utorak, travanj 21, 2015
Mlađe kategorije OSK-a ovaj vikend odigrale su 5 utakmice i ostvarile 3 pobjede te po jedan remi i jedan poraz.

Nedjelja - 19.04.

1. ŽNL kadeti - 19. kolo

OSK - Split 0:6

Utakmica je u samom uvodu bila izjednačena sve do 18. minute kada sudac prestrogo isključuje braniča OSK-a. Do kraja poluvremena gosti su uspjeli postići jedan pogodak za vodstvo. Početkom drugog dijela Splitovci dolaze do 0-3, a rezultat se nije mijenjao sve do samog kraja kada u periodu od 78. do 80. minute postižu tri pogotka za uvjerljivu pobjedu.

OSK: Mačina, Bitunjac, Marković, Raič, F. Grgat, Katić, T. Samardžić, Erceg, J. Grgat, M. Samardžić, Milanović-Trapo (od 57. Borić).

1. ŽNL mlađi pioniri - 23. kolo

Trogir 1912 - OSK 1:2 (Zvonimir Vojković, Luka Grgat)

Zasluženu ali i teško izborenu pobjedu ostvarili su mlađi pioniri OSK-a u gostima kod Trogira. Po terenu teškom za igru vidjeli smo borbenu utakmicu s dosta prigoda od kojih su naši igrači iskoristili dvije. OSK je poveo u 5. minuti, Domagoj Tomašević je ubacio iz kornera, a na drugoj vratnici visoko skočio i loptu u mrežu zakucao OSK-ov kapetan Zvonimir Vojković. Imao je OSK još nekoliko prigoda da bi domaćini poravnali u 23. minuti udarcem sa 20-ak metara. U drugo poluvrijeme OSK je ušao odlučan da ostvari pobjedu, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Luka Grgat. Ponovno je asistirao Domagoj Tomašević, ubacio je iz slobodnog udarca, lopta je padala točno na peterac gdje se najbolje snašao Grgat i pospremio ju u mrežu.

OSK: Vugdelija, Milanović-Trapo, Mateo Erceg, Vojković, Norac-Kevo, M. Vuleta, A. Vuleta, Tomašević, Grgat, A. Erceg, Džimbeg, Marko Erceg, Bečko, Bazo.

1. ŽNL pioniri - 23. kolo

Trogir 1912 - OSK 1:3 (Luka Milanović-Trapo 2, Bože Vuleta)

Poput mlađih i stariji pioniri su se vratili s torbom puno bodova. Bila je to tipična utakmica ove kategorije OSK-a, tvrda, s malo prilika, a igrači OSK-a su na terenu bili odlični posloženi. OSK je poveo u 23. minuti, Žižić je glavom prenio jednu loptu u prostor za brzog Luku Milanović-Trapu koji se othrvao domaćim stoperima i poentirao. Izjednačenje stiže u 49. minuti kada domaćini zabijaju udarcem s distance. Ipak, to nije pokolebalo naše igrače koji u 56. ponovno dolaze u vodstvo. Milanović-Trapo je primio jednu loptu, ušao u 16-erac domaćih te pucao s desne strane i postigao svoj drugi pogodak. Potvrda pobjede OSK-a stigla je u 63. minuti. Toni Norac-Kevo je pucao s preko 25 metara iz slobodnog udarca, vratar loptu odbio da bi na nju natrčao Bože Vuleta i glavom ju poslao u mrežu.

OSK: Sladović, B. Vuleta, Bečko, Norac-Kevo, A. Vuleta, Tomašević (od 49. Marinović), Munivrana, Marković, Milanović-Trapo, Grgat, Žižić (od 44. Maroš).

Liga početnika Cetinske krajine - 10. kolo

OSK - Junak 2:2 (Ivan Marinović 2)

OSK je u ovoj utakmici ubilježio prvi remi u sezoni, nekoliko sekundi dijelilo je početnike OSK-a od osme pobjede u osam susreta no i ovako uvjerljivo drže prvo mjesto sa 9 bodova prednosti.

Liga mlađih početnika Cetinske krajine - 11. kolo

OSK - Čaporice-Trilj (Marko Marinović 3, Ivan Grgat)

Najmlađa kategorija OSK-a bez većih problema se obračunala s Čaporicama te ostvarila uvjerljivu pobjedu, a s tri pogotka istaknuo se Marko Marinović.

Čestitke svim našim ekipama koje su ostvarile pobjedu, a čestitke također i strijelcima!

nk-oskotok @ 11:31 |Isključeno | Komentari: 0