subota, svibanj 19, 2012
                    Mladost - OSK 3:1 (2:0) (Bašić)

Ružne scene su se događale danas u Prološcu. Kako na terenu, tako i van njega. O tome ću u drugom članku.

Odmah na početku igrači Mladosti su počeli sa grubom igrom koju je Jokić tolerirao. Prvu šansu ima Paradžik koji na dodavanje Šimića puca pored gola. U 7.minuti je Mladost povela. I. Bilić je bio u zaleđu, ali je zastavica Palade ostala spuštena. Tko bi rekao!?

U 9. minuti snažnim dalekometnim udarcem Bašić stavlja Jukića na muke. U 10. minuti dobar udarac Ercega. U 18. minuti Paradžik je na asistenciju I. Bilića povećao vodstvo, ljevicom je neobranjivo pogodio u kut.

Nakon obavljenog posla, Jokić je počeo objektivno suditi nastojeći tobože dokazati nedokazivo. Vrlo prozirno od njega. U 19. minuti Paradžik je ubacio, a Bilić pucao preko gola. Kod OSK-a je najaktivniji Bašić koji je danas bio silno motiviran. U 30. minuti veznjak Mladosti Begić je opasno pucao, a malo potom i Bašić.

U 2. poluvremenu prvu priliku ima opet Bašić čiji udarac ide malo iznad grede. U 55. gužva u 16-ercu Mladosti, ali nitko ne uspijeva gurnuti loptu u mrežu.

Zatim slijedi nekoliko prilika Mladosti. Prijetili su Klarić-Dračar, Paradžik, Begić i Erceg, ali je Samardžić bio na visini zadatka.

Ubrzo su se propuštene prilike osvetile domaćinima. Bašić je u 65. izborio slobodan udarac na 25m, sam ga izveo i neobranjivo pogodio rašlje Jukića koji je ostao kratak.

OSK sve više pritišće. ali ponovno na scenu stupaju djelitelji "pravde". U 75. konačnih 3:1. Paradžik je dao loptu Ercegu koji je bio u zaleđu 3 metra, ali Bešker ništa ne signalizira, a Jokić se ne usuđuje poništiti gol.

U 87. Palada pokazuje zaleđe Šimunoviću koji je bio nekoliko koraka iza obrane Mladosti.

Toliko o samoj utakmici.

Mladost: Jukić, Kristić, Klarić-Dračar, M. Grabovac, Šerlija, Begić, Paradžik, Šimić, Erceg, Strinić, I. Bilić.

Zamjene: Češljar, S. Grabovac, Z. Bilić.

OSK: Marijan Samardžić, Radman-Livaja, Ruščić, Blažević, Marin Samardžić, Vardić, Varvoda, Šipić, Norac-Kevo, Bašić, Norac-Kevo.

Zamjene: Dukić, Grgat, Šimunović.

Rezultati 25. kola:

Mladost - OSK 3:1