utorak, rujan 16, 2014
- Mlađe kategorije OSK-a odigrale su protekli tjedan četiri utakmice i ubilježile dvije pobjede i dva poraza.

U 1. kolu lige mlađih pionira OSK je u Dugopolju igrao protiv istoimenog domaćina i slavio sa 3:1. Dugopolje je malo bolje ušlo u susret, pogodilo i vratnicu da bi potom OSK preuzeo inicijativu. Nakon nekoliko propuštenih izglednih prilika u vodstvo OSK stiže u 23. minuti kada se nakon kornera najbolje snašao Luka Grgat i pogodio mrežu. Tri minute kasnije uslijedilo je povećanje vodstva. Bila je to solo akcija Mihaela Vulete koji je solo akciju završio preciznim udarcem.

Odmah početkom drugog poluvremena i treća lopta je završila u mreži domaćih. Nakon prodora Šušića po desnoj strani lopta dolazi do Milanović-Trape koji preciznim udarcem u suprotnu stranu pogađa mrežu.

U 48. minuti Dugopolje je smanjilo na 1:3 no više od toga nisu mogli.

Za OSK su nastupili: B. Vugdelija, Šušić, Milanović-Trapo, D. Vuleta, Norac-Kevo, Džimbeg, A. Vuleta, Do. Tomašević, Grgat, Erceg, Žižić-Gušo, F. Vugdelija, Da. Tomašević, M. Vuleta, Bazo, Žižić, Vrdoljak.

Nakon njih na teren su izašli i pioniri, a protivnik je bio Šibenik. Na koncu je završilo 2:'0 za Šibenik iako je i OSK imao dobrih prilika za pogodak. Sažetak utakmica možete pogledati na ovom LINKU.

Za OSK su nastupili: Bečko, F. Munivrana, A. Marković, Norac-Kevo, A. Vuleta, M. Munivrana, K. Marković, B. Vuleta, Milanović-Trapo, Maroš, Samardžić, Katić i Žižić.

U nedjelju su na Golim Brdima gostovali kadeti i juniori Croatije iz Zmijavaca.

U utakmici kadeta OSK je slavio sa uvjerljivih 7:1. Prva tri pogotka postigao je Antonio Erceg, potom je pogodio Tomislav Samardžić da bi se nakon toga u listu strijelaca još upisali i Marin Samardžić (2 gola) te Filip Grgat.

Gosti su uspjeli postići tek počasni pogodak.

Za OSK su nastupili: Vugdelija, I. Bitunjac, Marković, L. Erceg, Grgat, Katić, A. Erceg, Raič, M. Samardžić, M. Milanović-Trapo, T. Samardžić, Još su igrali: Žižić-Gušo, F, Bitunjac, Mačina, L. Milanović-Trapo i Vuleta.

Daleko više uzbuđenja ponudila je juniorska utakmica. Gosti su poveli već u 3. minuti, a u 24. minuti Vukas lijepim udarcem sa vrh 16-erca poravnava na 1:1. U 37. minuti preokret pravim eurogolom donosi Tadić. Nakon kornera lopte odlazi na drugu stranu do Tadić koji je izvan 16-erca iskosa naciljao i pogodio suprotne rašlje. U drugom poluvremenu OSK je upao u malu krizu što gosti koriste i dolaze do vodstva od 3:2. Nakon toga je inicijativu opet preuzeo OSK, prijetio, pogađao gredu no put do mreže igrači OSK-a nisu pronašli.

Za OSK su nastupili: Norac-Kevo, Delija, Samardžić, Čikara, Erceg, Vladova, Bašić, Vukas, Katić, Plavša, Tadić. Još su igrali: Žižić i Bošnjak.

nk-oskotok @ 10:34 |Isključeno | Komentari: 0