ponedjeljak, siječanj 14, 2013
- Na danas održanoj prozivci okupilo se 15 igrača dok su opravdano izostali kapetan Stipe Banić-Škojo te Marin Samardžić.

Na prozivci su bili prisutni predsjednik Branko Samardžić, dopredsjednik Ante Laco te član Uprave Dušan Norac-Kevo.

Predsjednik je izrazio zadovoljstvo prikazanim zalaganjem i odnosom prema klubu te je izrazio vjeru i punu podršku ovoj mladoj ekipi.

Što se tiče novih igrača spominjali smo da je prvi cilj pojačati obranu što je i učinjeno dovođenjem Andrije Bazine. 27-godišnji Bazina je karijeru počeo u sinjskom Junaku da bi po isteku juniorskog staža 2004. preselio u Tekstilca. Tu se zadržao četiri godine da bi potom godinu i pol igrao za Glavice.

Zatim se ponovno vraća u Tekstilac gdje je igrao u proljetnom dijelu sezone 2010/11. Nakon Tekstilca odlazi u Mladost Proložac gdje je bio otprilike pola godine. Od kolovoza 2012. je član Glavica, ali nije zabilježio nijedan nastup.

Boris Pavić: - Momčad je mlada, pomalo i neiskusna što se vidjelo u nekim utakmicama jesenskog dijela. No nisam nezadovoljan, momčad nestrpljivo očekuje nastavak sezone i ono što je najbitnije, homogeni su.  Bogatiji su za određeno iskustvo i mogu samo prema gore.

Prvu pripremnu utakmicu OSK će odigrati protiv Hrvaca 26.1. (subota), a o točnom terminu ćemo vas na vrijeme obavijestiti.

nk-oskotok @ 21:57 |Komentiraj | Komentari: 0
« » sij 2018