nedjelja, rujan 9, 2012
                       Trogir 1912 - OSK 1:1 (0:0) (Varvoda)

- Zanimljivu, ali i tešku utakmicu odigrali su nogometaši OSK-a u K. Gomilici protiv Trogira 1912. OSK je nakon vodstva propustio još nekoliko kvalitetnih prilika što su domaćini kaznili golom u 82. minuti.

Prvu priliku za domaće ima Čokara u 4. minuti ali njegov udarac odlazi pored gola. Minutu poslije Varvoda je ubacio a Banić-Škojo glavom pucao pokraj gola. Prvo poluvrijeme nije bilo prebogato prilikama. Prijetili su još I. Grgat nakon kontre te Tolj.

Trogir 1912 je sve karte bacio u duge visoke lopte te prekide. Nekoliko puta je bilo neugodno pred golom OSK-a ali se većinom to čistilo. OSK je poveo u 58. minuti. Nakon kombinacije Banić-Škojo je potegnuo sa 20m, njegov udarac odsjeda na gredi a na odbijenu loptu natrčava Varvoda i glavom ju posprema u mrežu.

Veliku priliku za Trogir propušta Bejo promašivši doslovno prazna vrata. U 67. opet glavom prijeti Banić-Škojo da bi u 76. Sučić propustio priliku da dokrajči domaćine. Na ubačaj Tolja dolazi do lopte ali sa 12m pogađa vratara Butaru. Dvije minute poslije Z. Grgat proigrava Varvodu koji pogađa vratnicu. Ove promašaje kaznio je kapetan domaćih, Viktor Novak, koji je nakon ubačaja iz kornera bio najspretniji.

Trogiranima se na kraju isplatilo forsiranje prekida. Igrači OSK-a mogu izvući pouku iz ove utakmice a ona je da se ovolike prilike u gostima ne smiju promašivati.

U 3. kolu u derbiju kola na Golim Brdima gostuje Croatia Zmijavci.

Trogir 1912

1

K. Gomilica, ŠC Jure Bakotić, 2. kolo 1. ŽNL, 09.9.2012., 16:30h. Gledatelja: 100

1

Suci: Antonio Krišto, Ante Kosor, Ante Budić. Delegat: Vladimir Mikulić

NK Trogir 1912

Strijelci: 0:1 – Varvoda  (56.), 1:1 – Novak (82.)

Trener: Boris Pavić

Ostali rezultati: Glavice - Orkan 1:2, Postira - Omladinac 3:2, Vinjani - Urania 3:2, Croatia - GOŠK 4:2, Jadran - Mladost 1:2

nk-oskotok @ 21:43 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare