WEB STRANICA NOGOMETNOG KLUBA "OSK"
NK OSK Otok
Posljednje / sljedeće utakmice
  • SENIORI
  • Posljednja: Omiš - OSK 4:2
  • Sljedeća: -
  • PIONIRI / KADETI
  • Posljednje utakmice: Uskok - OSK 1:4 / 7:0
  • Sljedeće utakmice: -
  • MLAĐI PIONIRI / JUNIORI
  • Posljednje: OSK - Poljičanin 1921 2:3 / 1:5
  • Sljedeće: -
Anketa
Kako ocjenjujete blog?




Blog
petak, lipanj 10, 2011
Dalmatinska liga – Srednja skupina – Grupa A – 1992

1. Uskok Klis                     12 10 1 1 36-9 21

2. Dugopolje                      12  9 2 1 32-11 20

3. Urania Baška Voda        12  7 2 3 28-11 16

4. OSK Otok                      12  5 4  3 21-17 14

5. Tekstilac Sinj                 12  4 1  7 16-25 9

6. Kamen Ivanbegovina     12  2 0 10 14-36 4

7. Vinjani (Vinjani Donji) 12  0 0 12 5-38 0

 

Dalmatinska liga – Srednja skupina – 1992/93

1. Mladost Proložac                   26 18 3 5 55-27 39

2. Sloga Mravince                      26 16 3 7 56-31 35

3. Dugopolje                              26 14 6 6 40-31 34

4. Jadran Supetar                       26 12 6 8 32-25 30

5. Postira                                    26 12 5 9 38-29 29

6. Urania Baška Voda                26 12 5 9 56-32 29

7. Poljičanin Srinjine                 26  9 7 10 40-39 25

8. Kamen Ivanbegovina             26 11 3 12 36-41 25

9. Imotski                                   26 10 4 12 38-37 24

10. Omladinac Vranjic               26  8 8 10 41-41 24

11. Adriachem Kaštel Gomilica 26  8 5 13 36-45 21

12. OSK Otok                            26 8 5 13 33-47 21

13. Vinjani (Vinjani Donji)        26 5 4 17 26-50 15

14. Tekstilac Sinj                       26 5 2 19 27-59 12

 

Dalmatinska liga – Srednja skupina – 1993/94

1. Adriachem Kaštel Gomilica 26 15 6 5 54-16 36

2. Jadran Supetar                      26 14 7 5 45-18 35

3. Omladianc Vranjic               26 12 9 7 46-21 33

4. Dugopolje                             26 14 5 7 40-24 33

5. Imotski                                 26 13 6 7 50-36 32

6. Poljičanin Srinjine               26 13 5 8 45-23 31   

7. Vinjani (Vinjani Donji)       26 12 3 11 44-34 27

8. Kamen Ivanbegovina          26 11 5 10 32-25 27

9. Urania Baška Voda             26  9  8   9 38-32 26  

10. Postira                               26 10 5 11 38-43 25

11. Sloga Mravince                 26  9  5 12 38-44 23

12. Tekstilac Sinj                    26 10 2 14 30-48 22

13. OSK Otok                         26  4 4 18 27-80 12

14. Mladost Koprivno             26  0 2 24 13-96  2

 

3. HNL Jug – Srednja skupina – Grupa B – 1995/96

1. Glavice                          18 11 4 3 73-17 37

2. Imotski                          18 10 6 2 52-13 36

3. Tekstilac Sinj                18 11 3 4 42-25 36

4. OSK Otok                     18  9 5 4 37-25 32

5. Kamen Ivanbegovina    18  8 5 5 34-19 29

6. Vinjani (Vinjani Donji) 18  9 2 7 42-28 29

7. Dugopolje                      18  8 4 6 45-27 28

8. Mračaj Runovići            18  6 2 10 30-40 20

9. Prugovo                          18  2 1 15 20-70 7  

10. Domagoj Konjsko        18  0 0 18 9-120 0

 

Doigravanje za 7. – 12. mjesta

7. Urania                         6 6 0 0 20-6 21 (3)

8. Poljičanin Srinjine      6 3 1 2 15-14 16 (6)

9. Jadran Supetar             6 4 1 1 10-5 13 (0)

10. OSK Otok                 6 1 0 5  7-18 9 (6)

11. Dugopolje                  6 1 1 4  7-13  7(3)

12. Kamen Ivanbegovina 6 1 1 4 10-14 4 (0)

 

 

3. HNL Jug – Srednja skupina – 1996/97

1. Urania Baška Voda          30 21 9 0 82-17 72

2. Omladinac Vranjic           30 21 3 6 69-26 66

3. Orkan Dugi Rat                30 16 5 9 63-37 53

4. Imotski                             30 17 3 10 69-47 51 (-3)

5. Poljičanin Srinjine           30 13 9 8 52-31 48

6. Glavice                            30 14 4 12 60-50 46

7. Mračaj Runovići              30 14 4 12 48-54 56

8. Vinjani (Vinjani Donji)   30 10 11 9 34-33 41

9. Jadran Supetar                 30 12  5 13 47-47 41

10. Dugopolje                     30 11 8 11 43-44 41

11. Kamen Ivanbegovina    30 10 6 14 32-55 36

12. Sloga Mravince            30  8 10 12 38-46 34

13. Tekstilac Sinj               30  8 8 14 37-52 32

14. Postira                          30  7 7 16 35-52 28

15. Mladost Koprivno       30  5 5 20 32-73 20

16. OSK Otok                   30  1 7 22 23-102 10

 

1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska – 1997/98

1. Dugopolje                       21 14 5 2 87-18 47

2. Vinjani                            21 14 4 3 71-16 46

3. Jadran Supetar                21 14 3 4 58-16 45

4. Kamen Ivanbegovina     21 13 1 767-37 40

5. Postira                            21 11 3 7 60-28 36

6. Sloga Mravince              21 10 3 8 65-29 33

7. Tekstilac Sinj                 21   9 6 6 45-40 33

8. OSK Otok                      21 10 1 10 36-32 31

9. Mladost Koprivno          21  6 1 14 13-63 19

10. Krilnik Split                 21  4 1 16 19-64 13

11. Domagoj Konjsko        21  2 0 19 17-15 16

12. Prugovo                        11  0 0 11  4-48 0

 

2. ŽNL Splitsko Dalmatinska - 1998/99

1. Sloga Mravince 16 13 3 0 46-14 42

2. OSK Otok         16  7 2 7 26-20 23

3. Bili 9 Podstrana 16  5 2 9 21-34 17

4. Tekstilac Sinj    16  3 6 7 25-31 15

5.Hvar                   16  4 3 9 21-40 15

 

1. ŽNL Splitsko Dalmatinska – 1999/00

1. Uskok Klis                    26 21 3 2 67-13 66

2. Urania Baška Voda       26 17 6 3 66-16 57

3. Omladinac Vranjic        26 14 4 8 46-29 57

4. Jadran Kaštel Sućurac   26 11 5 10 36-30 38

5. Dugopolje                     26 11 4 11 43-43 37

6. Jadran Supetar              26 10 7 9 32-32 37

7. Vinjani                          26  9  9 8 35-31 36

8. GOŠK Adriachem        26  9  7 10 28-32 34

9. Sloga Mravince            26  8 10 8  29-32 33

10. Zmaj Makarska          26 10 2 14 35-52 32

11. OSK Otok                  26  8 6 12 42-45 30

12. Postira                        26  7 6 13 27-40 27

13. Glavice                      26  7 5 14 34-67 26

14. Jadran Tučepi            26  2 2 22 13-72 8

 

1. ŽNL Splitsko Dalmatinska – 2000/01

1. GOŠK Adriachem 26 18 7 1 50-10 64

2. Jadran KS              26 17 6 3 50-16 57

3. Dugopolje              26 17 2 7 70-26 53

4. Trogir                     26 15 4 7 46-28 49

5. Vinjani                   26 13 6 7 44-29 45

6. OSK Merkur 5       26 11 7 8 47-39 40

7. Zmaj                       26 11 6 9 51-44 39

8. Urania                    26 11 4 11 47-33 37

9. Omladinac              26  9 10 7 33-26 37

10. Postira                  26  7 6 13 45-59 27

11. Sloga Mravince    26  6 6 14 38-46 24

12. Jadran Supetar      26  7 2 17 37-53 23

13. Imotski                 26  4 0 22 87-94 12

14. Kamen                  26  1 4 21 15-106 7

 

1. ŽNL Splitsko Dalmatinska – 2001/02

1. Jadran KS               26 16 7 3 47-15 55

2. Dugopolje               26 16 5 5 52-32 53

3. Omladinac              26 15 7 4 39-17 52

4. Vinjani                   26 15 3 8 42-27 28

5. Zmaj                       26 14 5 7 40-21 47

6. OSK Otok              26 12 7 7 44-25 43

7. Urania                    26  8 7 11 33-42 31

8. Jadran Supetar       26  9 4 13 28-38 31

9. Croatia Zmijavci   26  8 6 12 37-36 30

10. Postira                 26  8 5 13 41-46 29

11. Trogir                  26  7 4 15 26-40 25

12. Mračaj Runovići 26  5 7 14 26-51 22

13. Sloga Mravinci   26  5 6 15 26-46 21

14. Mladost Proložac 26 5 5 16 18-53 20

 

1. ŽNL Splitsko Dalmatinska – 2002/03

1. Vinjani                     28 19 7 2 77-21 64

2. Pimorac 1929           28 16 7 5 58-19 55

3. Dugopolje                28 16 7 5 42-31 55

4. Urania                      28 11 10 7 43-26 43

5. OSK Merkur 5         28 10 11 7 51-38 41

6. Trogir                       28 10  9 9 40-35 39

7. Croatia Zmijavci      28 10  7 11 41-52 37

8. Zmaj Makarska        28  9   8 11 45-44 35

9. Postira Sardi             28  9  7 12 50-43 34

10. Jadran Supetar        28  9  7 12 32-47 34

11. Orkan                      28  8  9 11 41-51 33

12. Glavice                   28  8  8 12 36-38 32

13. Omladinac              28  8  8 12 30-42 32

14. Mračaj                    28  6  7  15 19-68 25

15. Sloga                      28  2  6  20 16-62 12 

 

1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska – 2003/04

1. Primorac 1929       26 21 4 1 58-9 67

2. Dugopolje              26 20 4 2 59-20 64

3. Zmaj                       26 17 3 6 63-29 54

4. OSK Otok              26 14 2 10 52-42 44

5. Split                        26 13 3 10 46-31 42

6. Urania                    26 10 4 12 38-41 34   

7. Croatia                   26   9 7 10 40-46 34

8. Postira                    26  9 4 13 35-45 31

9. Jadran Supetar       26   9 3 14 26-40 30

10. Trogir                  26   9 2 15 37-50 29

11. Omladinac           26  9 1 16 33-51 28

12. Glavice                26  9 1 16 37-63 28

13. Orkan                  26  6 4 16 26-41 22

14. Jadran Tučepi      26  5 2 19 22-64 17

 

1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska – 2004/05

1. Trogir                         32 25 3 4 65-16 78

2. Hrvace                        32 23 4 5 67-21 73

3. Zmaj                           32 18 7 7 76-36 61

4. Postira                        32 15 6 11 54-46 51

5. Omladinac                  32 14 6 12 49-35 48

6. Urania                        32 14 6 12 58-52 48

7. Split                            32 12 10 10 52-41 46    

8. Jadran Supetar            32 13 6 13 49-39 45

9. OSK Otok                  32 12 9 11 59-57 45

10. Sloga                        32 14 3 15 47-47 45

11. Glavice                     32 12 9 11 50-51 45

12. Tekstilac Sinj           32 11 8 13 45-43 41   

13. Croatia                      32 11 6 16 42-71 36

14. Jadran Tučepi           32 10 4 18 30-51 34

15. Orkan                       32   8 9 15 28-42 33

16. Mladost                    32   5 4 23 24-77 18 (-1)

17. Mračaj                      32   3 6 23 32-98 15

 

1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska – 2005/06

1. Zmaj                              36 30 5 1 123-17 95

2. Hrvace                           36 28 3 5 107-25 87

3. OSK Aldi Otok             36 24 6 6 87-39 78

4. Urania                           36 24 4 8 76-35 76

5. Croatia                          36 20 7 9 73-54 67

6. Orkan                           36 19 6 11 58-44 63

7. Glavice                         36 16 7 13 67-45 55

8. Postira                          36 15 9 12 65-43 54

9. Split                              36 15 9 12 52-40 54

10. Jadran Tučepi             36 13 12 11 63-39 51

11. Jadran Supetar           36 12 9 15 44-50 45

12. Sloga                         36 13 4 19 40-61 43

13. Kamen                       36 11 9 16 48-51 39

14. Omladinac                 36 11 6 19 48-51 39

15. Tekstilac                   36 10 6 20 35-55 36

16. Mračaj                      36 9 5 23 43-99 32

17. Mladost                    36 7 6 23 30-87 27

18. Hvar                         36 5 6 25 32-90 21

19. Poljičanin                 36 0 1 35 13-178 0 (-1)

 

4. HNL Jug – B – 2006/07

1. Hrvace                             30 25 2 3 103-26 77

2. Raštane                            30 16 8 6 60-33 56

3. OSK Aldi Otok                30 13  4 13 51-64 43

4. Glavice                             30 13 4 13 51-64 43

5. Dragovoljac Poličnik       30 10 7 13 36-42 37

6. Polača                              30 10 7 13 36-42 37

7. Pag                                   30 11 3 17 53-55 36

8. Dinara                              30   8 10 12 37-51 34

9. Vir                                    30 10  4 16 37-60 34

10. Vodice                            30  8  8 14 28-52 32

11. DOŠK Drniš                   30  8 6 16 41-53 30   

 

4. HNL Jug – A – 2007/08

1. Split                   30 21 4 5 87-25 67

2. OSK Otok         30 16 7 7 63-36 55

3. Slaven Gruda    30 14 3 13 56-55 45

4. Postira               30 12 5 13 60-51 41

5. Urania               30 10 9 11 37-37 39               

6. Vinjani              30 11 5 14 53-63 38

7. Orkan                30 11 5 14 36-52 38

8. Glavice              30 11 5 14 46-72 38  

9. Croatia               30 10 7 13 53-60 37

10. Mladost            30 11 2 17 37-61 35

11. Jadran Tučepi   30   9 6 15 39-55 33   

 

4. HNL Jug – A – 2008/09

1. Uskok           33 21 7 5 73-30 70

2. Croatia         33 21 0 12 77-46 63

3. Orkan           33 17 9 17 72-52 60

4. Mladost        33 19 2 12 59-32 59

5. Glavice        33 13 8 12 52-41 47

6. OSK            33 14 5 14 53.48 47

7. Postira         33 12 8 13 49-58 44

8. Urania         33 12 6 15 35-47 42

9. Sloga           33 10 10 13 49-45 40

10. Slaven       33 11   4 18 41-62 37

11. Vinjani      33   8   7 18 36-25 31

12. Gusar        33   3  8 22  87-85 17

 

4. HNL Jug – B – 2009/10

1. Mladost      26 17 4 5 59-28 55

2. Kamen       26 16 5 5 47-24 53

3. Val             26 16 4 6 63-35 52

4. Sloga          26 10 7 9 37-43 37

5. Postira        26 11 3 12 57-55 36

6. OSK          26 12  0 14 41-57 36

7. Croatia       26 10  5 11 46-43 35

8. Slaven        26   9  6 11 29-37 33

9. Glavice       26  9  5 12 40-49 32

10. Urania      26  8  7 11 39-41 31

11. Vinjani     26  8  6 12 33-46 30

12. Orkan       26  7  7 12 36-47 28

13. GOŠK      26  8  4 14 34-44 28

14. Gusar       26  8  3 15 36-48 27

nk-oskotok @ 10:53 |Komentiraj | Komentari: 0
Vodeći strijelci svih kategorija OSK-a
  • Seniori: 17 golova - Petar Bašić-Šiško
  • Juniori: 7 golova - Marin Samardžić, Tomislav Samardžić
  • Kadeti: 14 golova - Toni Norac-Kevo
  • Pioniri: 14 golova - Denis Žižić-Gušo
  • Mlađi pioniri: 23 gola - Ivan Marinović
  • Početnici: 28 golova - Matej Plavša
Facebook
Vremenska prognoza
Brojač posjeta
43082
Arhiva
« » pro 2017
  • p
  • u
  • s
  • č
  • p
  • s
  • n
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Index.hr
Nema zapisa.