srijeda, srpanj 10, 2013
Prije početka prvog treninga prisutnim igračima su se obratili trener Boris Pavić i dopredsjednik kluba Ante Laco.

Pavić je istaknuo da je zadovoljan prošlom sezonom ali da vidi da postoji još ogroman prostor za napredak. Upravo mu je to najveći izazov – izvući što više od mlađih igrača te formirati što bolje igrače od njih. Dodao je da postoji veliki interes za mlađe igrače OSK-a, ali da ne brzaju sa odlukama jer njihovo vrijeme tek dolazi te da u OSK-u postoje svi uvjeti za razvoj.

Dopredsjednik Ante Laco je na početku sve prisutne pozdravio u ime Uprave kluba. Igračima je zahvalio na strpljenju kroz proteklu godinu dana i napomenuo da samo nastave raditi kao do sada.

Prozivci se odazvalo 13 igrača, dok su se dvojica ranije ispričala što ne mogu doći. Odazvali su se: Banić-Škojo Ante, Banić-Škojo Stipe, Bašić-Šiško Petar, Bazina Andrija, Dukić Josip, Dukić Toni, Grgat Ivan, Grgat Zvonimir, Norac-Kevo Zvonimir, Samardžić Ilija, Samardžić Marijan, Samardžić Marin i Tolj Ante. Ispričali su se Marković Ivan i Šimunović Anđelko dok se za još četvoricu inače standardnih igrača iz prošle sezone očekuje da se priključe kroz nekoliko dana.

Većinu vjerojatno zanimaju nova lica u OSK-a. Zasad ih nema, ali će ih sigurno biti – očekuju se 3-4 prinove/pojačanja.

Treninzi će biti jednom dnevno u 18:30, dok su vikendi slobodni do 1.8. Tada će se prijeći na intezivniji rad te će se trenirati dvaput dnevno.

oskotok's Prvi trening pred sezonu 2013-14 album on Photobucket
nk-oskotok @ 20:41 |Komentiraj | Komentari: 0