petak, kolovoz 16, 2013
- Lošu igru prezentirali su nogometaši OSK-a u današnjoj prijateljskoj utakmici protiv Mladosti. Nedostajalo je više trke, agresivnosti i zalaganja.

OSK je poveo preko Šimunovića koji nije imao težak posao nakon što je domaći vratar Jukić promašio loptu. Mladost je izjednačila, mora se reći zasluženo, preko Predraga Šimića koji je sa 20 metara postigao pravi eurogol. Prije toga su domaći imali i gredu.

Sve u svemu, bilo je to loših 45 minuta. Ni drugo poluvrijeme nije bilo bolje. Domaćini su očigledno fizički pali, no OSK to nije znao iskoristiti. Odigrati jednostavne kontre je djelovalo kao neriješiva enigma.

Konačnih 2:1 postavio je iskusni Hrvoje Erceg. OSK je imao priliku za poravnanje, no nije iskorištena.

Može nas tješiti činjenica da je OSK pokazao da može bolje, ali ovo mora biti upozorenje da se bez pravog pristupa ne može ništa postići.

OSK: Labrović, Varvoda, Banić, Tolj, Gilić, Bašić, I. Grgat, Z. Grgat, Šimunović, J. Dukić, S. Banić-Škojo.

Još su igrali: A. Banić-Škojo, Bazina, T. Dukić, A. Samardžić, Vukas, Vladova, Delija, Laco, J. Samardžić

oskotok's Mladost - OSK 2-1 album on Photobucket
nk-oskotok @ 21:49 |Komentiraj | Komentari: 0