utorak, studeni 11, 2014
- Mlađe kategorije OSK-a protekli vikend odigrale su šest utakmica.

Mlađi pioniri poraženi su u Otoku od Vala s 4:2. Poveo je OSK u 17. minuti preko Luke Grgata koji je sa 18 metara precizno pogodio same rašlje gostujućih vrata. Gosti poravnavaju u 21. minuti nakon što obrana OSK-a nije dobro očistila jednu situaciju. Minutu prije kraja poluvremena gostujući napadač prošao je po desnoj strani i pogodio u suprotnu stranu.

Na 1:3 Val odlazi u 30. minuti pogotkom iz slobodnog udarca. U 49. minuti svoj drugi za smanjenje rezultata postiže Grgat, a u 59. gosti postavljaju konačan rezultat.

OSK: Bečko, Mar. Erceg, Milanović-Trapo, Vojković, Norac-Kevo, F. Vugdelija, A. Vuleta, Džimbeg, Grgat,  A. Erceg, Šušić, B. Vugdelija, D. Vuleta, T. Vugdelija, Mat. Erceg, Bazo, Škopljanac-Mačina i M. Vuleta.

Što se tiče utakmice starijih pionira nevjerojatno je što su igrači OSK-a promašivali u drugom dijelu pri rezultatu 1:2. I kako to već biva, nakon 6-7 neiskorištenih zicera gosti zabijaju dva pogotka i slave sa uvjerljivih 4:1. Poveo je OSK nakon greške gostujućeg vratara u 15. minuti, a zabio je Marko Žižić. U 20. minuti Val zabija za 1:1, a u 28. za vodstvo. U drugom dijelu je uslijedila kanonada prema golu gostiju, ali lopta jednostavno nije htjela u mrežu. U posljednje tri minute Val zabija dva pogotka i osigurava tri boda.

OSK: Bečko, F. Munivrana, B. Vuleta, Norac-Kevo, A. Vuleta, M. Munivrana, Marković, Marinović, Milanović-Trapo, Grgat, Žižić. Još su igrali: Laco, Maroš i Samardžić.

Kadeti i juniori su gostovali u Omišu.

Kadeti Omiša su u vodstvo došli rano, već u 5. minuti. Rezultat se nije mijenjao sve do 63. minuti kada mrežu domaćih trese Marin Samardžić. U 72. domaćini zabijaju za 2:1 što je bilo dovoljno za pobjedu,

Omiš: Mačina, Žižić-Gušo, Norac-Kevo, M. Jukić, F. Grgat, Borić, Katić, M. Samardžić, M. Milanović-Trapo, Raič, T. Samardžić. Još su igrali: J. Grgat, S. Jukić, Marinović, L. Milanović-Trapo i K. Gragat.

U utakmici juniora Omiš je također rano poveo, u 6. minuti, no ovaj put je već u 7. za OSK poravnao Ivan Katić i rezultat se nije mijenjao sve do 67. minute. U 79. Omiš realizira i najstrožu kaznu, a konačan rezultati, 4:1, postavljen je u 89. minuti.

OSK: L. Bašić, Bošnjak, Laco, Žižić, Čikara, Erceg, I. Bašić, Samardžić, Vukas, Vladova i Katić. Još je igrao: Marković.

Mlađi početnici su u Ligi Cetinske krajine odigrali neriješeno, 2:2, s Junakom 2. Za OSK su golove postigli Luka Marinović i Duje Vrdoljak. Stariji početnici su ostvarili i petu pobjedu u pet utakmica, sa 7:2 su bili bolji od Glavica. Tri pogotka za OSK postigao je Ivan Marinović, dva Petar Jukić a po jedan Duje Vrdoljak i Mario Jukić-Sokol.

« » sij 2018