utorak, studeni 25, 2014
- Nakon dugo vremena jedan zbilja uspješan vikend za OSK. Osim što su slavili seniori i mlađe kategorije su ubilježile odlične rezultate. U subotu su mlađi i stariji pioniri osvojili svih 6 bodova protiv Omladinca, a u nedjelju su početnici i mlađi početnici osvojili 4 boda protiv Čaporica. Kadeti su u gostima bili bolji od Mosora dok su juniori poraženi.

Krenimo redom.

Mlađi pioniri su s minimalnih 1:0 svladali Omladinca iako je realno trebalo biti 4-5 golova u korist OSK-a. No na kraju su gosti propustili kazniti domaćine radi promašaja no napadač Omladinca s 10 metara neometan je pucao točno u vratara OSK-a. Nakon nekoliko odličnih prilika i akcija u prvom dijelu koje nisu rezultirale pogotkom OSK je poveo u 33. minuti. Lopta je došla na desnu stranu gdje ju je odlični Marko Erceg primirio i lob udarcem prebacio vratara. Nakon toga gredu je zatresao Vojković, a još su dobre prilike propustili Žižić-Gušo i Milanović-Trapo.

OSK: B. Vugdelija, M. Erceg, Mlanović-Trapo, Vojković, Norac-Kevo, Džimbeg, A. Vuleta, Tomašević, Grgat, A. Erceg, Žižić-Gušo, D. Vuleta, F. Vugdelija, Laco, Barić, Delić, Samardžić.

Stariji pioniri su odigrali sjajnu utakmicu i zasluženo s 3:0 pobijedili Omladinca koji je do ove utakmice bio na 3. mjestu. Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo većih prilika i koje je završilo 0:0 OSK je u drugome boljom igrom i većim zalaganjem nadvisio goste. U 44. minuti OSK je poveo preko Ivana Maroša koji je ušao samo dvije minute ranije. Nakon jednog prekida bila je gužva ispred gola gostiju, na loptu natrčava Maroš i zabija za vodstvo OSK-a. U 53. minuti OSK je povećao vodstvo. Jedan prekid nekoliko metara unutar polovice gostiju izveo je Norac-Kevo, prebacio obranu gostiju, a iz drugog plana utrčava Bože Vuleta i prebacuje golmana za povećanje vodstva. Samo minutu kasnije novi pogodak u mreži gostiju, a strijelac je bio Luka Milanović-Trapo kojem je ovo 7. pogodak u sezoni. Do kraja je OSK rutinirano sačuvao visoku prednost.

OSK: Bečko, F. Munivrana. B. Vuleta, Norac-Kevo, A. Vuleta, M . Munivrana, Marković, Marinović, Milanović-Trapo, Grgat, Žižić. Još su igrali: Maroš, Samardžić i Laco.

Kadeti su s 2:0 svladali Mosora, a oba pogotka su pala u drugih 40 minuta. Prvo je u 52. minuti zabio Bruno Marković, a pobjedu OSK potvrdio je Marin Samardžić u 68. minuti.

OSK: Mačina, Bitunjac, Marković, Norac-Kevo, F. Grgat, Katić, Erceg, M. Milanović-Trapo, T. Samardžić, M. Samardžić, J. Grgat. Još su igrali: Marinović i L. Milanović-Trapo.

U kategoriji juniora sa uvjerljivih 4:0 slavio je Mosor. Domaćini su po dva pogotka postigli u oba poluvremena.

OSK: L. Bašić, Bruno, J. Samardžić, Erceg, Čikara, I. Bašić, I. Samardžić, Vukas, Bošnjak, Norac-Kevo, Katić.

Početnici su s 4:2 bili bolji od Čaporica, dva pogotka postigao je Petar Jukić, a po jedan Ivan Marinović i Gabrijel Norac-Kljajo. Bila je ovo 6. pobjeda OSK-a u isto toliko susreta te se nalazi na prvom mjestu lige sa devet bodova više od drugoplasiranoga. Mlađi su također igrali s Čaporicama, završilo je 2:2, a pogotke za OSK postigli su Luka Marinović i Ivan Jukić.

nk-oskotok @ 11:34 |Isključeno | Komentari: 0