezultatski nebitna doživjeli težak poraz, a pitanje pobjednika riješeno je već nakon prvog poluvremena kada je bilo 5:0 za domaćine.

OSK: Vladova, Munivrana, Bečko, Elek, A. Vuleta, Tomašević, M. Vuleta, Marinović, Milanović-Trapo, Grgat, Sladović. Trener: Ivan Samardžić.

Početnici - Liga NSŽSD

OSK - Talent 1:4 (Marko Marinović)

- OSK je prvi poveo preko Marka Marinovića koji je zabio iz slobodnog udarca da bi u završnici poluvremena Talent preokrenuo rezultat. Imao je OSK u drugom dijelu prigoda za povratak u utakmicu no naši igrači nisu bili precizni za razliku od protivnika koji su postigli još dva pogotka.

NEDJELJA - 28.05.

Liga Cetinske krajine - početnici

Brnaze - OSK 7:0

- Druga momčad naših početnika doživjela je uvjerljiv poraz od najbolje momčadi lige.

Liga Cetinske krajine - mlađi početnici

Brnaze - OSK 5:2

- I u utakmici mlađih početnika slavile su Brnaze, naša momčad postigla je dva pogotka, premalo za pozitivan rezultat.

nk-oskotok @ 10:45 |Isključeno | Komentari: 0