petak, veljača 24, 2017

- Seniori OSK-a u srijedu su ugostili drugoligaša Dugopolje u sklopu priprema za drugi dio sezone. Gledali smo zanimljivu i izjednačenu utakmicu bez puno prigoda u kojoj su na kraju s 2:1 slavili gosti.

Igrom OSK-a možemo biti zadovoljni, protok lopte je bio dobar, a kao napozitivnije stvari možemo izdvojiti reakciju nakon oduzete lopte te fizički segment pa su tako naši igrači bez problema parirali drugoligašu.

U sastavu OSK-a nije bilo Ivana Norca-Keve i Bože Poljaka pa se tako iz veznog reda na stopera spustio Marko Bašić, a par zadnjih veznih činili su Zebić i P. Bašić (Bosi). Ukupno je na ovom susretu nastupilo 18 igrača.

Kako smo rekli u uvodu ovo će biti jedan od siromašnijih izvještaja. U 13. minuti bilježimo prodor Grgata čiji je udarac blokiran da bi se lopta odbila do Bašića-Šiške koji puca preko gola. Gosti su jednom zaprijetili s distance no lopta je bila više nego lagan plijen za Bilandžića.

Obrana OSK-a bila je koncentrirana i pravovremena, vezni red raspoložen za razigravanje dok je ofenzivnom trojcu u završnici nedostajao zadnji potez, kvalitetan dribling, ispravna odluka.

Drugi dio preslik prvog sve do 58. minute i autogola Duje Banića koji je u namjeri da glavom vrati loptu Vugdeliji istog prevario te je lopta završila u mreži. Dojam je da bi gosti teško došli do pogotka na drugi način. Dvije minute kasnije naši igrači su očito još bili dojmom prethodne situacije te Plum proigrava Ivičića koji izlazi sam na Vugdeliju, zaobilazi ga i šalje loptu u mrežu.

U 82. minuti za goste je zaprijetio Jafarov, a u 84. minuti vrlo dobri Alen Samardžić proigrava Bašića-Šišku koji izlazi sam na vratara te ga nadmudruje lob udarcem za smanjenje vodstva gostiju i konačnih 1:2.

Susret su sudili Mirko Odrljin, Branimir Poljak i Miroslav Čalo.

OSK: Bilandžić, N. Bašić, Banić, M. Bašić, P. Bašić (Pero), Zebić, P. Bašić (Bosi), I. Bašić, Bašić-Šiško, Grgat, Katić. Još su igrali: Vugdelija, S. Banić-Škojo, Vuleta, A. Banić-Škojo, Ramljak, Samardžić, T. Norac-Kevo. Trener: Petar Bašić.

Dugopolje: Picak, Relota, Vrljičak, Balić, Glavaš, Ailton, Radošević, Kulić, Simeunović, Ferić, Ivičić. Još su igrali: Peričić, Plum, Jafarov, Wi, Tomašević, Pairelli, Krstulović-Opara, Miletić, Bosančić. Trener: Miroslav Bojko.

nk-oskotok @ 10:34 |Isključeno | Komentari: 0