četvrtak, svibanj 12, 2016
- Mlađe kategorije OSK-a protekli su vikend odigrale 5 utakmica u kojima su upisale dvije pobjede i tri poraza.

Pioniri: OSK - Pomak 0:2

- Pioniri su poraženi nakon tri uzastopne pobjede. Pomak je prvo iskoristio kiks u obrani OSK-a da bi u 22. minuti pogotkom iz daljine otišli na 0:2 i tu prednost sačuvali do kraja. Spomenimo kako su se na ovoj utakmici ozljedila oba vratara OSK-a - Vladova na zagrijavanju, a Vugdelija tokom utakmice - pa je tako na gol posljednjih 20 minutao stao igrač Marko Žižić.

OSK: Vugdelija (od 50. Mateo Erceg), Žižić-Gušo (od 45. Sladović), Andr. Vuleta, Munivrana, Tomašević, Marko Erceg, Kamber (od 56. Norac-Kevo), Vojković, Ante Vuleta (od 39. Marinović), Žižić, Milanović-Trapo (od 45. Laco). Trener: Anđelko Šimunović.

Kadeti: OSK - Pomak 1:2 (Marko Milanović-Trapo 11')

- Kadeti OSK-a dobro su ušli u utakmicu te uvodni pritisak kapitalizirali u 11. minuti kada je nakon ubačaja iz kornera loptu s prve vratnice u suprotnu stranu poslao Marko Milanović-Trapo. Tri minute kasnije Pomak je izjednačio golom iz prekida, što je već tradicionalno boljka kadeta OSK-a. Drugo poluvrijeme ponovno bolje otvara OSK, no pogotka nema te s vremenom igra sve više gubi smisao. Gosti pokušavaju dugim loptama pronaći svog napadača što uspijevaju u 74. minuti kada isti bježi obrani OSK-a i matira Mačinu za pobjedu svoje momčadi.

OSK: Mačina, Marković, Vuleta, Jukić (od 54. Bečko), Erceg, Bitunjac (od 24. Marinović), L. Milanović-Trapo, F. Grgat, Norac-Kevo, K. Grgat, M. Milanović-Trapo. Trener: Ivan Samardžić.

Mlađi pioniri: OSK - Trogir 1912 0:4

- Iako rezultat sugerira laganu pobjedu gostiju to i nije bilo baš tako. Sve do 44. minute bilo je bez pogodaka, a OSK je u prvom poluvremenu propustio nekoliko prigoda od kojih najbolju Norac-Kljajo. Gosti u razmaku od tri minute postižu dva pogotka, zicer za 1:2 ne koristi Marinović što gosti kažnjavaju te iz kontre dolaze do novog pogotka, a konačnih 0:4 postavljeno je u 54. minuti.

OSK: P. Bečko, Omrčen-Loko, Grgat, Vugdelija, Kamber, Džimbeg, Jukić, Bazo, Marinović, Norac-Kljajo, Žižić. Još su igrali: Norac-Kevo, M. Bečko, Mijoč, Vuleta, Jukić-Sokol i Samardžić, Trener: Bože Poljak.

Juniori: OSK - Trogir 1912 2:1 (Marin Samardžić 15', Bože Vuleta 35')

- Juniori OSK-a zasluženo su osvojili tri boda, nakon prvog poluvremena imali su vodstvo od 2:0. Poveo je OSK u 15. minuti kada je lob-udarcem vratara gostiju svladao Marin Samardžić. U 35. minuti vodstvo OSK-a podebljao je Bože Vuleta udarcem glavom nakon ubačaja iz prekida. Gosti su u 78. minuti smanjili na 1:2 no više od toga nisu mogli.

OSK: Mačina, Vuleta, Norac-Kevo, L. Erceg, Čikara, Katić, Bašić (od 15. Marković), A. Erceg (od 46. Grgat), Delija, Tadić, Samardžić, Trener: Petar Džaja.

Početnici: Hvar - OSK 2:8 (Matej Plavša 3, Marko Marinović 2, Jure Škopljanac-Mačina 2, Tomislav Jurković)

- Početnici OSK-a još jednom su potvrdili svoju kvalitetu. Nalaze se na 1. mjestu, a ujedno su najefikasnija momčad lige.