WEB STRANICA NOGOMETNOG KLUBA "OSK"
NK OSK Otok
Posljednje / sljedeće utakmice
  • SENIORI
  • Posljednja: Omiš - OSK 4:2
  • Sljedeća: -
  • PIONIRI / KADETI
  • Posljednje utakmice: Uskok - OSK 1:4 / 7:0
  • Sljedeće utakmice: -
  • MLAĐI PIONIRI / JUNIORI
  • Posljednje: OSK - Poljičanin 1921 2:3 / 1:5
  • Sljedeće: -
Anketa
Kako ocjenjujete blog?




Blog
ponedjeljak, travanj 1, 2013
- Početnici Junaka koje vodi Petar Govorušić pobjednici su 14. izdanja turnira za početnike "Mali Otok". U finalu su bili bolji od domaćina, NK OSK, sa 2:0. Pobjedu im je sa dva gola donio Dominik Romac koji je ujedno proglašen i najboljim igračem turnira.

U susretu za 3. mjesto susreli su se Troglav iz Livna te Jadran iz Tučepa. Pobjednik tog susreta je bila momčad iz Livna sa 2:0, a strijelci su bili Feđa Huskić i Josip Vidović.

Najbolji strijelac je bio Domagoj Tomašević iz OSK-a sa pet golova, a najbolji vratar Bože Vugdelija, također iz OSK-a.

Nagrade najboljim pojedincima, pehare i medalje uručili su prof.Zdravko Marić, Mladen Žižić-Gušo (član Uprave) i Ivan Norac-Kevo, dugogodišnji igrač i najbolji strijelac OSK-a.

“MALI OTOK“ 2013.

 Grupa A


 

1. kolo:

OSK – Brnaze    4:0 (Domagoj Tomašević 3, Denis Žižić-Gušo 1)

Turnovac – Jadran    0:1 (Frane Ban)

 

 2. kolo:

OSK – Turnovac   3:0 (Ante Erceg 2, Ante Vuleta)

Brnaze – Jadran  0:2 (Teo Mravičić 2)

 

3. kolo:

OSK – Jadran       1:1 (Domagoj Tomašević/Frane Ban)

Turnovac – Brnaze         -

 

“MALI OTOK“ 2013.

 

GRUPA B

 

 

1. kolo:

Junak - Čaporice     3:0 (Luka Bašić, Domagoj Gaurina, Jakov Štroliga)

Urania – Troglav    1:2  (Tomislav Marina/Slavko Kasalo, Martin Vrgoč)

 

 2. kolo:

Junak – Troglav     3:0 (Domagoj Gaurina, Luka Kekez, Gabrijel Smoljo)

Čaporice - Urania    0:1 (Marko Zelić)

 

3. kolo:

Junak - Urania      2:0 (Jakov Štroliga, Luka Bašić)

Troglav – Čaporice   4:0 (Roko Bandov, Martin Vrgoč, Pavo Mihaljević, Luka Matić)



Polufinale:

OSK - Troglav 3:0 (Ante Erceg 2, Denis Žižić-Gušo)

Junak - Jadran 0:0 (3:2 nakon izvođenja penala)

Za 3. mjesto:

Troglav - Jadran 2:0 (Feđa Huskić, Josip Vidović)

Finale:

OSK - Junak 0:2 (Dominik Romac 2).

 

Na turniri su sudili Andrija Perić, Tomislav Šentija, Ante Podrug i Marijo Jadrijević.

 

Sam početka turnira je trebao biti u 9 sati, no početak je pomaknut na 11 zbog lošeg stanja terena.

U grupi A nije bilo većih uzbuđenja, no zato ih je bilo u grupi B. Nakon 2 utakmice Junak je osigurao polufinale, dok su ostale tri ekipe i dalje bile u igri za polufinale. Prvo je Urania poražena od Junaka i time ispala iz te utrke da bi potom igrali Troglav i Čaporice. Čaporicama je trebala pobjeda od dva razlike, no Troglav im je brzo ugasio nade.

U polufinalima je također bilo uzbudljivo. Junak je prošao nakon izvođenja penala, dok je OSK dugo lomio i na kraju slomio otpor Troglava koja se predstavila u sjajnom svjetlu.

Troglav je na koncu osvojio treće mjesto dok je u finalu Junak svladao domaćine.

U pauzi između grupne faze i polufinala odigrana je prijateljska utakmica mlađih početnika OSK-a i Troglava gdje su gosti bili bolji sa 6:0.

NK OSK Otok se ovim putem zahvaljuje svim igračima, voditeljima i sucima na razumijevanju i fer i korektnom ponašanju.

Poseban pozdrav upućujemo ekipi Troglava iz Livna te vjerujemo da je ovim začeto novo prijateljstvo.

 









Galerija slika

nk-oskotok @ 18:16 |Komentiraj | Komentari: 0
Vodeći strijelci svih kategorija OSK-a
  • Seniori: 17 golova - Petar Bašić-Šiško
  • Juniori: 7 golova - Marin Samardžić, Tomislav Samardžić
  • Kadeti: 14 golova - Toni Norac-Kevo
  • Pioniri: 14 golova - Denis Žižić-Gušo
  • Mlađi pioniri: 23 gola - Ivan Marinović
  • Početnici: 28 golova - Matej Plavša
Facebook
Vremenska prognoza
Brojač posjeta
45177
Arhiva
« » sij 2018
  • p
  • u
  • s
  • č
  • p
  • s
  • n
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Index.hr
Nema zapisa.