subota, listopad 5, 2013
Drugi domaći prvenstveni zaredom zabilježili su nogometaši OSK-a. Prvo poluvrijeme OSK-a je bilo za zaborav, možda i najgore u ovoj sezoni. Gostujuća ekipa je u prvih 45 minuta djelovala življe i igra im je bila smislenije za razliku od OSK-a čiji su redovi bili potpuno nepovezani. U drugi dio OSK je ušao energičnije, imao je dobrih prilika no niti jedna nije iskorištena.

U nervozne vode utakmicu je odveo glavni sudac sa dva crvena kartona OSK-u koji su možda prestrogi ako se uzme u obzir činjenica da zbog istih stvari koje su dolazile sa klupe gostiju nije poduzeo nikakvu mjeru.

Što se tiče domaćeg sastava OSK je bio hendikepiran neigranjem Ante Tolja te je ponovno na vidjelo izašlo o koliko bitnom igraču za OSK se radi.

U 10. minuti prvi iole opasniji udarac upućuje Banić-Škojo, a u 15. Omladinac uzvraća preko Nerlovića. U 19. minuti gosti su poveli. Čorić je ubacio sa lijeve strane a na drugoj vratnici Ercegović glavom pogađa mrežu OSK-a. U 23. prva prava akcija OSK-a. U nekoliko poteza je Dukić došao u priliku za udarac no Perica to s lakoćom brani. U 31. Bašić-Šiško ubacuje iz kornera, a Banić-Škojo glavom puca preko gola. U 35. preko gola odlazi i udarac Dukića.

U 44. minuti odlično je iz slobodnog udarca pucao kapetan gostiju Nerlović, ali je i vratar OSK-a Samardžić bio na visini.

U drugom poluvremenu umjesto Banić-Škoje je ušao Norac-Kevo i već u 47. imao prvu priliku. Potom u razmaku od dvije minute dva puta dobro puca Dukić.

OSK je igrao otvoreno što je gostima davalo prilike da ugroze gol OSK-a iz kontri, a jednu od boljih prilika je imao Drušković u 55. minuti no loše je pucao.

U 60. minuti nakon kombinacije OSK-a lopta dolazi do Z. Grgata koji sa 5-6 metara ne uspijeva pogoditi mrežu.  Zatim je u 74. minuti isključen Runje radi psovanja, a u 81. Norac-Kevo radi odgurivanja suca.

U 85. sjajno je iz slobodnog udarca pucao Bašić-Šiško no bivši vratar OSK-a Perica je odlično izvukao loptu. Posljednju priliku na utakmici smo vidjeli u 87. kada je glavom pokraj gola pucao Bazina.