ponedjeljak, studeni 9, 2015
- Mlađe kategorije protekli vikend su odigrale šest utakmica te ostvarili po dvije pobjede, dva poraza i dva remija.

SUBOTA - 07.11.

1. ŽNL - Pioniri - Grupa B - 8. kolo:

OSK - Orkan 3:2 (Domagoj Tomašević 8' i 30', Ante Vuleta 60')

Pioniri OSK-a odigrali su odličnu utakmicu i osvojili tri boda. Rezultat je mogao biti i veći da su se iskoristile neke šanse, pogotovo one u prvom poluvremenu. OSK je poveo u 11. minuti s 11 metara nakon što je prekršajem u kaznenom prostoru gostiju zaustavljen Denis Žižić-Gušo, a precizan je s bijele točke bio Domagoj Tomašević. Pet minuta poslije Tomašević puca pokraj gola, a u 30. minuti postiže svoj drugi pogodak nakon što se uspio izvući iz gužve te pucati sa 7-8 metara.

'Poslije 10 minuta igre u drugom poluvremenu Orkan je smanjio na 2:1 da bi u 60. minuti Ante Vuleta ponovno vratio prednost OSK-a na dva pogotka nakon što je izbio pred gostujućeg vratara te loptu poslao u drugu stranu. U 66. minuti Orkan dolazi do 3:2, ali naša momčad je u idućih nekoliko minuta uspjela sačuvati svoj gol.

OSK: Vugdelija (od 36. Sladović), Munivrana (od 60. Laco), Marko Erceg, Marković, M. Vuleta, And. Vuleta, A. Erceg (od 36. Žižić), Tomašević (od 60. Mateo Erceg), Žižić-Gušo (od 47. Norac-Kevo), Kamber (od 36. Milanović-Trapo), Ante Vuleta (od 60. Grgat). Trener: Anđelko Šimunović.

1. ŽNL - Kadeti - Grupa B - 8. kolo:

OSK - Orkan 1:2 (Marko Milanović-Trapo 18')

Kadeti OSK-a poraženi su od Orkana iz Dugog rata koji se predstavio u dobrom svjetlu. Poveli su gosti u 13. minuti iz slobodnog udarca, a pet minuta poslije OSK je poravnao kada je Filip Grgat poslao loptu u sredinu, do nje je došao Marko Milanović-Trapo i prebacio gostujućeg vratara. Na sličan način gosti dolaze u novo vodstvo u 33. minuti te se na kraju pokazalo da je to bio i pogodak za konačnih 1:2. U drugom poluvremenu OSK je tražio izjednačenje, a najbliži tome bio je u 60. minuti kada nakon povratne lopte Tonija Norca-Keve puca strijelac pogotka za OSK Milanović-Trapo, ali njegov udarac brani vratar Orkana.

OSK: Mačina, Vuleta, Norac-Kevo, Jukić, Erceg, F. Grgat, L. Milanović-Trapo, Marinović (od 50. Bečko),  Bitunjac (od 65. Š. Grgat), K. Grgat, M. Milanović-Trapo. Trener: Ivan Samardžić.

1. ŽNL - Mlađi pioniri - Grupa B - 8. kolo:

OSK - Orkan 1:1 (Ivan Marinović 1')

Sve od ove utakmice stalo je u prve tri minute. OSK je poveo, a da nije prošlo 10-15 sekundi. Gosti su krenuli s centra, loptu im je oduzeo David Kamber, prošao po desnoj strani ostavivši nekoliko igrača gostiju iza sebe te ubacio u sredinu gdje se najbolje snalazi Ivan Marinović i loptu šalje u mrežu. Dvije minute poslije gosti koriste svoju prednost u visini te zabijaju glavom nakon jednog prekida. Drugo poluvrijeme OSK je bio bliži pobjedi, ali je propustio 3-4 izgledne prigode.

OSK: Bečko, Bazo, Grgat, Vuleta, Vugdelija, Omrčen-Loko, Kamber, Džimbeg, Marinović, Norac-Kljajo, Žižić. Još su igrali: Bašić, Šimunović i Šiško. Trener: Bože Poljak.

1. ŽNL - Juniori - Grupa B - 8. kolo:

OSK - Orkan 2:1 (Marko Tadić 6', Antonio Bošnjak 78')

Juniori OSK-a i Orkana odigrali su dobru, čvrstu i zanimljivu utakmicu. OSK je rano poveo, već u 6. minuti - Bruno Čikara dijagonalom je pronašao Marka Tadića koji se ubacio ispred braniča gostiju te loptu poslao u mrežu. U toj akciji Tadić je nezgodno pao na leđa te je morao napustiti igru. Nedugo potom nakon lijepe akcije OSK-a u šansi je bio Jurica Grgat, ali njegov udarac obranio je vratar gostiju. I u drugom poluvremenu OSK je tražio pogodak, ali do njega je prvi došao Orkan - na 1:1 poravnali su u 55. minuti s bijele točke. Nedugo potom imali su još jednu dobru prigodu, a u 78. minuti pobjednički pogodak za OSK postigao je Antonio Bošnjak. Njegov prvi udarac vratar Orkana je obranio da bi u drugom pokušaju loptu poslao u rašlje.

OSK: Mačina, A. Erceg (od 71. Norac-Kevo), Marković (od 81. Bitunjac), Čikara (od 71. L. Erceg), M. Bašić, Žižić, I. Bašić, Delija (od 75. Vuleta), Grgat (od 60. Milanović-Trapo), Samardžić, Tadić (od 18. Bošnjak). Trener: Petar Džaja.

Početnici: OSK - Junak 1:1 (Marko Marinović)

Mlađi početnici: OSK - Junak 3:4 (Ivan Jukić 2, David Erceg)

nk-oskotok @ 10:20 |Isključeno | Komentari: 0