srijeda, siječanj 21, 2015
- Današnjom prozivkom službeno su započele pripreme za drugi dio sezone. OSK kreće s novim trenerom Petrom Bašićem koji je naslijedio Mirka Labrovića i koji će, kako smo već spomenuli, također i igrati. Prozivka je održana u prostorijama kluba, a bilo je prisutno 16 igrača dok je njih sedam (N. Bašić, Marin i Marijan Samardžić, Vardić, S. Banić-Škojo, Plavša  i Grgat) izostalo iz opravdanih razloga. Za očekivati je da će se većina njih već sutra priključiti pripremama. Pripremama će biti priključeno i nekoliko talentiranih igrača iz mlađih uzrastnih kategorija. Očekuje se pokoji dolazak no neće biti većih promjena.

Na početku prozivke prisutnima se u ime Uprave kluba obratio dopredsjednik Ante Laco. Ukratko im je predočio ciljeve kluba u narednom periodu: - Vjerujem da imamo kvalitetu za iskorak. Na vama je da date sve od sebe, očekujem i da svojim odnosom što više olakšate posao Petru – rekao je prisutnim igračima dopredsjednik Laco.

Potom je riječ uzeo sam Petar Bašić: - Zahvaljujem se još jednom svima. Nadam se da ćemo imati dobru suradnju. Želim s vama napraviti nešto opipljivo, želim da se o vama priča u Otoku, da privučemo interes. Na treninzima od vas tražim maksimalnu ozbiljnost, jer ako toga ne bude onda ne možemo naprijed. Odmah da vam kažem, želim igrati što više prijateljskih utakmica tako da računajte da će biti negdje oko 7-8 utakmica. Svi će dobiti dovoljno prilike da se pokažu i nametnu. S radom krećemo sutra, biti će nekoliko uvodnih laganih treninga, dok od sljedećeg tjedna krećemo s jačim itenzitetom.

Prvi trening na rasporedu je sutra u 15:45 sati na Golim brdima.

« » svi 2018