utorak, veljača 25, 2014
- Kadeti i juniori OSK-a ni ove sezone nisu uspjeli doći dalje od drugog kola županijskog kupa. Ponovno su se kao prevelika prepreka pokazali vršnjaci iz Junaka. Realno, više se očekivalo od kadeta OSK-a negoli od juniora.

Kadetska utakmica nije obilovala prigodama. Igralo se pretežito na sredini terena, a najbolji dio obje ekipe su bile obrane. Prvo poluvrijeme je bilo ravnopravno dok je u drugo bolje ušao OSK koji je dominirao uvodnih 20-ak minuta pritiskajući domaćine na njihovoj polovici no bez prave šanse. I kako to biva, protivnik najčešće zabije. Jedna loša reakcija na dugu loptu i domaći igrači su brzo izašli pred vratara Bašića. Prvi pokušaj je blokiran, no u nastavku akcije domaći igrač lijepo pogađa za vodstvo svoje momčadi. Drugi gol je pao u samom finišu susreta.

OSK: L. Bašić, Delija, Bošnjak, Grgat, Čikara, I. Bašić, M. Samardžić, T. Samardžić, Žižić, Tadić, Marković (Vladova).

Na klupi su još bili: Mačina, Erceg, Bitunjac, Raič, Omrčen-Čeko i Vugdelija.

Pitanje pobjednika u juniorskoj utakmici je bilo praktički riješeno nakon prvog poluvremena. Junak stiže u vodstvo rano, već u 4. minuti. Nakon jednog prekida, najviši u skoku je bio stoper domaćih Ćurković te pogađa mrežu. Drugi gol je pao nakon izgubljene lopte na sredini terena, Junak je brzo iskoristio manjak igrača OSK-a te lopta na koncu stiže do Ramljaka koji ju šalje u mrežu. Pred kraj poluvremena je isključen Ante Vukas zbog drugog žutog kartona. Dojma smo da je to bilo prestrogo poglavito ako se uzme u obzir nekoliko drugih činjenica.

U drugom poluvremenu juniori OSK-a su zalaganjem nadomjestili manjak igrača tako da je domaća momčad sa igračem više uspjela zabiti tek još jedan pogodak.

OSK: Vuleta, Šušnjara, D. Samardžić (P. Erceg), Laco, I. Erceg, J. Samardžić (I. Samardžić), A. Samardžić, A. Vukas, N.I.Vukas, Dukić, Katić.

Kadete i juniore OSK-a u subotu očekuje gostovanje u Dugom ratu kod Orkana. Susreti su na rasporedu u 12:30 i 14:30.

nk-oskotok @ 21:17 |Komentiraj | Komentari: 0