ponedjeljak, srpanj 20, 2015
Seniori OSK-a započeli su s pripremama za novu sezonu. Imali su vjerovatno najkraći odmor u povijesti kluba. Posljednju službenu utakmicu protekle sezone OSK je odigrao 14. lipnja, dakle tek nešto više od mjesec dana odmora.

Na prozivci se treneru Petru Bašiću odazvalo 20 igrača: Banić-Škojo Ante, Banić-Škojo Stipe, Bašić Ivica, Bašić Marko, Bašić-Šiško Petar, Čikara Bruno, Grgat Ivan, Marković Ivan, Matijašević Jure, Norac-Kevo Ivan, Plavša Dominik, Poljak Bože, Samardžić Ivan, Samardžić Marijan, Samardžić Marin ml., Samardžić Tomislav, Šimunović Anđelko, Tadić Marko, Vladova Ivan, Vukas Neven-Ivan.

Izostali su Bašić Nikola, Grgat Zvonimir, Samardžić Marin i Žižić Franko.

Kao što je vidljivo iz popisa novi igrači su Petar Bašić-Šiško, Jure Matijašević, Ivan Samardžić, vratio se Ivan Grgat koji će u momčadi biti do listopada, a iz Junaka se vratio junior Marko Bašić koji igra na pozicija stopera. Također, priključeno je još nekoliko juniora.

Prije prvog treninga igračima se obratio sam trener te predstavio kondicijskog trenera Stipu Tomića. Nakon toga je prisutne pozdravio i predsjednik kluba Branko Samardžić da bi potom započeo prvi trening.

Trening je protekao u dobroj atmosferi, a nadamo se da neće biti ozljeda tokom pripremnog perioda.

« » sij 2018