ponedjeljak, lipanj 23, 2014
- Novi trener seniorske momčadi OSK-a je Mirko Labrović! Na današnjoj sjednici Izvršnog odbora kluba jednoglasno je potvrđen izbor ovog 46-godišnjeg stručnjaka.

Igračku karijeru Labrović je započeo u Glavicama. Osam godina nastupao je za Junak, od toga je 5 godina bio kapetan. Još je nastupao za Split, Uskok te za nekoliko inozemnih klubova.

Trenerske početke imao je u Junaku u sezoni 2003/04 kada je tri kola samostalno vodio seniorsku momčad, a potom bio pomoćnik Filipu Paviću. U sezoni  2004/05 odlazi u Hrvace gdje je bio 6 godina, od toga dvije kao trener-igrač. Potom odlazi u Junak gdje je pomoćnik Milu Nižetiću, a zatim je samostalno i uspješno vodio Junak u 2. HNL.  U sezoni 2012/13 ponovno preuzima Hrvace gdje je bio do listopada prošle godine.

Sa Hrvacama je osvojio dva prvenstva te tri županijska kupa.

Za našu stranicu Labrović je izjavio: - Početak priprema je planiran sredinom srpnja. Solidno sam upoznat sa trenutnim kadrom, no treba vidjeti tko će sve ostati. Zasigurno će trebati svježe krvi no o tome ćemo konkretnije znati kada se malo više upoznam sa kadrom. Cilj je stvoriti ekipu koja nema imperativ, ali koja će posjedovati određenu perspektivu. Naravno, trebati će mijenjati i neke negativne navike koje su prisutne no vjerujem da ćemo uz podršku svih kojima je stalo do kluba uspjeti u svojim ciljevima.

Prvi pomoćnik Labroviću biti će Anđelko Marković.

Zahvaljujemo se naravno i Anti Porobiji koji je OSK vodio u drugoj polovici proljetnog dijela prošle sezone.

nk-oskotok @ 18:54 |Komentiraj | Komentari: 0
« » sij 2018