subota, lipanj 13, 2015
Mlađe kategorije OSK-a kompletirale su natjecanja u kojima sudjeluju. Posljednje utakmice odigrane su u četvrtak.

SUBOTA - 06.04.

1. ŽNL - Mlađi pioniri - 30. kolo

OSK - Poljičanin 1921 8:1 (Vinko Džimbeg 8', 23' i 51', Denis Žižić-Gušo 17' i 55', Luka Grgat 53' i 54', Ivan Marinović 40')

Mlađi pioniri doslovno su natrpali mrežu svojih vršnjaka iz Srinjina. Posebno veseli odlična igra početnika - Jukića, Norac-Kljaje i Marinovića.

OSK je poveo u 8. minuti preko Vinke Džimbega koji je zabio na asistenciju Ante Vulete. Pet minuta kasnije gosti vraćaju stvari na početak pogotkom s bijele točke, a već četiri minute kasnije OSK dolazi u novo vodstvo prekrasnim pogotkom Denisa Žižić-Guše U 23. minuti nakon kornera najspretniji je bio Džimbeg i još jednu loptu pospremio u mrežu gostiju za 3:1, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor.

Nakon nekoliko prilika OSK je povećao vodstvo u 40. minuta. Bila je to akcija upravo gore spomenutih početnika. Jukić je proigrao Norca-Kljaju koji je probio po krilu i asistirao Marinoviću koji je rutinirano zabio. U 51. minuti Džimbeg postiže hat-trick, a potom u 53. i 54. minuti dva pogotka postiže Luka Grgat. Konačnih 8:1 postavio je Žižić-Gušo u 55. minuti.

OSK: Škopljanac-Mačina, Vudgelija, Marko Erceg, Mateo Erceg, Norac-Kevo, A. Erceg, Norac-Kljajo, Jukić, Vuleta, Žižić-Gušo, Džimbeg, Bečko, Grgat, Bazo, Marinović, Jukić-Sokol.

1. ŽNL - Pioniri - 30. kolo

OSK - Poljičanin 1921 (Toni Norac-Kevo 9')

Zanimljivu utakmicu odigrali su pioniri OSK-a i Poljičanina s dosta propuštenih prigoda na obje strane, prvenstveno domaćih igrača. OSK je poveo rano već u 9. minuti kada je Toni Norac-Kevo zabio poput pravog centarfora sa 10-ak metara. Nakon toga je bilo još nekoliko prigoda no igrači OSK-a nisu bili precizni. U drugom dijelu gosti su nekoliko puta prijetili, a do poravnanja došli u 50. minuti kada je postavljeno konačnih 1:1.

OSK: Sladović, B. Vuleta, Bečko (od 64. Laco), Vojković, A. Vuleta, Tomašević, Munivrana (od 36. Žižić (od 64. Maroš)), Marković, L. Milanović-Trapo, Grgat (od 36. A. Milanović-Trapo), Norac-Kevo.

ČETVRTAK - 11.06.

1. ŽNL - Mlađi pioniri - 26. kolo (zaostala utakmica)

OSK - Dalmatinac 0:3

Mlađi pioniri OSK-a porazom su zaključili sezonu. Sa 3:0 bolji je bio Dalmatinac, a spomenimo da se utakmica igrala u Trilju na igralištu NK Čaporice-Trilj koji su nam ustupili svoj teren i na tome im hvala.

OSK: B. Vugdelija, Mateo Erceg, Marko Erceg, Vojković, Norac-Kevo, Laco, Grgat, A. Erceg, A. Vuleta, Žižić-Gušo, M. Vuleta, Bečko, F. Vugdelija, Bazo, Džimbeg.

1. ŽNL - Pioniri - 26. kolo (zaostala utakmica)

OSK - Dalmatinac 1:4 (Anđelko Škopljanac-Mačina 52')

Pioniri OSK-a su poput mlađih kolega također s porazom završili sezonu. Sa 4:1 zasluženo su slavili igrači Dalmatinca, a već nakon prvog poluvremena bilo je 0:3. Poraz OSK-a ublažio je pogotkom s bijele točke Anđelo Škopljanac-Mačina, inače vratar u kategoriji mlađih pionira.

OSK: Sladović, Munivrana, Bečko, Norac-Kevo, A. Vuleta, B. Vuleta, A. Milanović-Trapo (od 44. Škopljanac-Mačina), Marković, L. Milanović-Trapo, Laco (od 44. Maroš), Žižić.