srijeda, srpanj 16, 2014
- Seniorska momčad OSK-a danas je započela s pripremama za novu sezonu. Na pripremama su se pojavila 24 igrača. Prvo je u klupskim prostorijama održana prozivka na kojoj su bili prisutni članovi Uprave kluba, a ispred iste svim nazočnima se obratio dopredsjednik Ante Laco. Predstavio je igračima novog trenera kao i igrače koji su pristigli u klub. Zaželio im je sreću uz napomenu da će rezultat doći samo uz naporan rad.

Potom se prisutnima obratio sam trener, Mirko Labrović, te u svom izlaganju igračima ukratko iznio što od njih očekuje. Također, u kratkim crtama im je predstavio plan i program rada pa će tako seniori OSK-a ovaj tjedan odraditi ukupno četiri treninga.

Nakon toga je održan i prvi trening pod vodstvom Labrovića i njegovog asistenta, legendarnog igrača kluba, Anđelka Markovića.

Popis igrača koji su bili prisutni: Banić Duje, Banić-Škojo Ante, Bašić Nikola, Grgat Ivan, Mandac Hrvoje, Marković Ivan, Norac-Kevo Ivan, Norac-Kevo Zvonimir, Plavša Dominik, Putnik Stipe, Samardžić Alen, Samardžić Marijan, Šimunović Anđelko, Vardić Josip, Varvoda Hrvoje.

Bilo je prisutno i nekoliko mlađih igrača: Bašić Ivica, Čikara Bruno, Prološčić Mateo, Samardžić Josip, Samardžić Tomislav, Tadić Marko, Vladova Ivan, Vukas Neven-Ivan i Žižić Franko.

Kroz sljedećih dana priključiti će se standardni igrači Marin Samardžić, Stipe Banić-Škojo i Zvonimir Grgat, a očekuje se i još pokoji dolazak.

Od novih imena osim već prije spomenutih Mandaca i Vardića tu su vratar Ivan Marković iz Glavica te povratnici iz juniora RNK Split Ante Banić-Škojo i Dominik Plavša.

Ivan Marković je u Glavice prešao proteklu sezonu te standardno branio za njih.

Ante Banić-Škojo je igrač koji već ima iskustvo igranja za seniore. Zabilježio je 16 nastupa za OSK i postigao 1 pogodak. Protekle zime prešao je u Split gdje je nastupao za juniore i postigao nekoliko pogodaka.

Iz Splita se vratio i Dominik Plavša koji je i sljedeće sezone junior. U Splitu je proveo ukupno 5 godina i igra na poziciji lijevog krila.

Mateo Prološčić je igrač koji je stigao iz Dugopolja, radi se o junioru koji će se pokušati nametnuti kroz naredni period.

photo DSC_2107_zps39149150.jpg

FOTOGALERIJA