četvrtak, siječanj 29, 2015
OSK je jučer na Golim brdima odigrao prvu pripremnu utakmicu za drugi dio sezone, a protivnik je bio trećeligaš Šibenik, čiji je trener Mirko Labrović.

Na koncu su sa 3:0 bolji bili gosti što je i realan rezultat s obzirom na prikazano iako ni OSK nije bio bez prilika. Dapače, imao je OSK i najstrožu kaznu međutim Bašićev udarac obranio je Jelić.

Nedostajali su OSK-u jučer napadač Grgat te standardni veznjaci Poljak i Nikola Bašić pa je Bašić izveo sljedeću postavu. U obrani su bili Marin Samardžić, Norac-Kevo, Mandac i Gilić. Na poziciji zadnjih veznih su igrali S. Banić-Škojo i Vardić, na desnom krilu A. Samardžić, lijevom A. Banić-Škoju, polušpici Bašić, a najistureniji je bio Plavša.

Šibenik bolje otvara utakmicu te nekoliko puta prijeti da bi do zasluženog vodstva stigao u 15. minuti kada je netko od gostiju pucao, Samardžić obranio a na odbijenu loptu natrčao Prijić i zabio za vodstvo.

OSK je uzvratio preko S. Banić-Škoje čiji je udarac bio jak ali točno u vratara gostiju. U 30. minuti OSK je zaprijetio nakon kornera no lopta je otišla iznad gola.

U drugom poluvremenu Šibenik je uveo novih 11 igrača. U 55. minuti Plavša je odlično proigrao Bašića koji je izašao sam na vratara Jelića koji njegov udarac brani. Ubrzo to kažnjava Marenzi te nakon lijepe kombinacije gostiju pogađa za vodstvo. Nakon toga u jednom prodoru po desnoj strani srušen je Alen Samardžić te sudac Soldić pokazuje na bijelu točku. Loptu je namjestio Bašić i pucao no njegov udarac Jelić je obranio. Imali su gosti do kraja nekoliko dobrih prilika, a iskoristili su jednu, a strijelac je bio Zelić. U dva navrata odlično je reagirao vratar OSK-a Samardžić.

Sljedeću utakmicu OSK bi trebao igrati u Glavicama u petak ili subotu.

OSK: Samardžić, M. Samardžić, I. Norac-Kevo, Mandac, Gilić, Vardić, S. Banić-Škojo, A. Samardžić, Bašić, A. Banić-Škojo, Plavša. Još su igrali: Šimunović, Varvoda, Z. Norac-Kevo, Vladova, Tadić, Čikara, Marković.

Šibenik: Slavica, Bartulović, Šare, Kartelo, Barać, G. Živković, Maleš, T. Španja, Puclin, Božinović, Prijić. Još su igrali: Jelić, Pecolaj, Vukorepa, Škugor, B. Španja, Perica, Petković, Marenzi, Rendić, A. Živković, Zelić, Ilić, Maretić.

nk-oskotok @ 08:40 |Isključeno | Komentari: 0