utorak, veljača 3, 2015
Novo i vjerojatno posljednje pojačanje OSK-a u ovoj sezoni je 24-godišnji stoper Dino Ljubas. Ovaj kvalitetni branič u redove OSK-a stiže iz susjednog Junaka gdje je u jesenskog dijelu bio najstandardniji igrač sa ukupno 17 nastupa.

Dino, koji je inače rodom iz Slavonije, karijeru je započeo u Šokadiji iz Starih Mikanovaca. Trenirao je u Cibaliji i Osijeku da bi prve seniorske minute zabilježio u matičnoj Šokadiji za koju je nastupao već sa 16 godina. Tako ga je uočio i splitski Hajduk u čije redove stiže u ljeto 2008. godine, potom je upućen na posudbu u GOŠK, nakon toga RNK Split te Primorac da bi u Junak stigao na zimu 2011. godine. I pokazao se u odličnom svjetlu u 2,5 sezone koliko je nastupao za Junak dok su bili član 2. HNL. Nakon Junaka  odlazi u BiH, u Slobodu iz Tuzle da bi potom ponovno bio član Primorca, a ljetos i Junaka.

Ljubas je već igrao u paru s Mandacem tako da vjerujemo da će se brzo uigrati i činiti neprobojan bedem ispred vrata OSK-a.  I na današnjoj utakmici u Glavicama su odigrali više nego dobro.

S obzirom na igračku biografiju vidljivo je da je OSK dobio školovanog igrača sa dosta iskustva viših rangova te se nadamo da će opravdati epitet pojačanja.

« » sij 2018