petak, siječanj 20, 2017
- U klupskim prostorijama danas je održana prozivka seniorske momčadi kojoj se odazvalo 25 igrača. Zbog obveza na poslu svoj izostanak je opravdao Duje Banić, a u odnosu na momčad koja je završila jesensku polusezonu uz prije spominjanog Lipotića u kadru OSK-a više nema ni juniora Marina Samardžića koji je odlučio prestati sa igranjem.

Kako smo već objavili redove OSK-a pojačao je Ivan Zebić, a kažimo i kako je sve bilo dogovoreno i s napadačem Šimunom Grčićem (koji je također bio na prozivci), no otvorila mu se poslovna opcija u Njemačkoj te zbog toga neće postati član našeg kluba.

Pripremama su priključeni i neki talentirani kadeti što je postala već tradicionalna praksa.

Igrače je prvo pozdravio predsjednik Petar Džaja: - Drago mi je da vas se ovoliko odazvalo, gotovo svi pozvani, a posebno me veseli vidjeti neke mlade igrače. Ono što klub od svih vas traži je ozbiljnost i uredan odnos prema svojim obvezama, a isto tako će i Uprava kluba raditi na tome da se obveze prema vama uredno servisiraju te vam kao i uvijek stojimo na raspolaganju za bilo što. Na kraju nemam što više reći osim poželjeti vam uspješne pripreme.

Potom se igračima obratio i trener Petar Bašić: - Pozdravljam sve prisutne. Od ponedjeljka startamo od nule, ostali smo više-manje u istom sastavu. Cilj koji je postavljen jest da momčad napravi iskorak u odnosu na prvi dio prvenstva, smatram da mi to možemo. Očekujem da budete redoviti na treningu, svjestan sam da neki zbog posla ne mogu biti na svakom treningu, ali potrudite se da budete na barem 80 posto treninga. Dogovorili smo 7 prijateljskih utakmica, tu je i kup, svi ćete dobiti priliku da se pokažete i da vidimo koje su vaše mogućnosti. Prvi trening bit će u ponedjeljak u 15:30 dok ćemo se za ostalo dogovoriti sukladno vašim mogućnostima dolaska jer mi je cilj da vas bude što više na treningu.

Popis igrača prisutnih na prozivci: Banić-Škojo Ante, Banić-Škojo Stipe, Bašić Ivica, Bašić Marko, Bašić Nikola, Bašić-Šiško Petar, Bilandžić Ante, Grgat Filip, Grgat Zvonimir, Jelić Dražen, Karamarko Marin, Katić Ivan, Mačina Frano, Milanović-Trapo Luka, Munivrana Bruno, Norac-Kevo Ivan, Norac-Kevo Toni, Plavša Dominik, Poljak Bože, Ramljak Goran, Samardžić Alen, Samardžić Tomislav, Tadić Marko, Vuleta Bože, Zebić Ivan.

« » svi 2018