petak, lipanj 5, 2015
ČETVRTAK - 04.06.

1. ŽNL Mlađi pioniri - 25. kolo (zaostala utakmica)

Val - OSK 0:2 (Denis Žižić-Gušo 44', Domagoj Tomašević 50')

Mlađi pioniri OSK-a osvojili su sva tri boda u gostima protiv vrlo dobrog Vala. Bila je to jedna jako dobra partija naših igrača koja je oba pogotka postigla u drugom poluvremenu, a i u prvom dijelu je bilo nekoliko dobrih prigoda. I domaćini su u nekoliko puta dobro zaprijetili, ali obrana OSK-a je imala dobro izdanje. Poveo je OSK u 44. minuti. Akciju je započeo Andrija Bazo na desnoj strani, proslijedio loptu do Ante Vulete koji proigrava Denis Žižić-Gušo, a ovaj rutinirano s vrha 16-erca pogađa u suprotnu malu mrežicu. Ovaj pogodak dao je krila igračima OSK-a te povećanje vodstva dolazi u 50. minuti. Slobodan udarac za OSK na 20-ak metara, Vojković odigrava kratko do Domagoja Tomaševića koji zabija sa 20 metara. Do kraja je OSK uspješno sačuvao vodstvo.

OSK: B. Vugdelija, Norac-Kevo, Marko Erceg, Vojković, Mateo Erceg, A. Erceg, Milanović-Trapo, Tomašević, A. Vuleta, Žižić-Gušo, M. Vuleta, Bečko, Škopljanac-Mačina, F. Vugdelija, Džimbeg, Bazo. Trener: Jure Grgat.

1. ŽNL Pioniri - 25. kolo (zaostala utakmica)

Val - OSK 1:1 (Luka Milanović-Trapo 62')

Pioniri OSK-a odigrali su neriješeno s Valom uz nekoliko propuštenih zicera. U prvom poluvremenu dva puta je u dobrim situacijama bio Luka Milanović-Trapo, a jednom je zaprijetio Krešimir Grgat međutim mreža domaćih se nije tresla. Imao je i Val prigoda no na visini zadatka je bio vratar OSK-a Sladović. U drugom dijelu smo gledali još otvoreniju utakmicu, a ponovno dvije odlične prigode nije uspio realizirati Milanović-Trapo. Kazna je stigla u 50. minuti kada su domaći poveli. Mandac tada u napad sa stoperske pozicije šalje i kapetana Tonija Norca-Kevu te on skupa sa Milanović-Trapom unosi pravi nemir u domaću obranu, a pritisak je urodio plodom u 62. minuti. Bože Vuleta ubacio je iz kornera, a na drugoj vratnici loptu u mrežu zakucava Milanović-Trapo. S druge strane se u dva-tri navrata ponovno istaknuo naš vratar, a u posljednim minutama udarac Norca-Keve s 13-14 metara završava u bloku.

OSK: Sladović, B. Vuleta, Bečko, Norac-Kevo, A. Vuleta, Tomašević (od 36. Maroš), Munivrana, Marković, Milanović-Trapo, Grgat (od 36. Laco), Žižić. Trener: Hrvoje Mandac.

Sutra ove dvije kategorije OSK-a na Golim Brdima igraju protiv Poljičanina 1921. Utakmice su na rasporedu u 9 i 10:30 sati.

nk-oskotok @ 11:36 |Isključeno | Komentari: 0