WEB STRANICA NOGOMETNOG KLUBA "OSK"
NK OSK Otok
Posljednje / sljedeće utakmice
  • SENIORI
  • Posljednja: Omiš - OSK 4:2
  • Sljedeća: -
  • PIONIRI / KADETI
  • Posljednje utakmice: Uskok - OSK 1:4 / 7:0
  • Sljedeće utakmice: -
  • MLAĐI PIONIRI / JUNIORI
  • Posljednje: OSK - Poljičanin 1921 2:3 / 1:5
  • Sljedeće: -
Anketa
Kako ocjenjujete blog?




Blog
ponedjeljak, lipanj 11, 2012
JESENSKI DIO




1. kolo

Junak - Hajduk II 2:4

Primorac (S) - Primorac (B) 1:0

Hrvace - Kamen 3:3

Croatia - Orkan 0:2

Neretvanac - Neretva 2:0

Omiš - Zmaj (M) 1:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - OSK 0:0

Zadar - Val 2:0

Jadran LP - Zmaj (B) 3:0

 

2. kolo

Hajduk II - Zmaj (B) 1:2

Val - Jadran LP 4:1

OSK - Zadar 2:2

Zmaj (M) - GOŠK Dubrovnik 1919 2:0

Neretva - Omiš 3:2

Orkan - Neretvanac 2:2

Kamen - Croatia 2:2

Primorac (B) - Hrvace 0:1

Junak - Primorac (S) 0:0

 

3. kolo

Primorac (S) - Hajduk II 0:4

Hrvace - Junak 0:1

Croatia - Primorac (B) 1:1

Neretvanac - Kamen 3:0

Omiš - Orkan 2:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Neretva 2:1

Zadar - Zmaj (M) 1:1

Jadran LP - OSK 0:5

Zmaj (B) - Val 1:1

 

4. kolo

Hajduk II - Val 8:0

OSK - Zmaj (B) 2:0

Zmaj (M) - Jadran LP 1:2

Neretva - Zadar 2:1

Orkan - GOŠK Dubrovnik 1919 0:3

Kamen - Omiš 2:0

Primorac (B) - Neretvanac 0:2

Junak - Croatia 2:0

Primorac (S) - Hrvace 0:1

 

5. kolo

Hrvace - Hajduk II 1:1

Croatia - Primorac (S) 5:0

Neretvanac - Junak 1:0

Omiš - Primorac (B) 2:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Kamen 2:2

Zadar - Orkan 6:0

Jadran LP - Neretva 1:2

Zmaj (B) - Zmaj (M) 2:0

Val - OSK 2:1

 

6. kolo

Hajduk II - OSK 3:0

Zmaj (M) - Val 1:1

Neretva - Zmaj (B) 1:0

Orkan - Jadran LP 0:1

Kamen - Zadar 2:0

Primorac (B) - GOŠK Dubrovnik 1919 2:0

Junak - Omiš 0:1

Primorac (S) - Neretvanac 3:0

Hrvace - Croatia 3:2

 

7. kolo

Croatia - Hajduk II 2:1

Neretvanac - Hrvace 2:2

Omiš - Primorac (S) 0:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Junak 2:1

Zadar - Primorac (B) 1:1

Jadran LP - Kamen 0:2

Zmaj (B) - Orkan 3:0

Val - Neretva 1:1

OSK - Zmaj (M) 2:0

 

8. kolo

Hajduk II - Zmaj (M) 3:1

Neretva - OSK 1:3

Orkan - Val 4:1

Kamen - Zmaj (B) 1:0

Primorac (B) - Jadran LP 2:0

Junak - Zadar 1:0

Primorac (S) - GOŠK Dubrovnik 1919 2:2

Hrvace - Omiš 2:0

Croatia - Neretvanac 2:2

 

9. kolo

Neretvanac - Hajduk II 1:3

Omiš - Croatia 2:4

GOŠK Dubrovnik 1919 - Hrvace 0:0

Zadar - Primorac (S) 4:0

Jadran LP - Junak 2:1

Zmaj (B) - Primorac (B) 0:1

Val - Kamen 3:1

OSK - Orkan 2:1

Zmaj (M) - Neretva 1:1

 

10. kolo

Hajduk II - Neretva 0:1

Orkan - Zmaj (M) 3:3

Kamen - OSK 2:0

Primorac (B) - Val 3:1

Junak - Zmaj (B) 3:0

Primorac (S) - Jadran LP 2:1

Hrvace - Zadar 2:2

Croatia - GOŠK Dubrovnik 1919 0:1

Neretvanac - Omiš 3:1

 

11. kolo

Omiš - Hajduk II 1:2

GOŠK Dubrovnik 1919 - Neretvanac 2:0

Zadar - Croatia 2:0

Jadran LP - Hrvace 2:3

Zmaj (B) - Primorac (S) 4:0

Val - Junak 1:0

OSK - Primorac (B) 2:3

Zmaj (M) - Kamen 1:2

Neretva - Orkan 1:1

 

12. kolo

Hajduk II - Orkan 2:0

Kamen - Neretva 0:0

Primorac (B) - Zmaj (M) 5:1

Junak - OSK 1:0

Primorac (S) - Val 3:0

Hrvace - Zmaj (B) 4:3

Croatia - Jadran LP 1:0

Neretvanac - Zadar 1:2

Omiš - GOŠK Dubrovnik 1919 0:1

 

13. kolo

GOŠK Dubrovnik 1919 - Hajduk II 0:2

Zadar - Omiš 1:0

Jadran LP - Neretvanac 0:3

Zmaj (B) - Croatia 1:4

Val - Hrvace 1:0

OSK - Primorac (S) 2:0

Zmaj (M) - Junak 3:1

Neretva - Primorac (B) 3:1

Orkan - Kamen 3:0

 

14. kolo

Hajduk II - Kamen 4:0

Primorac (B) - Orkan 2:1

Junak - Neretva 2:1

Primorac (S) - Zmaj (M) 2:0

Hrvace - OSK 6:0

Croatia - Val 4:0

Neretvanac - Zmaj (B) 3:2

Omiš - Jadran LP 2:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Zadar 0:0

 

15. kolo

Zadar - Hajduk II 1:0

Jadran LP - GOŠK Dubrovnik 1919 2:1

Zmaj (B) - Omiš 3:3

Val - Neretvanac 2:1

OSK - Croatia 1:0

Zmaj (M) - Hrvace 1:1

Neretva - Primorac (S) 3:2

Orkan - Junak 2:0

Kamen - Primorac (B) 2:0

 

16. kolo

Hajduk II - Primorac (B) 4:2

Junak - Kamen 0:0

Primorac (S) - Orkan 1:1

Hrvace - Neretva 1:0

Croatia - Zmaj (M) 3:0

Neretvanac - OSK 1:0

Omiš - Val 3:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Zmaj (B) 3:1

Zadar - Jadran LP 0:0

 

17. kolo

Jadran LP - Hajduk II 1:1

Zmaj (B) - Zadar 2:0

Val - GOŠK Dubrovnik 1919 0:0

OSK - Omiš 3:2

Zmaj (M) - Neretvanac 2:3

Neretva - Croatia 0:2

Orkan - Hrvace 0:0

Kamen - Primorac (S) 1:2

Primorac (B) - Junak 1:0

 

PROLJETNI DIO

 

18. kolo

Hajduk II - Junak 1:0

Primorac (B) - Primorac (S) 1:1

Kamen - Hrvace 1:0

Orkan - Croatia 1:0

Neretva - Neretvanac 1:2

Zmaj (M) - Omiš 2:2

OSK - GOŠK Dubrovnik 1919 1:0

Val - Zadar 2:0

Zmaj (B) - Jadran LP 1:1

 

19. kolo

Zmaj (B) - Hajduk II 2:0

Jadran LP - Val 1:0

Zadar - OSK 2:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Zmaj (M) 5:1

Omiš - Neretva 0:0

Neretvanac - Orkan 2:1

Croatia - Kamen 1:0

Hrvace - Primorac (B) 2:0

Primorac (S) - Junak 2:1

 

20. kolo

Hajduk II - Primorac (S) 3:1

Junak - Hrvace 0:0

Primorac (B) - Croatia 0:2

Kamen - Neretvanac 2:1

Orkan - Omiš 1:1

Neretva - GOŠK Dubrovnik 1919 2:1

Zmaj (M) - Zadar 2:1

OSK - Jadran LP 0:2

Val - Zmaj (B) 0:0

 

21. kolo

Val - Hajduk II 1:2

Zmaj (B) - OSK 3:0

Jadran LP - Zmaj (M) 1:0

Zadar - Neretva 3:2

GOŠK Dubrovnik 1919 - Orkan 3:0

Omiš - Kamen 1:0

Neretvanac - Primorac (B) 3:2

Croatia - Junak 0:1

Hrvace - Primorac (S) 2:0

 

22. kolo

Hajduk II - Hrvace 6:1

Primorac (S) - Croatia 0:2

Junak - Neretvanac 1:1

Primorac (B) - Omiš 1:0

Kamen - GOŠK Dubrovnik 1919 3:1

Orkan - Zadar 2:3

Neretva - Jadran LP 0:1

Zmaj (M) - Zmaj (B) 4:2

OSK - Val 1:1

 

23. kolo

OSK - Hajduk II 0:0

Val - Zmaj (M) 2:1

Zmaj (B) - Neretva 2:0

Jadran LP - Orkan 5:1

Zadar - Kamen 2:0

GOŠK Dubrovnik 1919 - Primorac (B) 2:0

Omiš - Junak 0:2

Neretvanac - Primorac (S) 1:0

Croatia - Hrvace 1:0

 

24. kolo

Hajduk II - Croatia 2:0

Hrvace - Neretvanac 1:1

Primorac (S) - Omiš 1:0

Junak - GOŠK Dubrovnik 1919 0:0

Primorac (B) - Zadar 2:1

Kamen - Jadran LP 1:1

Orkan - Zmaj (B) 2:0

Neretva - Val 2:1

Zmaj (M) - OSK 4:0

 

25. kolo

Zmaj (M) - Hajduk II 0:2

OSK - Neretva 0:3

Val - Orkan 2:0

Zmaj (B) - Kamen 7:0

Jadran LP - Primorac (B) 2:1

Zadar - Junak 3:3

GOŠK Dubrovnik 1919 - Primorac (S) 3:1

Omiš - Hrvace 0:3

Neretvanac - Croatia 1:2

 

26. kolo

Hajduk II - Neretvanac 5:0

Croatia - Omiš 2:1

Hrvace - GOŠK Dubrovnik 1919 2:0

Primorac (S) - Zadar 1:1

Junak - Jadran LP 2:0

Primorac (B) - Zmaj (B) 4:0

Kamen - Val 4:2

Orkan - OSK 2:1

Neretva - Zmaj (M) 4:2

 

27. kolo

Neretva - Hajduk II 1:2

Zmaj (M) - Orkan 2:0

OSK - Kamen 2:1

Val - Primorac (B) 1:0

Zmaj (B) - Junak 2:0

Jadran LP - Primorac (S) 2:0

Zadar - Hrvace 0:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Croatia 0:3

Omiš - Neretvanac 5:3

 

28. kolo

Hajduk II - Omiš 5:0

Neretvanac - GOŠK Dubrovnik 1919 4:0

Croatia - Zadar 1:1

Hrvace - Jadran LP 4:0

Primorac (S) - Zmaj (B) 2:0

Junak - Val 1:0

Primorac (B) - OSK 2:0

Kamen - Zmaj (M) 1:2

Orkan - Neretva 3:0 P.F.

 

29. kolo

Orkan - Hajduk II 1:1

Neretva - Kamen 0:3 P.F.

Zmaj (M) - Primorac (B) 3:2

OSK - Junak 0:0

Val - Primorac (S) 0:3

Zmaj (B) - Hrvace 3:1

Jadran LP - Croatia 2:1

Zadar - Neretvanac 1:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Omiš 2:0

 

30. kolo

Hajduk II - GOŠK Dubrovnik 1919 5:1

Omiš - Zadar 2:1

Neretvanac - Jadran LP 4:0

Croatia - Zmaj (B) 2:0

Hrvace - Val 2:0

Primorac (S) - OSK 1:3

Junak - Zmaj (M) 3:1

Primorac (B) - Neretva 3:0 P.F.

Kamen - Orkan 3:0

 

31. kolo

Kamen - Hajduk II 2:1

Orkan - Primorac (B) 1:3

Neretva - Junak 0:3 P.F.

Zmaj (M) - Primorac (S) 5:1

OSK - Hrvace 2:4

Val - Croatia 0:1

Zmaj (B) - Neretvanac 4:2

Jadran LP - Omiš 1:0

Zadar - GOŠK Dubrovnik 1919 2:1

 

32. kolo

Hajduk II - Zadar 2:1

GOŠK Dubrovnik 1919 - Jadran LP 1:0 

Omiš - Zmaj (B) 1:0

Neretvanac - Val 1:2

Croatia - OSK 0:0

Hrvace - Zmaj (M) 3:1

Primorac (S) - Neretva 3:0 P.F.

Junak - Orkan 3:1

Primorac (B) - Kamen 7:2

 

33. kolo

Primorac (B) - Hajduk II 2:2

Kamen - Junak 0:2

Orkan - Primorac (S) 2:3

Neretva - Hrvace 0:3 P.F.

Zmaj (M) - Croatia 1:1

OSK - Neretvanac 6:0

Val - Omiš 2:0

Zmaj (B) - GOŠK Dubrovnik 1919 3:1

Jadran LP - Zadar 1:3

 

34. kolo

Hajduk II - Jadran LP 4:1

Zadar - Zmaj (B) 0:3

GOŠK Dubrovnik 1919 - Val 0:1

Omiš - OSK 4:2

Neretvanac - Zmaj (M) 2:2

Croatia - Neretva 3:0 P.F.

Hrvace - Orkan 4:0

Primorac (S) - Kamen 4:2

Junak - Primorac (B) 0:0

nk-oskotok @ 00:00 |Isključeno | Komentari: 0
Vodeći strijelci svih kategorija OSK-a
  • Seniori: 17 golova - Petar Bašić-Šiško
  • Juniori: 7 golova - Marin Samardžić, Tomislav Samardžić
  • Kadeti: 14 golova - Toni Norac-Kevo
  • Pioniri: 14 golova - Denis Žižić-Gušo
  • Mlađi pioniri: 23 gola - Ivan Marinović
  • Početnici: 28 golova - Matej Plavša
Facebook
Vremenska prognoza
Brojač posjeta
43082
Arhiva
« » pro 2017
  • p
  • u
  • s
  • č
  • p
  • s
  • n
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Index.hr
Nema zapisa.