ponedjeljak, kolovoz 27, 2012
Trener OSK-a Boris Pavić je iznio svoja očekivanja o narednoj sezoni. Također je predstavio nova pojačanja i trenutni kadar.

Podsjetimo, na klupu OSK-a je došao početkom travnja i u 7 kola je momčad pod njegovim vodstvom uspjela osvojiti dovoljan broj bodova da zadrži više nego solidnu 4. poziciju.

O predsezoni je rekao: "Pripreme su započele 16.7. a prva dva tjedna su obuhvaćala bazični dio s naglaskom na razvijanju aerobnih kapaciteta. Potom su na red došla tehničko-taktička usavršavanja te odigravanje utakmica."

OSK je odigrao 6 prijateljskih utakmica - "Utakmice smo igrali s nominalno jačim protivnicima (drugoligašima i trećeligašima) iz razloga da dečki vide da trud nije uzaludan, da vide da mogu parirati jačim ekipama. Sve utakmice smo odigrali na visokoj razini i ne mogu biti nezadovoljan.
Ekipa je već dobila prepoznatljive obrise - "Točno, momčad se standardizirala. Status su zaslužili radom, ponašanjem i odnosom prema klubu. Imamo skupinu od 20-ak igrača koji žele napredovati i za sve što pokazuju im treba odati priznanje. Sam odaziv na treninge je fenomenalan. Uglavnom, sjajan spoj iskustva i mladosti."
Prijelazni rok je kvalitetno odrađen - "Igrače smo dovodili ciljano, težili smo karakternim igračima. Ante Tolj je izniman profesionalac, jedan od najboljih igrača u ovom rangu te je primjer mladim igračima u apsolutno svemu. Polivalentan je igrač i sigurno kvaliteta više za nas. Alen Runje je igrač s napretek iskustva druge i treće lige, pravi profesionalac. Poput Tolja može kvalitetno odigrati na više pozicija. Kratko rečeno - igrač za momčad. Zvonimir Grgat je domaći kadar. Iako je imao dugu pauzu čini se da to nije ostavilo većeg traga na njemu. Fantastičan borac, agresivan, tehnički superioran. U svakom slučaju, čeka ga lijepa budućnost. Također razmišljamo o još nekoliko igrača."
U razgovoru smo se za kraj dotaknuli samih ambicija kluba - "Želimo učiniti korak više u odnosu na lani. Nećemo skrivati, ako se ukaže prilika pucati ćemo na sam vrh. U svaku utakmicu ćemo ići na pobjedu, to mogu obećati. Liga je jaka, ali možemo se više nego kvalitetno nositi na svima. Osjećam da su igrači gladni pobjeda i to me raduje.
Za kraj želim pohvaliti sve ljude u klubu - od predsjednika, direktora, tajnika, uprave i svih drugih koji su nam na raspolaganju 24 sata."
nk-oskotok @ 07:11 |Komentiraj | Komentari: 0
« » vel 2018