srijeda, studeni 16, 2016
- Mlađe kategorije OSK-a protekli su vikend odigrale 4 utakmice. Utakmice pionira i kadeta u Kaštel Sućurcu Jadran KS-OSK otkazane su zbog lošeg stanja terena te će isti biti odigrane 03.12.

SUBOTA - 12.11.

Liga početnika - 4. kolo: OSK - Sloga (M) 3:2 (Ivan Jukić, Marko Marinović, Luka Perković-Tabak)

- Zanimljiva utakmica u kojoj je OSK vodio 2:0, Mravinčani se vratili u utakmicu i poravnali na 2:2, a da tri boda ipak otputuju u Otok pobrinuo se Luka Perković-Tabak.

NEDJELJA - 13.11.

1. ŽNL - Mlađi pioniri - 9. kolo: Orkan - OSK 3:7 (Matej Plavša 24', 27' i 37', Ivan Marinović 13' i 32', Petar Jukić 21' i 51')

- Uvjerljiva pobjeda OSK-a, ali igra je ipak bila na malo lošijem nivou nego u prethodnim utakmicama. Orkan je poveo u 8. minuti iz brze kontre, a stvari na početak pet minute kasnije vraća Ivan Marinović. OSK u prednost dolazi pogotkom Petra Jukića sa 18 metara u lijevu stranu, a potom u razmaku od tri minute dva pogotka postiže Matej Plavša nakon prodora po desnoj strani. Minutu prije odlaska na odmor domaćini iz kaznenog udarca smanjuju na 2:4.

Drugo poluvrijeme svojim drugim pogotkom otvara Ivan Marinović, a u 37. Plavša kompletira hat-trick. U 48. minuti Orkan zabija za 3:6, a konačan rezultat postavio je Petar Jukić nakon sjajne solo akcije koju je zaključio odličnim udarcem.

OSK: A. Bečko, Norac-Kevo, Žižić, Omrčen-Loko, M. Bečko, Jukić, Projić, Šimunović, Marinović, Norac-Kljajo, Plavša. Još su igrali: T. Bečko, Šiško, Jurković, Tadić-Šutra, Bandalo, Tadić, Vuleta. Trener: Bože Poljak.

1. ŽNL - Juniori - 9. kolo: Orkan - OSK 8:0

- Težak poraz juniora OSK-a. Ili bolje rečeno miješane juniorske-kadetske momčadi. Momcima se nema što reći, dio njih već mjesecima za OSK radi nešto zbog čega će im netko reći da su ludi, a na klubu je da to na adekvatan način valorizira.

OSK: Mačina, Elek, B. Marković, Vuleta, F. Grgat, Bečko, K. Marković, Norac-Kevo, Samardžić, Milanović-Trapo, J. Grgat.

Liga Cetinske krajine - Mlađi početnici: OSK - Junak 4:6 (Josip Žuljević 2, David Erceg, Petar Žuljević)

- Zanimljiva i nadasve uzbudljiva utakmica prepuna pogodaka u kojoj je na kraju slavio Junak iako je i OSK imao dobrih perioda u svojoj igri.