Blog - kolovoz 2013
subota, kolovoz 31, 2013
Jutros su na ŠC Gola Brda mlađi i stariji pioniri OSK-a bili domaćini NK Čaporice-Trilj u pripremnim susretima. Mlađi pioniri su poraženi od gostiju sa 1:2 iako su poveli preko Denisa Žižić-Guše.

Istim rezultatom su poraženi i pioniri. Gol za OSK je postigao Krešimir Grgat.

nk-oskotok @ 11:57 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, kolovoz 30, 2013
Seniori OSK-a su odigrali trening utakmicu protiv kombinirane postave juniora i kadeta, a to je ujedno bio i posljednji pripremni susret pred početak prvenstva i okršaj sa Slogom.

Očekivano su slavili seniori i to rezultatom 6:0. Mrežu kombinirane postave juniora i kadeta je načeo Alen Samardžić udarcem sa 15-ak metara. Na 2:0 glavom povisuje Ante Banić-Škojo nakon ubačaja Bašića. Treći gol i posljednji u prvom poluvremenu postigao je Petar Bašić-Šiško kada je sa 25 metara odlično pucao, a lopta se od vratnice odbila u mrežu.

Isti igrač eurogolom otvara drugo poluvrijeme. Sa neka 22-23 metra je pogodio u rašlje za 4:0. Na 5:0 povisuje Stipe Banić-Škojo, a priču zaključuje Zvonimir Grgat.

Nakon utakmice održano je zajedničko druženje uz roštilj.

oskotok's Seniori - Juniori-kadeti 6-0 album on Photobucket
nk-oskotok @ 23:15 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
četvrtak, kolovoz 29, 2013
- Nakon što se nije uspio pronaći adekvatan protivnik za generalku seniora pred prvenstvo donesena je odluka da se odigra utakmica protiv miješanog sastava juniora i kadeta koje vode Petar Džaja i Ivan Samardžić.

Utakmica je na rasporedu u 17:30 sati.

nk-oskotok @ 18:24 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, kolovoz 25, 2013
- Zbog velike kiše i loše vremenske prognoze za cijeli dan otkazan je susret OSK-a i Mladosti. Ta utakmica će se vjerojatno odigrati u srijedu, a službenu potvrdu ćete dobiti tokom tjedna.

nk-oskotok @ 15:22 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
subota, kolovoz 24, 2013
- Svoju sedmu pripremnu utakmicu OSK će odigrati sutra na domaćem terenu protiv Mladosti iz Prološca. Prije 8 dana ova dva protivnika odmjerila su snage u Prološcu, a tada je Mladost bila bolja sa 2:1.

Utakmica je na rasporedu u 18 sati.

nk-oskotok @ 23:49 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
petak, kolovoz 23, 2013
- Jutros je u prostorijama NSŽSD-a održan plenum klubova 1. ŽNL na kojem je obavljen ždrijeb za narednu sezonu.

Tako će OSK sezonu otvoriti protiv Sloge koja je došla iz 2. ŽNL. Trenutno je ekipa Sloga nepoznanica no već od danas kreće prikupljanje informacija.

Prvo kolo se igra 07.09. i 08.09, a završava 1.12. (za OSK polusezona završava 24.11. jer je posljednje kolo slobodan).

četvrtak, kolovoz 22, 2013
U petak,  23.08.2013. godine, s početkom u 10:00 sati u prostorijama Saveza u Splitu održati će se sjednica Plenuma  klubova  Prve  ŽNL .

Dnevni red

1. Analiza natjecateljske 2012./2013.godine – proljetna sezona
2. Kalendar natjecanja za 2013./2014.godinu – jesenska sezona
3. Razno

nk-oskotok @ 18:01 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, kolovoz 19, 2013
Sa pripremama za novu sezonu polako počinju i mlađe kategorije. Jutros su održani prvi treninzi mlađih pionira i pionira te početnika i mlađih početnika.

Danas poslijepodne prvo okupljanje imaju kadeti i juniori.

nk-oskotok @ 11:14 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, kolovoz 17, 2013
- U ponedjeljak s treninzima počinju i mlađe kategorije NK OSK. U 9 sati na rasporedu je trening za mlađe pionire (2001. i 2002. godište) i za pionire (1999. i 2000. godište).

U 17:30 sati prvi trenizi očekuju kadete (1997. i 1998. godište) i juniore (1995. i 1996. godište).

U ponedjeljak također s treninzima kreću početnici i mlađi početnici.

nk-oskotok @ 21:08 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
petak, kolovoz 16, 2013
- Lošu igru prezentirali su nogometaši OSK-a u današnjoj prijateljskoj utakmici protiv Mladosti. Nedostajalo je više trke, agresivnosti i zalaganja.

OSK je poveo preko Šimunovića koji nije imao težak posao nakon što je domaći vratar Jukić promašio loptu. Mladost je izjednačila, mora se reći zasluženo, preko Predraga Šimića koji je sa 20 metara postigao pravi eurogol. Prije toga su domaći imali i gredu.

Sve u svemu, bilo je to loših 45 minuta. Ni drugo poluvrijeme nije bilo bolje. Domaćini su očigledno fizički pali, no OSK to nije znao iskoristiti. Odigrati jednostavne kontre je djelovalo kao neriješiva enigma.

Konačnih 2:1 postavio je iskusni Hrvoje Erceg. OSK je imao priliku za poravnanje, no nije iskorištena.

Može nas tješiti činjenica da je OSK pokazao da može bolje, ali ovo mora biti upozorenje da se bez pravog pristupa ne može ništa postići.

OSK: Labrović, Varvoda, Banić, Tolj, Gilić, Bašić, I. Grgat, Z. Grgat, Šimunović, J. Dukić, S. Banić-Škojo.

Još su igrali: A. Banić-Škojo, Bazina, T. Dukić, A. Samardžić, Vukas, Vladova, Delija, Laco, J. Samardžić

oskotok's Mladost - OSK 2-1 album on Photobucket
nk-oskotok @ 21:49 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, kolovoz 15, 2013
- Svoju šestu pripremnu utakmicu OSK će sutra odigrati u Prološcu u 18:30h. Ono što je dosad viđeno u prijateljskim utakmicama je više nego zadovoljavajuće pa se nadamo da će se tako i nastaviti.

Mladost inače vodi Damir Matijašević, bivši igrač i trener OSK-a.

nk-oskotok @ 17:28 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, kolovoz 12, 2013
Nogometni klub Dugopolje pobjednik je 22. Memorijalnog turnira „Luka Erceg i Ivan Kamber“. Slavili su sa ukupnih 9:8 protiv OSK-a nakon boljeg izvođenja 11-eraca. Ovo je četvrti put u posljednjih deset godina da OSK na ovaj način gubi u finalu.

Mnogobrojni gledatelji mogli su uživati u kvalitetnoj predstavi dva protivnika koji igraju atraktivan i oku ugodan nogomet.

OSK dobro otvara i prijeti već u 2.minuti kada nakon sjajnog centaršuta Z. Grgata Josip Dukić sa 7-8m ne uspijeva poentirati glavom. Dugopolje dolazi u vodstvo u 9.minuti preko Serdarušića koji pogađa neobranjivo u kut vrata OSK-a. Tri minute poslije stiglo je izjednačenje. Bašić-Šiško je oduzeo jednu loptu, proslijedi do Banić-Škoje, a ovaj odličnom dubinskom loptom pronalazi Dukića koji je otišao malo ukoso i zatim pogodio u rašlje za veliko veselje na punim tribinama Golih brda.

OSK je u tom periodu imao još nekoliko dobrih pokušaja, dok je kod Dugopolja ponovno zaprijetio Serdarušić. Dugopolje je u 36.minuti znalački iskoristilo višak na desnoj strani OSK-a, a strijelac je bio Zebić.

Sa rezultatom 1-2 se otišlo na poluvrijeme. Drugo poluvrijeme se igralo dosta čvrsto s malo prilika. U zadnjih 20-ak minuta OSK je pomalo počeo stezati obruč oko gola Dugopolja da bi u 80.minuti došlo do izjednačenja. Matej Šimić je nepropisno zaustavio Norca-Kevu i sudac Titlić je pokazao na bijelu točku. Isti je igrač bio i siguran realizator. Do kraja nije bilo nekih uzbuđenja.

Pristupilo se izvođenju 11-eraca. Kod Dugopolja je promašio Serdarušić te je u zadnjoj seriji Nikola Bašić imao priliku donijeti OSK-u pobjednički pehar no njegov udarac je završio na gredi. Do kraja su kod Dugopolja svi sigurno pogađali dok kod OSK-a Gilić nije iskoristio 11-erac.

Za najboljeg vratara turnira izabran je Frano Labrović iz OSK-a, najbolji strijelac je bio Dražen Bagarić sa 3 gola iz Dugopolja (OSK-ov Josip Dukić je također postigao 3 gola no OSK je bio slabije plasiran na kraju te je zbog toga Bagarić bio u prednosti), dok je najbolji igrač bio Zvonimir Grgat iz OSK-a.

Nagrade su uručili: predsjednik Udruge dragovoljaca Domovinskog rata Općine Otok Ante Vrdoljak, dopredsjednik NK OSK Ante Laco, sportski direktor NK OSK Otok Dušan Norac-Kevo, načelnik Općine Otok i predsjednik NK OSK Otok Branko Samardžić, Dujo Kamber (otac poginulog Ivana Kambera) i unuk pok. Luke Ercega – Roko.

Iskrene čestitke NK Dugopolju na osvajanju turnira te jedno veliko hvala u ime NK OSK Otok svim sudionicima, pokroviteljima i sponzorima na pomoći pri organiziranju turnira.

OSK: Labrović, Varvoda, Banić, Tolj, Gilić, I. Samardžić, Bašić-Šiško, Z. Grgat, Banić-Škojo, I. Grgat, Dukić.

Još su igrali: Norac-Kevo, Bašić, Šimunović, A. Samardžić i M. Samardžić.

Dugopolje: Bečić, Kardum, Šimić, Štimac, Pajčić, Kovač, Gale, Klarica, Serdarušić, Šimunović, Zebić.

Još su igrali: Caktaš, Marasović, Balić.

DODJELA NAGRADA

oskotok's OSK - Dugopolje 2-2 - finale turnira album on Photobucket
nk-oskotok @ 00:26 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
nedjelja, kolovoz 11, 2013
- U susretu za 3. mjesto Junak je sa 2:0 bio bolji od Hrvaca i tako osvojio 3. mjesto. Utakmica je bila zanimljiva, Hrvace su imali nekoliko dobrih prilika, no nisu ih iskoristili i to je kažnjeno dvama pogocima Ante Petričića.

Hrvace: Soldić, Đipalo, Bešlić, Bandalo, Zorica. Vardić, Stipanović, Borozan, Marunica, Vuković, Čović.

Još su igrali: Kelava, Ajduković, Runje, Stipić, Selak, Anušić, Božinović i Alebić.

Junak: Grčić, Ramljak, Medvid, Mandac, Barać, Radović, Perić, Petričić, Mišerda, J. Matijašević, Vardić.

Još su igrali: Bikić, Šušnjara, B. Matijašević, Roguljić i Bajić.

oskotok's Hrvace - Junak 0-2 album on Photobucket
nk-oskotok @ 23:47 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, kolovoz 10, 2013

- Nakon što je OSK jučer svladao Junaka sa 3:0 i tako izborio finale danas smo dobili i drugog finalista. Dugopolje je uvjerljivo slavilo protiv Hrvaca sa 6:0, a taj rezultat je postavljen već nakon prvih 45 minuta.

Strijelci su bili triput Bagarić, dvaput Žuljević i jednom Repić. Susret je vodila prvoligaška sudačka trojka u sastavu Mamić, Radić, Pepur.

Utakmica za 3. mjesto između Junaka i Hrvaca se igra u 16 sati, a finale u kojem se sastaju OSK i Dugopolje je na rasporedu u 18 sati.

Hrvace: Cvrlje, Runje, Bešlić, Bagarić, Zorica, Vardić, Stipanović, Borozan, Marunica, Stipić, Božinović.

Još su igrali: Soldić, Đipalo, Bandalo, Ajduković, Vuković, Selak, Anušić i Čović.

Dugopolje: Smodlaka, Pajčić, Rašić, Vučemilović-Grgić, Lozo, Krišto, Vladislavić, J. Balić, Repić, Žuljević, Bagarić.

Još su igrali: Štimac i Kovač.

oskotok's Hrvace - Dugopolje 0-6 album on Photobucket
nk-oskotok @ 20:41 |Komentiraj | Komentari: 0
Već 1968. godine se pojavila ideja da se osnuje nogometni klub u Otoku. Ta ideja pretvorila se u stvarnost 10. kolovoza 1969. kada je održana i osnivačka skupština Omladinskog sportskog kluba ( OSK ) koji je poslije promijenio ime u Otočki sportski klub. Prvi predsjednik kluba bio je Stipan Jakić iz Otoka, a trener Stipe Pupić- Bakrač.

Značajniji rezultati su osvajanje prvih mjesta na području Splitskog nogometnog saveza u sezoni 1977./78., 1980./81. te 1994./95.

SRETAN ROĐENDAN!

nk-oskotok @ 11:17 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, kolovoz 9, 2013
U prvom polufinalu 22. memorijalnog turnira "Luka Erceg i Ivan Kamber" OSK je u potpunosti nadigrao sinjskog Junaka i zasluženo slavio sa 3:0. Od početka su Otočani krenuli agresivno (u sportskim okvirima) i kvalitetno pokrivali prostor, dok je u napadu svaka akcija imala glavu i rep.

Taktički je ovo bila gotovo savršena utakmica. Bilo je nekoliko kratkih crnih rupa, ali to nije ništa čudno s obzirom na fazu priprema.

Na golu OSK-a je Labrović bio gotovo sasvim nezaposlen. Obrana ispred njega je bila čvrsta i pokretljiva, dok su rudarski posao na sredini terena odradili Bašić-Šiško i I. Samardžić. Dva Grgata na krilima - Ivan i Zvonimir su driblinzima izluđivali čuvare dok su u napadu Banić-Škojo i Dukić bili konstantna prijetnja.

Da OSK misli napraviti ozbiljan rezultat na ovom turniru pokazao je već sam uvod kada je Dukić zaprijetio nakon što je Banić-Škojo glavom prebacio loptu. Dvije minute poslije I.Samardžić se izborio za udarac na nekih 25m, odlično odapeo a vratar Junaka Grčić to odbija u korner.

Ipak, u 11. minuti Grčić je bio nemoćan. Zvonimir Grgat je uzeo loptu, u solo prodoru nanizao 4 igrača i pogodio Grčićev desni kut. Ovaj potez Zvonje je popraćen dugotrajnim apaluzom. Potom za Junak prijeti Vitić čiji udarac Labrović brani i lopta odlazi u korner. U 20. minuti ponovno jedan dobar pokušaj Dukića, da bi isti igrač povećao vodstvo tri minute kasnije. Lijevi bek OSK-a, Denis Gilić, je uputio odličan centaršut, a Dukićev udarac glavom odlazi u mrežu za povećanje vodstva.

U 28. Šiško je prošao na desnu stranu i ubacio, no Dukić je požurio i lopta mu je otišla iza leđa. U 38. minuti bilježimo dobar pokušaj Z. Grgata čiji je udarac otišao preko gola.

Na poluvremenu u redovima OSK-a nije bilo promjena. U 51. je postavljen konačan rezultat. Banić-Škojo je dao loptu Z. Grgatu u prazan prostor, a ovaj se poput brzog vlaka sjurio, pobjegao čuvarima i zaobišao Grčića koji ga ruši no na loptu natrčava Dukić i posprema je sa 10-ak metara.

Do kraja nije bilo većih prilika, OSK je kontrolirao rezultat i Junak osim par ubačaja i solo pokušaja nije ništa značajnije napravio. Ovom pobjedom OSK je prošao u finale turnira koje se igra u nedjelju i u kojem ga čeka pobjednik sutrašnjeg dvoboja Hrvace-Dugopolje (18 sati).

OSK: Labrović, Varvoda, Banić, Tolj, Gilić, I. Samardžić, Bašić-Šiško, Z. Grgat, S. Banić-Škojo, I. Grgat, Dukić.

Još su igrali: Bašić, M. Samardžić, Norac-Kevo, Bazina, Šimunović, A. Samardžić, A. Banić-Škojo.

Junak: Grčić, Vardić, Poljak, Medvid, Mandac, Perić, Petričić, Mišerda, J. Matijašević, Vitić, D. Barać.

Još su igrali: Šušnjara, Radović, Roguljić, B. Matijašević, M. Barać, Budimir, Bajić.

oskotok's OSK - Junak 3-0 album on Photobucket
nk-oskotok @ 21:11 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
- Danas u 18 sati na rasporedu je prvo polufinale 22. memorijalnog turnira "Luka Erceg i Ivan Kamber", a susreću se domaći NK OSK i NK Junak.

Ova dva protivnika su se susrela i u prošlogodišnjem polufinalu, a tada je pobjedu vrijednu prolaska u finale Junaku donio Balić.

Samo otvaranje turnira u 17:30 sati, a prije toga će biti položeno cvijeće na spomen-obilježje kod crkve sv. Luke.

nk-oskotok @ 09:36 |Komentiraj | Komentari: 0
utorak, kolovoz 6, 2013

22. Memorijalni turnir „Luka Erceg i Ivan Kamber“ koji se igra u spomen na 14 smrtno stradalih branitelja sa područja Općine Otok održati će se 9., 10. i 11. kolovoza.

Turnir organizira NK OSK Otok, a pokrovitelji su Ministarstvo branitelja, Županija Splitsko-dalmatinska, Općina Otok, Hrvatski nogometni savez i Nogometni savez županije Splitsko-dalmatinske.

Sponzori turnira su Jamnica i Pekara Šaribok.

Na turniru uz domaćina, NK OSK Otok, još sudjeluju NK Junak, NK Hrvace i NK Dugopolje.

Turnir će svečano biti otvoren u petak u 17:30 sati, dok je u 18 sati na rasporedu prva polufinalna utakmica između OSK-a i Junaka. Drugo polufinale je na rasporedu u subotu, također u 18 sati, a sastaju se Hrvace i Dugopolje.

U nedjelju u 16 sati je na rasporedu utakmica za 3. mjesto, dok će se finale odigrati u 18 sati.

Prošle godine je slavio NK Junak.

Pozivamo sve ljubitelje nogometa da prisustvuju ovom uvijek zanimljivom turniru.

nk-oskotok @ 14:48 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, kolovoz 3, 2013

FRANO LABROVIĆ PREŠAO U REDOVE OSK-a

Novo lice u redovima OSK-a je vratar Frano Labrović. Ljubiteljima nogometa je poznat kao dugogodišnji vratar Glavica. Ovaj iskusni 34-godišnjak je već branio boje OSK-a – bilo je to u sezoni 2000/01.

Njegovim dolaskom OSK sada ima dva vrlo kvalitetna rješenja za vratarsku poziciju te ne sumnjamo kako će sa svojim iskustvom umnogome pomoći mladoj ekipi OSK-a.

ZAGORA - OSK 4:3 (3:0)

Dva lica u trećoj pripremnoj utakmici pokazali su nogometaši OSK-a. Domaća Zagora je nakon 45 minuta imala visokih 3-0. OSK je djelovao sporo, beskrvno te praktički nije ozbiljnije zaprijetio domaćem vrataru.

Napadači Zagore su uspješno kažnjavali pogreške u obrani OSK-a i iste pretvarali u pogotke.

U drugom poluvremenu totalno drugačija slika. OSK je bio taj koji je diktirao tempo i koji je konstantno napadao te je Labrović bio sasvim nezaposlen.

Sam ulazak u drugo poluvrijeme je dao nagovijestiti uzbudljivu utakmicu. Nakon nekoliko prilika OSK je smanjio na 3-1 preko kapetana Stipe Banića-Škoje koji je iskoristio asistenciju Varvode. Malo potom  Norac-Kevo propušta veliku šansu za smanjenje vodstva koje ipak dolazi sredinom drugog poluvremena kada je nakon kornera loptu u mrežu domaćina ugurao stoper Duje Banić.

Potom je zaiskrilo na terenu, a čemu su kumovale čudne odluke suca koji je isključio dva igrača – po jednog sa obje strane. Kod OSK-a je isključen Bašić-Šiško iako nije bio jasan razlog.

Nakon toga Zagora povećava vodstvo da bi konačnih 4:3 postavio Norac-Kevo na asistenciju Banić-Škoje.

Sve u svemu, gledatelji na Borovištu su mogli uživati u otvorenom nadmetanju dvije kvalitetne momčadi.

Još su igrali: Norac-Kevo, A. Banić-Škojo, Bazina, Šimunović.

oskotok's Zagora - OSK 4-3 album on Photobucket
nk-oskotok @ 22:26 |Komentiraj | Komentari: 0
U drugoj prijateljskoj utakmici OSK je poražen sa 3:1 od Glavica. Sva 4 gola na susretu smo vidjeli u prvom poluvremenu. Igralo se 2 X 35 minuta, a sudio je Tomislav Šentija.

OSK je krenuo sa malo izmijenjenim sastavom pa je tako priliku na golu dobio Tomašević, partneri na stoperskim pozicijama su bili I. Samardžić (koji je danas bio kapetan) i kadet Bruno Čikara. Bekovske pozicije su držali Bazina i Gilić.

Dva zadnja vezna su bili Šimunović i Bašić (koji je odigrao dobru utakmicu), dok su ofenzivni dio momčadi činili A. Samardžić, A. Banić-Škojo, I. Grgat i T. Dukić. Priliku su tokom susreta dobili svi igrači, a osim spomenutih 11 još su igrali Varvoda, Banić, Norac-Kevo, Vladova, Delija, J. Dukić, Bašić-Šiško, Z. Grgat, S. Banić-Škojo i Vukas.

Poštedu je dobio tek prvi vratar Marijan Samardžić koji je zbog lakših problema sačuvan za popodnevni susret sa Zagorom u Unešiću.

Vrijedi istaknuti odličnu partiju juniora Tonija Dukića koji je postigao pogodak, izborio 11-erac te imao još nekoliko zanimljivih poteza. Prve nastupe su uz Čikaru zabilježili kadeti Delija i Vladova dok je junior Vukas debitirao u prošlom susretu u Solinu.

Glavice su u vodstvo došle preko Katića koji je iskoristio poklon Otočana i lijepo pogodio za 1:0. Na 2:0 je povisio Jurica Romac iz slobodnog udarca. OSK je na 2:1 smanjio nakon lijepe akcije. Poslije jednog prekida lopta dolazi do I. Grgata koji ju proslijeđuje na lijevu stranu do I. Samardžića. Ilija loptu šalje na drugu stativu do brata Alena koji ju glavom vraća u sredinu gdje se najbolje snalazi T. Dukić i zabija pokraj nemoćnog Matića.

Malo potom OSK je imao priliku doći do izjednačenja. A. Samardžić je prošao po desnoj strani, ubacio za T. Dukića kojeg s leđa ruši domaći branič, a Šentiji preostaje jedini pokazati na bijelu točku. Loptu je uzeo Bašić, no njegov udarac je otišao iznad gola.

Pred kraj poluvremena svoj drugi gol, a za Glavice treći postiže J. Romac.

U drugom poluvremenu nije bilo toliko zanimljivo, obje ekipe su imali nekoliko poluprilika no ništa konkretno.

Danas u 18 sati OSK gostuje u Unešiću.

oskotok's Glavice - OSK 3-1 album on Photobucket
nk-oskotok @ 11:45 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, kolovoz 2, 2013
- Nakon prijateljske utakmice sa Solinom OSK sutra očekuju dvije utakmice (što je, mora se priznati, pomalo neobično).

Ujutro u 9 sati OSK će biti gost susjednim Glavicama koje je preuzeo Robertino Ugrin koji je neko vrijeme bio i trener OSK-a. U toj utakmici će nastupiti miješani sastav, a priliku da se dokažu će prvenstveno dobiti kadeti i juniori.

Poslijepodne, u 18 sati, OSK gostuje u Unešiću kod Zagore. Unešićani nestrpljivo iščekuju rasplet priče oko toga hoće li 3. HNL Jug brojiti 16 ili 18 članova jer o tome ovisi njihov ostanak u istoj. U toj utakmici će nastupiti najjači sastav.

nk-oskotok @ 20:10 |Komentiraj | Komentari: 0