srijeda, travanj 17, 2013
- U zaostalim utakmicama 15. kola juniori i kadeti su gostovali u K. Gomilici protiv GOŠK-a. Juniori su poraženi sa 2:1, dok su kadeti slavili sa 3:1.

Prvo poluvrijeme juniorske utakmice nije obilovalo prilikama i uzbuđenjima, a blagu inicijativu je imao OSK. U drugo poluvrijeme OSK ulazi puno bolje i agresivnije te do vodstva dolazi u 58. minuti preko Ivana Ercega koji je glavom pospremio loptu u mrežu. Sjajnu priliku je potom imao i Banić-Škojo no spriječila ga je vratnica, Domaća ekipa u sedam minuta zabija dva pogotka nakon prekida i osvaja tri boda.

OSK: Tomašević (Vuleta), Laco, Radman-Livaja, Erceg, Pupić-Bakrač, Dukić (J. Samardžić), A. Samardžić (Ivan Samardžić), Ilija Samardžić, Banić-Škojo, Bašić-Šiško, Grgat.

Kadeti su se predstavili u sjajnom svjetlu i pobrali pohvale domaćina. Bili su agresivni, jaki u obrani i napadu i zasluženo slavili.

OSK je poveo u 13. minuti preko Vladove kojem je asistirao Vukas. GOŠK izjednačuje nakon jednog solo prodora domaćeg igrača, a svoj drugi gol Vladova postiže u 33. nakon što je natrčao na odbijenu loptu i pospremio ju u mrežu (prethodno je pucao T. Samardžić).

Drugu asistenciju Vukas upisuje u 68. minuti kada je nesebično dodao T. Samardžiću koji nema težak posao. Do kraja su domaći prijetili samo iz nekoliko prekida, dok je OSK stvorio nekoliko dobrih prilika no nije bilo konkretnosti.

OSK: Bilokapić, Grgat (M. Samardžić), Bošnjak, D. Brčić-Šušak, Čikara, A. Brčić-Šušak (Omrčen-Čeko), T. Samardžić (Erceg), Čović (Tadić), Vukas (Marković), Žižić, Vladova.

nk-oskotok @ 19:52 |Komentiraj | Komentari: 0