nedjelja, kolovoz 10, 2014
- NK Hrvace pobjednik su 23. izdanja Memorijalnog turnira "Luka Erceg i Ivan Kamber". U finalu su sa 3:0 nadvisili Junak, a strijelci su bili Božinović, Stipić i Marunica.

Junak je danas igrao u izmjenjenom sastavu u odnosu na jučer - bilo je 6 novih igrača.

Povele su Hrvace u 10. minuti zahvaljujući Božinoviću. U 13. minuti isti igrač ima priliku povećati vodstvo nakon sjajne asistencije Dukića no ne puca dobro. U 16. minuti udarac je okušao i Dukić, otišlo je pokraj gola.

U 18. minuti Jozo Buljan proigrao je Baraća čiji udarac odlazi iznad gola. Nekoliko minuta kasnije ponovno se istaknuo Buljan, no ovaj put Barać sebično reagira.  Nakon toga  je stigla kazna preko Stipića koji je lobovao Bikića.

U 25. minuti zaprijetio je Matijašević, a u 27. minuti poklon Ljubasa ne koristi Božinović.

Do kraja poluvremena Hrvace su zaprijetilo preko Bašić-Šiške i Marunice.

Na prvu priliku u drugom poluvremenu smo morali čekati do 56. minute kada udarac Baraća odlazi iznad gola. Sve je riješeno u 78. minuti kada je u kaznenom prostoru Junaka srušen Božinović, a siguran realizator je bio Marunica.

Hrvace: Runje, Romac, Zorica, Ajduković, Ćurković, Bašić-Šiško, Stipanović, Stipić, Marunica, Dukić, Božinović.

Još su igrali: Jerkan, Borozan, Velemirović, Đipalo, Vulić, Buljac, Anušić i Tomašević.

Junak: Bikić, Bekavac, Runje, Ljubas, Ramljak, Roguljić, Perić, Buljan, Jandrek, Matijašević, Barać.

Još su igrali: Ćurković, Bilandžić, Majstrović, Janković, Samardžić, Lipotić, Mažurin i Maganić.

Sudili su Jakov Titlić, Mario Soldić i Ante Grčić.

Nagradu za prvo mjesto kapetanu Hrvaca uručio je Dujo Kamber, otac poginulog Ivana Kambera.

Nagradu za drugo mjesto kapetanu Junaka uručio je Roko, unuk pok. Luke Ercega.

Nagradu za treće mjesto predstavniku Dugopolja uručio je Anđelko, član IO-a OSK-a.

Nagrada za najboljeg igrača pripala je Anti Stipiću iz Hrvaca, a nagradu mu je uručio Dušan Norac-Kevo, član IO-a OSK-a.

Nagrada za najboljeg strijelca pripala je Petru Bašić-Šiški iz Hrvaca, a nagradu mu je uručio predsjednik NK OSK Otok i načelnik Općine Otok Branko Samardžić.

Nagrada za najboljeg vratara pripala je Pavlu Vugdeliji iz Dugopolja, a nagradu mu je uručio dopredsjednik NK OSK Ante Laco.

Čestitke Hrvacama na osvajanju turnira!

nk-oskotok @ 23:38 |Komentiraj | Komentari: 0
« » sij 2018