subota, studeni 3, 2012
- U desetom kolu raspored je na Gola Brda doveo goste iz Runovića. Završilo je 3-0 za OSK-a u čijoj je pobjedi najbolji bio i najmlađi na terenu - Petar Bašić-Šiško. Osim što je odličnim udarcem doveo OSK u vodstvo ovaj veznjak je i sudjelovao kod trećeg pogotka kad je sjajnom loptom izbacio Varvodu kojeg je gostujući branič srušio. Ante Tolj nije odigrao nimalo lošiju utakmicu te je pokazao da je najbolji igrač ove ekipe ali s obzirom na godine ipak mala prednost ide Bašić-Šiški.Osim njega po 90 minuta su odradila još dva juniora - Ivan Grgat i Ilija Samardžić koji su također odigrali zapaženo da bi 15-ak minuta dobio i Ante Banić-Škojo.

Utakmicu je življe otvorio OSK što je rezultiralo ranim vodstvom. I. Samardžić je dugom loptom pronašao Varvodu koji asistira Bašić-Šiški a veznjak OSK-a snažnim udarcem u bliži kut svladava Ljubičića. U 11. minuti je sa 20m zaprijetio I. Grgat. Gosti se javljaju u 20. minuti kada iz slobodnog udarca prijeti Bitanga ali udarac, iako precizan, nije bio dovoljno snažan.
Povećanje vodstva dolazi u 25. minuti. Tolj je ubacio, a Norac-Kevo primirio loptu za Dukića koji ju preciznim udarcem plasira u sami kut gostujućih vrata. Tri minute poslije Dukić je promašio nemoguće. Nakon što ga je proigrao Z. Grgat Dukić se sjurio, izdržao nalete gostujućeg braniča te zavaljao golmana gostiju da bi umjesto da pospremi loptu u mrežu pucao snažno i visoko te pogodio prečku. U nastavku je odlično pucao Z. Grgat, ali se istaknuo vratar Mračaja Josip Ljubičić. U 35. stopostotnu priliku ima Babić kojeg je Bitanga odličnom loptom izbacio u šansu ali se ovaj odlučuje na udarac iz prve što je bilo najgore rješenje. U 43. minuti identična situacija kao i kod drugog gola. Tolj je ubacio, Norac-Kevo primio za Dukića koji promašuje loptu na 8 metara.
U 47. G. Puljiz ubacuje za Bitangu koji puca efektno ali lopta zbog blata ne uspijeva doći dalje od peterca. U 52. Bašić-Šiško proigrava Varvodu koji se sjurio i pucao iskosa ali je i njemu lopta ostala u blatu ispred gola. U 57. serija udaraca gostiju koje su domaći igrači uspješno otklonili. Nakon toga u jednoj akciji gosti traže igranje rukom Alena Runje, ali sudac ostaje nijem. Da li je stvarno bilo penala sa tribina je ipak bilo nemoguće procijeniti s obzirom na buket igrača.
U 62. A. Puljiz puca iz daljine pokušavajući uhvatiti Samardžića na spavanju. U 63. prijeti I. Bilić ali ne pretjerano opasno. U 71. je postavljen konačan rezultat a strijelac je bio Ante Tolj iz penala kojeg je izborio Varvoda a na asistenciju Bašić-Šiške. U 85. prava malonogometna akcija igrača OSK-a koja je završila udarcem S. Banić-Škoje. Posljednju priliku za goste ima Bitanga dok su za OSK još zaprijetili I. Samardžić i A. Banić-Škojo.