utorak, prosinac 2, 2014
- Protekli vikend bio je iznimno uspješan za mlađe kategorije OSK-a koje su osvojile 10 od mogućih 12 bodova.

Mlađi pioniri i pioniri su gostovali u Trilju te ostali neporaženi, a strijelci za OSK su bili braća Andrija i Luka Milanović-Trapo.

Mlađi pioniri su kao i u prošlom susretu protiv Omladinca bili dominantni ali su ponovno propustili velik broj prigoda. Poveli su domaćini u 37. minuti, da bi u 43. za OSK poravnao Andrija Milanović-Trapo na asistenciju Tomaševića.

OSK: B. Vugdelija, Marko Erceg, Milanović-Trapo, Vojković, Norac-Kevo, D. Vuleta, Džimbeg, Tomašević, Grgat, A. Erceg, M. Vuleta, F. Vugdelija, T. Vugdelija, Mateo Erceg, Bazo, Samardžić, Laco.

Stariji pioniri su zasluženo slavili s minimalnih 1:0. Bili su bolji protivnik, jači, spremniji te do kraja nisu gubili nadu da mogu do sva tri boda. Nakon što su izgledne prilike propustili M. Munivrana i Luka Milanović-Trapo potonji je dvije minute prije kraja zabio za tri boda OSK-a.

OSK: Bečko, F. Munivrana, B. Vuleta, Norac-Kevo, A. Vuleta, M. Munivrana, Marković, Marinović, Milanović.Trapo, Grgat, Maroš. Još su igrali: Laco, Žižić i Samardžić.

Kadeti su slavili s 3:1 protiv Vala. Poveo je OSK u 15. minuti iz kaznenog udarca kojeg je izborio T. Samardžić, a precizan s bijele točke je bio Marin Samardžić. Dvije minute pred kraj poluvremena Val poravnava nakon kornera. Po teškom terenu domaćini su se bolje snašli pa tako zasluženo dolaze do tri boda. U 65. minuti OSK drugi put dolazi u vodstvo i to nakon ubačaja M. Samardžića iz kornera kada se na pravom mjestu našao Bruno Marković koji je glavom zabio pokraj nemoćnog vratara gostiju. Markovića je očito inspirirala kapetanska traka budući je bio ponajbolji pojedinac na susretu. Točku na i stavio je Tomislav Samardžić u 78. minuti nakon dodavanja M. Samardžića.

OSK: Vugdelija, Borić, Marković, Norac-Kevo, F. Grgat, Erceg, M. Milanović-Trapo, M. Samardžić, J. Grgat, Katić, T. Samardžić. Još su igrali: Bitunjac, L. Milanović-Trapo i Vuleta.

Juniori su doslovno deklasirali vršnjake iz Vala. Završilo je visokih 9:1 za OSK iako se nakon prvih 45 minuta nije činilo da će epilog biti takav.

Poveli su gosti u 14. minuti nakon kornera, a već u 15. OSK je poravnao na isti način. Nakon ubačaja iz kornera Vladova je odlično reagirao i poslao glavom loptu u bliži kut. U 36. minuti OSK je poveo kada je Erceg prošao po desnoj strani, namjestio se na lijevu nogu i iskosa pogodio suprotne rašlje. Pravi eurogol. Potom je uslijedio uragan OSK-a.  U 49. minuti Vukas sa 15-ak metara zabija u rašlje na asistenciju Tadića. Tadić je asistirao i Plavši u 52. minuti, da bi u 53. minuti svoj drugi pogodak zabio Vukas kada je pospremio jednu odbijenu loptu nakon udarca Plavše. Tadić je treću asistenciju ubilježio u 57. za Plavšu da bi se u 61. minuti i sam upisao u strijelce. U 67. minuti zabio je Ivica Bašić nakon dodavanja Vukasa, a konačan rezultat svojim hat-trickom postavlja Plavša u 73. minuti nakon prodora po lijevoj strani.

OSK: L. Bašić, Erceg, Norac-Kevo, Čikara, Žižić, Delija, I. Bašić, Vladova, Vukas, Plavša, Tadić. Još su igrali: Katić, Samardžić i Bošnjak.

nk-oskotok @ 13:55 |Isključeno | Komentari: 0