subota, rujan 15, 2012
                 OSK - Croatia 2:1 (2:1) (Z. Grgat 2)

Kao i u utakmici protiv Vinjana OSK je uspio nadoknaditi vodstvo gostiju i sasvim preokrenuti rezultat u svoju korist. Junak današnje utakmice je mladi Zvonimir Grgat koji je sjajnu igru okrunio sa dva pogotka.

Ponovno su igrači OSK-a promašivali zicere, a protivnici zabili iz svoje prve prave prilike. Ipak, kad je lopta spuštena na zemlju do izražaja je došla kvaliteta OSK-a. U ekipi OSK-a je bilo nekoliko promjena. Pavić je prvenstveno pojačao sredinu a i tokom utakmice su neki taktički potezi urodili plodom.

U 3. minuti Z. Grgat je probio stranu i ubacio, ali je to lak plijen za Kragića. Nekoliko minuta nakon te prilike umalo gosti postižu autogol nakon loše komunikacije obrane i vratara. U 10. minuti iz slobodnog udarca puca Tolj. Gosti dolaze u vodstvo u 12. minuti. Kujundžić je dao odličnu loptu za Šabića koji je pobjegao braničima OSK-a i matirao Samardžića.

U 18. minuti Dukić ne uspijeva pravovremeno reagirati na ubačaj Tolja. Izjednačenje je stiglo u 35. minuti. Banić-Škojo je ušao u 16-erac, sjajno zadržao loptu i vratio ju Z. Grgatu koji topovskim udarcem pod prečku vraća sve na početak. Nekoliko minuta potom je opet Banić-Škojo imao prste u golu za vodstvo. Izborio je 11-erac kojeg ne uspijeva realizirati Bašić (Kragić obranio) ali na odbijenu natračava Z. Grgat i zabija svoj drugi i pokazati će se kasnije - pobjedonosni gol. U 45. Tolj dobro puca iz slobodnjaka, ali udarac završava iznad grede.

Prvih 15 minuta drugog dijela pripalo je OSK-u, a ostalih 30 gostima. U 48. nakon kornera udarac Sučića glavom prolazi nekoliko cm iznad gola. U 49. i 53. Bašić prijeti sa dva dalekometna pokušaja.

U 57. minuti umalo autogol gostiju ali se lopta od stative odbija u korner. Do kraja su gosti imali dominaciju, opasno su prijetili ali su igrači OSK-a uspjeli ostati koncentrirani.

Nakon utakmice se dugo čula pjesma iz domaće svlačionice.

Trener: Ante Knezović

Ostali rezultati: Omladinac-Glavice 1:0, Mračaj-Postira 2:2, Orkan-Jadran 2:0, Mladost-Vinjani 3:0, Urania-Jadran 4:2

nk-oskotok @ 20:36 |Komentiraj | Komentari: 0