petak, kolovoz 17, 2012
           OSK - Zagora 2:0 (Norac-Kevo, Z. Grgat)

Zanimljivu, dinamičnu i utakmicu sa puno šansi su vidjeli gledatelji danas na Golim brdima. OSK je bolje otvorio utakmicu sa nekoliko poluprilika da bi u vodstvo došao u 21. minuti. Tolj je ubacio iz kornera, S. Banić-Škojo je sa prve vratnice glavom prenio loptu u sredinu gdje je Norac-Kevo izmakao pažnji svojih čuvara i zabio za vodstvo.

I nakon vodstva je OSK bio taj koji je diktirao tempo i prijetio. Pritisak se isplatio u 35. minuti. Varvoda je sjajnim prodorom po desnoj strani izašao prema Duki, snažno puca a lopta se od vratara Zagore odbija do Z. Grgata koji ju posprema u mrežu. Ubrzo potom je Norac-Kevo odlično reagirao nakon greške domaćeg stopera ali mu je nedostajalo svježine u završnici.

Drugo poluvrijeme šansom Dukića otvara OSK da bi Zagora koja je uvela nekoliko svježih igrača ubrzo zagospodarila terenom. Imali su nekoliko prilika, ali je Samardžić bio siguran. Pred kraj utakmice OSK je mogao i povećati vodstvo.

Bila je ovo sjajna utakmica domaćina, sa puno trke i agresivnosti. Zbog izostanka Banića Pavić je napravio nekoliko rošada. U srce veznog reda premješten je I. Grgat, na lijevo krilo Z. Grgat a partner u napadu Dukiću je bio Norac-Kevo.

Dodajmo još da će OSK u 1. kolu 1.ŽNL ugostiti ekipu Vinjana. Zanimljivo je da je upravo s Vinjanima OSK zaključio proteklu sezonu. Bilo je 7-0 ali ovo će biti sasvim drugačija utakmica.

OSK: M. Samardžić, Radman-Livaja, Tolj, Runje, I. Samardžić, Varvoda, S. Banić-Škojo, I. Grgat, Z. Grgat, Dukić, Norac-Kevo.

Zamjene: A. Banić-Škojo, Sučić, Svalina, Šipić, Šimunović, Vladova.

Zagora: Duka, Jakelić, Šimić, Škugor, Ćaleta, Jurić, Nuić, Slugan, Đuras, Šiklić, Vuković.

Zamjene: Škomrlj, Batinica, Goreta, Maleš, Vrljac.

nk-oskotok @ 21:03 |Komentiraj | Komentari: 0