utorak, rujan 3, 2013
Trener OSK-a Boris Pavić je iznio svoja očekivanja o narednoj sezoni. O predsezoni je rekao: "Pripreme su započele 10.7. te smo do danas (utorak) odradili 36 treninga i odigrali 7 utakmica. Sve utakmice izuzev one u Prološcu smo odigrali na visokoj razini. S velikim nestrpljenjem čekamo početak nove sezone.“

Kadar se nije znatnije promijenio: „Točno, momčad je već standardizirana, nije bilo puno prometa što se tiče dolazaka i odlazaka. Treninzima smo priključili niz juniora i kadeta na kojima je da samo vrijedno rade kao i dosad. Ono što nedostaje ovoj momčadi je širina te iskustvo, naročito u defanzivnom dijelu momčadi. Volio bih kad bismo uspjeli dovesti iskusnijeg i polivalentnijeg defanzivca.

Zadovoljan sam napadačkim dijelom momčadi u kojem imam dosta prostora za razne opcije. Ovo je također i sezona u kojoj svoj veliki potencijal trebaju potvrditi i naši mladi igrači koji su lani bili i nositelji igre, a to su Petar Bašić-Šiško, Zvonimir Grgat, Ivan Grgat, Ilija Samardžić i Ante Banić-Škojo.

U momčadi vlada kemija, na odaziv na treninge nemam primjedbe, a što se tiče naše igre mi ostajemo pri atraktivnom i napadačkom nogometu.

Imperativa nemamo, cilj je biti rezultatski bolji nego prošle sezone te prestati biti „simpatičan gost“.

Ovo ljeto ste bili u Ukrajini na stažiranju, a u sklopu polaganja za UEFA Pro licencu: Da, dva tjedna sam proveo u kijevskom Dinamu, bilo je to jedno bogato iskustvo. Krajem listopada mi slijedi obrana diplomskog rada na temu „Organizacija i stručni rad kluba“.

U prvom kolu na Gola Brda dolazi Sloga: Ta ekipa nam je nepoznanica, no motiva im zasigurno neće nedostajati. Ono što znamo je da se radi o mladoj i trkački moćnoj ekipi. Ipak, u ovom susretu smo mi favoriti, a tako ćemo se i postaviti na terenu. Zadnji domaći prvenstveni poraz smo imali prije godinu i pol, a od tada smo neporaženi u 16 susreta. Niz želimo nastaviti i dalje te pozivamo navijače da nas dođu podržati.

nk-oskotok @ 12:45 |Komentiraj | Komentari: 0
« » sij 2018