četvrtak, lipanj 22, 2017
- Mlađi početnici OSK-a koje vodi Nediljko Erceg danas su sudjelovali na memorijalnom turniru "Triljski branitelji" u Čaporicama, a svoje natjecanje završili su u grupnoj fazi. Za prolazak u daljnju fazu nedostajao im je doslovno jedan pogodak.

Naša momčad prvu je utakmicu igrala protiv Omiša te slavila s 2:0. U prvom dijelu OSK je u vodstvo doveo David Erceg, a sve dvojbe pred kraj susreta otklonio je Josip Milanović-Litre lijepim driblingom i preciznim udarcem.

Uslijedio je potom susret s Talentom koji je bio bolji protivnik i zasluženo slavio s 3:0. Treći takmac u grupi su bile Glavice koje su imale 1 bod te je OSK-u za prolazak dalje bio dovoljan i neriješen ishod dok je Glavicama igrala samo pobjeda. Loše je naša momčad odigrala prvo poluvrijeme što su protivnici kaznili te imali visoku prednost na poluvremenu od 3:0. Prva dva pogotka su rezultat preciznih dalekometnih udaraca dok je kod trećeg kumovala loša reakcija u obrani.

Odmah na startu drugog dijela Josip Žuljević pronalazi Davida Ercega koji se othrvao naletu braniča Glavica te preciznim udarcem u suprotnu stranu zatresao mrežu protivničkog vratara. Erceg se nedugo potom upisao i u asistente kada je s desne strane odigrao povratnu loptu u sredinu koju u mrežu šalje Ante Grgat za 3:2. Upravo je Grgat do kraja imao još dvije prigode no nije bio precizan tako da su prolazak dalje izborili Talent i Glavice.

Sve u svemu, ovaj turnir je našoj najmlađoj kategoriji bio jedno vrijedno iskustvo.

OSK: Marin Radnić, Bruno Milanović, Josip Šušić-Jurić, Ante Grgat, Andrej Romac, Josip Milanović-Litre, Toni Tadić-Šutra, David Erceg, Josip Žuljević, Petar Žuljević, Toni Borić, Stipan Laco.

nk-oskotok @ 19:17 |Isključeno | Komentari: 0