ponedjeljak, rujan 30, 2013
U četiri utakmice mlađe kategorije OSK-a su ubilježile isto toliko poraza. Prvo su u subotu ujutro na Golim Brdima slavili mlađi i stariji pioniri GOŠK-a, da bi u nedjelju kadeti i juniori OSK-a bili poraženi u gostima kod Trogira 1912.

U utakmici mlađih pionira GOŠK je slavio sa 3-0. U vodstvo ih je već u drugoj minuti doveo napadač Repić koji je iskosa 13-14m prebacio domaćeg vratara.

GOŠK je dominirao u prvom dijelu, a to se isplatilo u 28. minuti kada su povećali vodstvo na 2:0.preko Zoke. U drugo poluvrijeme je OSK ušao življe i imao nekoliko prilika od kojih je najbolja bila ona Denisa Žižić-Guše no taj je udarac otišao uz vratnicu. Ubrzo je GOŠK smirio nalet OSK-a te u 48. minuti Repić svojim drugim pogotkom postavlja konačan rezultat.

OSK: Vugdelija, Norac-Kevo, Marković, Vojković. And. Vuleta, Samardžić, Munivrana, A. Erceg, Ante Vuleta, Tomašević. Žižić-Gušo, Milanović-Trapo, M. Erceg, Marinović.

Stariji pioniri su poraženi sa 6:0, no početak susreta nije sugerirao da će tako završiti. OSK je imao nekoliko dobrih prilika u otvaranju utakmice, no nije ih se uspjelo realizirati. U 10. minuti GOŠK je poveo iz jedanaesterca koji je pogrešno dosuđen. Igrač GOŠK-a je išao sam prema golu OSK-a da bi ga sa leđa sapleo stoper OSK-a M. Jukić. Umjesto da isključi braniča OSK-a i dosudi slobodan udarac za goste sudac je pokazao na bijelu točku, a igrač OSK-a je prošao bez opomene. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Barun.

Tada su malo-pomalo gosti počeli preuzimati inicijativu da bi sredinom poluvremena postigli dva pogotka. U 21. je strijelac bio Bučić, a u 25. Renić. S tim rezultatom se otišlo na odmor. Nedugo nakon početka drugog dijela Renić postiže svoj drugi pogodak za 0:4. Do kraja su još golove postigli Knežević i Milić.

OSK: Mačina, Norac-Kevo, Vladova, Putnik, M. Jukić, S. Jukić, Bitujac, F. Grgat, M. Milanović-Trapo, Marinović, L. Milanović-Trapo. Još su igrali: Marković, Bečko, Tomašević, Katić, Bodač, K. Grgat i Elek.

Kadeti su u Trogiru igrali u izmijenjenom sastavu u odnosu na prošlu utakmicu jer je nekoliko njih igralo za juniore. Trogir je poveo u 6. minuti  preko Jaže koji se najbolje snažao u gužvi nakon kornera. Minutu potom OSK je poravnao. Marin Samardžić je ubacio iz slobodnjaka, a T. Samardžić došao do lopte, okrenuo domaćeg stopera i poentirao.  Sa rezultatom 1:1 se otišlo i na odmor.. U 54. pravi eurogol je postigao Palada za novo vodstvo domaćih. U 65. Jažo postiže svoj drugi pogodak da bi u 80. konačan rezultat postavio Brkić nakon što je ispremiješao obranu gostiju.

OSK: Mačina, Bitunjac, Marković, D. Samardžić, Čikara, T. Samardžić, Bašić, Grgat, Erceg, M. Samardžić, Tadić. Još su igrali: Vugdelija i Jukić.

Utakmica juniora je bila neizvjesnija, OSK je imao prilika no tri boda su ipak ostala u Trogiru. Domaće je u vodstvo udarcem u lijevi kut doveo Leko u 13. minuti. U 25. iz jedanaesterca kojeg je izborio Dukić na 1:1 poravnava Ante Banić-Škojo.  U 37. Korčulanin puca sa 18m i pogađa mrežu OSK za novo vodstvo domaćih. OSK se ne predaje i nekoliko minuta kasnije poravnava. Banić-Škojo  je dugom loptom pronašao Alena Samardžića koji pogađa neobranjivo u dalji kut.

U 65. nakon kornera puca Crnac, lopta se odbije od J. Lace i vara vratara OSK-a. Do kraja je OSK tražio poravnanje no bez uspjeha.

OSK: Bošnjak, J. Samardžić, J. Laco, Brčić-Šušak, A. Samardžić, Vladova, Banić-Škojo, Vukas, M. Laco, Dukić, Delija.

nk-oskotok @ 15:11 |Komentiraj | Komentari: 0