utorak, studeni 1, 2011
             OSK - Kamen 2:2 (0:2) (M. Samardžić, Vardić)

OSK je u subotu na Golim brdima remizirao sa vodećom ekipom u ligi, Kamenom. Na kraju je bilo 2:2, a gosti su vodili 2:0.

Utakmicu bolje otvara Kamen te prijeti, ali su ti pokušaji bili relativno bezopasni. Nakon tog početnog naleta gostiju OSK se pribrao i uspostavio ravnotežu na terenu te prijeti preko Svaline i Dukića.
Gosti uzvraćaju preko Ivice Lizatovića koji nakon ubačaja sa desne strane sa 5m puca preko gola.
U 27.minuti Goreta koristi konfuziju u domaćoj obrani i lako zabija za vodstvo gostiju. OSK se još nije ni oporavio od tog šoka kad je stigao drugi. Vratar Samardžić je istrčao na jednu loptu, ali je Lizatović bio brži te ga je zaobišao i pospremio loptu u mrežu.

OSK je sve do 60.minute djelovao beskrvno, a igra je bila previše raštrkana. U 60.min je P. Bašić izveo slobodni udarac, vratar Perica nije uspio ukrotit taj šut te je loptu samo odbio do Banić-Škoje koji šokantno promašuje praktički prazan gol.
6 minuta kasnije OSK je smanjio. Nakon lijepe akcije, Šipić ubacuje sa desne strane, Čelić kratko odbija a Vardić iz prve prekrasno zakucava loptu u mrežu.

U 72.minuti Goreta je imao priliku riješiti utakmicu i postati junak, ali mu penal brani Samardžić.
Taj promašaj je kaznio stoper OSK-a, Marin Samardžić koji zabija nakon kornera.
Na kraju susreta N. Bašić je pogodio stativu sa 20-25 metara. Treba ipak priznati da je remi u konačnici najrealniji.

OSK: Samardžić, Varvoda, Blažević, Samardžić, Ruščić, Vardić, Šipić, Svalina, Banić-Škojo, Dukić, P. Bašić. Zamjene: Vuković, N. Bašić, Norac-Kevo.

Kamen: Perica, Kujundžić, Tolj, Kegelj, Juričić, Tomić, Čelić, Kljenak, Lizatović, Goreta, Kujundžić. Zamjene: Žužul, Šabić, Biloš.

nk-oskotok @ 09:12 |Komentiraj | Komentari: 0