ponedjeljak, travanj 14, 2014
- Iza OSK-a je loš vikend u kojem nijedna kategorija nije osvojila niti jedan bod.

Mlađi i stariji pioniri su ugostili Hajduka, a u oba susreta je Hajduk uvjerljivo slavio. Mlađi pioniri su poraženi sa 7:1, a strijelac za OSK je bio Mate Munivrana.

OSK: Vugdelija, Norac-Kevo, Milanović-Trapo, Vojković, Andr. Vuleta, Samardžić, F. Munivrana, M. Munivrana, Ante Vuleta, Tomašević, A. Erceg, Žižić-Gušo, M. Erceg, Grgat.

Stariji pioniri poraženi su sa 12:0.

OSK: Mačina, Tomašević, Marinović, Vuleta, M. Jukić, Norac-Kevo, Grgat, Bečko, S. Jukić, Bitunjac, Milanović-Trapo.

Kadeti i juniori su ugostili Adriatic. Kadetska utakmica je bila odlična, sa dosta dobrih poteza, uzbuđenja i preokreta. Poveo je OSK u 6. minuti. Vladova je odlično oduzeo jednu loptu te potom dodao T. Samardžiću koji sa vrha 16-erca prebacuje vratara gostiju.

Igralo se sa prilikama na obje strane, a izjednačenje je stiglo u 30. minuti. U drugom poluvremenu OSK je imao nekoliko dobrih prilika, a najveću je propustio Tadić. Pogodak vrijedan tri boda gosti postižu u 71. minuti nakon sjajne solo akcije Ivaniševića nakon čega je lopta došla do Fadića koji je lažnjakom izbacio braniča OSK-a (nećemo ga imenovati da mu ne propadne transfer u jedan klub iz lige petice Innocent) te poentirao.

OSK: L. Bašić, Delija, Marković (od 67. A. Erceg), P. Erceg, Čikara, I. Bašić. Bošnjak, Vladova, T. Samardžić, M. Samardžić, Tadić.

Juniori su poraženi sa 3:0 samo zahvaljujući boljoj fizičkoj spremi gostiju. Pogodio je OSK dvaput gredu, a posebno je sjajan bio pokušaj Ercega iz 20. minute kada je sa 35-40 metara pogodio spojnicu.

OSK: Vuleta, I. Samardžić, Laco, Šušnjara, Erceg (od 37. D. Samardžić), A. Vukas, Žižić, J. Samardžić, N.-I. Vukas, Dukić, Katić.

nk-oskotok @ 11:48 |Komentiraj | Komentari: 0
« » vel 2018