nedjelja, studeni 25, 2012
- Porazom je OSK zaključio jesenski dio sezone. Domaći su bili i sretniji i spretniji te došli do tri boda kojima su fenjer prepustili Trogiranima. OSK je tokom cijele utakmice bio bolja ekipa, plavi su dominirali ali se i opet promašivalo previše šansi. Previše za gostujuće utakmice.

Nakon što je prošlu utakmicu započeo s klupe, Dukić je današnju započeo od 1. minute. Danas u kadru nije bilo Varvode pa je na desnom krilu igrao Z. Grgat.

Upravo su Dukić i Z. Grgat zakuhali prvu priliku - u trećoj minuti je Dukić proigrao Z. Grgata koji sa 7m iskosa ne puca dovoljno snažno. Jadran uzvraća minutu poslije preko Birčića.

U 8. minuti Z. Grgat je proigrao Banić-Škojo koji puc snažno, ali golman Čović (prije nekoliko sezona stajao na vratima OSK-a) brani. Jadran je poveo u 22. minuti - nakon ubačaja iz korner Runje je nepotrebno igrao rukom i sudac Majić je pokazao na bijelu točku. Iako je Samardžić pogodio stranu, udarac Jelavića je bio prejak. U 25. minuti svoj udarac je okušao i Tolj - nije to bilo loše.

No, minutu poslije još jedan poklon domaćinima koji ga objeručke prihvaćaju. Samardžić je izašao na jednu loptu, no ona mu je ispala a Šimić nema težak zadatak i to je sad već iznenađujućih 2:0.

Smanjenje vodstva dolazi u 36. minuti. Tolj je ubacio, Marin Samardžić vratio u sredinu do Banić-Škoje koji glavom zabija. U međuvremenu su M. Samardžić i Runje zamijenili poziciju te je potonji otišao na bočnu poziciju.

U 47. minuti još jedan hladan tuš za navijače OSK-a. Mihanović je zabio iz slobodnog udarca kroz živi zid koji se razmaknuo.

Potom su krenuli napadi OSK-a te domaćini skoro pa i nisu prelazili svoju polovicu orijentirajući se na kontre. U 53. Tolj je pucao iz slobodnog, a Norac-Kevo (koji je na poluvremenu ušao umjesto Dukića) ne uspijeva pospremiti odbijanac.

Stopostotnu šansu u 55. ima Z. Grgat kada je išao sam prema Čoviću ali je pucao pokraj gola. U 57. je Tolj ubacio, Norac-Kevo pucao glavom a Čović efektno loptu vadi ispod grede.

Dobar pokušaj bilježimo i u 63. kada je M. Samardžić potegnuo sa 30m.  U 67. minuti je I. Grgat lijepo proigrao Norca-Kevu koji puca pokraj gola. Na 3:2 je smanjio svojim drugim golom Banić-Škojo. Tolj je ubacio a Banić-Škojo primio na prsa i efektno škaricama zabio sa 13-14 metara.

U 90. minuti Runje puca preko gola nakon kornera.

Današnju utakmicu ste mogli pratiti preko live tekstualnog prijenosa na facebook stranici kluba - http://www.facebook.com/pages/OSK-OTOK/60024525982

Nadam se da će to biti standardna praksa već na proljeće.

JADRAN Tučepi

3

TUČEPI, ŠC Slatina, 13. kolo 1. ŽNL, 25.11.2012., 13:30h.

Gledatelja: 50

2

Suci:Vlado Majić, Mario Rajčić, Marko Kraljević. Delegat: Mario Radić

NK Jadran

Strijelci: 1:0 – Jelavić (22.) sa 11m, 2:0 – Šimić (26.), 2:1 – S. Banić-Škojo (36.), 3:1 – Mihanović (47.), 3:2 – Banić-Škojo (85.)

Žuti: Jadran – Grginčić, Terzić, Šimić, Čović