nedjelja, listopad 2, 2011
OSK - Postira 5:0 (2:0) (N. Bašić, Vardić, Dukić, Banić-Škojo, Vuković)

1:0 Slobodan udarac na 22-23m izborio je Bašić. Sam ga je izveo i zabio za vodstvo.

2:0 Korner sa desne strane izveo je spomenuti Bašić, Banić-Škojo propušta loptu za Vardića koji sa 10m pogađa za 2-0.

3:0 Banić-Škojo je uputio odličnu dugu loptu za Dukića koji ju je odlično primio i sjurio se do 16m te iskosa pogodio neobranjivo pod prečku.

4:0 Banić-Škojo se izborio za loptu, lažnjakom izbacio obranu gostiju te sa 16m pogodio u desni gornji kut.

5:0 Nakon duge akcije lopta je došla do Dukića koji odlično ubacuje. Odlično je ušao Vuković i poentirao glavom.

-

OSK: Samardžić, Varvoda, Blažević, Porobija, Ruščić, Vardić, Šipić, Bašić, Banić-Škojo, Vuković, Dukić.

OSK je zaigrao u nekakvoj 4-2-2-2 formaciji koju je često prakticirala reprezentacija Brazila. Prvo poluvrijeme je bilo loše, gosti su puno promašivali, imali su i vratnicu. OSK je prije gola imao šansu preko Šipića koji je sa 15m pucao ravno u vratara gostiju.

Najlošiji pojedinci u 1.poluvremenu su bili Banić-Škojo i Ruščić. Mišljenja sam da su gosti u 1.poluvremenu zaslužili zabit bar jedan gol i da neriješen rezultat na poluvremenu ne bi bio nerealan.

Drugo poluvrijeme je OSK otvorio pogotkom Dukića te je tada postalo jasno da će tri boda ostat u Otoku. Gosti u 2.poluvremenu nisu imali nikakvih šansi, dok je OSK igrao odlično, imao puno šansi. Usudim se reć da su gosti dobro i prošli.

Najopasniji kod gostiju je bio napadač, br.9 s kojim je Porobija u 1.poluvremenu imao dosta problema.

Sve u svemu, igrači OSK-a su nakon teškog poraza u Dugom ratu ovom pobjedom smirili navijače.

---

Samardžić - mora puno radit na istrčavanju. Dovodi obranu u probleme kad ostane na crti.

Varvoda - dobar, borben. Imao odličnu šansu za gol kad je išao 1 na 1, ali je pucao točno u golmana.

Blažević - bez greške odigrao danas. Sa Porobijom u paru djeluje odlično.

Porobija - igrač od vitalne važnosti za ekipu. Siguran, iskusan, vrstan tehničar. Ne može se bez kapetana.

Ruščić - u 1.poluvremenu bio loš kao i ostatak ekipe. U obrani nije zatvarao leđa stoperu, a u napadu nije koristio prostor ispred sebe. Kasnije bolji.

Vardić - po meni je danas on igrač utakmice. Osim šta je zabio gol, odlično je čitao igru, prekidao napade gostiju. Pasevi su mu kvalitetni, postavljanje također.

Bašić - strijelac i asistent. u 2.pol još bolji, odlična tehnika.

Šipić - razigran, motoričan. Razigravao suigrače, palac gore.

Banić - Škojo - u 1.poluvremenu najlošiji, indisponiran, neprimjetan. Kasnije među najboljima, zabio odličan gol, još bolje asistirao, trčao, borio se.

Vuković - puno je radio, ali mu danas nije puno toga polazilo za nogom. dobio najviše batina, gol je šlag na tortu odličnih partija koje pruža.

Dukić - Sve bolji i bolji. Razigravao, zabijao, asistirao. Kod 5-0, 5min prije kraja. trče od 16-erca do centra i oduzima loptu. To želimo vidit.

zamjene: M. Samardžić - igrao lijevog bočnog, solidan. Šimunović - ogroman potencijal, ozljede ga zaustavile. danas je dobar bio. S. Samardžić - zamijenio Blaževića, besposlen.

nk-oskotok @ 12:32 |Komentiraj | Komentari: 0